Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 2nd 2009 zmieniony
     permalink
    "Unimil Skyn"
    Gdyby kogoś to robiło, wprowadzili nowe gumki dla alergików na lateks, w ludzkiej cenie 6-8zł w promocji w Rossmanie za 3szt:) dla nieuświadomionych - Durex avanti ultima chodziły po 45-60zł za 5szt.:) i są w PL prawie nie do dostania, a skład mają ten sam. cholera da się za normalną cenę!
    no i poliizopren z którego są wykonane jest mega cienki, przepuszcza ciepło i nie ma zapachu:) prawie nie czuć, jeśli już gumki to polecam tylko takie, jest MEGA różnica:)
    Polecam także tym którzy chcą w a jakby bez:wink:

    Ciekawa jestem opinii, bo ja zdążyłam testować z tego składu tylko durexy avanti ultima, które na ebayu z hong kongu mozna kupić taniej lub sprowadzić z uk z 8f za 5szt.
  1.  permalink
    to cos dla mnie,niby nie potrzebuje ale spróbuje:)
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    Tak dodam gwoli kronikarskiej ścisłości:
    Durex olał polski rynek i durex avanti były od lat 70tych!! w uk w cenie normalnych gumek w uk. właśnie ok. 40zł za 5szt. a oni przenieśli je do Polski w tej beznadziejnej cenie i to te avanti zwykłe które sa z poliuretanu i nierozciągliwe były (tez testowalam pare lat temu) i wogole nieeelastyczne jakby ktoś siatkę plastikową na penisa założył;)
    a te avanti ultima bajeczka. chociaz dzięki npr wolałam bez:D
    i ciekawa jestem cholernie czy te ultima skyn też takie jak ta ultima są. skład ten sam;) ale czy kształt, wielkość?:)
    Także jak Durex to avanti ULTIMA, a jak Unimil to SKYN:)
    •  
      CommentAuthorhipka
    • CommentTimeJan 22nd 2011
     permalink
    Te Unimile są świetne! Faktycznie cienkie i nie obcierają. Durex Avanti Ultima też ujdą w tłoku, ale cena zabójcza. Dostępne są również na rynku Durexy Real Feal (ok. 9-10 zł/3 szt), ale moim zdaniem są najgorsze z całej "trójki", bo jakieś takie plastikowe.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2011
     permalink
    o unimilach to nawet idzie chwilowo zapomniec bo nie sa az tak mocno odczuwalne :wink:
    w rossmanie na promocji 12szt mozna kupic za 23zl a normalnie trzeba zaplacic ok 30zl
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeJan 23rd 2011
     permalink
    o to niebawem skocze do Rossmana :)
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 25th 2011
     permalink
    znów jest promocja?
    ja to wolę jednak bez gum, ale jeśli już to tylko Skyny;)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.