Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    Dobra nie ma sensu szukać forumowisk, tu wczodźmy jak jesteśmy dostępne to mozna luzno pogodac :) jak na konferencji :)
    --
    •  
      CommentAuthorpuchateekk
    • CommentTimeNov 17th 2009 zmieniony
     permalink
    ja jestem :)))


    pregnancy
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    no niestety teraz wszystkie poszly do domu a i ja sie zaraz zmywam : ale moze wieczorem sie spotkamy :)
    --
    •  
      CommentAuthormesee
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    aaa i ja też jestem :D niedawno wróciłam :) na kolacyjke zrobiłam sałatkę grecką :)) mniamamamam:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorpuchateekk
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    ja też bym bardzo chętnie zjadła sałatki greckiej .. uwielbiam ja... mniam mniam..



    pregnancy
    •  
      CommentAuthor_Linda_
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    meldunek:) wpadnę z rana:D:wink:
    •  
      CommentAuthormuszka25
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    No bardzo fajny pomysł z tym wątkiem Ewela ;)
    --
    •  
      CommentAuthormuszka25
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    I ja mam takie pytanko- czy któraś z Was zna jakiś sprawdzony krem na rozstępy dla kobiet w ciąży,albo jakiś inny sposób,żeby zapobiec powstaniu rozstępów?
    --
    •  
      CommentAuthorMajówka
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    i ja bym chcetnie poplotkowala ale widze ze juz nikogo nie ma :)
    to do jutra
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    nie znam zadnego kremu ale mysle ze kazdy bedzie lepszy niz nic :) grecka uwielbiam, ja wlasnie zeżarłam kaszanke :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Linda_
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    co to znaczy , że wątek jest utopiony??????:sad:
    •  
      CommentAuthorpuchateekk
    • CommentTimeNov 18th 2009 zmieniony
     permalink
    muszka ostatnio oglądałam program "rozmowy w toku" odnośnie rozstępów i babki polecały różne kremy, teraz nie pamiętam dokładnie nazwy. Musiałabyś się wybrać do apteki, ale wiem, że dużo dziewczyn smaruje się po prostu oliwką. A odnośnie rozstępów kosmetolog się wypowiadał: nawet jeśli będziesz się smarowała kremami za 100-200 zł a dużo przytyjesz.. albo masz to w genach to niestety kremy i inne cuda Cię nie uratują...
    Ewelcia widzę, że apetyt dopisuje... :) cieszę się.. bo dla mnie jedzenie jeszcze nie jest przyjemnością tylko przymusem...


    pregnancy
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    puchatku z jedzeniem to zalezy co :) mam takie smakolyki na ktore mam ochote a reszte omijam szerokim lukiem :) co do kremow na rozstepy tez slyszalam ze oliwka wystrczy, bo poprotu chodzi o nawilzanie :)co do utopionego watku nie mam pojecia co to znaczy ale pisac mozna :) wiec jakie to ma znaczenie :D
    --
    •  
      CommentAuthor_Linda_
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    tylko zapytałam bo nie wiedziałam o co chodzi
    :sad:
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    no wlasnie z ania sprawdzamy :) ciekawe kto nas utopil :D
    --
    •  
      CommentAuthormesee
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    dziewczyny utopiony to generalnie gdziesz wyszukałam, że do usuniecia, wiec nalezy dodawać jakieś tam punkty za wypowiedzi :) i go nam nie usuną :D
    •  
      CommentAuthormesee
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    to jest po lewej :) więc jak będziecie dodawać to nas nie wywalą :)) bo będzie jakiś ruch i zainteresowanie :D
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    wiecie co, ja nie wiem o co chodzi, bo tego nie ma w objawach ciazy, ale moj kregoslup sie wygina... :) jak to powiedziec, zawsze miałam wade postawy, cale zycie mi mowili nie garb sie , a teraz strasznie bola mnie plecy i jak patrze w lustro to na plecach ma idealne S, czy to mozliwe ze miesnie brzucha tak cigna ze likwiduja mi wade postawy?? normalnie nie wiem jak mam siedziec juz... zeby nie bolalo
    --
    •  
      CommentAuthorpuchateekk
    • CommentTimeNov 18th 2009 zmieniony
     permalink
    mi się wydaje, że u Ciebie zdecydowanie za wcześnie jest żeby aż tak kręgosłup to odczuł, wydaję mi się że im większy brzuszek tym wtedy kręgosłup ciągnie.
    To moje zdanie.. może się myle..

    --
    pregnancy
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    no ja tam nie wiem, ale plecy bola mnie strasznie, moze przed powstaniem duzego brzuszka kregosup musi sie skorygowac ;p
    --
    •  
      CommentAuthor_Linda_
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    jaka głupota z tymi punktami i utopieniami ledwo założony temat a juz go ktoś zgłosił do usunięcia ciekawe komu przeszkadzał????? dałam wam punkciki:wink:
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    no wlasnie, przeciez zalozylam go w dziale ploteczki... nie powinien nikomu przeszkadzac
    --
    •  
      CommentAuthorpuchateekk
    • CommentTimeNov 18th 2009 zmieniony
     permalink
    ja też pododawałam punkty :)

    --

    pregnancy
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    http://www.papilot.pl/article/6603/Ma-dwie-macice-i-jest-w-blizniaczej-ciazy.html poczytajcie :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Linda_
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    ja juz nie mam punktów co tak mało dali tylko 10:confused:
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    hehe wycykałyscie sie :)
    --
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    a znwu ja ktos utopil...
    --
    •  
      CommentAuthor_Linda_
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    i chyba punkty są odjęte więcej ich było??
    co za zołza tu nam się wtrynia???!!!!!!!!!!!!!!!!
    A KYSZ!!!!!!!:devil:
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    spicie?? ja zasypiam, jaka wredna ta pogoda...
    --
    •  
      CommentAuthorAgatelka
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Cześć - przyłączam się do Was :) Buziaki popołudniowe .... ja też zasypiam na siedząco :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Ewelciu wątek oki ale proponuje przenieść się na serducha :) Tam właśnie toczą się różne rozmowy i tętni forumkowe życie :)
    ZAPRASZAM więc
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Ktoś ją utopił i będzie topiona ponieważ taki wątek już jest (link podałam wyżej i wkleję jeszcze tu tak http://forum.28dni.pl/discussion/150/1/co-wam-w-sercu-gra-nasze-smutki-i-radoci/ )
    Bez sensu jest tworzyć coś nowego jeśli stare funkcjonuje idealnie - robi się bałagan dziewczyny i nie zołza ale ktoś kto stara się dbać o porządek na forum
    --
    •  
      CommentAuthorilonka_23
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Bez sensu! To jak chcemy mieć swój prywatny...my przyjaciółki Ewelci:) to nie można??????????
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Ilonko prywatnie przyjaciółki Ewelci mogą plotkować pod wykresem tym bardziej że jest ich tylko 20
    Forum jest dla wszystkich ale jakby WSZYSCY zakładali forum przyjaciółek to by był śmietnik tym bardziej że użytkowniczek jest 126565
    --
    •  
      CommentAuthormesee
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Ale my chcemy mieć to forum :devil:
    •  
      CommentAuthor_Linda_
    • CommentTimeNov 18th 2009 zmieniony
     permalink
    no i co z tego,że tyle by było tematów???? chyba od tego jest forum tak???
    a nie po to by stworzyć kilkanaście tematów i koniec reszta niech pisze pod swoimi wykresami????
    my może nie chcemy pisać na tamtym topiku??? wiesz co to demokracja?????prawo wyboru?????
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    w pierwszym temacie chcialam odjac pkt a jakims cudem dodalo
    uwazam ze Agunia ma racje

    jest przeciez CHAT 28 dni gdzie mozecie porozmaiwac life a nie robic balagan


    tutaj ---> http://www.polchat.pl/chat.php?_room=28dni.pl
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Przez jakiś czas czat nie działał. Polchat coś zmieniał.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormuszka25
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    ojejku bez sensu z tym topieniem :P
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Niepotrzebnie się oburzacie Przyjaciółki Ewelci, bo dziewczyny mają rację.
    Można przecież użyć opcji konferencji w wewnętrznej poczcie i wyjdzie Wam na to samo, a tak jak jest, to Wasz wątek tu króluje na samym szczycie i do kolejnych aktywnych wątków "dla wszystkich" trzeba się dokopywać.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    AniuM punkt miał byc dodany - zgadzam się z dziewczynami nieprzyjaciółkowymi - to strasznie brudzi na tym forum
    --
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    brudzi nie brudzi, ale my za to placimy, jest usluga ktora jest dostepna i nie rozumiem dlaczego placac mam szukac miejsca gdzie indziej?? moze mam swoje prywtane forum i czat zalozyc zeby innym nie przeszkadzac?? i opłacac to samo w dowch roznych miejscach?? bezsens?? ja tez moge powiedziec ze mi wiele innych watkow na forum przeszkadza - bo mnie poprostu nie interesuja, ale ja ich ne topie ani nie usuwam, ttylko pomijam i sie nie wtracam...
    --
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    witaj Agatelko :0 bedziemy trzymac sie ramy az nas stad nie wyrzuca, a jak nas wyrzaca, to sie bardzo pogniewamy....
    --
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    słuchajcie: zwracam se do ciezarówek :) bolą was brzuchy?? nie wiem oś ciągnie, okresowo, czujecie cos?? czy tylko ja tak mam
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    ewelcia: brudzi nie brudzi, ale my za to placimy, jest usluga ktora jest dostepna i nie rozumiem dlaczego placac mam szukac miejsca gdzie indziej?? moze mam swoje prywtane forum i czat zalozyc zeby innym nie przeszkadzac?? i opłacac to samo w dowch roznych miejscach?? bezsens?? ja tez moge powiedziec ze mi wiele innych watkow na forum przeszkadza - bo mnie poprostu nie interesuja, ale ja ich ne topie ani nie usuwam, ttylko pomijam i sie nie wtracam...

    Wyobraź sobie, że inne użytkowniczki też płacą. Więc to jest głupi argument.
    Zarówno czat i forum można założyć za darmo, np. fora.pl, wystarczy minimum dobrej woli.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    Dyskusja wewnętrzna jest w cenie 28dni i tak samo dostępna jak forum.
    Czat jest bezpłatny. Fora tak samo.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    Ewelciu, utworzenie konferencji w poczcie, nie kosztuje dodatkowo, a działa na tej samej zasadzie. Oczywiście możesz się złośliwie uprzeć jak to robisz, ale po co?
    Czy to,że wszyscy mogą czytać prywatne rozmowy z przyjaciółkami nie ogranicza ich ?
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    słuchajcie ale powiedzcie mi , co wam to przeszkadza?? co wam szkodzi ze my tu chcemy sobie pogadac nawte jak nas mialobyc tylko 5?? w czym jest problem, bo ja naprawde tego nie czaje, forum jest od tego zeby rozmawiac, kazdy ma prawo zalozyc watek, wszytsko robie zgodnie z zasadami, wiec co wam to przeszkadza??
    --
    •  
      CommentAuthormesee
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    zgadzam się z Ewelą ! Mamy prawo sobie załóżyć swoje własne forum i rozmawiać na nim o czym tylko mamy ochotę i was to nie powinno wogóle obchodzić! :devil:
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeNov 19th 2009 zmieniony
     permalink
    Przeszkadza to, że prywatny wątek nie wnoszący nic do ogólnej dyskusji, pojawia się na szczycie, na pierwszej stronie i aby obejrzeć te, które również są aktywne, czyli są w nich nowe wypowiedzi, trzeba grzebać niżej (na drugiej stronie), bo nie ma tych wypowiedzi 30 dziennie. To wprowadza bałagan. Dodatkowo, gdyby faktycznie każda z użytkowniczek chciała pójść za Twoim przykładem, to sądzę, ze również Wam by przeszkadzało szukanie swojego wątku pośród tych na kolejnych stronach, gdybyście nie przodowały w ilości wypowiedzi.
    Ja w ostatnim czasie na forum udzielam się sporadycznie, a też mnie to denerwuje, więc tym bardziej rozumiem dziewczyny, które działają tu aktywnie .
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.