Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    nGL ja tak właśnie miałam śluz i pozytywny test owu... a skoku nie było... i tak mi się działo koło 15-20dc ... później zanikało... a później znowu śluz, test pozytywny i skok...
    ale wtedy nie miałam monitów więc nie wiem co dokładnie działo się w środku
    --
    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Strach się bać co dokładnie w środku się dzieje ;-)
    Ja teraz robię monitoring. Był 8dc, 14mm prawy jajnik. Wczoraj 12dc 23mm. Ładnie przyrasta. Tylko, że to akurat jajnik od prawego jajowodu, który w czasie laparoskopii 3 lata temu okazał się niedrożny... więc chyba trzeba poczekać na rozdanie z lewego jajnika, może któreś się powiedzie.
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeJul 24th 2012 zmieniony
     permalink
    Jajowody radzą sobie dobrze. Drożny nadrabia za niedrożny. Jajowód nie jest połączony z jajnikiem, dzięki temu oba jajowody mogą wychwytywać komórki z obu jajników. Nie jest prawdą, że jajowód lewego jajnika złapie komórkę tylko z niego. Więc głowa do góry, szanse na ciążę nie są przez to mniejsze ;)
    •  
      CommentAuthorgnieszka81
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Czesc dziewczyny, jestem trakcie pierwszego cyklu z Clo. Jest tez to pierwszy cykl gdzie mialam monitoring. I tak:
    od 4 dc do 13 dc bralam Clo - moje pecherzyki rosly ale bardzo wolno (mam PCO).
    9 dc 11dc uformowaly sie dwa pecherzyki powyzej 10mm
    14dc mialy juz 13mm i 15 mm
    17 dc mialy juz 17mm i 20mm - wtedy tez dostalam zastrzyk.
    24 dc potwierdono owulacje

    w tej chwili czekam na @ przydzie lub nie ;)
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeJan 16th 2013 zmieniony
     permalink
    witam,prosze o pomoc w interpretacji tego co sie u mnie dzieje,eveke widze ,ze tez mialas dwa podejscia do owulki

    12dc usg pęcherzyk na prawym jajniku 20mm
    endo 7mm po pierwszej wizycie bylam zadowolona,po tej juz nie,(to jest moj 5 ginek z polecenia,ze niby dobry) mowilam lekarzowi ,ze ja zawsze mam ok 12 dc pecherzyk na prawym i brak skoku pozniej,kolejny raz ok 19 dc mam kolejny pecherzyk a po prawym ani sladu,po lewym zawsze mam skok,niestety nic mi na to nie odpowiedzial,myslałam ,ze każe mi przyjsc w pt sprawdzic czy pękl, ale wiem sama po sobie i wczesniejszych miesiacach ze skanami,ze cos jest nie tak,skoro mam dwa podejscia do owulki z 2 roznych jajnikow,co sie dzieje z tym prawym?? powiedział,ze widzimy sie jak zajde w ciąże,a myslałam ,ze zrobi mi hsg za miesiac.. załamka,powiedział,że nie widzi żadnych nieprawidłowosci i podstaw do leczenia niepłodnosci
    •  
      CommentAuthorolaa27
    • CommentTimeMar 2nd 2013
     permalink
    Hej dziewczyny, może mi pomożecie :) Generalnie moje cykle bywają bardzo długie. Poprzedni mój cykl miał 49 dni.
    W pierwszą ciążę zaszłam około 40 dnia cyklu.

    Dziś mam 43 dc, po usg stwierdził lekarz dominujący pęcherzyk na lewym jajniku. Nie podał mi niestety rozmiaru ale może po obrazku coś mi podpowiecie. Poza tym trochę martwi mnie endometrium w macicy, ponieważ znajduje się w centrum.

    W komenatarzu pod moim wykresem zamieściłam zdjęcia. http://28dni.pl/cycles/current

    Treść doklejona: 02.03.13 18:40
    A zapomniałam dodać ze skok miałam w 41dc
    • CommentAuthorjustysz
    • CommentTimeMar 11th 2013
     permalink
    Kobitki:)
    Byłam na monitoringu: dziś 13 dc , pęcherzyk 17mm, endo 7 mm, jestem po Femarze. Będzie z tego jeszcze owulacja?
    ehh...
  1.  permalink
    hej dziewczynki:)czy któraś mi to wyjaśni co mogło się stać z pęcherzykiem który miał 20mm(13dc) i miała być piękna owulacja jak stwierdziła pani ginekolog.Do tej pory(23dc) nie miałam skoku temp i nie wiem czy owulacja w ogóle wystąpiła i czy w ogóle wystąpi. Pani ginekolog już więcej mnie nie zaprosiła na monitoring tylko kazała brać duphaston od 20dc ale ja go nie wzięłam bo nie miałam tego skoku temp.proszę o odp pod moim cyklem:)pozdrawiam
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.