Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 19th 2006
     permalink
    Ladybird, nie każda, nie każda ma tą infekcję. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 19th 2006
     permalink
    Amazonko :)) ale jak załapie to lepsza taka od tej innej :))
    •  
      CommentAuthorleminka
    • CommentTimeSep 21st 2006
     permalink
    Ja miałam całkiem inną sytuację. Bo owulację miałam stymulowaną lekami i wywołaną zastrzykiem. Niemniej jednak staranka zaczęliśmy z mężem dzień przed podaniem zastrzyku i tak codziennie aż do USG gdzie usłyszałam - jajeczko pękło :) Zadziałało :crazy:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 25th 2006
     permalink
    leminka to świetnie :)) gratuluję :))
  1.  permalink
    To moze ja sie wypowiem. MY sie jeszcze nie staramy ale..przytulamy co 3-4 dzien bez zadnego zabezpieczenia od 9 mieisecy i nic.hm...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 10th 2007
     permalink
    No to się staracie, a nie odkładacie.
    --
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeSep 10th 2007
     permalink
    W naszym przypadku, było tak, że staranka zaostrzaliśmy oczywiście w okolicach przewidywanej owulacji, kierując się testem owu, ale byłam na tyle zdesperowana, że męczyłam M codziennie i heja!! nogi w góre:smile:
    wtedy mój M był trochę przemęczony, a teraz chętnie wraca i opowiada o "tych" czasach, bo niestety od kilku miesięcy kiedy mam już większy brzuch nie mam w ogóle ochoty na przytulanki i biedny ma post, to wspomina:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 10th 2007 zmieniony
     permalink
    Mój też przez jakiś czas wspominał a teraz żyć nie daje :crazy:
    na szczęście :bigsmile:
    --
  2.  permalink
    Mój też ma post ale trudno-musi przeżyc,ja w czwartym i piatym miesiacu to miałam ogromną ochote a teraz nic, zero kompletnie mi sie nie chce....też wspomina te czasy gdzie robilismy różne cuda cudeńka i fiki miki

    ubranka dzieciece
    --
  3.  permalink
    U nas to wyglada tak ze ochota sama przychodzi a starac bedziemy sie po slubie czyli w czerwcu 2008r.
    Tyle ze teraz za bardzo nie uwazamy.
    --
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    Czasami to mi mojego M żal, ale zdałam sobie sprawę, że dla facetów ciąża i dzidzius w środku brzucha to naprawdę abstrakcja, wspólne usg może to trochę mu uzmysłowiło i kopniaczki które czuł, ale nadal to nie to samo. Mam nadzieję, że jak będzie przy porodzie, jak zobaczy ile to bólu, krwi, męczarni to nie będzie taki podłamany, że po porodzie też musi odczekać aż dojdę do siebie, żeby mieć ochotę na przytulanki.
    Ale fakt jest, że przy każdej okazji wraca do czasów kiedy go męczyłam o sexik codziennie:smile:
    --
  4.  permalink
    hehe ja od kiedy przestalam brac tabletki tez mam zwiekszone libido i prawie codziennie chociaz moj S ma jeszcze wieksze i chce codziennie.
    --
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    No cóż tacy są faceci, ja normalnie jak sobie pomyślę jak się zmieniłam przez te 9 miesięcy, to czasami nie wierzę, gdzie sie podziały te szaleństwa, wyskoki, imprezy. Teraz tylko rodzinka, dom, praca - u mnie w pracy jestem najmłodsza, mam męża i czekam na dziecko, reszta to single po 30stce nie planujące, albo tylko tak mówiące - rodziny jeszcze, albo rozwiedzeni nawet 2 razy:(

    A przecież jak będzie dzidziuś to tez tak sexik codziennie to będzie trudno wygospodarować, pewnie tu by się mamy ze stażem mogły wypowiedzieć:)
    --
  5.  permalink
    Ja tez tylko dom, praca i narzeczony i przygotowania do slubu. :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    Po odstawieniu tabletek libido wraca do normy, nieprawdaż?
    --
  6.  permalink
    Mi tez żal czasem M ale kidys sam mówił że jak bede w ciazy to bedzie wyrozumiały. Ma okazje pokazać jak bardzo.

    ubranka dzieciece
    --
  7.  permalink
    tak prawda, jestem ciekawa po ilu wracaja cykle owulacyjne -- bo jakos 9 miesiecy jestem bez antykoncepcji i nic z tego nie wynika -- a dopiero 2 miesiac z NPR.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    po odstawieniu jakich tabletek Ama?
  8.  permalink
    antykoncepcyjnych
    --
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    Ja stosowałam 'antyki' przez kilka dobrych lat (7) ale nie zauważyłam żeby moje libido wzrosło po odstawieniu, natomiast moje koleżanki potwierdzają, że mają większą ochotę na sex po odstawieniu tabletek
    --
  9.  permalink
    nio wlasnie ja tak mam i to jest bardzo zauwazalne.
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    ja bralam baardzo dlugo i po odstawieniu tez nie zauwazylam zwiekszenia libido...bo zawsze mialam na wysokim poziomie :bigsmile:
    Ja mysle, ze jednak takie przytulanki codziennie nie pomagaja w zaciazeniu, to znaczy ja zaciazylam dopiero gdy zrobilismy przerwe dwudniowa w :crush: :wink:
    --
  10.  permalink
    my wlasnie mamy przerwy 3-4-7dniowe i nic.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    My za to zrobiliśmy to raz w cyklu i wystarczyło
    --
  11.  permalink
    no tez wlasnie czasem tak bywa.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    Bywa i tak, że zabezpieczenia przed wrogiem miłości zawodzą.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    co to jest WRÓG MIŁOŚCI?
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeSep 11th 2007
     permalink
    :shocked: ja też nie wiem :shocked:
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 12th 2007
     permalink
    ja też chetnie bym sie dowiedziala, Amazonka nie kaz nam czekac tyle czekac w niewiedzy .... :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Jeśli dobrze pojęłam, Ama z właściwą sobie ironią nawiązuje do poglądów pewnych środowisk odnośnie ciąży :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    nieplanowanej, dodaj:wink:
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Nawiązuję do biologicznego związku między współżyciem a płodnością.
    Bywa i tak, że zabezpieczenia przed zapłodnieniem zawodzą, nieprawdaż?
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    pewnie, ze zawodzą.... gumki zawodzą, tabletki zawodzą, NPR zawodzi....
    ale żeby od razu WRÓG MIŁOŚCI.... przesadzasz....
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Oj, przecież to nie Amazonki zdanie tylko grup typu Federa. Oczywiście, że to przesada!
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    A mnie sie wydaje, moze tak przekornie, ze czasem natura chce nastepnego maluszka "powolac" na swiat a nam sie wydaje, ze nam gumki, tabsy etc zawodza...
    Wazne zeby rozsadek nigdy nie zawiodl :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Natura zawsze znajdzie swój sposób, ale co ma do tego jej wola? Czy w odniesieniu do natury można mówi o woli?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.