Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    To jest moja druga ciąża, ale po 6 latach mam krótką pamięć :)
    Już teraz czuję powiększone piersi i niedługo będę musiała myleć o nowym biustonoszu. Jakie są Wasze doświadczenia, jakiego 'przyrostu' mogę się spodziewać? Nie chcę kupować stanika co miesiąc ;) tylko to sensownie rozwiązać. Potem kwestia stanika do karmienia - czy mój biust pod koniec ciąży osiągnie podobny rozmiar do biustu przy ustabilizowanej laktacji? Wiadomo, że na początku piersi szaleją...
  2.  permalink
    ja z rozmiaru B w ciazy przeszłam na D i tak juz mi zostało.stanik kupiłam sobie niedrogi koniecznie bawełniany i usztywniany .to samo radziła położna w szpitalu aby wysoko nosic cycki.W ciazy kupiłam moze 2 staniki a do karmienia nie miałam specjalnego-zreszta taki to najlepiej kupic po porodzie.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 21st 2010
     permalink
    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeJul 21st 2010
     permalink
    ja z 75 B zmieniłam na 75F. Przejściowy miałam D potem E. Od 5 m-ca do teraz (końcówka 6tego) rozmiar się nie zmienił czyli 75F.
    Mam 3 dobre staniki z triumpha zakładam że pochodzę w nich do końca ciąży, moja kosmetyczka powiedziła mi że raz naciągnięte jakieś tam więzadła (chyba coopera) nie wrócą do stanu poprezdniego więc warto zainwestowac w dobry biustonosz.
  3.  permalink
    danap - moje wiązadła coopera zmasakrowane słabymi stanikami i poprzednią ciążą wróciły do formy, sporo nad tym pracowałam ale się udało. w poprzedniej ciąży nosiłam koszmarne staniki, do karmienia miękki bezfiszbinowy triumph, fuuuj.
    Amazonka - jestem mocno na bieżąco w tej tematyce :)
    Teraz mam 60F i nie wiem co dalej...
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 27th 2011 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 13th 2011 zmieniony
     permalink
  4.  permalink
    A ja nie muszę zmieniać - a szkoda - stanika. Biust nie ruszył mi nawet o milimetr i w ogóle nie bolał i nie boli.
    Moje małe A nadal jest tym samym, skromnym małym A. :cry:
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeNov 13th 2011
     permalink
    qrde tragedia :D ... "cale zycie" mi wmawiano, ze przy ciazy zatesknie za malym cycem ....
    a tu widze, nie ma tak dobrze :( ...
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeNov 13th 2011
     permalink
    U mnie w pierwszej ciąży z 70DD urosło mi się do 75G.
    Teraz startuję z 70F i mam szczerą nadzieję, że jakoś bardzo w tej ciąży nie urośnie... :P
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 13th 2011 zmieniony
     permalink
  5.  permalink
    Vicky80, chciałabym nie być ale niestety jestem pewna jak bum cyk cyk. :smile: I tylko mi się tak przytrafiło bo moja mama ma duże, a moja młodsza siostra to takie, że hej! A ja... dupa :devil: . Jedynie pupa duża (ale lubię ją :bigsmile:).
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    katarzyno to dobrze, że pupę lubisz, ale pewna w sensie brafitterka wymacała?
    bo ja już kiedyś taką pewną koleżankę nawróciłam, odkryłam jej niewielkie bo niewielkie ale piersi! na nowo;)
  6.  permalink
    Nie, nie. Nie miałam jeszcze kontaktu z brafitterką. :smile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.