Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorpatipati28
    • CommentTimeSep 13th 2010
     permalink
    co myslicie o piciu mleka od krowy w ciazy? i serach na takim mleku ?
    dziadek moj ma przebadana wzdloz i wszez krowke i ma mleko.. i chce takei pic ale nei wiem czy moge.. jestem w 5 miesiacu ciazy
    tak sie zastanawiam bo kiedys tylko takei mleko bylo moja mama takie piła w ciazy ze mna i bylo ok..
    nie ma zbyt wiele o tym w necie..
    •  
      CommentAuthorwielgosz
    • CommentTimeSep 13th 2010
     permalink
    A czemu niby mialabys nie pic??
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeSep 14th 2010
     permalink
    Masz na myśli niepasteryzowane mleko? Bo jak niepasteryzowane, to chyba jest jakieś ryzyko, że zawiera listerie...
  1.  permalink
    Mi moja gin powiedziała żartując, że jak mućka ma wymiona czyste, to nie mam się czego bać ;-)
    A tak na serio, to ja całą ciążę piłam mleko od krowy i zajadałam się białym serkiem robionym przez zaprzyjaźnioną gospodynię. I nic mi nie było. Pytałam się mojej gin, czy mogę jeść taki ser- powiedziała, że nie ma przeciwskazań...
    Ale niby prawda, że niepasteryzowanych się nie je... Ale może ze sprawdzonego źródła można?
    --
    •  
      CommentAuthoratomcia
    • CommentTimeSep 14th 2010
     permalink
    Ale przecież nie trzeba pić surowego, przegotowane też będzie smaczne i wciąż prawdziwe. Wtedy już chyba nie będzie wątpliwości i strachu.
    •  
      CommentAuthorpatipati28
    • CommentTimeSep 14th 2010
     permalink
    no wlasnie chodzi o to ze nei pasteryzowane..
    dzieki za wasze opinie.. dzis zamawiam butle mleka od dziadka i ser mrrr :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.