Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 9th 2010
     permalink
    Dziewczyny - szukałam na forum, ale podobnego tematu nie znalazłam, więc zakładam... Być może podchodzi to pod problemy seksualne, ale myślę, że nie do końca.

    Mianowicie... chodzi mi o oziębłość w III fazie. Co na to poradzić? Zupełnie nie mam ochoty na seks w fazie niepłodnej. Wiem oczywiście, że to poniekąd fizjologiczne (w końcu organizm dąży do zapłodnienia) - problem w tym, że mój partner ma dość duże temperament jeśli o seks chodzi, no i o tu ukrywać... w III fazie ciężko jest i do spięć dochodzi... Ja jestem zmęczona, obolała - a on - mimo dość ciężkiej pracy - ma ochotę...

    Jak sobie radzicie w III fazie?
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 9th 2010
     permalink
    Kurcze, ja Talinko nie obserwowałam u siebie takich znacznych różnic w libido w poszczególnych fazach, ale wiem, że mogą się zdarzać. Na ile twój facet jest wtajemniczony w funkcjonowanie kobiecego organizmu? Może wrto mu wytłumaczyć, ale nie przy kolejnej "okazji", tylko tak niezależnie, na spokojnie. No i wtedy chyba warto zainwestować w jakies większe przygotowanie do seksiku - niech zadba o Ciebie bardziej, dopieści i dosłownie i w przenośni - jeśli chce seksu wieczorem, niech pomyśli o tym juz rano i cię nastroi;) Zresztą - tak powinno być zawsze.
    --
    •  
      CommentAuthormyszaasia
    • CommentTimeNov 9th 2010
     permalink
    Talinko wydaje mi się że ten temat był w Blogu , może tam poszukaj
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 9th 2010
     permalink
    kako: jeśli chce seksu wieczorem, niech pomyśli o tym juz rano i cię nastroi;) Zresztą - tak powinno być zawsze.


    Z tym porankiem to ciężko, bo nie mieszkamy razem ;( Będzie na pewno łatwiej, jak już w końcu zamieszkamy...
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 9th 2010
     permalink
    Talinko, nie trzeba mieszkać do nastrojenia razem:) sms, telefon czuły, seksowny, mms jest wiele sposobów kontaktu:)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 9th 2010
     permalink
    Hi hi :tongue:
    Ja go umiem nastroić :tongue:
    Wysyłam niedwuznaczne zdjęcie i już wiadomo o co chodzi :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 9th 2010
     permalink
    no, to niech on też się postara ;)
    --
    •  
      CommentAuthoragnieszka87ts
    • CommentTimeNov 10th 2010 zmieniony
     permalink
    jest cos w tym nastrajaniu od rana :) a w smsie czasem mozna bardziej pobudzic niz stojac obok
    bo wyobraźnia sama musi popracowac...
    ...
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeNov 10th 2010 zmieniony
     permalink
    hi,hi..a ja jestem tak wyposzczona, że całą III fazę nadrabiam wstrzemięźliwość w II fazy :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.