Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 7th 2006
     permalink
    Obecnie wiadomości poczty wewnętrznej nie są wcale formatowane i pisze się je jednym ciągiem. Są przez to słabo czytelne.
    Powinna być możliwość pisania kolejnych akapitów od nowego wiersza. Niekoniecznie pełne formatowanie w html, ale chociaż te akapity!
    NIektóre listy, które dostaję, są wyświetlane w jednym wierszu! Trzeba przewijać ekran w bok. Czy to oznacza, że jednak można formatować tekst?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 7th 2006 zmieniony
     permalink
    Formatowanie uwzględniłem w wersji oficjalnej. Będzie jednliote i takie samo wszędzie - wiadomości, komentarze, notatki.
    :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 7th 2006
     permalink
    Damazy - jak zwykle o wszystkim pomyślał!:clap:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 7th 2006
     permalink
    Jest tyle zmian w oficjalnej, że nie poznacie aplikacji. Wszystko oprócz statystyk, o których była dyskusja i wydruku. No i oczywiście bez automatycznej analizy. :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeSep 7th 2006
     permalink
    A my tak ładnie prosimy o statystyki i analizę... :crazy:ja jestem gotowa jeszcze dłużej poczekać... tak ładnie proszę:grouphug:
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeSep 7th 2006 zmieniony
     permalink
    Widzisz Damazy... ciężko zaspokoić kobiety:wink:ciągle im mało:wink:chociaż, jak już ktoś pisał, może sam jesteś kobietą:bigsmile:. Przepraszam, że Cię tak molestuję, ale po prostu na automatucznej analizie bardzo mi zależy...ale jak jej nie będzie to też jakoś przeżyję:wink::bigsmile:pozdrowionka i życzę owocnej pracy:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 7th 2006 zmieniony
     permalink
    Automatycznej analizy napewno narazie nie będzie. 28dni nie może myśleć za użytkownika.
    Jeśli wprowadzę analizę to dopiero po konsultacjach z ekspertami. Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Przykro mi jeśli kogoś rozczarowałem. :confused:

    W pierwszej kolejności wydruk dla lekarza, a następnie statystyki.

    Z drugiej strony jeśli byłbym kobietą, (a kobiety są z natury nieufne) bardzo wystraszyło by mnie narzędzie, które myśli za mnie. To naprawde poważna sprawa, której nie potrafię zrozumieć. Nie ważne czy się automat pomyli, ważne jest że wprowadzi w błąd. Jeszcze gorzej, że zabije motyw ludzkiej ciekawości prowadzący do wyjaśnienia określonego stanu (sytuacji).
    Tak sobie podywagowałem.
    :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeSep 7th 2006
     permalink
    Drogi Damazy! Dziękujemy Ci, że się tak o nas martwisz, żebyśmy nie "ogłupiały":wink:przez maszynę, która za nas myśli. Czy jednak jeśli coś może służyć pomocą, to musi coś "robić za Ciebie"? Idąc takim tokiem rozumowania -to samochód za Ciebie chodzi i nie powinno się go produkować bo ludzie przestaną chodzić...:wink:
    Ja po prostu nieraz mam wątpliwości czy np. weszłam już w III fazę i chciałabym mieć możliwość potwierdzenia...:shamed: A jeśli obawiasz się, że ktoś bezmyślnie będzie używał tego programu, bez znajomości NPR to zrób testy, po zdaniu których użytkownik będzie miał możliwość korzystania z automatycznej analizy:bigsmile:.
    Już więcej nie przeszkadzam i czekam na decyzję ekspertów:cheer:
  1.  permalink
    a swoją drogą testy byłyby przydatne, można by było określić poziom swojej wiedzy na temat NPR, ja np. nie wiem czy moja wiedza jest wystarczająca czy jeszcze muszę się w tym temacie podszkolić aby poprawnie interpretować swoje obserwacje i wykresy :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 7th 2006
     permalink
    Można jeszcze bardziej okoić liczbę użytkowników przez wprowadzenie obowiązkowych testów ze znajomości NPR. Bez zdanego egzaminu nici z loginu i hasła.
    Będziemy nadal czekać na statystyki i automatyczną analizę - sens istnienia programu.
    Automatycznej analizy nie masz i w Excelu, ale możesz tam zapisywać dane i robić wykresy. Więc po co programy sieciowe?
    Od programu 28dni oczekujemy czegoś więcej. Współpracuj z ekspertami - po to ich wybrałeś.
    Statystyki, wydruk i analiza mogą być dla nas "prezentem" pod choinkę. Tyle czasu wystarczy?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    Statystyki, wydruk zaraz po oficjalnej. To już pikuś w porównaniu z tym co zobaczycie :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    ale podsycasz naszą ciekawość! Już nie mogę się doczekać, choć należę do osób cierpliwych.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    Oj Damazy, Damazy... skąd Ty tak dobrze znasz kobiety?:wink: Wiesz, że my takie ciekawskie stworzonka:bigsmile:, a Ty tu tak podsycasz naszą ciekawość:wink:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    Może dlatego, że jestem mężczyzną? :shades:
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    I wszystko stało się jasne:wink::cheer::clap:
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    oj oj :bigsmile: ja tez licze na automatyczna analize :bigsmile: i mam nadzieje ze sie pojawi bo jak nie to mocno bede :cry:....
    damazy a ty wiesz ze lepiej zeby kobiety nie plakaly !?
    wiec zadzialaj z eskspertami :bigsmile::thumbup:zeby nasze 28 pl bylo cacy i okazalo sie lepsze niz ff
    damazy wierze w ciebie i twoje mozliwosci :clap: :tooth:przeciez "POLAK " POTRAFI :crazy::crazy::crazy::swingin::thumbup:
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    Damazy! Dziękujemy, że zaspokoiłeś naszą ciekawość:bigsmile:ale my, niewdzięczne kobiety, mamy teraz na Ciebie haczyk:wink:-już zaczęło się podpuszczanie...Pewnie dlatego tak długo się "ukrywałeś":wink:-przecież znasz kobiety:cheer:
    Rosa- fajnie to ujęłaś:wink:naprawdę mnie rozbawiłaś:cheer::hugging:
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    damazy jejszcz jedna prosba :bigsmile:czy dalobysie te buzki :bigsmile: wstawic tez do komentarzy na 28 :crazy:bylo by superowo i od razu ciekawiej i weselej :jumping: pomyslisz nad tym ...
    proszeeeeeeeeeeeeeeeeee:tooth:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    Pomyślę, ale to po oficjalnej. :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 8th 2006 zmieniony
     permalink
    Żadnych buziek w programie!!! Niee!
    Wystarczy, że tu jest ich za dużo.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    A mi się pomysł podoba, emotikonki w skromnej ilości napewno się przydadzą ;)
    •  
      CommentAuthorpetomasz
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    Popieram Damazego - jestem przeciwny automatycznej analizie wykresów. Niestety, trzeba samemu "głowkować (bo za tym ida Wasze decyzje!). Pomyslimy, jak wspomóc to główkowanie ale nie chcę zastepować nikogo. Pozdrawiam i nie martwcie się tym!!
    Paweł
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeSep 8th 2006
     permalink
    damazy jestes wielki :bigsmile:i kochany ...dziekuje w imieniu wszystkich ktore sa za buzkami :)
    p.s amazonka nikt ci nie karze ich uzywac jak niechcesz to przeciez nie musisz :neutral:ale jest wiele osob ktore chca :crazy:a ja jestem wsrod nich :crazy:
    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeSep 9th 2006
     permalink
    rosa :thumbup:
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeSep 11th 2006
     permalink
    a ja popieram damazego i petomasz'a, i tak jak damazy mowi nigdy bym nie zaufała automatycznej interpretacji
    --
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeSep 15th 2006
     permalink
    czy jest funkcja abym dostawała powiadomienia o odpowiedzi na forum na maila ??
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 16th 2006
     permalink
    Ybka, jest dopiero w fazie sugestii.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 27th 2006
     permalink
    Damazy, już kolejny raz zauważyłam pewien błąd w poczcie wewnętrznej. Czasem dostaję wiadomość, ale nie wyświetla się liczba nieczytanych wiadomości ani nie ma pogrubienia pozycji w menu górnym. Tym sposobem nie wiem, czy ktoś do mnie napisał, nie sprawdzam, a wiadomość czeka. Nie wiem, od czego to zależy.
    Czy tak się dzieje tylko u mnie?
    --
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeSep 27th 2006
     permalink
    Amazonko nie tylko u Ciebie tak się dzieje.
    Ja na przykład mam wyświetlone(pogrubione), że mam w skrzynce 1 wiadomość, otwieram, a tam są 3 nieprzeczytane.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 27th 2006
     permalink
    Oki, w oficjalnej jest już poprawione :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 28th 2006 zmieniony
     permalink
    Widzę też błąd w liczeniu czasu od nadejścia wiadomości. Dostałam wiadomość parę dni temu, a nadal jest informacja, że 1 dzień temu. Jak gdyby czas stanął w miejscu parę dni temu.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 28th 2006
     permalink
    To samo jest w komentarzach na wykresach innych osób, zdaje się, że już o tym pisałam gdzieś.
    • CommentAuthoragulek
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    ja mam problem z poziomem wyższym temperatur i poziomem niższym temperatur w analizie wykresów - cały czas wyskakuje mi 37,0 i 36,0 i nie moge tego poprawic.
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    agulek wpisuj . (kropke) a nie , (przecinek) w wpisach temperatur
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Czas poczty wewnętrznej zaczął działać. Brakuje tylko zapisu odpowiedzi na wiadomość.
    --
    • CommentAuthoragulek
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    bladykot - dzięki :) działa :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 20th 2007
     permalink
    Damazy, czy już można zawrzeć wiadomość, na którą się odpowiada w odpowiedzi?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJan 22nd 2007
     permalink
    Nie widzę potrzeby, aby projektować do tego mechanizm. Szkoda robić z tego agenta pocztowego.
    Wystarczy samodzielnie wkleić treść wiadomości.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 22nd 2007
     permalink
    Podgląd wiadomości, na którą się odpowiada sugeruje, że adresat też ją zobaczy.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJan 22nd 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    Jeśli przygotowujesz odpowiedź na wiadomość, to widzisz podgląd wiadomości, na którą odpisujesz. Osobno jest okno do wprowadzania treści. Wygląda mi to na sugestię, że ów podgląd też będzie zawarty w wiadomości, tj. adresat zobaczy to samo, co ja.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Błąd!
    Wchodzę na stronę użytkowniczki i chcę wysłać wiadomość: "Napisz wiadomość". Klikam i pojawia się formularz wiadomości skierowanej DO MNIE! Czy Wy też tak macie?
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Coś chyba źle wyjaśniłaś Amazoneczko. Po kliknięciu na "Napisz wiadomość" wszystko poprawnie się uzupełnia.
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeMar 8th 2007 zmieniony
     permalink
    U mnie tez tak jest. Np. wchodze w przyjaciolki i chce wyslac do ktorejs wiadomosc, klikam "wyslij wiadomosc" i ja jestem zarowno w nadawcy jak i w odbiorcy.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 8th 2007 zmieniony
     permalink
    Po kliknięciu na "Napisz wiadomość" wypelnia mi sie w polu DO "vicky80"
    zbiorowa halucynacja?
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMar 8th 2007 zmieniony
     permalink
    rzeczywiście - magia :)
    Ale gryps, poprawię to dziś.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Czy mogę prosić, abyście sprawdziły powyższy problem? Im więcej osób wezmie udzial w tescie tym lepiej.
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    u mnie też tak się robi Damazy jak u vicky80
    --
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    U mnie nadal tak jest. Magia Damazy :bigsmile: ale można sobie z nią poradzić ;)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.