Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorKarpatkaST
    • CommentTimeSep 10th 2024
     permalink
    Urodziny męza coraz bliżej, a ja w tym roku zupełnie nie mam pomysłu co mu z tej okazji podarować :)

    Jakieś pomysły na ciekawe prezenty?
    • CommentAuthormerlenke
    • CommentTimeSep 10th 2024
     permalink
    Ja robilam album z nasza historia, caly wlasnorecznie, wisiory z konkretnymi przeslaniami, kolorami i kamieniami (mialy pełnić funkcje amuletow), napisalam list i zamknelam go w jasnoniebieskiej butelce z czarnymi mieniacymi sie kamyczkami, robilam droge do prezentu glownego czyli male kopertki z numerkami, w ktorych pisalam jakies konkretne hasla jak dotrzec do prezentu glownego, teksty byly rymowane, zagadkowe lub wiazace sie z jakimis naszymi rzeczami, wykupilam dyplom z fundacji wwf, bo kochal wilki, a byla mozliwosc wplaty na gatunek zagrozony, wiec wyslali mi dyplom z jego imieniem i nazwiskiem ze adoptowal wilka i zdjecie tego wilka i wsadzilam mu to w ramke, robilam karty z pytaniami, na drugiej stronie byly wspolne zdjecia, a miala to byc gra na zasadzie pytanie czy wyzwanie, robilam rozne prezentacje z naszymi filmikami przeplatane waznymi dla niego elementami typu grafika wilkow czy inne takie nasze ;)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.