Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 4th 2006 zmieniony
     permalink
    to ja może zacznę od siebie:)
    ideału nie mam, ale są cechy, na początek wyglądu, bo co tu ściemniać, to jest to co widzimy na 1szy rzut oka,na które zwaracam uwage:)
    oczy- pokazują wnętrze duszy, filgarne iskierki mile widziane:cool:
    usta- szeroki ciepły uśmiech:bigsmile:
    szerokie bary- dają mi poczucie bezpieczeństwa, wtulić się i utonąć w nich:)
    reszta.. zależy od faceta..dopiszę później:):cool::wink:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    dla mnie długi, cętkowany , kręty ha ha ! :crazy::jumping::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    A mnie facet musi zaskoczyć. Wygląd jest dla nie na ostatnim miejscu. Oczywiście, że mężczyzna musi być zadbany (czysty, ze zdrowym uśmiechem) ale same rysy, budowa ciała, kolor i długość włosów najmniej mnie interesują). Co tu dużo mówić, podkręcam się mózgiem ;)
    I to jest pierwsza rzecz na jaką zwracam uwagę.
    Ponadto musi cechować się dużym poczuciem humoru i sporą (zdrową) dawką ironii. No i wiadomo, że musi dawać mi duże poczucie bezpieczeństwa - bym miała do Niego pełne zaufanie (to zazwyczaj przychodzi z czasem).

    Unikam osób, które lubią niedopowiedzenia. Ja ich nie znoszę i nie toleruję w związku. Brrr. A nam takich facetów sporo, co pobawić się lubią ale furtkę też lubią sobie zostawić "bo ja tego nie powiedziałem, bo tak nie mówiłem, bo ja nie obiecywałem". No ;)) Strasznie brrr ;)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 4th 2006 zmieniony
     permalink
    "Jacy my? Przecież było nam razem dobrze, czemu to psujesz?"
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 4th 2006 zmieniony
     permalink
    no to ja uzupelnie NgL ja też głownie mózg osobowosc, coś mnie musi zafascynowac, ale zauwazylam ze na oczy usta zwracam uwage bardzo:)

    dla mnie mozg to tez najwiekszy afrodyzjak inteligentna rozmowa, ech:)
    ale powiem szczerze. facet musi byc zadbany i tu nie ma ze boli:)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 4th 2006 zmieniony
     permalink
    Lubię długowłosych, heh.
    To się nazywa fetyszyzm?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    amazonko fetyszyzm to jakbys chciala by nosil np. rajstopy albo nie wiem chcialabys sie kochac tylko jakby mial krawat na sobie:)
    ale i tak uwazam ze fetyszyzm w tym znaczeniu, jesli nikogo nie krzywdzi jest ok:)
    kwestia co nazwiemy fetyszem, bo rozni ludzie maja rozne granice;)
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    mężczyzna musi mieć przystojny mózg, z resztą sobie poradzę:cool:
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    jak MM wyjedźał na weekendy do domu gdy studiowalismy , to spałam w jego pidżamie i juz tak bardzo nie tęskniłam :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Troskliwy, zaradny życiowo, zabawny, troche romantyk-trochę poeta, rozbrajający, potrzebujący mnie, ale odrobinę tajemniczy, piekielnie inteligentny, z ciekawą pasją, aby mógł mnie czegos nauczyć, bezpruderyjny w seksie, pomysłowy, majsterkowicz, kochający zwierzęta.

    To by pasowało do mojego męża :bigsmile:

    Z wyglądu... schludny i zadbany, ubierający się modnie, ale nie wydziwiaście, niespędzający więcej czasu w łazience ode mnie, ale pachnący ładnie, najchętniej niebiesko albo brązowo oki, ładne ząbki i pełne usta. Średniego wzrostu, bo ja jestem niewysoka i głupio się czuję w towarzystwie faceta powyżej 180cm. Sylwetka.. raczej szupła, choć wolę lekkie brzusio od wystających kości. Włosy na klatce i brzuchu stanowiące ciemną "strzałkę" prowadzącą do.. :wink:

    Nie toleruję żadnych nałogów! Przepraszam- jedynym nałogiem mogę być ja :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    hehe z grubsza Aniu cechy Twe pasuja to mojego "idealu"
    bo facet musi byc otwarty.. w każdej dziedzinie życia, pełen ciepła i piekielnie inteligentny, i wtedy wszystko będzie "si" jak to mowi moja qmpela:)
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    dla mnie zawsze liczyło się spojrzenie - to co ma w oczach bo to zwierciadła duszy, dobre ciepłe spojrzenie i szczery usmiech to podstawa
    - musi mieć poukładane w głowie, szanować ludzi i przyrodę
    - kręci mnie też lekka nutka szaleństwa ale takiego na maxa pozytywnego
    - w skrócie - mój ideał to mój mąż :bigsmile::heartbounce:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    mój też prawie ideał, tylko żeby nie był taki pedantyczny :wink:
    --
  1.  permalink
    myślę że nie ma ideałów, a nawet jak są to się na mężów nie nadają, ja kocham swojego za to jaki jest, uwielbiam jego śmiejące się oczy i mięciutkie usta, jest mądry i poważny, chociaż czasem za bardzo ;) chodzimy razem do teatru, do kina i wędrujemy po górach, rzadko się razem nudzimy. Jest odpowiedzialny, zaradny, troszkę mało romantyczny i czasem trudno mu mówić komplementy czy inne takie co chciałabym usłyszeć :) bo mój facet jest bardzo rzeczowy i konkretny, mogę mu zaufać i porozmawiać o różnych sprawach. Jest jaki jest ale i tak jest bardzo kochany :heartsabove:
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    w ideale faceta najlepsze jest to, że o kim innym myślałam, że jest ideałem, a okazał się być nim ktoś, kogo wcześniej nigdy bym o to nie podejrzewała:)
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    a tak poza tym, zapomiacie o tym, że ideał to nie same zalety - ideał to idealna dla Was kompilacja zalet, jakich szukacie, i wad, jakie zniesiecie:wink:
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    pani_wonka - no dokładnie, chociaż po ślubie musiałam się nauczyć znosić trochę inne rzeczy niż w narzeczeństwie ale jest nam dobrze razem :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Ja zawsze poznając faceta musiałam czuć to coś, chemię, miętę! Mógł być super przystojny,ale jednak mnie nie pociągać, a taki niezbyt piękny miał cos w sobie, takiego męskiego co mi się bardzo podobało...Ja mialam zawsze "problem" z facetami w sensie,że zawsze mi coś nie pasowało, jak poznałam mojego męża od razu coś mi zaiskrzyło!!!! Nie wiem co on mi takiego zrobił,ale tak mi się zakorzenił w głowie już na pierwszym spotkaniu-poznaliśmy się na dyskotece! A jednak potem jak na niego spojrzałam zauroczył mnie niesamowicie. Zaczarował, a jeszce go nie znałam kompletnie!!! Jest bardzo przystojny, ma to co zawsze mi się podobało w mężczyznach-piękne ustka, taka bródka ala Patric Swayze hihihi i oczka duże niebieskie!! Całość tworzy przystojnego mężczyznę do tego wysoki 192! Mezczyzna musi być wysoki!! Musi!!-dla mnie oczywiście!:) Potem również spodobał mi się jego charakter, jego czulosc,opiekuńczość. Wiadomo nie jest ideałem, jak większośc,ale ma to co szukałam zawsze w mężczyźnie!;-) Kocham Cię Skarbie!:heartbounce:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    pani_wonka - dlatego napisałam o zdrowej ironii - może być wadą i jednocześnie zaletą ;)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 4th 2006 zmieniony
     permalink
    tia W jest ironiczny jak ja. co bywa zabawne, ale bywa tak cholernie meczace ze czasem mam go ochotę walnąc czymsik ciezkim :wink:
    z drugiej strony widze jaka ja potrafie byc czasami:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    A tak napisał, że ma na imię Marcin? To Ci heca - Damazy masz brata bliżniaka czy robisz nas w trąbę? ;-)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    ngL no to jak ma na imię Damazy ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Ja czytałam ze Marcin :))
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    No wiecie co? Uparte dopóki nie osiągną celu. Damazy mam na imie, co to za spekulacje?
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    to moze dla ścisłości niech wklei kopie dowodu osobistego :)
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 4th 2006 zmieniony
     permalink
    Damazy, a administratorem jest jakiś Marcin!!??:confused:
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    dobrze Damazy zdjęcie już jest a teraz poprosimy o coś więcej (najlepiej stary dowoód jeśli jeszcze go posiadasz)
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    ale Damazy nie daj się prosić, na prawdę chcesz aby wszystkie kobiety z forum Cię :whorship:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    bladykotku wkrótce powstanie dział dotyczący pracy na 28dni. Opisze ładnie i szczegółowo razem ze zdjęciami. :bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorvala
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    bladykot - nie wszystkie. Ja na ten przyklad się nie proszę o prywatne dane osobowe/staz malzenski/kolor oczu i tego typu duperele Damazego - bo chwilowo to mi bardziej lezy na sercu zeby te obiecane poprawki byly na dzis/jutro.
    Wiec lepiej niech sie Damazy z ekipa sprezy w pracy zamiast dyrdymaly czytac ;P :fierce:
    Czas na dyrdymały to będzie jak aplikacja ruszy na 100% w pełni.

    ATSD - strasznie ciekawe jesteście priva damazego - dlaczego? ;) :shocked:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    bo baby są ciekawe z natury Vala:wink: :bigsmile:
  2.  permalink
    Witajcie :bigsmile:
    Ale mi poprawilyscie humorek :bigsmile: Szczegolnie nagonka na Damazego :bigsmile: bo oczywiscie sama bylam ciekawa a tu Ladybird wylozyla wszystko bez sciemniania:bigsmile: ech superasnie :bigsmile:
    Co do mojego idealu to jako takiego nie mam ale lubie jak facet ma oczy w ktore mozna sie zapatrywac, lubie gdy facet jest zadbany szczegolnie dlonie, ponetna pupe :shamed: i szczery usmiech :bigsmile: Lubie tez gdy facet ma ciemna karnacje ale naturalna :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Damazy czekam z niecierpilowościa ;)
    --
    •  
      CommentAuthorvala
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    vicky - to lecę do wuceta sprawdzić czy ze mną wszystko ok - może coś mi urosło? :shocked::tooth:
  3.  permalink
    pszczółka ja o tej pupie to jakoś wstydziłam się napisać :wink: widzę odważniejsza ode mnie jesteś
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    W inecie każdy jest odważny.
    -- [/url]
  4.  permalink
    Amazonka, jak widać nie każdy :bigsmile:
  5.  permalink
    Amazonka a skad wiesz,ze ja tylko w necie jestem odwazna :wink::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Chodziło mi o wszystkich i o inet, a nie o to, czy poza nim jesteś odważna.
    -- [/url]
  6.  permalink
    Amazonka ok, spokojnie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Ja tam nie jestem ani wewnątrz, ani na zewnątrz, he he.
    -- [/url]
  7.  permalink
    Amazonka a jaki jest Twój wybranek?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 4th 2006 zmieniony
     permalink
    Długowłosy, nietypowy, koniarz, dusza artystyczna z zamiłowaniami technicznymi, ma bardzo wiele hobby, na które nie starcza mu już życia, wrażliwy, choleryk, szybki, nigdy się nie męczy, ciągle go gdzieś nosi, ma duży temperament jak każdy facet.
    A ja jestem zupełnie inna, hłe, hłe.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    moj ideal sie zmienial co chwile, dopoki nie poznalam mojego slonka:) i w ogole mi nie przeszkadza, ze ma brzuszek (ale to przeze mnie... za dobrze gotuje!:tooth:) i ma wysokie czolko:) mam gdzie calowac:) ale przede wszstkim jest najinteligentniejszym facetem, jakiego znam, w dodatku skromnym, przedobrym i czułym! Boze, jak ja go kocham:crazy::swingin::heartbounce::heartsabove::rainbow:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Amazonko z przykrością muszę stwierdzić iż nie każdy facet ma duży temperament:) czasem jest odwrotnie, a czasem po prostu ma normalny a babeczka ma większy:)
    wbrew pozorom to nie tylko od płci zależy:cool:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    :-)
    Gdyby nie ten temperament, to nie byłoby trudności w NPR. Z mojej strony nie ma problemu, mogę żyć bez współżycia dłuższy czas, ale druga strona nie. Na dodatek te długie cykle...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    no wlasnie, od czego to zalezy? bo sie tak utarlo, ze to kobitki sie zawsze skarza na bol glowy, a tu na odwrot jest czasmi...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.