Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorsonia33
    • CommentTimeJun 22nd 2011
     permalink
    czesc
    pewnie oprocz mnie znajda sie tutaj osoby, ktore graja w rozne konkursy w internecie z nagrodami
    duzo firm czasami cos zorganizuje
    jak macie jakies fajne to podajcie :)
    • CommentAuthorewita32
    • CommentTimeJun 24th 2011 zmieniony
     permalink
    sprawdz na sledzimykonkursy.pl
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2011
     permalink
    TOLUNA - w prawdzie to nie sa konkursy ale za odpowiadanie na ankiety sponsorowane i po uzbieraniu odpowiedniej ilosci punktow mozna otrzymac przelew paypal na 50zl lub bon 50zl do smyka (ponoć od momentu zgloszenia ze uzyskalo sie punkty bon idzie ok 2m-cy)
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJun 26th 2011 zmieniony
     permalink
    • CommentAuthorkingam
    • CommentTimeAug 16th 2011
     permalink
    znacie jakieś sprawdzone miejsca gdzie mozna upolowac jakas fajna nagrodę - dla rodzica, dla dziecka?jakies konkursy albo akcje promocyjne?
    podzielcie sie wiedza
    • CommentAuthorsonia33
    • CommentTimeAug 31st 2011
     permalink
    i jeszcze jeden w podobnym klimacie ale z nagrodami dla starszych maluchow
    http://adamigo.pl/dla_rodzicow/

    fajny, tworczy, mozna sie pobawic z dzieckiem i przy okazji wygrac fajna gre
    ja juz wyslalam zgloszenie
    • CommentAuthorTricolo
    • CommentTimeOct 13th 2011 zmieniony
     permalink
    Tutaj macie fajny konkursik, przy czym trwa on tylko do jutra, więc trzeba się pospieszyć. A warto, bo do wygrania każdego dnia jest m.in. empeczwórka i darmowa muzyka do ściągania z sieci;) Jedyne, co trzeba robić, to odszukiwać rysunkowego Stefana:)

    Konkurs tutaj: http://www.wygraj.pkt.pl
    • CommentAuthorewita32
    • CommentTimeSep 28th 2012
     permalink
    Hej znalazłam konkurs na facebooku. Do wygrania jest gra planszowa, a raczej układanka dla dzieci Adamigo. Trzeba napisać historyjkę do prezentowanej układanki. Układanka jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wyżej więc może jakieś mamusie będą chętne do wzięcia udziału;)
    • CommentAuthorz_miodem
    • CommentTimeJul 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Słuchajcie, tu jest fajny konkurs: www.modanazdrowiekonkurs.pl. Ja się czaję na rower:D Ogólnie trzeba się zgłosić na stronie i zbierać jak najwięcej ludzi do rodziny konkursowej. Najliczniejsze rodziny wygrywają. Myślę, że szanse na wygraną są duże, bo jest aż 110 nagród głównych i 40 pocieszenia. Jak wypełnię wszystko to zapraszam do mojej rodziny;)
    • CommentAuthorelzbieta34
    • CommentTimeOct 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Znalazłam taki konkurs – robi go Ministerstwo Środowiska. Zasady są proste – trzeba wrzucić fotkę zabawki ze śmieci, odpadów i zbierać na nią głosy. A można wygrać Nexusy 7, mało głosów nawet trzeba mieć.

    Konkurs trwa do 17 października!

    Można miło spędzić czas z maleństwem i wygrać tablet :)
    http://ekodzieciaki.pl/konkurs.html
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.