Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 12th 2006
     permalink
    Iwa, przy ul. Hallera 8 jest nowy sklep z odzieżą ciążową.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 12th 2006
     permalink
    dzięki Amazonka, na pewno odwiedzę ten sklep!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorblask_gwiazdy
    • CommentTimeJun 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    hej, mam pytanie do przyszłych i obecnych mamuś, za tydzień jedziemy z wizytą do świeżo urodzonej Juleczki i chciałabym kupić jej jakiś fajny ciuszek, jak przyjedziemy niuńka będzie miała 3 tyg. jej waga urodzeniowa to 2980g. Proszę poradzcie mi jaki kupić rozmiar?
    Poza tym odkopałam tą dyskusję ;) jeśli chodzi o przewidywanie płci dzidziusiów Izuni, Myszorki i Iwy, nic się nie sprawdziło :bigsmile:
  1.  permalink
    Blasku - wg mnie warto pomyslec o jakims większym ciuszku... takim minimum na pół roczku czyli czyli rozmiar 68, 74, 80... Na początek z reguły maleńkich fatałaszków jest mnóstwo, maluch szybko rośnie i rodzice nie nadązaja z ubieraniem go we wszystkie sliczności:) Poza tym na trochę większą panienkę też jest większy wybór - juz mozna zdecydowac się na coś innego niz spioszki lub pajacyk;)
  2.  permalink
    myślałam o body ala sukieneczka w jakimś uroczym kolorku, dzięki za porady aguś :kissing:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 3rd 2007
     permalink
    Blasku jesli idzie o ubranka to ja w sumie tylko od sis lubie takowe prezenty dostawac bo mamy podobny gust. Wiadomo o gustach sie nie dyskutuje i nie koniecznie to co zachwyca nas musi podobac sie innym. Przy malej dostalismy kilka nietrafionych rzeczy i wygladem ale wiecej rozmairem bo okazalo sie ze na cieple dni cos jest np za male czy za duze albo to co mialo byc na wyrost na jesien bylo dla niej dobre przy 30stopniach w lipcu. kazde dziecko rosnie indywidualnie wiec tutaj z utrafieniem faktycznie jest problem. Body z krotkim rekawem jest takie ponadstandardowe wiec mysle ze moze byc, z sukieneczka juz bym uwazala. Dla mnie idealnym prezentem byly pieluchy plus jakas fajna grzechotka czy zabawka dla malca. tyle ze akurat znajomi sie podpytywali czy nas czy kogos kto u nas czesto bywal jakiej firmy pieluch uzywamy i w jakim rozmiarze. to byl towar deficytowy bo rozchodzily sie jak woda a 5lat temu ceny male nie byly takze bylismy zadowoleni na calej linii ;)
  3.  permalink
    co do ciuszków-fajnie ,że akurat latem bede miała taki brzuszek który jeszcze nie bedzie zbyt duży,narazie chodze w takich dłuższych bluzeczkach ,troche ciuszków kupuje na allegro bo naprawde sa fajne i tanie nieraz licytacja zaczyna sie od 5 zł i za tyle ile wylicytujesz za tyle kupujesz.Zamiast wydawac pieniadze na mase ciuchow kupie sobie sukienke dzinsową na szelkach krótką i tylko bluzeczki bede zmieniac.Moje koleżanki chodziły w takich sukienkach i naprawde nie dosyć ,ze fajnie wyglądały to jeszcze wykorzystały ją bardziej niż spod nie.Jeśli chodzi o sklepy gdzie znalazłam fajne bluzeczki takie dłużesze i po rozsądnych cenach to butik, cropp i w sklepikacjak ja to na nie mówie -koszowych.

    <ubranka dzieciece
    --
  4.  permalink
    kupiłam takie ładne body z krótkim rękawem rozm. 68 myślę że będzie na okres letni akurat :bigsmile: niestety z pieluchami to już wyższa szkoła jazdy bo kompletnie się nie znam, ale młodzi mieszkają w Niemczech to raczej z tym problemu mieć nie będą bo i kaska na takie rzeczy jest, i wyprawka z pracy napewno też :bigsmile:
    nie chodziło mi o sukieneczkę Aniu lecz body ala sukieneczka, czyli takie body z falbanką, ale niestety nic ładnego nie znalazłam :cry:
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeMar 23rd 2015 zmieniony
     permalink
    odświeżam dawno zapomniany wątek :)
    dziewczyny, może jesteście zorientowane w jakim sklepie można teraz kupić płaszczyk/parkę taki, który już mogę zacząć nosić, taki aby mi służył na wiosnę i po porodzie? nie chcę kupować typowo ciążowych płaszczyków, wolałabym coś oversize.

    Jeden znalazłam w reserved, ale poszukuje jeszcze może czegoś dłuższego.

    l
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    kolezanka kupila cos w tym stylu z stradivarius'ie
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Ja wczoraj oglądałam w Tchibo o taki.
    •  
      CommentAuthorŻurawinka
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Ja widziałam coś w tym stylu w C&A
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    ja parkę przed ciążą kupiłam sobie w reserved na wyprzedaży i kurtka w tym stylu ( nie ciązowa) ma ściągane w tali i później nie ma szans się w nią dopiąć
    wiem z doświadczenia, a jak sznurek poluzujesz to wygląda kiepsko i do tego przód masz 2 x krótszy
    jeśli poszukujesz czegoś co się będzie dobrze układało i w ciąży i po to szukaj płaszcza o kroju litery A
    --
    •  
      CommentAuthorczajnik
    • CommentTimeMar 29th 2015 zmieniony
     permalink
    flavia: szukaj płaszcza o kroju litery A

    Popieram! Miałam taki i super się sprawdził w ciąży.

    Dobrze też się sprawdził taki z odcięciem pod biustem, w tym stylu:
    w tym stylu
    --
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeApr 13th 2015
     permalink
    dzięki za info :) już kupiłam ten z reserved i bardzo dobrze się na razie nosi. Na chłodniejsze dni mam podpinkę a na cieplejsze służy jak zwykła wiatrówka :) na razie jestem zadowolona, choć wyglądam już trochę jak młody waleń :) szybko chyba rosnę :) a jak zrobi się za ciasna to zacznę liczyć na swetry i polary (w razie czego pożyczę coś od męża :))
    --
    •  
      CommentAuthorLove_line
    • CommentTimeApr 30th 2015 zmieniony
     permalink
    sprzedam tanio kurtkę ciążową rozmiar 42. brązowa, skórkowa, ubrana kilka razy pod koniec ciąży. na złotym zameczku, ładnie wykończona! świetna!
    •  
      CommentAuthorlewka
    • CommentTimeSep 7th 2015
     permalink
    Odświeżam!
    Czy wiecie które grube rajstopy ciążowe są dobre? Miałam z H&Mu, co prawda takie cienkie na lato, ale nie były zbyt fajne i cisnęły w brzuch...
    --
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeSep 7th 2015
     permalink
    Lewko, ja i cienkie i grube kupowałam w gattcie. Byłam zadowolona, tyle że ja raczej drobna jestem.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 7th 2015
     permalink
    Ja też miałam rajstopy z gatty i getry też nic mnie w brzuch nie cisnęło, a miałam spory
    --
    •  
      CommentAuthorlewka
    • CommentTimeSep 7th 2015 zmieniony
     permalink
    Dziękuję, właśnie się nad nimi zastanawiałam. Jak miałam te z HMu to brzuch nie był taki duży, a moim zdaniem gumka na górze była zbyt ciasna.

    Treść doklejona: 18.09.15 10:34
    dzięki za polecenie tej gatty, kupiłam takie 100den i są super. no i w ogóle czuję się w nich mega sexi, bo wyglądają jak pończochy z pasem, choć wymiary mam trochę inne niż ta pani poniżej haha :) no i zimą może trochę wiać w tyłek, reformy będę musiała zakładać ;)

    gatta
    --
    • CommentAuthormerlenke
    • CommentTimeSep 15th 2023
     permalink
    Jak poradzić sobie ze zminimalizowaniem ilośći ubrań w szafie? Mam tego mnóstwo
    • CommentAuthorKarpatkaST
    • CommentTimeSep 18th 2023 zmieniony
     permalink
    Kupuj tylko to co jest Ci potrzebne
    Wyeliminuj ubrania, które są na Ciebie zbyt duże/niewygodne/niemodne/w których nie chodziłaś przez ostatni rok.

    Dzieki temu możę prościej będzie Ci po prostu uporządkować szafę ;)

    No i polecam staiwać na praktyczne ponadczasowe dodatki:
    https://www.blue.edu.pl/artykuly/botki-sznurowane-i-sposoby-jak-je-nosic/

    Jak takie sznurowane botki :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.