Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    lapa napięcię rośnie :tooth::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorfarfallina
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    O rany, to i moze czas, zebym ja sie przywitala w tym watku....skoro 30stka juz w lipcu stuknela :wink:
    Witam dziewczynki i trzymam za nas wszystkie kciuki mocno mocno!

    Aha...no i oczywiscie: W TYM CYKLU ZAJDĘ W CIĄŻĘ!! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorfarfallina
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    agenieshika - dzien dobry :wink: serduszkowanie moge dopiero zaczac w niedziele jak moj ukochany wroci z podrozy :cry: na razie to samiutka siedze i czekam...i na niego i na skok hihi

    p.s. cos sie zmienilo na forum, ze my wszystkie nagle pogrubiona czcionka piszemy? :tongue:
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    łóśćń, wyobrażam sobie ale ja kciukam cały czas, nieważne że nic nie będę mogła zrobić i nawet pisać trudno ale dla plusików warto się poświęcić:tooth:
    farfallinko a ja myślałam, że ty już tu jesteś od dawna na liście:devil: Witaj Kochana!
    agenieshika (ufff prawie bezbłędnie wklepałam twój nick! robię postępy) u mnie zazwyczaj też się kończy gruntownymi porządkami ale jak już tak wszystko wysprzątam to mi złość mija:wink: choć meliska by nie zaszkodziła:tongue:
    ... i dlaczego ja piszę pogrubioną czczionką???
    --
    •  
      CommentAuthorfarfallina
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    lapko - hehe....no tak, powinnam byc juz na liscie, ale wydaje mi sie, ze nie zdazylam sie jeszcze przywitac w tym watku :cool:
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Witaj zatem:swingin:

    farfallina: p.s. cos sie zmienilo na forum, ze my wszystkie nagle pogrubiona czcionka piszemy?


    My po prostu piszemy tu o tak ważnych i poważnych sprawach, że musimy się rzucać w oczy :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Lapa :tooth::tooth::tooth: Rozbrajasz mnie:clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    agnieskika, ja nie... bo już tyle razy testowałam, że teraz musi mi się @ spóźniać żebym znów sięgnęła po test!!!
    --
    •  
      CommentAuthormilkar
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    cześć dziewczyny:)
    Pragnę przypomnieć że ja w tym cyklu zajdę w ciąże.
    no w moim przypadku jest tak ze już teraz powinnam zaplanować kiedy w tygodniu roboczym będziemy serduszkować :) może pomożecie mi obstawić konkretne dni :) taka zabawa jak w lotto - wygraną mogą być nowe fluidki.
    (p co tydzień w poniedziałek rano jedzie do WA a wraca w piątki, więc żeby odpowiednio zaserduszkować musi on przyjechać do domu lub ja pojechać do niego :( niecierpię tego, ale póki co nie mamy jak tego zmienić.)

    czyli serduszkowanie od piątku do niedzieli na 100% ale w ciagu tygodnia - to wcześniej muszę o zgrozo zaplanować.
  1.  permalink
    Witaj farfallina - Ty tez lipcowa?!??! :-)))) JA z 24 lipca :-))))
    ______
    lapa- Witaj Słoneczko!!! :-)))
    ______
    agenieshika - ja tez mam taką nadzieje, że nasze macice są pełne prawidłowych zarodków :-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorfarfallina
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    spidermanka - lipcowa lipcowa :cool: ja z 22go, wiec jeszcze zodiakowo raczek :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    agenieshika: tłuściutkich zarodeczków :))


    ha ha ha... dobre:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Tak więc... zbliża się @.. Wczoraj wieczorem już coś tam dała o sobie znać tak..znienacka.. co prawda teraz jej nie ma ale u mnie.. to "normalne"..
    Do lekarza dopiero w połowie stycznia.. Czuję się tu.. jak w Polsce.. tyle się czeka na wizytę do ginekologa.. :neutral:
    Chodź w sumie w Polsce jest szybciej.. eh :) Pomimo wszystko.. Miłego dnia :) :)
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Shese a pocieszy Ci fakt, że ja w Irlandii na wiyztę muszę czekac 5 miesięcy i to na wizytę prywatną?! Myślę, że w Polsce jednak załatwiłabym to szybciej:-)
    A @ odganiaj!!! I mantruj z nami:wink:
    W TYM CYKLU ZAJDĘ W CIĄŻĘ!!!
    --
  2.  permalink
    Dziewczyny... cos dzisiaj nie mam weny do pisania, wiec mi prosze wybaczcie. Pewnie ta nadchodząca @ sprawia, że nie mam energii. Tak jakby ze mnie ktos spuścił powietrze... :-/
    -- ___
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Lapa... to wręcz niewiarygodne.. tyle czasu do lekarza.. Ahhh boooli brzuch więc.. Chyba nie w tym cyklu jednak.. :(

    Ps. A ja myślałam, że TO jest łatwe.. A TU nic z tego..
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Ja Ciebie doskonale rozumiem. ja od kilku dni nie mam weny do pisania ( pewnie to zauważyłyście) ale po kilka razy dziennie tu zaglądam i tyle samo razy jestem pod Waszymi wykresami. U mnie to bardziej jesienne dni zamulają. Jestem ciepłolubna i nie lubię jesieni i zimy i zawsze mnie jakaś deprecha wtedy łapie ;). Mogłabym zasypiać w październiku po urodzinkach oczywiście i budzić się na początku kwietnia.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Apropo.... pracuję w służbie zdrowia i powiem Wam, ze naprawdę w Polsce nie jest tak źle. Mam tez znajomych za granicą i oni sami już mówią, ze nie wiedza czemu Polacy w Polsce narzekają, szkoda, ze nie maja porównania z innymi krajami. Tam to dopiero jest mexyk. Ostatnio była moja kumpela, która mieszka we Włoszech z facetem tubylcem i on własnie jak zobaczył któregoś dnia będąc w Polsce jak my pracujemy w przychodni, jak traktujemy pacjentów to był w straszliwie ciężkim szoku. U nich traktuja pacjenta przedmiotowo i zobaczył u nas coś niewiarygodnego i niespotykanego u nich. Tak więc dziewczynki szanujmy to co mamy bo inni maja gorzej ;).
    -- ,
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Anderka święte słowa!!! Ja też uważam, że w Polsce nie jest tak źle:-) wiem, że na kasę chorych może być róznie ale zawsze można (o ile fundusze pozwalają) iść prywatnie a ja jak się dowiedziałam, że prywatnie na wizytę muszę czekać 5miesięcy to powiem Wam, że i nawet starań mi się odechciało...i szlag mnie trafia, że w Polsce mogłabym już dawno być leczona i pod opieką lekarza a tu nie dość, że wiem co jest nie tak już od 3miesięcy to jeszcze musze czekać kolejne 4 miesiące żeby dostać się do gienkologa!!!

    aaa... no i jeszcze jedno... tutaj (jak i w wielu innych krajach) nie ma możliwości podtrzymywania wczesnych ciąży... i nikt tak na załowanie luteiny czy dupka nie wypisze:-(
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    :/ ja tez jakoś z tym pisaniem mam krucho, często tu jestem ale pisac to mi sie nie chce :/
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    bo wy już czekacie na weekend!!! I stresujecie się przed testowanie, zrozumiałe! Ja pewne będę w takim samym stanie za tydzień:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Dokladnie... mnie i Kasie juz łapie stresik związany z weekendem, tempką i testowaniem... Poza tym czujemy się jak sie czujemy, czyli objawy bardziej na @ niż na ciążę, wiec i weny brakuje. Hormony wkoncu dają czadu. Ja - to jak już się nie udaje mi zajść w ciążę - to chyba najbardziej lubię 3-4 dzien cyklu, bo wtedy już znów z ogromnym optymizmem zaczynam kolejny cykl i nic nie jest wtedy dla mnie niemożliwe. :-)))
    -- ___
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Widzę, że u wielu z nas nastąpił syndrom niechęci klawiaturowej. Wybaczmy sobie na wzajem ta nieaktywność pisaną i czekajmy na wene twórcza. Ogranicznik pisany nie ozacza, ze nie wiemy co się dzieje. Wszystko wiem i widze !!! hehehehe
    -- ,
    •  
      CommentAuthorwolanka
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    czesc, mam pytanie, czy wy macie skurcze tak jakby w macicy kilka dni przed @. Bo ja mam takowe i nie wiem czy to normalne. Nie pamietam czy wczesniej takie mialam ale od kilku miesiecy (odkad zwracam uwage) mam. za 4 dni powinna przyjsc @. Tak sobie mysle ze moze ja zachodze w ciaze, tylko te skurcze nie pozwalaja sie zagniezdzic zarodkowi. Co myslicie o tym?
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Dlatego wam tu na grubo pisalo, bo w ktoryms poscie brakuje zakonczenia STRONGA ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Ja takie skurcze mam kilka dni przed. A potem tuz przed sama @ skurcze puszczają i czuje w środku taki rozluźnienie aż bulgocze ;).
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    aaaaaa. i co teraz??????
    -- ,
    •  
      CommentAuthorwolanka
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Anderka dziekuje :))) ja mam dokladnie to samo.
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Spidermanak u Ciebie brakowało b=chyba stronga na końcu. Zmień swój pierwszy tłusty druk na tej stronie. Znaczy sprawdź czy na końcu zakończyłaś tekst strongiem.:tooth:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Spidermanka tam to zafundowała :))sprawdziłąm jako pierwsza pisała z grubą czcionką :bigsmile::bigsmile:żart Moniki sie trzymają :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Też zauważyłaś :)):thumbup::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    po prostu spidermanka chciala nas wszystkie wyróżnić:updown:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    HIHIHI, wazniara dosłownie. Myśli, ze jak na grubo napisze to wszyscy ją zauważa :wink: A bo co???? - do tego sobie pod nosem szepcze i uśmieszek wtwdy taki na usta wrzuca :swingin: i zadowolona, że poważniakowała i możemy jej nadmuchać bo jak będzie chciała to stronga wstawi a jak nie będzie chciała to dalej sobie grubo będziemy pisać :boogie: Bo co???? :smoking:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Czesc dziewczeta :)

    Zrobilam dzis 2 bete :)

    beta-HCG 4 215 mIU/ml

    Wg. kalkulatora przyrosła w ciągu 48h o 125.6%

    :crazy::crazy::crazy:

    Wiec dla wszystkich potrzebujacych zostawiam ciazowe fluidki - czestowac się smialo!!!!

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Mam je pierwsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clap: Złapałam, złapałam... i nie puszczę!!!!!!!! :clap:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorfarfallina
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Mamrotko - spoznione, ale szczere gratulacje!! :bigsmile:

    hehe...dziewczyny, no to teraz wiemy jak zrobic zamieszanie na forum z tymi czcionkami :wink:
    • CommentAuthorGruszka65
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    ja tez jestem po trzydziestce i myślę intensywnie nad następna ciążą :)
    •  
      CommentAuthorfarfallina
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Gruszka - witamy! :wink:

    hihi, dziewczynki, ale sie usmialam...cos dla nasz 30stek...tak dla relaksu :bigsmile:
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    zagladam, nadal nie mam netu, makabra jakas, jak bez ręki;) czuję się juz lepiej, a co najciekawsze jem non stop, przytyłam już ok 2kg i mam brzuszek jak w 4 mies;) nie dopinam się już w żadne moje rzeczy. Jestem w szoku, bo w 1-szej ciąży dostałam brzucha dopiero w 5-6 m-cu;) jak tak pójdzie dalej to przytyję min. 30kg i dziecko będzie miało ponad 4kg:) (p.s. pierwsza ciąża +17kg, waga dziecka 3830g)
    Pozdrawiam Was wszystkie!
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    noangel :-) nie martw się jeszcze dziecko zdąży z ciebie wyssać zbędne kg:wink:
    farfallina dobre! a ja tylko mogę potwierdzić wersję ultra safe, bo od mojego męża dostałam kiedyś szklaną- coś ala- podkładkę z napisem: Shoes & Wine Make Everything Fine :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    :((((((((((((((((( :devil::devil::devil::devil::devil:
    A wersja dla tylko polsko- języcznych kobiet się znajdzię :cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    łóśćń polska wersja mojej podkładki brzmiałaby: BUTY I WINO ZAŁAGODZĄ WSZYSTKO
    wino&buty :devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    :clap::clap::clap:
    Bo i racja :swingin::swingin::swingin: dzięki Lapko :kiss::kiss:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    no racja! nie ma za co:wink:
    --
    • CommentAuthor1981olga
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    gratulacje życzenia spokojnej ciąży

    ja dziś odebrałam kolejne hcg 2833 i za bardzo nie wiem czy to dobry wynik
    poprzednie badanie robiłam 06.12- 866 mlU/ml
  3.  permalink
    Laski - ale ja nic nie zmieniałam, a bold sam minął... :-))) Sprawdziłam moje posty, ale w kazdym jest poczatek i koniec boldu. Tak wiec to chyba nie ja, ale co tam... mohe wziąć wine na siebie, jesli wszystkie za ten błąd wypijemy piffko luib winko w weekend, hmmm? A te nasze zaciążone niech wypiją sok z utartych pomaranczy ;-)))
    -- ___
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    hihihi, zostajesz ułaskawiona hehehehe. a piffffko już otworzyłam, w kominku rozpaliłam, tv odpalone i ...... zaczęłam weekend.... w końcu.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    spidermanka, niech ci będzie:updown:
    ale co do winka to chyba też powinnaś zacząć weekend soczekiem, tak na wszelki wypadek:updown:
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Nareszcie jestem. Miałam kłopoty z komputerem, na szczęście już naprawiony:bigsmile:
    Nareszcie weekend
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    E tam..... po pierwsze lampka czerwonego dobrego wina wzmaga produkcję czerwonych krwinek i tak naprawdę niejawnie jest polecana kobietom w ciąży ( ta 1 lampka oczywiście) a jak wiadomo, kobiety ciężarówki często maja problemy z krwinkami i hemoglobiną a po drugie byłby to tak wczesny etap ciąży, ze nawet gdyby się ubzdryngoliła w sztoc to nie zaszkodzi fasolce. Oczywiście to teoria i lepiej na zimne dmuchać i na lampce czerwonego skończyć :devil: i nie ,,dożywiać" fasolki tym co nie trzeba. :bigsmile:
    -- ,
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.