Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    z pewnych wzgledow moge za prezent dla przyjaciolki ktora ma slub (jestem swiadkową!!!) zaplacic tylko karta kredyt. macie jakis pomysl co mozna jej kupic (wiem ze najlepsza bylaby koperta)?
    powiem tak sprzet zelazka i kuchenny ma, poscieli i recznikow od cholery,naczyń, garnków,tez sporo. mieszkanie koncza remont,wiec ciezko wymyslic cos co by im pasowalo do tego.
    chcialam kupic zestaw glosnikow 5.1 logitecha taki wypasiony ale ten na ktory mnie stac jest tylko do komputera, a pokoj komputerowy maja maly itaki zestaw woleli by do TV. wiem ze beda chcieli kupic nowe fajne DVD i zestaw do tego glosnikow bylby fajny ale cena jest ponad moja kieszen w tym miesiącu.
    psiapsiola to takie dziecko kwiat nie przywiazuje wagi do drogch bibelotów i marki. wpadł mi do glowy ekspres do kawy sredniej klasy cos mi kumpela szemra podobno ok.600zl.jakby sie w pare osob zlozyc to byloby mnie stac:) wkurza mnie takie oszczedzanie,ale tyle wydatkow na 1wesele, sukienka, garnitur dla lubego, kwiaty..prezent..

    powiem szczerze że to jest nawet fajny bajer w miarę sensownej cenie:
    zaparzacz do kawy
    tylko nie podoba mi się że on nie jest kryty. aromat kawy nie odparuje zbytnio? nie jestem kawoszką ale to chyba jest ważne?
    a ekspresy cisnieniowe do kawy
    takie przynajmniej w teorii mozna kupic w euro rtv agd

    http://www.euro.com.pl/search,d3.bhtml?keyword=ekspres%20ci%C5%9Bnieniowy

    ale ja się TOTALNIE NIE ZNAM
    domyslam sie tylko ze cisnieniowy lepszy niz przelewowy :)
    ktoś mi doradzi? ktoś się zna?:bigsmile:
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Vicky - ekspres cisnieniowy jest fajnym prezentem - i teraz mozesz kupic juz w rozsadnej cenie - duzy wybor jest w media markt - najlepiej jak jest im wiecej barowy tym lepiej( ilosc barow wplywa na cisnienie i spienianie sie) na to zwraca sie uwage - wiekszosc ekspresow jest na 2 filizanki - wlasnie kuzynka kupila taki na prezent ale okazal sie bardzo fajny i zostawila sobie - ja jestem kawoszka wiec to moge Ci doradzic. Sama mam juz taki ekspress z 5 lat i ciagle puszną kawa sie delektuje:)

    Poza tym w sklepach berghoffa sa fajne zestawy w walizkach np sztucce lub zestaw do grilla - bardzo fajne praktyczne i na lata fajna pamiatka - sami dostalismy w prezencie i cenie to sobie i jest to rzecz wartosciowa.

    fajne sa tez serwisy obiadowe czy kawowe ale to juz wiekszy wydatek ponad 1000 zlotych ( oczywiscie nie pisze o takim badziewiu z supermarketow)
    --
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    vicky ja nie iwem ile planujesz przeznaczyc pieniazkow, ale moze oryginalnym i niezapomnianym preznetem byloby oplacenie im weekendu dla nowozenco w jakim fajnym hoteliku? jesli sie powiadomi obsluge wczsniej , ze to nowozency przyjade, to zawsze dodadza jakiegos szampana albo koszyk owckow gratis i strasznie sie przymilaja takiej parze ;)
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    oni mają wyjazd juz na wakacje do Grecji:wink:
    weekend dla dwojga, to ponad 500zl nie mam tyle kasy,
    ja osobiscie mam 150-200zł tylko ale kumpela do ekspresu by sie dorzucila jak znajde z 2osoby jeszcze chetne to kupimy ekspres, mysle ze dla niej to bedzie super prezent.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 6th 2007 zmieniony
     permalink
    ja ostatnio kupiłam piękny komplet ręczników kąpielowych z szlafroczkami frotte,
    wszystko elegancko zapakowane - 375 zł. (frotex)

    zestaw zawierał:
    - 2 prześcieradła kąpielowe
    - 2 ręczniki duże
    - 2 ręczniki średnie
    - 2 ręczniki do rąk
    - 2 myjki
    - 2 szlafroki

    koleżanka była bardzo zadowolona z prezentu...

    a po za tym ręczniki są na tyle uniwersalnym prezentem, ze nawet jeśli ktoś wpadnie na ten sam pomysł, to tego nigdy w domu za dużo...

    ekspres to też super prezent, ale skonsultuj go z młodymi, zeby sie nie okazało, że dostana dwa...
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    skorpionko dziekuje za mysl,mi to by sie przydało,ale ona to ma, jak to okreslila "do cholery tego":)
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    może ktoś inny skorzysta z takiego pomysłu... :cool:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    jasne:cool:
    zgodnie z zaleceniem skorpionki upewnilam sie z tym ekspresem czy chce, kumpela napaliła sie juz wiec postanowione:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    a moze grawerowane kieliszki do szampana sztuk 2?
    to wydatek za ponad stowke ale wspaniala pamiatka. my takie dostalismy i co roku w rocznice slubu saczymy sobie z nich szampana. wygrawerowane sa nasze imiona i data slubu, wiem ze moze nie jest to mega praktyczne ale za to pamiatka na lata :)


    a w ramach rozweselacza polecam olbrzymie rozowe okulary takie jak to miala ciotka klotka z tik taka :) kupilismy takie znajomym jako 'dokladke' do prezentu zamiast kwiatka z dopiskiem zeby ich zycie zawsze bylo kolorowe a w chwilach szarych zeby spojrzeli na wszystko przez rozowe okulary :wink:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    kieliszki z grawerem to super pomysł..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    a z praktycznych prezentow to ja jestem za sztuccami GERLACH - maja swietne zestawy a jakosc jest adekwatna do ceny, wszystkie te gary zelazka tostery reczniki to kwestia gustu. no i uwazam ze najlepiej sie zapytac co mlodzi by chcieli, bardzo mi sie podoba zwyczaj amerykanski umieszczania listy prezentow w kilku sklepach np i sa tam rzeczy od przyslowiowych paru dolarow po takie za pare tysiecy. Przynajmniej nie ma sie watpliwosci co kto chce a po zakupieniu takeigo przedmiotu pojawia sie adnotacja przy liscie ze to juz ktos kupil i nie ma obawy na zdublowanie prezentu
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    ja jestem swiadokową, to juz kupowalam jej prezenty na panienski, kupuje podwiazki, kwiaty itp. wiec i tak wydatkow duzo. byla jeszcze sukienka, bedzie gajerek lubego.:confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 6th 2007 zmieniony
     permalink
    u nas swiadkowa na prezent kupuje podwiazke i jakas frywolna bielizne czy koszulke na noc poslubna a prezentu juz nie daje. a moze zamiast kwiatow takie okulary z dedykacja?? kwiaty coooz u nas odchodzi sie od kupowania wiach a zamiast tego albo maskotki (mlodzi oddaja je do domu dziecka np) albo jakis taki fikusny duperel daja. My akurat te okulary dalismy a to z racji tego ze mloda czasami lubi miec fochy a mlody nie lepszy :) kiedys znajomi dali zamiast kwiatka butelke z listem w srodku w ktorej spisali historie zwiazku tez fajna pamiatka :)
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    A może zestaw fondue? Zabawa z tego jest bajeczna.
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    hm zestaw fondue tez super pomysl, a pamietam ze ona chciala takie coś jakie są ceny takiego cuda?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    Vicky, rozumiem, że wolałabys nie dawać pieniędzy, jeśli jednak byś się skusiła, to polecam pomysł kolegi: prasę do pieniędzy. Do wykonania potrzebne będą:
    - dwie deseczki drewniane
    - cztery śruby bez główek
    - osiem nakrętek typu "motylek"
    - wiertarka
    - ofiarowana kwota w banknotach różnych nominałów

    Przewiercasz deseczki na czterech rogach, ok. półtora cm od brzegów, przekłądasz przez dziury śruby, z obu stron przykręcasz "motylki". Na jednej z deseczek wypalasz lub piszesz "prasa do pieniędzy". Między deseczki wkładasz banknoty, tak, aby tylko kawałeczki wystawały.

    Deseczki przydadzą sie potem w kuchni :)
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    to zależy...
    możesz kupić za 40 zł, ale za 400 też możesz...
    •  
      CommentAuthorPaula
    • CommentTimeJul 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Vicky są też takie ekspresy ciśnieniowe jak ja to nazywam "pyrkoty" czyli nie elektryczne a stawiane jak czajnik na gaz, fachowo zwane kawiarkami. Osobiście mam taki i go uwielbiam. Ma tą zaletę, że mogę sobie zrobić pyszną kawkę nawet jak prądu nie ma i pić ją przy świetle kominka :).
    Takie ekspresy są już od 20 zł, no ale takie bardziej nadające się na prezent ślubny to tak za 100-200 zł, poniżej linki do przykładowych:
    http://www.smak-kuchni.pl/?podkat=25

    Znalazłam przy okazji bardzo sprytny ekspres ciśnieniowy elektryczny wyglądem przypominający kawiarkę, także za rozsądną cenę http://www.ceneo.pl/144677 bardzo mi się podoba, jak dla mnie ma tą zaletę, że nie jest duży. Może sobie taki sprawię. Co prawda kuchnię mam sporą, no ale jak się naustawia tych wszystkich sprzętów to zaczyna się robić tłoczno.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    Fiufiu
    to nie jest kwestia skuszenia sie ale po prostu gotowke musze wydac nacos innego. naroslo mi wydatkow:wink:
    ale pomysl swietny, moze na inny prezent sie przyda komu innemu:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    Zestawy, jak pisze Skorp., są w cenach przeróznych, ale w Twoich widełkach też się znajdą. Ja mam taki za ok. 140 zł i jest ok.
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    Paula tez swietny pomysł, bede myslec po weekendzie, bo teraz ide do domku pakowac sie na Creamfields:)
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJul 6th 2007 zmieniony
     permalink
    tez w tym miesiącu wybieram się na ślub koleżanki i w kilka osób zrzucamy sie na mate ozonową. w necie znalazłam tylko super opinie na temat maty z tv marketu i na allegro znalazłam ją od nich taniej niż proponują w tv.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJul 6th 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    dzięki kotku za linka

    własnie sobie sprawiłam takie urządzonko :))
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    co to mata ozonowa i po co??
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    ta mata to taki hydromasaż
    --
    •  
      CommentAuthorbeas
    • CommentTimeAug 17th 2007
     permalink
    My ucieszyliśmy się bardzo z takiej książki: http://www.wawrzyny.wroc.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=172&Itemid=255
    dostaliśmy ja wraz ze ślicznym kompletem kawowo-obiadowym dla 2 osób.
    Książka super. Do przeczytania jednym tchem. Nie mieliśmy możliwosci iść na dobry kurs przedmałżeński, bo musieliśmy w weekend i dlatego książka się bardzo przydała. :clap:

    Pieniążki strasznie fajnie dostać, (wiadomo są najprzydatniejsze), ale już następnego dnia nie pamiętam od kogo ile.

    PS. Jeszcze nas ucieszył odkurzacz, bo jest bardzo przydatny :crazy: :wink:
    --
  1.  permalink
    własnie tez pomyślałam o tym odkurzaczu.Ja na prezent slubny dostałam bardzo duzo fajnych niepowtarzajacych sie prezentów min zelazko-od 3 lat mnie nie zawodzi anie kosztowało wiecej niz 150 zł,toster,reczniki , posciele z flaneli i frotte zestaw obiadowo-kawowy czy zestaw szklany do ciasta -to te mniejsze prezenty na które trzeba wydac od 100 do max 250 zł.wszystkie mnie bardzo ucieszyloy ale gdy niedawno wprowadzilismy sie do nowego domu to sie okazało ze nie mamy odkurzacza a sprawilismy sobie dywany i wykładziny.Kupiłam w media markt Philipsa cudeńko takie czerwone leciutkie za 175 zł.

    ostatnio na weselu u szwagra tez dalismy-moim zdaniem oryginAlny "prezent".Młodzi zyczyli sobi e pieniadze wiec dalismy im 500 zł w samych złotówkach! mieli troche liczenia ale napewno jak otwarli mieli buzie szeroko otworzone bo kartonik nie był za duzy za to bardzo cieżki.(przyznam ze zrobiłam to troche z złosliwosci bo nie lubie za bardzo tej pary).Ale naprawde jak sie pomyśli to za niewielkie pieniadze kupi sie super prezent.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeAug 18th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorbeas
    • CommentTimeAug 19th 2007 zmieniony
     permalink
    Albo coś z Almi Decor:
    np. http://produkty.almi-decor.com/catalog.php?1=1&col=MARGARET&id=1&pid=4&kod=48938
    http://produkty.almi-decor.com/catalog.php?1=1&col=BuenaVista&id=1&pid=4&kod=48803
    http://produkty.almi-decor.com/catalog.php?1=1&id=3&pid=4&kod=19677&spec=1
    http://produkty.almi-decor.com/catalog.php?1=1&id=5&pid=2&kod=79812
    http://produkty.almi-decor.com/catalog.php?1=1&id=13&pid=5&kod=22559
    Nie jest to sklep internetowy. Po dodaniu czegokolwiek do koszyka klika się w "moja lista produktów" i tam w "wyślij do" można obejrzeć listę sklepów w całej polsce.

    Możesz też zawitać w factory i tam znaleźć jakąś pościel, ręczniki. Naprawdę fajne maja przeceny. Puchaty, fajny, gruby szlafrok frote z 200-iluś złotych pzecenili na kilkadziesiąt. Można kupić taniej i dzieki temu więcej. Listę sklepów w załej Polsce znajdziesz tutaj: http://www.factory-warszawa.pl/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 20th 2007
     permalink
    moja kuzynka byla w sobote na weselu i Mloda Para zamiast kwaitow poprosila gosci o.... kupony LOTTO na sobotnie losowanie :) niby banalny pomysl ale wlasnie mi kuzynka doniosla ze niezla kasa zgarniaja bo mieli mnostwo trojek, sporo czworek a nawet piatke :) w sumie cos ponad 9 tysiecy z tych kuponow maja :) z tego co kuzynka mowila kazda para dawala z reguly po 2 kupony na kilka zakladow, oni oprocz regularnego prezentu dali 2 kupony po 8 zakladow kazdy :)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 20th 2007
     permalink
    Hehe tak też można :bigsmile:

    Myślmy zamiast kwiatów prosili o zabawki dla dzieci i oddaliśmy je pani Kasi, która obdarowuje regularnie dzieci we wrocławskim szpitalu. Jakby ktoś chciał kontakt to proszę o maila.
    --
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    z tymi kuponami lotto to super pomysł:wink:
    my na nasze wesele dostaliśmy masę ręczników., pościeli, zestawy kawowe i obiadowe, żelazko, koce polarowe, no i oczywiście pieniążki...
    zabawki zamiast kwiatów na taki cel to też super pomysł:clap:
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    w październiku jak pójdę na ślub to oczywiście z kuponem lotto bo to sobie zażyczyli młodzi. w lipcu jak byłam na ślubie to goście poprzynosili zamiast kwiatów przybory szkolne, które zostały oddane do domu dziecka.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 2nd 2009
     permalink
    dziewczyny macie pomysl na KSIAZKE ktora kazde malzenstwo miec powinno? jedna z kuzynek zamiast kwiatow chce ksiazke do domowej biblioteczki no i rodzinka wymyslila sobie ze mam zrobic hurtowe zamowienie online i wybrac tez cos za nich. od nas bedzie ilustrowana kamasutra, od siostry Co Nieco o Rozwoju Dziecka. Poradnik Pawła Zawitkowskiego a od chrzestnej Kuchnie Polska. macie jakies pomysly co warto byloby im kupic? potrzebuje jeszcze co najmniej 4-5 pozycji w tym jakiejs "z jajem"
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeSep 2nd 2009
     permalink
    AniuM jesli sa wierzacy to polecam nowa ksiazke O. Ksawerego Knotza "Seks jakiego nie znacie". Mam ta ksiazke i jest super. Mowi o tym, ze seks malzenski to nie 'obowiazek przy zgaszonym swietle' jak sie wielu katolikom wydaje :D mowi tez ogolnie jak byc blisko miedzy soba rowniez na codzien. Naprawde fajna ;]
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeSep 2nd 2009
     permalink
    My tez na slub dostalismy ok 10 kuponow lotto i ani jednej trojki nie bylo :] Oczywiscie zachowalismy na pamiatke ;]
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 2nd 2009
     permalink
    My też dostawaliśmy kupony lotto, ale mieliśm,y chyba tylko dwie trójki.
    Co do książek to ja też chciałam napisać o "Seks jakiego nie znacie".
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 2nd 2009
     permalink
    Przepiękny album KOSMOS. Jest dużego formatu i jest dostępny w empiku. Zobacz koniecznie, bo naprawdę robi wrażenie.
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeSep 2nd 2009
     permalink
    My od znajomych dostaliśmy ksiażki, nie pamietam w tej chwili dokładnie tytułów..ale napewno dwa albumy coś w stylu tego KOSMOS, jedną coś ala poradnik jak żyć w miłości w małżeństwie (całkiem całkiem:)) i coś o seksie..


    takie albumy są fajne..może i coś takiego zamówisz
  2.  permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 4th 2009 zmieniony
     permalink
    O. Knotz odpada bo oni nie sa jakos szczegolnie wierzący, albumy typu Kosmos tez - ze wzgledu na cene. to ma byc cos do ok 50zl bo dane bedzie zamiast kwiatka a na prezent chcieli kasiutre

    wiem ze znajomi zaklepali juz sobie ksiazki Cejrowskiego.
  3.  permalink
    ja jestem zołza..:)

    co do prezentów książkowych to nie wiem ale ja najardziej bym sie cieszyła z kucharskich:) no i takich super jakis albumów extra ilustrowanych

    zbliza sie rocznica ślubu nasza:) piąta i wyjątkowo robimy sobie prezenty
    M dostanie ode mnie takie cos


    nazywa sie to biwuar czy tez aktówka-ze skóry cena 199 zł

    Image Hosted by ImageShack.us

    --
  4.  permalink
    Aniu przeczytałam gdzies ze u Was taki zwyczaj ze swiadkowa daje podwiazke i bielizne i na tym sie konczy tak? łomatko u nas odwrotnie -jak jestes swiadkiem to dajesz wiecej
    Ja nigdy nie byłam u nikogo ale M tak i jak zaazwyczaj dajemy po 500 zł to tu w koperte dał 1500
    tak juz sie przjeło głupio

    teraz na weselu młodzi tez sobie zazyczyli kase wiec problem z głowy ale na czerwcowym zamiast kwiatów przynosilismy zeszyty ,kredki pisaki linijki i inne pierdki które tez powedrowały do domu dziecka

    nie podoba mi sie absolutnie pomysł z kuponami lotto
    yłam na dwóch weselach na których było napisane w zaproszeniu ze zamiast kwiatów-nie przyniosłam i inni tez nie ...dla mnie to juz jest pazernosć
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 5th 2009
     permalink
    Ciacho ostatnio kolezanka dostala od swidkowej bielizne za 500zl wiec sila rzeczy bez prezentu juz bylo :P wszystko zalezy jak sie mloda i swiadkowa umowia. sa takie gdzie idzie prezent bo swiadkowa nie robi panienskiego a jesli organizuje mlodej impreze to juz wtedy tylko bielizna i podwiazka


    u mojej przyjaciolki na weselu byla prosba o grosik do skarbonki z przeznaczeniem na konkretna fundacje, ona jest nauczycielka i zbierali na organizacje ktora wspiera nauke w szkolach afrykanskich (nazwy nie pamietam), wpadlo sporo grosiwa a mlodzi i tak kwiatki dostali :)
  5.  permalink
    to co innego jak młodzi zbieraja na jakis cel charytatywny ale te kupony toto lotka dla mnie przegiecie i zdania raczej nie zmieni i jesli keidys pójde na jakies wesele i beda chciec kupony to ode mnie dostana standardwo kwiaty
    taka małpa ze mnie:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 5th 2009
     permalink
    boisz sie Ciacho ze im 6 w totolotka wytypujesz? :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 5th 2009
     permalink
    a propos prezentow i pomyslow na nie to napisze co dostaly moja przyjaciolka i siostra

    u siostry bedzie szybko bo tylko 2 prezenty a reszta kasa i tak od kzyna bylo 6 kieilszkow do szampana z wygrawerowanym M&M (inicjaly mlodych) oraz od znajomych komplet kawowy na 12 osob z zapazraczem, dzbankiem do kawy mleka i cukiernica, prezent od nas maja sobie wybrac w sklepie internetowym jak sie beda urzadzac za pare miesiecy :)

    u przyjaciolki
    - zegarek dla mlodej i mlodego
    - albumy (3 rozne wielkosci) na fotografie slubne
    - patelnie ingenio (od nas)
    - mikrofalowka (to niestety x2)
    - zestaw sztuccow
    - blender ze zmiennymi koncowkami
    - sandwicher
    - ekspres cisnieniowy do kawy z zapasem kawy (20 czy 30roznych)
    - posciel
    - komplet recznikow
    - 2 filizanki
    - zestaw kieliszkow do martini

    tyle na razie pamietam, jak sobie przypomne to liste uzupelnie
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.