Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 9th 2009
     permalink
    extra więc kupie jej krzesełko najprawdopodoniej:)
    --
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeNov 9th 2009 zmieniony
     permalink
    ja kupiłam troche drozsza zabawke małej ale bardzo lubi sie nim bawic aktywny dwujezyczny stoliczek fisher price
    narazie tylko puszcza muzyke i tanczy przy nim po swojemu

    mam nadzieje ze jej długo posluzy..
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 9th 2009
     permalink
    widziałam ten stoliczek też mi się podoba - nawet chyba go teraz reklamują w tv
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeNov 10th 2009
     permalink
    Mi po półroku w szczeniaczku uczniaczku zepsół się nosek i uszko się naderwało. Natalka jest bardzo żywa, ale zabawki za prawie 200zł nie powinnny się spuć :/
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 10th 2009
     permalink
    Po pół roku możesz przecież jeszcze reklamować.
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeNov 10th 2009 zmieniony
     permalink
    Jakoś nie miałam czasu, a teraz to już za późno bo minęło kolejne pół roku. Uszko przyszyłam, tylko szkoda mi pająkowej piosenki :wink:
    --
  1.  permalink
    Pit kiedys wyrzucił na miescie Pana Metke
    do dzisiaj nie moge go przezyc:neutral:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 10th 2009
     permalink
    czasami my sie bardziej przywiązujemy do zabawki niż nasze dziecko -też sobie już kilka Julciowych upodobałam
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 12th 2009
     permalink
    Ja ani nie mam pomysłu ani kasy więc Mikołaj będzie bardzo skromny chyba tylko jakiś słodycz - no może plus zabawka "do kieszeni"

    Pod choinkę dla Antosi (tak naprawdę i Weroni) marzy mi się szczeniak uczniak
    Dla Weroniki hmmm chciałabym coś "gadającego" ale nie wiem co
    Gabi - etap lalek barbie
    Kuba - lego
    Ania - Skrzypce ....

    Jak to zsumować przekracza to na maxa moje dochody więc no cóż - MAMUSIA TEŻ MOŻE POMARZYĆ hihihi
    Zazdraszczam ciut zrzutek na prezent czy nawet i prezentów w formie pampersów czy śpiochów ... Coś wymyślę by dzieciaczki były heapy ;)
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Z pewnoscią coś wymyślisz i tak będą happy z okazji Świąt
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Aga, wkleiłaś już mi tego linka do tego pociągu? :P
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    ach zapomniałam ale już szukam
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Izuś wysłałam Ci linki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    macie moze link do zestawu majsterkowicza godnego polecenia?
    nie chcemy kupic takiego ze stolem bo nie mamy gdzie trzymac, jakis w skrzyni by sie nadal no i zeby wiertarka tam byla.

    a Gabrysia cos przybakuje o Barbie ale ma ich z 10 takich dziedziczonych plus kilka ktore dostala i lalki na bank jej nie kupimy. w klasie u nich hitem jest jakies zestwa do makijazu co to sie pod tv podlacza ale ceny porazajace
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    ja mam na oku takie zabaweczki - coś może sami kupimy, coś dziadkowie...


    ciuchcia z klockami

    fontanna

    garnuszek już znany

    domek interaktywny

    wspominany już szczeniaczek
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    a ja sie dlugo zastanawialam co kupic chłopcom na swieta az w koncu wymysliłam ze kupie im o taką koszykowke :) sa dwie piłki to mam nadzieje ze sie pobawia razem :) a na mikołaja od nas dostaną sanki i wiem ze od cioci Kacperek dostanie taka zwykła metalową parasolke wozek :) kiedys zazyczył sobie na odpuscie taki woek no ale ze był on z cinkiego plastiki to sie dwa razy na iego przerwocił i po wozku :( ale bawil sie wysmienicie :) woził swoja ukochana Maka Pake (nie iem czy ktoras sie orientuje co to za jedna ;) to postac z Dobranocnego Ogrodu ) ulubiona zabawka kosztuje chyba z 60 zł a ja kupiłam ja w ciucholandzie za 6 zł :) grajaca spiewająca :D Na zdjeciu Mik sie do niej przytula :D
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    no już zakup urodzinowy dokonany - kupiliśmy jej krzesełko interaktywne Fisher Pricea - jutro z rana je damy aby sie pobawiła
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    zastanawiamy sie nad kupnem gitary dla Krzysia na mikolajki. nie chce zeby to byl jakis plastikowy grajek setek melodii i zastanawialam sie nad miniatura takiej prawdziwej - na allegro sa po 30-40zl. czy jakeis dziecko znajome badz wasze wlasne ma takie cus w domu albo moze w sklepie widzialyscie? zastanawiam sie jak te struny w rzeczywistosci sie prezentuja a u mnie w realu nie ma gdzie zobaczyc...


    btw widzialam zabawkowa swiateczna oferte carrefour i real, calkiem niezle ceny w porownaniu z allegro i chocizzby hurotwnia zabawek u mnie w miescie
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    popieram Aniu, cerrefour ma naprawdę bardzo fajne ceny zabawkowe:))
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 23rd 2009
     permalink
    Aniu, z gitarami to jest niestety tak, że trzeba usłyszeć, zagrać. Ale myślę, że jako zachęta dla Krzysia wystarczy.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 29th 2009
     permalink
    odnosnie gitar to Krzysko dostal 2 - od nas miniature tradycyjnie (rzępoli niemilosiernie!!!) a od tesciow elektryczna (te co byly w biedronce) ma mega frajde i swietnie sobie czas organizuje

    z trafionych prezentow mlody dostal od chrzestnej kask policjanta playskool
    dw
    swietna zabawa, nie tylko dla niego ale i reszty rodziny bo juz kazdy z nas byl policjantem :) dzwieki nie sa jakies przeszywajace wiec mozna zniejsc :) takze POLECAM dla chlopcow nawet i ciut starszych :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2010
     permalink
    dziewczyny szukam na urodziny dla Krzysia PORZADNEGO samochodu zdalnie sterowanego za przyzwoita cene max 130zl, wymog - nie moze miec na pilocie (czy jakkolwiek to cos do sterowania sie nazywa) zbyt dlugiej antenki i nie moze byc na kabelek.
    ma byc to prezent zrzutkowy wiec niech bedzie juz fukncjonalny no i przetrwa dluzej niz 2miesiace. jesli macie sprawdzone firmy to czekam na info.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 17th 2010
     permalink
    cisza jakos na zabawkach
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 17th 2010
     permalink
    ja szukam wózka dla lalki .... moze któraś z Was ma jakieś fajne propozycje?? dzięki z góry :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2010
     permalink
    Iwrowe, ja tam kompletnie się nie znam na wózkach dla lalek, ale będąc małą dziewczynką marzyłam o takim :)



    wózek Retro

    tutaj możesz pooglądać, są przeróżne jak widać :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 18th 2010
     permalink
    Słodki Izuń :)
    Moje baby mają 2 -> taki made in tesco za 20zł i beby born - obie spacerówki laski (parasolki) zdecydowanie born jest stabilniejszy i cichszy ale i cięższy. ten z tesco jest byle jaki ale leciutki i niższy więc Weronice jest wygodniej nim się bawić
    Dla sstarszego dziecka fajna jest imitacja dorosłego wózka - ale one są jednak dosyć ciężkie
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 18th 2010
     permalink
    my tez mamy baby born :) miałam taka zwykła kiedys ale Kacper sie na nia przewrocił i był to koniec jej kadencji :P o dziwo to jest jedyna rzecz o ktora sa takie starszne kłotnie :P chyba musze kupic drugą :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 18th 2010
     permalink
    U nas pomimo że są 2 wózki też się biją i szarpią :) może jakby były takie same by było inaczej :)
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 24th 2010
     permalink
    dzięki kobietki :)
    ten retro jest...boooski :P
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeSep 15th 2010
     permalink
    Sprawiłam Małgosi frajdę nową zabawką – KLOCKI KONTRUKCYJNE. Rewelacyjne są! Śliczne, kolorowe, ładnie wykonane, leciutkie, bezpieczne i duże – Mała zachwycona wczoraj budowała pół wieczoru. Kupiłam jej zestaw MINI FARMA i dodatkowe klocki tradycyjne. BOMBA! POLECAM!
    TUTAJ i TUTAJ AUKCJE NA KTÓRYCH KUPIŁAM.
    Będę też próbowała sprowadzić na JUNIORKOWO, bo zachwyciły nas:)
    I moim zdaniem nie są drogie. SPRAWDŹCIE:)


    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 8th 2010
     permalink
    Dziewczyny, Czy któraś z Was zna może OSOBIŚCIE tego MISIA EDUSIA ? :) ponieważ moja mała uwielbia Puchatka który śpiewa i opowiada, zastanawiam się nad tym na prezent dla niej...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 8th 2010
     permalink
    nam padł po 2 m-cach i tak naprawdę nie wzbudził euforii - wg mnie lepszy szczeniaczek uczniaczek począwszy od obsługi po piosenki
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 8th 2010
     permalink
    też myślalam o tym szczeniaczku...to może zmienię zdanie na niego
    --
  2.  permalink
    Kako- a Małgosia juz nie jest za duża na szczeniaczka? Moja Hania dostała go gdy miała pół roku. Mysle,że to zabawka max do 2 lat.
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 9th 2010
     permalink
    Ja widziaam starsze dzieci zakochane w szczeniaczkach. Tym bardziej, że ona uwielbia swojego śpiewającego KUBUSIA PUCHATKA. Oglądałam dzisiaj i SZCZENIACZKA i MISIACZKA PRZYTULACZKA z FISHERA też. Nawet ten miś chyba ciekawsze ma funkcje...no nic - myślę dalej
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeNov 9th 2010
     permalink
    Kako - jak ma Puchatka to Szczeniaczek prawie to jest to samo, moze kilka innych funkcji, ale Małgosia moze sie nim szybko znudzic, choc wcale tak nie musi byc, bo kazde dziecie inne....
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeNov 9th 2010 zmieniony
     permalink
    http://i488.photobucket.com/albums/rr242/taskid/FST-2339b.jpg
    http://i488.photobucket.com/albums/rr242/taskid/FST-2339d.jpg
    takie szalone buzie wydają mi sie całkiem kreatywną zabawką :)
    "Komplet, dzięki któremu dziecko z łatwością będzie mogło zrobić
    mnóstwo zabawnych i zwariowanych twarzy.

    W zestawie znajadują sie 33 elementy takie jak: oczy, nosy, usta, ręce, włosy i inne akcesoria, które przyczepiamy na na trzech materiałowych podkładkach.

    Różne wyrazy twarzy, które powstają w trakcie zabawy, pomagają dzieciom rozpoznawać emocje i rozmawiać o nich.

    Ta zabawka nigdy się nie znudzi.

    Polecana dla dzieci w wieku 3-8 lat, chociaż już 2-latki na pewno świetnie sobie poradzą z robieniem buziek."
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 9th 2010
     permalink
    te buzie tez mam na oku. nasz Puchatek to inna zabawka jednak niż Szczeniaczek i Przytulaczek
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeNov 9th 2010 zmieniony
     permalink
    Jak chcesz Kako kupic to kup :) - kupowanie dziecku zabawek to wielka loteria...:) czasem cos zachwyci od razu a czasem cos znudzi sie po 3 min...i nie ma jednego przepisu na udany prezent, bo kazde dziecie inne :)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 10th 2010 zmieniony
     permalink
    Jasne, Iw. Wczoraj obejrzałam jednocześnie SZCZENIACZKA i MISIA PRZYTULACZKA.
    Uczniaczek bardzo mi się podoba też, ale ma faktycznie ardzo wrażliwe sensory dotykowe – wystarczy muśnięcie i gada. Nie wiem czy to nie będzie oznaczało, ze gada ciagle, a nie na „polecenie” dziecka. U przytulaczka minusów nie znalazłam. jako ciekawostkę podam, ze ceny an allegro (NOWE ZABAWKI!) i w sklepach stacjonarnych DRAMATYCZNIE różnią sie! Prawie 100zł różnicy zanotowałam!!! Jeszcze chwilkę pomyślę, szukam też innych prezentów i sprzedawcy, który mi kilka rzeczy sprzeda naraz - któy bedzie miał to, co mnie zainteresuje:) Ale przytulaczek chyba mi teraz najbliższy. To chyba będzie prezent od moich rodziców:))
    __

    jeszcze mam na oku: TAKĄ KSIĄŻECZKĘ, MATĘ WODNĄ,
    albo może nawet bardziej TABLICĘ taką
    albo taką np. bo moja mała ostatnio b. dużo rysuje. KASA bardzo mi sie podoba, a mała latem bawiła się u przyjaciół podobną i nie chciała oddać;)

    TEŻ szukam czegoś z Myszką Miki, bo moja mała jak tylko zobaczy,krzyczy MIKI MIKI! ;)))
    No -to tyle zabawkowo na początek dnia:)
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeNov 10th 2010 zmieniony
     permalink
    my mamy szczeniaczka, nózki ma dość czułe ale reszte trzeba przycisnąć...Marysia dostala go jak Miala 9 miesiecy...dosc dlugo ją cieszyl, ale teraz nie przejawiia zainteresowania....mata wodna to baaardzo fana sprawa...Misia u znajomych sie bawiła i bardzo jej sie podobalo :D
    w Tesco są male maskotki z MIKI - bardzo Ladnie wykończone :)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 10th 2010
     permalink
    o, moze zajrzę do TESCO po tę MIKI:) WIdze teraz gazetkę carrefoura - szczeniaczek jest za 108 zł + 40 w e-bonie. któraś wie, jak te e-bony działają?
    Iw, czy szczeniaczek ma funkcję WYŁACZENIA CAŁKOWITEGO? bo nie sprawdziłam w sklepie
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 10th 2010 zmieniony
     permalink
    Kako, miałam już wczoraj pisać to samo co Aga, nawet napisałam i wykasowałam:) mi też się wydaje, że i szczeniaczek i misiu to dla młodszych dzieci-dwulatek też się pobawi, ale wydaje mi się,że może się szybko znudzić , hania dostało go jak miała 7 miesięcy, owszem uwielbiała go, ale teraz stoi i czasem go ponosi czy włączy, odśpiewa piosenki i koniec, podobnie podchodzi teraz do garnuszka na klocuszek czy grający uczący, włączy odśpiewa, powie cyferki-policzy i na półkę.

    Szczeniaczka można wyłączyć całkowicie i jak dla mnie, wcale nie jest bardzo wrażliwy na dotyk:)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 10th 2010 zmieniony
     permalink
    dzięki za info BEATKA> ja obserwuję Gosię i widzę, ze takie zabawki bardzo jej sie podobają. Znam 3-4 letnie dzieci, które się bardzo z uczniaczkiem zaprzyjaźniły:) Chyba jednak się zdecyduję, zwłaszcza, ze 108 zł w carrefourze i 40 na wydanie jeszcze w bonie - czyli b. tanio wyjdzie. A jestem prawie pewna, ze akurat Gosi się spodoba;)
    __
    na UCZNIACZKA się zdecydowałam. Jade do Carrefoura po nieg jak mała wstanie. Sporo opinii o różnych zabawkach i nie tylko można "tutaj zobaczyć":http://cokupic.pl/produkt/Fisher-Price-Szczeniaczek-Uczniaczek-Nowy-P6014/strona/4
    --
  3.  permalink
    No jasne- kazde dziecko inne :)
    Z maskotka moze zaprzyjażnic się nawet 10-latek przeciez :)
    Tyle tylko,że uczniaczek ma czegoś uczyc. A czego on nauczy Twoją córeczkę Kako? Tego gdzie nosek, łapka, ucho? Przeciez 2 latek to juz wie :)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 10th 2010
     permalink
    Wie, wie i nie chodzi o nakuę nosek, oko itp. ale o piosenki, zwroty - ma ich sporo. Małgosia uwielbia tańczyć przy śpiewających zabawkach:) Poza tym -tak jak mówisz - jest szansa, że sie mała po prostu z nim zaprzyjaźni ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeNov 10th 2010
     permalink
    A mi po kilku próbach z zabawkami gadającymi typu garnuszek na klocuszek czy helikopterek do literek i cyferek, szkoda kasy na tego typu zabawki, bo większość czasu spędzają stojąc na półce i zbierając kurz.Gabrysia bawi sie taką zabawką maksymalnie przez kilka minut i nigdy sama po nią nie sięga. Lubi za to wszelkie akcesoria kuchenne i zabawki, które wymagają aktywnego uczestnictwa, np piłki czy kredki. A najlepszą zabawą jest mieszanie w misce, ostatnio mieszała orzechy z cukierkami chyba ponad godzinę:-) I przekładanie z jednego pojemnika do drugiego też ją fascynuje
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 10th 2010 zmieniony
     permalink
    Właśnie - różnie dzieci sobie zabawki wybierają:)
    Ja właśnie kupiłam SZCZENIACZKA UCZNIACZKA – faktycznie 108 zł i 40 zł w bonie do zrealizowania na dowolne zakupy w grudniu:) Wiec super okazja:)))
    Mała piszczała aż do niego, nie chciała puścić, ledwo co go schowałam, chodziła mi 15 minut i wołała PIESIEK, PIESIEK:)))
    __
    od moich rodziców chyba dostanie tablicę - dwustronną - czarną z kredą i biała magnetyczną na pisaki. Uwielbia rysować, więc powinna być zadowolona:) od teściów ma dostać KUCHNIĘ:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 12th 2010 zmieniony
     permalink
    Ja chyba kupię szczeniaczka Antosi - może nie nauczy gdzie jest oko ale nauczy słowa oko... MOŻE. Chyba że znajdę coś innego gadającego proste wyrazy wyraźnie
    Garnuszek u nas wraca co jakiś czas do łask, niekoniecznie uczy mówić (może poza mniam mniam i ciastko) ale uczy Antosie wkładania - wyjmowania przedmiotu
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.