Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 18th 2020
     permalink
    I jeszcze pytanie o jeździk-pchacz
    Nie chcę autka na aku ale myślimy nad zakupem takiego zwykłego, który posłuży w domu i na podwórku. Może któraś z was osttanio kupowała i poleci jakiegoś sprzedawcę konkretnego?
    • CommentAuthorKarpatkaST
    • CommentTimeOct 25th 2022 zmieniony
     permalink
    Zabawki do ogrodu typu bujaki, zabawki typu Stwórz to sam bo to jednorazowa akcja. No zestaw do zrobienia wulkanu czy wyklucie z jajka dinozaura, domek do pomalowania czy rakieta czyli te ogromne kolorowanki 3D, strój dinozaura z kapciami, bilety do kina/deli parków/pływalń/placy zabaw. Sesja zdjęciowa z albumem z motywem dinozaurów.

    Warto jest również kupić ksiązki edukacyjne, od siebie polecam do nauki czytania i pisania od Bookoliki:
    https://bookolika.pl/pokaz-produkt/elementarz-nauka-pisania-cwiczenia-grafomotoryczne/42

    Świetna jest ta pozycja.
    • CommentAuthorrozmal
    • CommentTimeOct 27th 2022 zmieniony
     permalink
    Jak najbardziej piasek kinetyczny, Play doh czy inne plastelino/modeliny , malowanie farbami ( rączkami córka już nie jeden obraz w mieszkaniu nam stworzyła na płótnie 😍) segregowanie np. makaronu , gotowanie,pieczenie - u nas zawsze wszystko musi mieszac i nakładać zabawa w chowanego, gramy w piłkę nożną
    W domu też jej daje ale zazwyczaj jakieś strzępy papierów i sobie przykleja bo nie jestem aż tak kreatywna, ale w żłobku bardzo często robią pracę ręczne właśnie przyklejanie gotowych elementów, widziałam że w necie jest mnóstwo inspiracji i gotowych szablonów
    https://mybasic.pl/blog/kreatywne-zabawy-dla-dzieci-jak-zorganizowac-zabawy-dla-dzieci-w-domu.html

    Na przykład tutaj
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.