Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 17th 2016
     permalink
    a szukalas na allegro czy w smyku wybierajac kategorie Roszpunka? nic nie bylo?
    ja bym powiedziala malej ze nie wiesz jak maja te klocki wymarzone wygladac i zeby ci je po prstu opisala :)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
     permalink
    W reklamie chyba swiecily, ale nie jestem pewna:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
     permalink
    Szukałam, pytałam Martynki - a ona na to, ze błyszczące i tyle ;-)
    Pokazuje jej na zdjeciach - ale ni chusteczki nic jej nie pasuje ;-)
    No nic - jak nie znajdę, to będzie Barbie (wielka miłosć ostatnio) i tyle ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
     permalink
    a to nie ten blyszczacy lodowy zamek elzy? roszpunka czy elza, jeden pierun, hyhy

Treść doklejona: 17.08.16 15:35
    a swoja droga w reklamach wszystko blyszczy, kazde g...o :devil:
    -- ;
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeAug 17th 2016 zmieniony
     permalink
    Ewa! Bój sie boga! :devil:
    Dla nas Roszpunka i Elza to jeden wuj - ale dla 4-latki to przepaść ;-)))))))
    No właśnie - w reklamach wszystko błyszczy, milion dodatków, których w danej zabawce nie ma, wszystko sie samo rusza i jest boskie - a potem w domu już tak nie działa :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
     permalink
    Wy wiecie jak mi dzień zrobić :P... Się Was czyta to od razu lepiej :)
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeAug 19th 2016
     permalink
    Ulcia, ale ona to widziała w reklamie czy u kogoś?
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeAug 19th 2016 zmieniony
     permalink
    O, te błyszczą na pewno ;) Ale to chyba nie ta bohaterka ;)

http://worldtoys.pl/LEGO-41062-Ksiezniczki-Frozen-Blyszczacy-zamek-Elzy.html
    --
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeSep 2nd 2016
     permalink
    Dziewczyny pomóżcie proszę!
    Kupowałyście może mebelki i laleczki do domku dla lalek? Co polecacie? dziekuje
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 2nd 2016
     permalink
    Ja zdecydowanie polecam Ikeowskie.
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeSep 6th 2016
     permalink
    dziewczyny dajcie na szybko pomysł na prezent dla Amelki ne pierwsze urodziny:wink:
    nie mam pomysłu i kurka czasu na wertowanie stron i neta:cry:
    a czasu coraz mniej:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeSep 6th 2016
     permalink
    My Lence kupiliśmy pchacz, bo to była jedyna rzecz, której nie miała po Majce :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    Malisiek: My Lence kupiliśmy pchacz

Pchacz mamy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
     permalink
    Daga, wspomniana tu już Arka Noego Dumel Discovery :) Albo jakiś jeździk? Albo jakieś fajne klocki dla maluchów od roczku. Adaś najbardziej lubi Chicco App Toys.
    A pchacza Adaś dostał na pierwsze urodziny i ma go w nosie ;) Jak ledwo chodził, to pchacz jeździł dla niego za szybko. Jak już chodzi, to pchacz nie jest mu specjalnie potrzebny. Mamy Chicco pingwina.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
     permalink
    Ja bym postawiła na Lego Duplo. Jedna z lepszych zabawek według mnie, posłużą na pewno na dłużej.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
     permalink
    Adaś nie ma lego duplo, i na razie wydaje nam sie, że to nie będzie jakaś fascynująca zabawka dla niego. Po drugim roczku pewnie kupimy. Elementy są małe a on wciaż pakuje do buzi różne rzeczy. Klocki Chicco są duże i Adaś pięknie je układa. Przeznaczone dla dzieci do lat 6. Ja bardzo polecam.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
     permalink
    Isia Duplo wcale nie są jakieś małe mnie się zdaje....
    Hug się pięknie nimi bawi już od długiego czasu więc ja popieram Hydro. Warto kupić :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
     permalink
    Nie są małe. Zestawy dla najmłodszych są oficjalnie od 1,5 roku. Moje dzieci wcześniej się nimi bawiły z powodzeniem i naprawdę szybko nauczyły się sobie z nimi radzić.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
     permalink
    No właśnie, jako że Nina je wcześniej miała to Hug na pewno zaczął mając rok pewnie. I ani nie polykal ani nic.
    Chociaż Hug to może nienajlepszy przykład, bo moje dzieci z tych niejedzących zabawek. On to już playmobile ogarnia dłuższy czas :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeSep 7th 2016 zmieniony
     permalink
    Mój intensywnie ząbkuje (właśnie idą piątki, i to ostatnie zęby) i wtedy w buzi jest wszystko. No niestety. Połykać, nie połyka ale boję się, że przypadkiem coś połknie. Poza tym, umówmy się, świat klocków nie kończy się na Lego ;) Adaś ma drewniane i bardzo lubi, ma duży zestaw plastikowych Chicco i też są super. Ma jakieś tam jeszcze klocki ze Smyka, takie duże kwadratowe. Bawi się wszystkimi. Natomiast jak patrzę na te Lego Duplo, gdzie 5 klocków kosztuje 100 zł to mnie to trochę zniechęca.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
     permalink
    _Isia_: 5 klocków kosztuje 1000 zł

Puściłaś wodze fantazji ;) A tak serio, to patrząc na ich jakość, niezniszczalność i to, jak długo służą, to uważam, że są warte swojej ceny. Szczególnie, że można je później odsprzedać z niewielką stratą.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
     permalink
    Tfu tfu, miały być dwa zera ;) Już poprawiłam.
    A tolerują obgryzanie? Moje dziecko obgryzie wszystko, co się da ;) A drugą połowę zgubi ;)
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
     permalink
    Na naszych śladów zębów nigdy nie widziałam.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
     permalink
    Aha, ale na razie i tak rozbudowujemy Adasiowi bazę klocków Chicco. Coś podobnego robi chyba Fisher Price i nazywa się to Megablocks czy jakoś tak. Lego w przyszłości :)
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
     permalink
    _Isia_: wspomniana tu już Arka Noego Dumel Discovery :)

fajna, podoba mi się:wink:
    pchacze, jezdziki mam po starszej, lego też
    ale Amelka z tych co wszystko pchają do buzi, dosłownie
    nie mogłabym jej wtedy samej zostawić aby sie pobawiła, bo na bank do papy by pchała:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeSep 8th 2016
     permalink
    Dziewczyny, a ja się chciałam podpytać w temacie jeździków. Może polecicie coś konkretnego? Jakiś stabilny i w miarę możliwości nie hałaśliwy ;)
    --
  1.  permalink
    _Isia_ megacar http://allegro.pl/lean-1262-jezdzik-autko-3w1-megacar-pchacz-i5574099258.html my mamy różowy, pozniej mozna zdemontowac zabezpieczenia. super jakosc.
    daga310 ja mam 10 msc córke i klocki lego duplo po starszej i mloda wklada do buzi ale to jest niemozliwe by zrobila sobie krzywde. klocki to najlepszy zakup zabawki jaki zrobilismy przez 4 lata. moim zdaniem lepsze niz ta arka. ja polecam
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeSep 8th 2016
     permalink
    A ja z innej beczki, dla roczników polecam zrobic tablice manipulacyjna. Wyguglujcie sobie co to, u nas to jest nieprzerwany hicior od 1,5 roku, a jak młodsza zaczyna to ogarniac to starsza ma Renesans ;) a o zaletach w rozwoju dziecka nie trzeba nawet mowic ;)
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeSep 9th 2016
     permalink
    co do jezdzikow - sasiedzi maja takie cudo
    http://sklep-melior.pl/TWISTCAR-JEZDZIK-SKRETNY-SAMOCHODZIK-DZIECIECY-CZERWONY,p,54738
    i powiem wam ze szal pal na podworku. dzieci moga jezdzic we dwojke. latwy do manipulowania, stabilny i solidne wykonanie. polecam

Treść doklejona: 09.09.16 08:20
    Libra, a moglabys link, bo ja szukam i nie wiem czy o to chodzi, ze po porstu przedmioty codziennego uzytku przybite do tablicy.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeSep 9th 2016 zmieniony
     permalink
    Libra1610: dla roczników polecam zrobic tablice manipulacyjna

To u nas hitem każdego lata było coś takiego do zabawy z wodą:

(zdjęcia nie moje, tylko poglądowe, z sieci)

W ogrodzie moich rodziców mój tata im coś takiego buduje co lato. Zawsze jest szał i długie godziny zajęte :)
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
     permalink
    Libra1610: tablice manipulacyjna

Swietna, to eM ma zadanie na najbliższy weekend:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
     permalink
    Ńo wlasnie jest super sprawa i nie trzeba wydawać kupe kasy zeby sprawić dziecku najwieksza radość ;)
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
     permalink
    Dokladnie, a jeszcze jak sie ma meza stolarza i zlota roczke w jednym to juz bajka hehe
    Moze cos sam pokombinuje i stworzy swoj wlasny projekt hi
    Zobaczymy :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 15th 2017
     permalink
    Dziewczyny, możecie polecić jakieś fajne puzzle dla prawie 2-latki? Kupiłam ostatnio 18+, 2,3,4 i 5 częściowe i są za łatwe. Mamy też takie mega, 24 części i z tymi ma trochę problemów, ale idzie jej coraz lepiej. Szukałam na ebayu, to nic mnie nie zaciekawiło, a muszę jej coś dokupić, bo się łapie za 160 częściowe Majki :P
    --
    •  
      CommentAuthorgucio8
    • CommentTimeJun 17th 2017
     permalink
    A rozróżnia już kolory? Te są fajne https://www.fabrykawafelkow.pl/puzzle-gry-ukladanki-dla-dzieci/13155-puzzle-poznaje-kolory-czuczu.html?gclid=CNCx0srTxdQCFYvgGAodXsgFXw Mój 2,5 latek już ogarniał. Można je układać nie tylko kolorami, ale też np. owoce do owoców, zwierzątka do zwierzątek, słodycze do słodyczy itp.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 3rd 2017
     permalink
    Pilnie szukam gry dla mojej 3-latki! Coś co zajmie ją i ew. nas ;) na dłuższy czas a nie na chwilę. Syn ,ma grzybobranie i chińczyka ale Magda na pionki jest za mała bo albo jej się nie chce albo wydziwia i nam grzybki zabiera ;)
    Po kilku ruchach odchodzi :devil:
    Więc ratujcie kochane! W necie tego całe mnóstwo a ja bym chciała coś sprawdzonego :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJul 3rd 2017 zmieniony
     permalink
    ja polecam Ratuj Króliczki, bardzo prosta, ale sympatyczna gra, moja córka je uwielbia :) króliczki drewniane, urocze, żaden plastik fantastic, teraz na arosie są w dobrej cenie :)
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
     permalink
    Dooble kids (wykładamy karty na zmianę a nie kto pierwszy), Piotruś, domino...ale Twoja córa dopiero kończy trzy lata więc nie wiem czy te gry by się u was sprawdziły bo też wymagają skupienia...moja Ola ogarnia te gry od około 4 miesięcy i to też z pomocą z naszej strony...w grzybobranie do tej pory nie chce grać, woli rozdawać grzybki :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
     permalink
    karciane raczej odpadają :wink: Co do grzybków, to ostatnio nawet służyły jej za jedzonko dla dzieci w przedszkolu (zaznaczę, że dzieci to wszystkie pluszaki i lalki z pokoju:tongue:)
    Ta opcja z królikami jest całkiem niezła. O coś takiego mniej więcej mi chodzi :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJul 5th 2017
     permalink
    ktos cos? bo sie zastnawiam
    rowerek
    -- ;
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJul 7th 2017 zmieniony
     permalink
    A głodne hipcie? Zgadnij kto to? Lotti Karotti? Łowienie rybek?
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTimeJul 11th 2017
     permalink
    Dziewczyny, co ciekawego można kupić dziewczynce na 5 urodziny? Chciałabym się zmieścić w kwocie 200-300zł.
    Rolki, rowery, hulajnoga odpadają, bo juz posiada.
    -- [/url][/url]
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJul 11th 2017 zmieniony
     permalink
    To ja zapytam o prezent dla 6-letniego chłopca, help..
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJul 12th 2017 zmieniony
     permalink
    Skapula, moja córka ucieszyła się na Lego Friends :)
    No i uwielbia książki. Zawsze się z tego ucieszy :)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 12th 2017
     permalink
    Popieram lego ogolnie dla chlopca super pomysl. :)
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJul 15th 2017
     permalink
    Dziewczyny czy któraś z was kupowała domek dla lalek z firmy ecotoys? Czy są warte swojej ceny?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.