Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 21st 2014
     permalink
    Dziewczyny, macie może pomysł na prezent dla 4-latki, której rodzice są przewrażliwieni na punkcie edukacji (4-latka ma pisać oraz czytać) oraz nie akceptują plastikowych zabawek, Hello Kitty itp.?
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 21st 2014
     permalink
    akirka: oraz nie akceptują plastikowych zabawek,


    To może jakaś drewniana są edukacyjne drewniane, ktoś tu wspominał grę dzień i noc

    Treść doklejona: 21.10.14 13:26
    akirka: której rodzice są przewrażliwieni na punkcie edukacji (4-latka ma pisać oraz czytać)

    a dla rodziców może wykupisz jakąś terapię :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 21st 2014
     permalink
    kachaw: a dla rodziców może wykupisz jakąś terapię

    ojj, przydałoby się ;)
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Jakby Ktos szukal prezentu:)
    Wystawilam wlasnie zabawki po moich dziewczynkach. Niektóre mamy podwojne, a miejsca w pokoju dzieci coraz mniej :wink:.Może Ktos się skusi:)
    aukcje
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeOct 21st 2014
     permalink
    Montenia nie kuś. :devil:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Możecie polecić jakieś gry planszowe dla 3-latki?
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 24th 2014 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Dziewczyny i ja mam ogromny problem z prezentami. Niby święta dopiero za dwa miesiące, a prezenty już mi spędzają sen z powiek. Może coś pomożecie.
    Jest o tyle dobrze, że dzieci mam w praktycznie podobnym wieku i prezenty mogę liczyć razy dwa. Więc, tak: potrzebuję pomysłu na prezent:
    - dla 3 latka i 4 latki (myślałam nad czymś edukacyjnym np. smily play mają takie jakieś różne "Mądre Główki", a może jakieś fajne gry)
    - dwa prezenty dla 2 latki, bo nie dość, że święta to jeszcze i urodziny w grudniu.
    - i dla dwóch 10 miesięcznych dziewczynek.
    No i jeszcze problem jest taki, że nie mogą to być zabawki do rozstawiania, bo wszyscy raczej mają małe metraże i tak wiecie w jakieś rozsądnej cenie czegoś szukam, bo w sumie + jeszcze mojej Zuzi to mam do zakupienia 7 prezentów w grudniu.
    Jak macie jakieś pomysły to podsyłajcie. Z góry dzięki.
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    akirka: Dziewczyny, macie może pomysł na prezent dla 4-latki, której rodzice są przewrażliwieni na punkcie edukacji (4-latka ma pisać oraz czytać) o

    Może taka mapa zwierząt. Wydaje mi się ciekawa.
    Według mnie lego to fajny prezent praktycznie dla każdego wieku.
    Teraz z moich mężem zachorowaliśmy na kolejkę lego, ale pierońsko droga :neutral:.
    Moja córka bardzo fajnie bawi się zamkiem księżniczek, zestawem lodów i autkami wszelakimi z lego.
    A ten domek, o którym piszecie, to faktycznie szał. U Gosi na zajęciach w klubie malucha taki jest i zainteresowanie duże.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    mapa swiata jest ekstra, ja kupilam terqaz mape zwierzat, bo ciekawsza dla mlodszych dzieci. jutro maly ma urodziny wiec zobaczymy jakim powodzeniem sie bedzie cieszyc.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    akirka: Dziewczyny, macie może pomysł na prezent dla 4-latki, której rodzice są przewrażliwieni na punkcie edukacji


    A może "Mapy" Mizielińskich? Jak dla mnie rewelacja i z całą pewnością jest to prezent edukacyjny.
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Racja. Ja już wszystkich znajomych obdarowałam mapą Mizielińskich.:devil:
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Bardzo fajne te mapy, ale tatuś jest anglojęzyczny;)

    Chyba coś z gier Granna wybiorę - Kamelot mi się podoba. Może ktoś zna?
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    akirka: Bardzo fajne te mapy, ale tatuś jest anglojęzyczny;)


    Zdaje się, że angielskie wydanie też istnieje :smile: Nie wiem tylko, czy jest dostępne u nas.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    Dziewczyny, próbowałam to na wątku znaleźć, ale nie mogę - kiedyś któraś z Was pisała o takiej zabawce - samochodzie do zbudowania... Nie mogę ani na necie na to trafić (oprócz gier online) ani tutaj...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    ale do zbudowania z czego?
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    No właśnie nie pamietam, czy to były plastikowe części, czy drewniane. Po prostu takie części samochodu (mało skomplikowane), dobre dla takich roczniako-dwulatków...
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    Frag coś takiego? My takie mamy akurat a teraz jeszcze Kacper dostał warsztat samochodowy do skręcania m.in.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 26th 2014
     permalink
    Dii, tak, to te pierwsze, dzięki Ci, dzięki!!! Warsztat też fajny, ale ja czegos dla Gugoska szukam, bo wszystko mi rozkręca naukowiec jeden ;))
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeOct 26th 2014
     permalink
    Spoko :) Bardzo fajna rzecz ogólnie :) Kacper za tym szaleje :)
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 27th 2014
     permalink
    A ja szukam prezentu dla 3.5 latki i 7 latki prawie. Wszelkie figurki odpadają,bo się już nie bawia.
    Chce kupic klocki lego te malutkie (creative) a młodszej piankoline,ale jeszcze dziakowie cos będą chcieli,a ja nie mam pomysłu. Może jakies fajne gry planszowe dla 7 latki.
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 4th 2014
     permalink
    Gry planszowo puzzlowe od malucha (na opakowaniu 3-6 lat) - są gry łatwiejsze i trudniejsze, dużo nauki przez zabawę w granicach 100 zł
    Dhk
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 4th 2014
     permalink
    ja polcam dla 3-4 latka te mape zwierzat. moj maly bawi sie nia drugi tydzien z nieslabnacym zainteresowaniem.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 4th 2014
     permalink
    Azja, a Leon je probowal? Nie za trudne dla 2.5 latka? Cis na swieta szukam dla strszaka i malucha. A dla roczniaka cos macie fajnego?
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Część nie nadaje się dla 2,5 latka, na pewno. Ale - jest dużo nie za trudnych, np puzzle z kury i jajek, puzzle z traktorem gdzie trzeba ulozyc banki od najmniejszej do najwiekszej, paw z kolorami, dziecko takim elektronicznym dlugopisem wybiera ktory kolor ma dany rysunek, albo wybiera które zwierzątko jest większe, mata z puzzlami -warzywami. Część gier i zabaw jest dla dzieci, które trochę już czytają, co Leosia nie dotyczy. Wydaje mi się, ze to fajny przyrząd do czytania globalnego, do którego chciałabym zrobić podejście, bo w Leonka przedszkolu będą tego uczyć. Poza tym zabawy z liczeniem, literkami...
    Fk
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 4th 2014
     permalink
    A ja polecam grę pt PIRANIE ATAKUJĄ.
    Ninka dostała na urodziny i codziennie się nią bawimy. Oczywiście z kotami razem :cool:
    Fajna jest :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 4th 2014 zmieniony
     permalink
    GDzieki Azja:) w takim razie starszak ma mikolaj zalatwionego. Jeszcze tylko maluch;)
    P.s. jeszcze jakbys napisala gdzie te gry kupilas.
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 4th 2014
     permalink
    Trafiłam na to w Realu, ale widzę, że w internecie taniej
    --
    •  
      CommentAuthordodula
    • CommentTimeNov 5th 2014
     permalink
    dziewczyny czy taka mata wodna jak są na allegro sprawdza się dla dwulatka. Bo mój nie lubi za bardzo kredek to pomyślałam, że może mata z dodatkowymi gadżetami go zainteresuje ?
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 5th 2014
     permalink
    Azja:flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 5th 2014
     permalink
    Co myślicie o takim aparacie dla 2 latka zafascynowanego cykaniem zdjęć i grami na komórce?
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 12th 2014
     permalink
    Dziewczyny a ten domek świnki peppa to od jakiego wieku się nadaje?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 12th 2014
     permalink
    Fragile te samochodziki o które pytałaś do skręcania są teraz w biedronce :)
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 13th 2014
     permalink
    Dziewczyny polecicie jakieś fajne układanki / gry / quizy dla mojej Gosi.
    Póki co mamy Puzzlino i bardzo fajnie się sprawdza. Zamówiłam marcheweczkę 50 gier (chyba Azja pisała o tym zestawie).
    Co jeszcze by się nadało dla 2-3 latka na długie wieczory jesienno-zimowe?
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 13th 2014 zmieniony
     permalink
    Madzinka my z granny mamy jeszcze memo/zabawki i podobną grę z pojazdami awagry, co mam w domu z awagry, połącz w pary z sellmara (strasznie ich dużo),
    I coś co było tu kiedys polecane, ja znalazłam w pepco, układanka magnetyczna :) z drugiej strony jest tablica do kredy.Byly różne zestawy, Dominikowi i córeczce kuzynki kupiłam zwierzęta. układanka allegro
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 13th 2014
     permalink
    Też myślałam o tej tablicy magnetycznej. Gosia ma tablicę u mojej mamy, taką dużą stojącą - z jednej strony magnesowa - biała, z drugiej kredowa - czarna i do tego magnesiki z literkami i cyferkami. Ale tu jednak fajniejsze te magnesy.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeNov 13th 2014
     permalink
    Mi też ta tablica się podoba, ale młoda jeszcze za młoda. Magnesy teraz fajnie by się tylko gryzło ;]
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 13th 2014
     permalink
    Dziewczyny w tej gazetce którą podlinowała Dii 21 listopada będą takie rowerki biegowe dwukołowe które można zmieniać na 3 kołowe dla dzieci 1-3 lat i zastanawiam się czy jest sens kupić coś takiego Dominiowi, czy da radę jeździć po domu a na wiosnę na podwórku, czy raczej poczekać do czerwca jak będzie miał 20 m-cy i kupić już taki normalny biegowy z decatlonu, ale nie wiem cy nie będzie na niego za mały. Od jakiego wieku wasze dzieci zaczęły na biegowym jeździć ?? Bo jeżeli dopiero od około 2 lat, to mój kończy w październiku to przecież nie będę mu na zimę rowerka kupować
    tu na stronie 9
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    mam kilka propozycji dla dziecka, na mikolaja, moze znacie/macie doswiadczenia z czyms co wkleje
    quiz interaktywny
    mapa interaktywna
    dzin

    Treść doklejona: 14.11.14 17:58
    konsola madra glowa
    jestem bardzo nastawiona na zabawki edukacyjne, bo widze jak moj maly to lubi i jak chlonie wiedze jak gabka
    -- ;
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Ja polecam dla dzieci po trzecim roku życia pucholine lub piasek kinetycznych.Super sprawa moja córka uwielbia się tym bawić.Ja tez
    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeNov 15th 2014 zmieniony
     permalink
    Dii, pamietam, że pisałaś o zabawce co robi zdjęcia. Ja właśnie dzisiaj zamówiłam Majce pod choinkę tablet Tabstar kids. Ma gry, malowanki, muzyke i różne inne. No i można nim robić zdjęcia. Majka będzie tym zachwycona, bo uwielbia robić dzięcia :bigsmile:
    W PL pewnie też mają takie tablety dla dzieci :wink:
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeNov 16th 2014
     permalink
    Dziewczyny, poratujcie mnie proszę przy wyborze lalki-bobasa dla mojej córki, czyli 1.5 roku. Na co patrzeć, czym one się różnią? Widziałam w necie kilka modeli, Baby Born i Chou chou na przykład, czy one się różnią czymś? Czy któraś z wersji jest fajniejsza niż inne?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 16th 2014
     permalink
    Makisiek powiem ci, że tablet też jest ok, ale u Kacpra chodzi o to, że przykłada aparat do oka i robi pstryk. Musi być ten odgłos, jakieś do tego odgłosy śmieszne no i ten wizjerek... On na moim telefonie nie potrafi zrobić zdjęcia a na lustrzance owszem :) Dlatego poszukuję czegoś tego gatunku... A co do gier, Kapcer gra na moim telefonie w puzzle, które mu ściągnęłam i coś takiego też byłoby ok, gdyby tablet był na androidzie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 16th 2014
     permalink
    a_net_a - chou chou jest szmaciana ;)tylko dłonie i stopy ma gumowe.
    Zu uwielbia baby borna, ale tą większą, tą 43cm.
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeNov 16th 2014
     permalink
    O dzięki magda_a, cenna informacja o tej szmacie w chou chou.
    Nie jest za duża taka 43 cm? W sensie czy poręcznie jest nią operować? ;)
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 17th 2014 zmieniony
     permalink
    a_net_a - fakt, jest dość spora, ale ciężko mi ocenić, bo Zu jest o rok starsza od Hanki ;)
    Ale pamiętam, że od zawsze, spośród lalek, które ma, wybierała te największe ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeNov 19th 2014
     permalink
    Dziewczyny jakie zabawki polecacie dla 16-miesięcznej dziewczynki? Za chwilę Mikołajki, a mi brakuje pomysłu :/
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 19th 2014
     permalink
    Ewelajna87: Dziewczyny jakie zabawki polecacie dla 16-miesięcznej dziewczynki? Za chwilę Mikołajki, a mi brakuje pomysłu :/

    Klocki duplo, puzzle dwuczesciowe od 18+miesiecy, kolorowe ksiazeczki, play-doh (moj synek juz w tym wieku je gniotl), zabawki na sznurku z firmy Brio (zyrafa, biedronka).
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 19th 2014
     permalink
    Ja zdecydowanie Duplaki :))
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeNov 19th 2014
     permalink
    Frag, ale rozumiem że klocki a nie batoniki:)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.