Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeOct 13th 2013
     permalink
    TEORKA: HOPE tańsze i pewniejsze będzie pozostawienie mu tych spinaczy

    Ale bez kitu, bo o tym samym pomyślałam :bigsmile:
    Na razie można kupić Dominiczkowi stertę spinaczy (w różnych wielkościach i kolorach) i niech się bawi :bigsmile:
    .
    hopelight: Co o tym myślicie a moze któraś z Was ma już te klocki w domu i mniejsze dziecko się nimi bawi? :)

    Córeczka mojej przyjaciółki ma 5 lat i w sumie dopiero od niedawna bawi się tymi klockami (tylko ona ma wersję jakąś taką świecąco-brokatową :smile:).
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeOct 13th 2013
     permalink
    Dlatego one są w sumie dla nieco starszych dzieci. Pomyślałam o nich bo mój podnieca się jak widzi jakieś elementy, jest ich dużo i są kolorowe. Budować na pewno nic nie będzie jeszcze bo jest za mały ale myślę, że sposób na zabawę znajdzie. No i uwielbia zabawy z tatem a tata lubi budować i układać, mały to baczny obserwator więc jak coś z takich klocków powstanie to pewnie będzie mega radocha (no i mąż się trochę pobawi:devil:)

    TEORKA: HOPE tańsze i pewniejsze będzie pozostawienie mu tych spinaczy
    Skoro się bawi to po co mu jakieś hocki klocki


    Pewnie masz racje :) może jeszcze się wstrzymam z zakupem tylko mąż wkurza się, że codziennie musi podnosić kanapę bo polowa spinaczy tam jest namiętnie chowana, no i jest ich dużo mniej... :wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 13th 2013
     permalink
    Hope a mężowi nie będzie przeszkadzać jak będzie co dzień wyciągać klocki spod kanapy, też bym się jeszcze wstrzymała z tymi klockami:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeOct 16th 2013
     permalink
    Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad prezentem dla roczniaka to ja polecam gorąco konia na biegunach, ale takiego tradycyjnego. Nie jakieś inne zwierzaki tylko koń. My takiego dostaliśmy konia co rży, wydaje odgłos galopu, gra muzyczkę kowbojską i macha ogonem i buzią. Super! Kacper myśli, że to zwierzę żywe i za ogonek go ładnie głaszcze i bardzo go polubił. Sadzamy go na niego czasem i bujamy. Polecam!
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 16th 2013
     permalink
    Dii - poprosze o linka :)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeOct 16th 2013
     permalink
    Super, że Kacperkowi się podoba :) My Majce kupujemy tą kolorową gąsienicę, bo bardziej mi się podoba :wink: Myślę jeszcze o czymś dodatkowym. I waham się między klockami, taką kulką co wydaje różne dźwięki i się sama toczy po podłodze, a książeczką.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeOct 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Proszę:
    Koń na biegunach
    My mamy kolor COFFEE :bigsmile:

    Treść doklejona: 16.10.13 12:56
    Malisiek ja mamie tez pokazywałam tą gąsiennicę, albo konika z takim właśnie fajnym siedziskiem, ale mama się uparła, ze mam być tradycyjny koń no i jest ok:bigsmile:
    --
    • CommentAuthormiszek
    • CommentTimeOct 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Konik cudny, aż mi żal, że za mojego dzieciństwo takich nie było ;)...
    A co do zabawek dla dzieci to fajne są klocki playmobil, które u mnie prawie wywołują potrzebę ich kolekcjonowania...

    [wymoderowano reklamę]
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Co do konia - ważne, by kupić właściwej wysokości. Moja Marta dostała dwa - do pierwszego (prezent na roczek od wtedy jeszcze niedzieciatego chrzestnego) jeszcze nie dorosła (w grudniu będzie miała 4 latka). Drugiego kupiliśmy sami - strzał w 10. To był konik Sigikida, fajna była możliwość zamiany bujaka w konia na kółkach.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, tak zastanawiam sie ciagle nad prezentem na roczek dla Karolka i doszlam do wniosku, ze chcialabym mu kupic jakis fajny rowerek biegowy. Czy nie za wczesnie na taki prezent? Pewnie uzytkowal by go dopiero na wiosne. Moze lepiej kupic zabawke? Tylko u nas w mieszkaniu malo miejsca jest, i zabawki pewnie dostanie, wiec nie bedzie gdzie tego skladowac.
    Widzialam kiedys rowerki biegowe dla malych szkrabow 80cm wzrostu +, ktore rosna razem z dzieckiem. Czy ktoras z Was taki miala? Nie chce kupowac Karolkowi normalnego rowerka na 3/4 kolkach, bo wolalabym by od razu odpychal sie nozkami i zaczal lapac rownowage.

    A moze jednak zrezygnowac z tego pomyslu? Kupic jakis prezent (zabawke, ksiazeczki) i na wiosne bez okazji kupic rowerek?

    Treść doklejona: 25.10.13 12:07
    A moze taka mata wodna Tomy ? LINK Czy ktoras w Was widziala ja na zywo? Nadaje sie dla roczniaka?
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeOct 25th 2013 zmieniony
     permalink
    madziauk, jeśli stać Was na to, żeby na wiosnę kupić mu rowerek bez okazji,to ja bym tak zrobiła. Piszesz, że nie macie za dużo miejsca w domu, ale jeśli rowerek kupicie już teraz, to i tak gdzieś leżeć będzie musiał...
    Ja, osobiście kupiłabym Mu jakąś zabawkę na teraz (tzn.taka, która troszkę posłuży. Taka uniwersalna,którą będzie mógł pobawić się nią teraz,ale i jak będzie starszy, np.jakieś klocki), a dopiero późnier rowerek ;)
    To moje zdanie już znasz ;) Może ktoś jeszcze się wypowie ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeOct 25th 2013
     permalink
    A co myślicie o pieskach interaktywnych? :) mój mały jak większość dzieci uwielbia psy. Jednak nie możemy sobie pozwolić na "żywego", wiem, że taki sztuczny nie zastąpi normalnego pieska ale pamiętam, że ja miałam podobną zabawkę w dzieciństwie i uwielbiałam ją, a że miałam jedna jedyna na podwórku to inne dzieciaki też się nią zachwycały.

    Tylko, że ja bylam większa...
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeOct 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Madziauk, ja mogę jeszcze polecić Arkę Noego. Zuzia bardzo ją lubi ;)
    Na początku bawiła się samymi zwierzątkami i wlączała ich odgłosy, teraz już próbuje je wkładać w odpowiednie miejsce. Myślę,że był to dobry zakupi było warto ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeOct 26th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, czy któraś z Was widziała w akcji taką książeczkę Tiny Love? Książeczka

    Fajne to to? Chciałabym kupić Hani na pół roczku :) ona takie ceratowe książeczki do kąpieli lubi.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeOct 26th 2013
     permalink
    Madzia Milka ma motor jeździ nim i po domu i na spacery... o rowerku myślałam ale jest jeszcze za mała może nie wzrostowo a mentalnie jeszcze jest zacofana:D:D:D a ten motor ma szerokie koła nie jest aż tak wywrotny
    http://allegro.pl/big-racing-bike-bezpieczny-motor-jezdzik-wyscigowy-i3583575647.html
    http://allegro.pl/big-motor-jezdzik-odpychacz-policja-swiatlo-dzwiek-i3638910682.html
    http://allegro.pl/jezdzik-motor-racing-big-56328-i3638314196.html
    a ceny róże moja kuzynka dała w smyku 230 a ja znalazłam na necie za 120zl
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeOct 28th 2013
     permalink
    Ma któraś z Was coś takiego dla chłopczyka? Mój uwielbia samochody (ostatnio je nawet wszystkie całuje;) i tak się zastanawiam czy nie byłaby to fajna zabawka dla niego, czy nie jest za mały?
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 28th 2013
     permalink
    fajny ten tor Hanny i cena przystępna, pomału lukam na zabawki dla chłopców, chociaż on na razie myśli o jednej "zabawce".
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeOct 28th 2013
     permalink
    Hanny, my wprawdzie takiego toru nie mam, ale u dziadków jest stary tor po moim rodzeństwie i Młody go uwielbia. Myślę, że to dobry prezent dla chłopca.
    Dla maluchów w wieku ok 2 lat mogę polecić jeszcze zestaw lego duplo z samochodami z odkręcanymi kołami (coś takiego: http://www.aukcjoner.pl/gallery/013232148-.html) - używane chodzą po ok. 100 zł, ale jaka zabawa! Jest w nim wszystko: samochody, odkręcane koła, zdejmowane opony, śrubokręt, kluczyk, trochę klocków, wyjmowany silnik i hak holowniczy. Wszystko bardzo wytrzymałe - u nas jest to najlepsza zabawka już od paru ładnych miesięcy.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 5th 2013 zmieniony
     permalink
    Mikołaj już w zasadzie tuż tuż :)))

    Ja już chyba wiem, co Dominik dostanie od nas na prezent tylko w necie dość duży wybór jest i trochę dostaję oczopląsu.
    Otóż macie do polecenia jakąś godną uwagi książkę dźwiękową dla takiego malucha jak Dominik?:)

    Może ta? ma któraś z Was?

    klik
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    Hopelight moja koleżanka ma taką dla swojej córki. Ja nie oglądałam, ale ona mówiła że bardzo fajna - z relacji to mnie się tylko nie podobało, że szpinak robi "ble" :tongue: Ale może można jakoś to zakamuflować :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    Hope ja mam tę, którą linkowałaś. Tyle że Lilka bawiła się nią tak między pół roczku a roczkiem, teraz jakoś się nią nie interesuje.
    Aneta pisze o książce "Księga dźwięków" Bravi Soledad. Ja jej nie mam, ale wiem, że np. Madzinka ją kupiła Gosi i bardzo była zadowolona. W sumie to sama się na nią nadal czaję, ale nie mogę zebrać się, żeby kupić.

    Madziauk co prawda pisałaś jakiś czas temu, ale może tu zajrzysz. Taką matę wodną kupiłam na roczek córce brata mojego męża i podobała jej się. Wg mnie to fajna zabawa dla dzieci w tym wieku i pewnie starsze też chętnie sobie porysuje :)
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    Aa ok to pomyliły mi się te książeczki, pardon :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 5th 2013 zmieniony
     permalink
    HANNY jak Kuba lubi autka to ja bym brała to w ciemno.

    Albo coś w tym stylu na przykład.


    Moja Nina dostała wyżej zalinkowany od kolegi w spadku i pół dnia potrafi przy nim przesiedzieć puszczając z góry na doł "ciajne fejaji i ciejwone pojsie" :cool: :devil:
    Straszną ma radochę z niego, a jak jej Bianeczka dodatkowo łapami "pomaga" przeszkadzając to śmieje się do łez niemalże :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    Aneta nie pomyliły Ci sie po prostu zmieniłam link kiedy zauważyłam, że "księga dźwięków" to nie książka z dźwiękami tj z przyciskami, odgłosami, melodyjkami.
    Migg no właśnie tak jakoś mi się wydaję, że ona jest taka dla nieco mniejszych dzieci, chyba pójdę w kierunku dźwięków zwierzaków a jak nie to nie mam pomysłu na prezent, mam wrażenie, że Dominik wszystko ma.:confused:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    A, rzeczywiście zmieniłaś linka hehe :bigsmile:

    Może być tak jak Migg prawi, że to co później podlinkowałaś, to dla trochę mniejszych dzieci. Ja trochę wcześniej pytałam o podobne książeczki Tiny Love - tylko chyba bardziej "prymitywne", bo bez tekstu, same dźwięki, no i dużo do macania. Nikt mi nie odpisał :tongue: toteż na tak zwaną pałę zakupiłam taką książkę - wczoraj kurier przyniósł, wygląda spoko, chociaż te zwierzaki jakieś takie koślawe mam wrażenie (w sensie nie do końca mi estetycznie odpowiadają), ale dam Hani dopiero w piątek do zabawy. Myślę, że jej się spodoba, ona się nieraz do takich paskudnych zabawek cieszy, że nie wiem w kogo się z gustem wrodziła :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    Dziewczyny czy kupowałyście SCRABBLE JUNIOR? Warto? czy lepiej kupić wersje dla dorosłych?
    Link
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    migg dzieki za info bo jestem w trakcie zamawiania wielkiej paki zabawek na caly rok i w tym jest ta wodna mata.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 8th 2013
     permalink
    A jak tam prezenty na Mikołaja dla maluchów? macie już jakieś pomysły?

    Ja oprócz książeczki dźwiękowej nie wiem co młodemu kupić...myslalam nad szczeniaczkiem uczniakiem z FP ale boję się, że będzie to nie wypał a niestety koszt nie mały...:neutral:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeNov 8th 2013 zmieniony
     permalink
    Co do książeczek to u nas prawdziwym hitem jest Robimisie, dlatego kupię mu też drugą książkę z tej serii Różnimisie (tzn. oczywiście póki co cieszy się samym widokiem Misi )

    A na gwiazdkę chyba jakiś zestaw drewnianych klocków...jakoś te wszystkie zabawki grająco śpiewające nie przyciągają specjalnie jego uwagi na dłużej niż kilka minut, więc wolę kupić coś kreatywnego co posłuży na dłużej :wink:

    Macie może jakiś pomysł co można kupić dzieciakom w wieku 4 (dziewczynka) i 6 (chłopiec) lat, chciałabym właśnie jakieś książki/ ew gry...zabawek już mają tysiące, zresztą miesiąc po gwiazdce mają urodziny więc pewnie coś typowo zabawkowego też im się kupi (ale to już musimy podpytać mamę dzieciaczków) :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 8th 2013
     permalink
    Sardynko z gier to było tu już polecane monopoly junior, zgadnij kto to, a może dla tego chłopca scrable i od razu siostra na przyszłość skorzysta. W te gry mogą grać razem, rodzic może pomóc czytać.
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeNov 18th 2013
     permalink
    Dziewczyny kupowała któraś z Was dla córki wózek Smoby? czy on długo posłuży półtorarocznej dziewczynce?
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 18th 2013 zmieniony
     permalink
    mary może sprecyzuj który bo widzę na all kilka modeli. Dominik (tak, tak Dominik:devil:) ma taką zwykłą prostą spacerówkę no name i mimo, iż me dziecko "Demolka" ma na drugie imię wózek jeszcze jako tako się sprawuje ;)

    Wózek kupiony dlatego, że moje dziecko było w odwiedzinach u koleżanek i odkleić się nie mógł od wózka. Teraz wozi misie, auta i nawet samego siebie:D Mąż na widok różowego wózka dostał prawie zawału. Z miną pobitego kota zapytał "Ty mu to kupiłaś?" już się zamierzał do wywalenia wózka przez okno...ale wpadł Dominik i odjechał elegancko wózeczkiem. Mina mojego męża bezcenna:devil:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeNov 18th 2013
     permalink
    Hope spacerówka, ta najtańsza :) a możesz dać mi linka do Dominikowego wózka?
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Hope, ja szczeniaczka nie polecam :/
    Ale myślę, że to kwestia indywidualna kazdego dziecka. Moja Zu nigdy nie lubiła się nim bawić :/

    Treść doklejona: 18.11.13 12:41
    Hope, ja kupuję Zu magnesy kształtowe na lodówkę (zwierzęta i owoce/warzywa) i jeszcze coś dokupię, jakiś drobiazg, ale nie wiem co :tongue:
    Dzieciaki, w żłobku, lubiły się b.bawić takimi drewnianymi pociagami. Może i Dominikowy by się spodobał taki pociąg? Może warto kupić kilka mniejszych zabawek i tańszych, niż jedną droższą ;)?
    A rożnego rodzaju układanki/sortery? Np. takie coś
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Mary kupiłam w osiedlowym sklepie. Przeszukałam całe allegro i nie znalazłam takiego samego no ale to coś w ten deseń. Identyczny tylko wiadomo jakaś inna firma i stelaż pomalowany na biało. Cena taka sama.

    klik


    Magda taki sorter z pojazdami już ma. Jedyne co go interesuje z tego to samolot, który wyciąga i nim lata.
    Uczniaczka sobie podarowałam, szkoda kasy;)
    Klocki drewniane to może być to :) bawił się wczoraj w restauracji i układał wieże:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Mary, Zu też ma najtańszy wózek i nic się z nim nie dzieje ;) I ma dokładnie taką, jaką zalinkowała Hope.
    Dodam, że ona sama wsiada do tej spacerowki i nie zepsuła się :D
    Ma też taki głęboki wózek, ale milion razy bardziej woli tą spacerówkę ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 18th 2013 zmieniony
     permalink
    magda_a: Dodam, że ona sama wsiada do tej spacerowki i nie zepsuła się :D


    DOminik też już próbował:D MYślę, że tam nie ma za bardzo co się psuć. Pracując w przedszkolu widziałam, że te droższe plastikowe wózki typu gondole, były dużobardziej zniszczone niż wózki tego typu.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeNov 18th 2013
     permalink
    marylove: Dziewczyny kupowała któraś z Was dla córki wózek Smoby?

    właśnie taki chce zamówić dla bratanicy pod choinkę i spacerówkę i gondolkę.... i też nie znam żadnych opinii
    Milka ma ten

    i jest boski prowadzi go nawet jedna ręką a go już ponad rok byl z nami na wszystkich wakacjach nawet nad morzem tu nasza wieś go nie szczędzi bo sama piaskowo błotnisko kamienista droga i nic mu się nie dzieję
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 18th 2013
     permalink
    My mamy ten wózek smoby. Gosia dostała od teściowej mej i lubi bardzo. No ale sądzę, że inny też by jej się spodobał. Co do uczniaczka szczeniaczka to Gosia wyczaila w ciucholandzie i sobie zazyczyla. Nie mogłam jej przekonać, żeby wzięła inna zabawkę, więc w ciemno kupiłam, nie wiedząc czy w ogóle działa. W domu wypralam w rękach i po wysuszeniu ozyl. Nawet fajnie śpiewa i Gosia z nim tańczy. Mamy angielską wersję. A co do Księgi dźwięków to bardzo fajna, ten szpinak bleee to rzeczywiście niewychowawczo. A tak poza tym to już pół roku ma te książeczkę i dalej po nią sięga. I jeszcze o koniu napiszę. Też ma u moich rodziców takiego konia galopujacego, rzacego i machajacego ogonem i lubi bardzo.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Dziewczyny może podzielicie się propozycjami na podarunki na Mikołaja i Gwiazdkę ?
    Nie tylko dla tych najmłodszych.
    Z nimi najmniejszy problem bo jest mnóstwo rzeczy .
    Co kupić na przykład takiemu 12-latkowi którego jestem posiadaczką:bigsmile: ?
    Na Gwiazdkę dostanie szachy i skrabble a Mikolaj to nadal niewiadoma dla mnie...
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Aga, ja kiedyś kupiłam grę Wazabi - do tej pory w użyciu, uwielbiamy ją, moi kuzyni w wieku Twojego też ją lubią :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Z gier to ja polecam Dixit. Świetnie rozwija wyobraźnię i może pograć cała rodzina, odpowiednie dla każdego wieku.
    W końcu zdecydowałam i mojemu osobistemu dziecku kupię na Mikołajki "Dawno temu w Mamoko", a na Święta klocki magnetyczne Geomag Baby
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Ooo, zgadzam się - Dixit jest bombastyczny! I można karty dokupować różne :)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Jeśli chodzi o wózki dla lalek to należy brać pod uwagę, aby nie był wywrotny, moja córka dostała taką zwykła spacerówkę od teściowe i co próbowała pchać to się wózek wywracał i ona razem z nim schowałam wiadomo dla dziecka 3 letniego to już obojętnie jaki ale dla takiego malucha, który wciąż nie czuje się pewnie chodzić lepiej kupić jakiś stabilny
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Moje obie córki miały dla lalek (i innych zabawek, bo lalek jako takich nie chcialy) wózki wiklinowe. Bawiły się nimi przezdługie lata i nie znudziły się. Według mnie to był lepszy wybór niż jakieś drogie cuda.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 24th 2013 zmieniony
     permalink
    A ja mam pytanie o lego duplo. Bo pewnie to kupimy naszej półtoraroczniaczce (dostanie też konia na biegunach - to a propos Twojego pytania Hanny).
    Kompletnie się na tych klockach nie znam :) Ale wyczytałam, że są np. zestawy startowe (czyli pewnie same klocki) i zestawy "tematyczne". Pewnie kupimy jej jakąś farmę lub zoo (bo lubi zwierzątka). I tu powstaje moje pytanie. Czy wystarczy jej np. jeden zestaw tematyczny do układania? Tzn. czy tam są i klocki, które może sobie układać i te zwierzaki?
    A może jest coś ciekawszego niż te farmy?
    Czy np. kupić taki zestaw i dokupić jeszcze coś tematycznego
    No i doczytałam, że są jeszcze podkładki do tych klocków...
    Pomożecie? Mamy budżet tak ok 150 zł na to.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 24th 2013
     permalink
    migg lego basic na początek, a potem jak kasa pozwoli to hulaj dusza, bo lego wciąga i jest jak nałóg. My po basic poszliśmy w zoo, bo można uczyć nazw zwierząt, potem był dom, następnie szpital i zamek ze smokiem i księżniczkami, ma jeszcze lecznicę dla zwierząt z play mobil, a teraz zaczyna ją wciągać lego friends
    --
    • CommentAuthorgondzio
    • CommentTimeNov 24th 2013
     permalink
    Widziała ktos pieszczocha w biedronce, niby cos ala Furby? Co o nim sadzicie? Warto kupić dla dziecka
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    Kachaw dzięki! Kupiliśmy w biedronce lego basic, bo była promocja i potem ledwo nam się udało odciągnąć Lilę od kartonu :) Mam nadzieję, że będzie trafiony, bo sama się na to napaliłam :D A do tego namówimy jakąś babcię na małe zoo.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    Wrzuciłam na wątku o prezentach, ale w sumie i tu mogę.

    Moja Ninka siedziała przy tej zabawce dobrą godzinę, jak nie dłużej.
    Także już Mikołaj zanabył i polecam również dla Waszych dzieciaków :smile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.