Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeAug 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Magda Ty Zu kup jakis mini zestaw sprzataczki :D Sciereczki,mala miotelke ;) badz, co badz Nadia tez miotly uwielbia ;)
    A
    Migg ksiazeczkiz tej serii sa w empiku :)
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeAug 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Jeżynka, te zwierzątka, które ma Zuzia nie są ani małe, ani duże ;) Mają ok. 14cmx10cm

    Dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłów ;) Chyba zdecyduję się i na te warzywa/owoce + garnki i na jakieś autko/koparkę ;)

    Vsti: Magda Ty Zu kup jakis mini zestaw sprzataczki :D


    ...albo jakiegoś mini toi toi'a :D (ku wyjaśnieniu Zuzię bardzo ciekawi kibelek :devil:)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeAug 9th 2013
     permalink
    magda_a: Jeżynka, te zwierzątka, które ma Zuzia nie są ani małe, ani duże ;) Mają ok. 14cmx10cm
    super :).
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeAug 9th 2013
     permalink
    Ja też zakupię warzywa i owoce, bo właśnie uświadomiłam sobie, że Lila ciągle gotuje w garnkach zebry, konie i kaczki...:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeAug 10th 2013
     permalink
    Schabowy z zebry :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 10th 2013
     permalink
    a widzialyscie pluszowe warzywa z Ikei ? zestawy po 20zl z jednej strony fajne bo dziecko sobie nie przylozy ale ja wolalam kupowac plastiki bo to zawsze obmyjesz i sie nie utytla ale na prezent te wlasnie bralam (kolezanka je juz prala w pralce i mowila ze nic sie nie dzialo)


    fsd


    fds


    fds

    dfs
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 13th 2013
     permalink
    Dziewczyny, czy cos takiego dla 9 miesieczniaka sie sprawdzi? Ponoc mozna polozyc na plasko i dziecko sie bawi. Kolezanka mi polecala, i zastanawiam sie. Bo Karolek ma malo zabawek grajacych (wiekszosc dla noworodka) i nudzi sie. Ta kolezanka polecala mi rowniez wczesniej projektor nad lozeczko, ktory kupilam i sie nie sprawdzil. Takze wole sie upewnic czy jest sens kupowac. wyglada to tak LINK
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeSep 13th 2013
     permalink
    MadziaUK u nas się sprawdziło :) nawet mam taki do sprzedania ... fajnie gra i najważniejsze Panel się demontuje i można położyć na podłodze.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 13th 2013
     permalink
    Czerwinka - chetnie bym odkupila jakbym mieszkala w Polsce, jednak wysylka do UK kosztuje tyle co nowka Vtech tutaj. Te zabawki tu mozna dostac taniej niz w Polsce. Dziekuje za opinie. :)
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeSep 13th 2013
     permalink
    Madzia ja kupilam taki chodzik (uzywany) dla D, panel bardzo go interesowal ale z chodzikiem przeszedl sie moze 2 razy. Fajna zabawka grajaca, natomiast chodzik to roznie jedne dzieci uwielbiaja, nnych (mojego) nie interesuje
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 13th 2013
     permalink
    A ja polecam książkę Martyny Wojciechowskiej Zwierzaki świata, moja córka 5 lat(bardzo lubi oglądać programy przyrodnicze) książkę uwielbia, piękne zdjęcia, różne informacje na temat rejony geograficznego w którym dane zwierzę żyje, a co najważniejsze każda historia jest opowiadana z pozycji zwierzątka, czyli słonik opowiada, lub szczur, nawet ja dowiedziałam się wielu rzeczy, polecam.
    Jest też druga jej książka dzieciaki świata, ale tej akurat nie mam, więc się nie wypowiem
    tutaj
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeSep 17th 2013
     permalink
    kachaw, dzięki za link, coś fajnego. Muszę kupić dla córki, która jest fanką Animal Planet :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeSep 18th 2013
     permalink
    A jak mowa o zwierzątkach...
    To możecie mi polecić jakąś zabawkę z odgłosami zwierząt? :smile:
    Tylko nie organki.
    Najbardziej bym chciała jakąś "farmę" albo coś w tym stylu (bez słoni, małp, lwów etc.) ale nie mogę nic takiego znaleźć.:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeSep 18th 2013 zmieniony
     permalink
    wiesz co my miałyśmy taki traktor i stały na nim koń, owca, kogut, krowa świnka i farmer, i ma odgłosy i jedzie więc jak zacznie mały raczkować to będzie go gonił u nas spisał się średnio tzn Milka uwielbiała gryźć krówkę z 5 miesięcy:)
    za to moja bratanica 5 miesięcy starsza od Milki miała taki sam i bawiła się nim w kółko ale wiadomo dziecko dziecku nie równe:)
    http://allegro.pl/kiddieland-traktor-farmer-dumel-mowi-po-polsku-i3530914238.html
    taką jeszcze znalazłam
    http://allegro.pl/chicco-wesola-zagroda-farma-mowi-uczy-po-pl-i-ang-i3552925345.html
    http://allegro.pl/kiddieland-interakt-farma-zwierzeta-dzwieki-24687-i3547881635.html
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 18th 2013
     permalink
    Dziewczyny, szukam dodatku do prezentu dla mojej siostrzenicy na 5 urodzinki. Glownym prezentem jest sesja zdjeciowa, ale chcialam jeszcze jej cos drobnego do tego kupic. I nie mam pojecia co ? Tak do 50zl cena. Mozecie cos doradzic?
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeSep 18th 2013
     permalink
    Ooo, dzięki Kasiakuzniki :whorship:
    Właśnie o coś takiego mi chodziło :bigsmile:
    Niby przeglądałam allegro ale znalazłam tylko Arkę Noego
    .
    Madziauk, zależy co mała lubi...
    Moja koleżanka jak teraz szła na piąte urodziny, to kupowała Littlest Pet Shop i konika.
    Może być też jakaś gra planszowa np. Monopoly Junior. Albo książka Wojciechowskiej - polecana tu wyżej przez dziewczyny...
    A jak mała jest modnisią to taki zestaw projektowy Barbie. albo koraliki do nawlekania...
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 18th 2013
     permalink
    Jeśli prezentem jest już sesja a dostanie na pewno zabawki od innych to ja bym dokupiła jakąś fajną opaskę na głowę, fajną apaszkę, chustę lub getry albo rajstopy z calzedoni.
    Fajne są też takie zestawy do samodzielnego wykonania biżuterii, właśnie takie nawlekanie koralików, bo teraz zwykła jedna figurka pet shopa kosztuje 40zł
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 18th 2013
     permalink
    Dzieki Dziewczyny. Ubran nie bede kupowala, bo wiem, ze Siostra planuje cos, a jej corcia kiedys zareagowala na prezent ubraniowy "aaa ubranie" i jakos mi sie glupio zrobilo. Sprawdze ta ksiazke i monopoly ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 18th 2013
     permalink
    Ale monopoly do 50 zł będzie trudno, bo to droższa gra, ale jakaś fajna książka to może być dobry pomysł
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 18th 2013
     permalink
    sprawdz jeszcze gre ZGADNIJ KTO TO, wersja podrozna jest niedroga a czasami idzie ta starsza tez tanio online kupic
    no i jeszcze fajne sa bindeez ale pewnie do 50zl bedzie ciezko
    i tak jak dziewczyny pisaly figurki Pet Shop (ale tu jesli zbiera to powinnas sie zorientowac co ma)
    • CommentAuthortira
    • CommentTimeSep 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Nie ukrywam, że moje dziecko w samochodzie najczęściej bawi się telefonem. Na samym początku najlepszą zabawką były gryzaki. Ale dziś chodzi już do 2 rok do przedszkola, i sporo się zmieniło.

    [wymoderowano reklamę]
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeOct 2nd 2013
     permalink
    A co myślicie nad takimi wypasionymi nocniczkami typu fisher price?
    null
    Teściowa chce taki kupić Karolkowi pod choinkę ale nie wiem czy to czasem nie wyrzucenie kasy i myślę czy nie zasugerować czegoś innego w tej samej cenie?
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 2nd 2013
     permalink
    bilia ja się nie wypowiem odnośnie tego nocniczka bo ja miałam zwykły grający, ale baterie wyciągnęłam następnego dnia, bo nie chciałam by grało.
    Ja powiem szczerze wolałabym inną zabawkę rozwijającą jakiś sorter, stoliczek, czy nawet stojaczek którego najpierw się używa jak dziecko leży, a potem można obrócić i dziecko sobie tam siedzi to przynajmniej rozwija sprawność manualną itp.
    stojak


    Poczytaj może opinie o tym na necie, rodzice napiszą czy się sprawdziło czy nie, niektóre dzieci boją się takich rzeczy.

    A ja chciałam dodać że moja córka dostała na 5 urodziny monopoly junior, gramy codziennie, zasady są proste, ale nawet mi się nie nudzi, uczy się liczyć przy tym, bardzo ciekawa gra
    monopoly
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeOct 2nd 2013
     permalink
    Byłam w niedziele u znajomych, ich córeczka ma właśnie ten nocnik. Znajoma bardzo żałuje wydanych pieniędzy bo mała traktuje go jako zabawkę i za chiny ludowe się w nim nie wysika (Ma 22 miesiące). Dominik zaś traktował ten nocnik jako pchacz. KIedyś też nad nim myślałam ale stwierdziłam, że nocnik to nie ma być zabawka i kupilśmy zwykły najzwyklejszy. Za te pieniądze można dziecku sprezentować coś o niebo lepszego.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeOct 2nd 2013
     permalink
    No właśnie tak myślałam!
    Muszę rozejrzeć się za alternatywą i przekonać teściową, bo szkoda pieniędzy i miejsca.
    .
    kachaw: jakiś sorter, stoliczek, czy nawet stojaczek

    Dzięki Kachaw za propozycje! Będę szukała czegoś w tym kierunku.
    .
    hopelight: Dominik zaś traktował ten nocnik jako pchacz

    Haha :bigsmile:
    Może właśnie pchacz będzie lepszym rozwiązaniem? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeOct 6th 2013 zmieniony
     permalink
    bilia my mamy taki nocnik grajacy http://www.ceneo.pl/14411157 i mala sadzam juz od dosyc dawna .Na poczatku tez bardziej sie nim bawila ale jak zaczaila ze przy siku gra to ma przy tym sporo radosci.
    Kupilismy ten nocnik tylko dlatego ze wkladke mozna uzywac pozniej do ubikacji a sam nocnik zlozony sluzy jako podnozek na ktore dziecko moze stawac przy zlewie myjac raczki.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 6th 2013
     permalink
    hopelight: Znajoma bardzo żałuje wydanych pieniędzy bo mała traktuje go jako zabawkę i za chiny ludowe się w nim nie wysika

    mojej koleżanki synek ma 20 miesięcy i też za chiny ludowe nie zrobi na nim siku. Nocnik służy do zabawy.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 6th 2013
     permalink
    Dziewczyny, powoli zastanawiam się nad prezentami na Boże Narodzenie ;) dziś w Smyku oglądałam zabawki Fisher Price, bo Marcelinka bardzo lubi jak śpiewają i grają i najbardziej podobał mi się garnuszek na klocuszek, więc chyba od dziadków poproszę.
    Zastanawiam się też nad sankami - czy myślicie, że 7-miesięczne dziecko (jeśli już usiądzie) będzie chciało w sankach jeździć? Chodzi mi o takie sanki z oparciem i pokrowcem.
    I jeszcze pytanie o prezent dla 3-letniej siostrzenicy - ona uwielbia świnkę Peppę, teraz na urodziny dostała maskotki, ale zastanawiam się czy w Polsce można dostać jeszcze coś ze świnką? W Smyku nic nie widziałam.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 6th 2013
     permalink
    Akirka, co prawda Krasnal na Boże Narodzenie miał 9 miechów, ale strasznie mu się podobało jeżdżenie na sankach - szczególnie z górki :)) Piszczał przy tym z radości okrutnie :)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 6th 2013 zmieniony
     permalink
    Akirko ze świnką pepą jest mnóstwo rzeczy, ale smyk to jeden z najdroższych sklepów no chyba że smyk online wtedy się jeszcze opłaca, ale ceny zabawek w sklepie stacjonarnym to porażka marża straszna
    tutaj kilka fajnych rzeczy dla dziewczynki w zależności od ceny jest trochę do wyboru

    domek drogi, ale fajny


    szkoła


    autko
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 6th 2013
     permalink
    Kachaw dzięki! chyba sie zdecydujemy na ten domek. Mam nadzieję że nie dostała go na urodziny. Co do Smyka to ja tam tylko oglądam a kupuje w necie. Mate i leżaczek kupiłam w sklepie internetowym w dobrych przecenach.
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeOct 6th 2013
     permalink
    The_Fragile: Krasnal na Boże Narodzenie miał 9 miechów, ale strasznie mu się podobało jeżdżenie na sankach - szczególnie z górki :))

    Super, super, super! :bigsmile:
    Mamy prezent nr 1 na święta bo nasz Loluś będzie miał wtedy 9 miechów :bigsmile:
    .
    Quelle: Kupilismy ten nocnik tylko dlatego ze wkladke mozna uzywac pozniej do ubikacji a sam nocnik zlozony sluzy jako podnozek

    Ten właśnie też ma niby tą nakładkę ale na razie szukam alternatywy.
    Czytałam troszkę opinii i jednak dzieci bardziej się tym bawią niż do tego siusiają...
    Chociaż jak widać - zdarzają się wyjątki.
    Dzięki Quelle za opinię.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeOct 7th 2013
     permalink
    Milka tak jak Krasnal uwielbiała jeździć w sankach:)a że dzieli ich jedynie dzień:P
    -
    co do garnuszka to zależy jakie dziecko Milka nie ma cierpliwości do celowania i rzadko się za niego bierze jedynie co to tańczy przy jedynych 2 piosenkach....
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 7th 2013
     permalink
    A moja Ninka uwielbiała garnuszek na klocuszek bawiła się nim długo za to taka gąsienica nie sprawdziła się wcale, kupiliśmy bo znajoma zachwalała, że jej dziecko tak super się bawiła, a u nas Ninka nie była zainteresowana, daliśmy mojemu chrześniakowi
    gąsienica
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 7th 2013
     permalink
    Karolek bardzo lubi garnuszek na klocuszek z FP. Jeszcze sam nie potrafi wkladac klockow przez otworki, ale pomagam mu i sie bawi. No i samymi klockami lubi stukac, rzucac ;) To samo tyczy sie tej pokrywki.

    Dziewczyny, jaki prezent dla synka na roczek? Mozecie cos polecic? Bo nie mam pomyslu, i nie wiem od czego zaczac. Najbardziej lubi klocuszki i ksiazeczki. Chcialabym cos naprawde fajnego mu kupic, ale by za duzo miejsca w domu nie zajmowalo ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 9th 2013
     permalink
    Madziauk a ma twój Karolek już lego?? bo moja Ninka właśnie koło roczku dostała basic na początek, nawet na początku miała problem z rozłączeniem dwóch klocków i tak się zaczęła nasza i jej miłość do lego, potem zaczęły się zestawy zoo, dom, szpital, zamek ze smokami, jak czasem coś zbuduje to aż szczęka opada, polecam każdemu dziecku
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 9th 2013
     permalink
    O, Lego to jest to. U nas Duplo robi furorę. Klocki klockami, ale Krasnal kocha zoo i zwierzątka - chodzi, tuli je, całuje i się nimi bawi :D
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 9th 2013
     permalink
    Akirka, my mamy taki domek peppy i moje dziewczyny super się nim bawia.
    A ja szukam pomysłu na prezent na 2-3 latki, z mysla już o gwiazdce. Zanacze,ze w zasadzie mloda ma bardzo dużo zabwek,bo po starszej siostrze i dlatego mam problem co kupic :confused:
    Starsza dostanie pokazany tutaj monopoly junior :smile:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 9th 2013
     permalink
    A ja już nie pamiętam, która z Was mi to polecała, ale zakupilismy Krasnalowi na roczek kilka zestawów HappyLand z Mothercare i do dzisiaj są używane do zdarcia. Fascynują go ludziki, dźwięki, to, że do straży pożarnej można wjechać do środka, że drzwi się otwierają. Fajny zakup, jak na razie to, Duplo ze zwierzakami i muzyczne pudełko, które kiedyś linkowałam są na topie od pół roku. I katowane dzień w dzień ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 9th 2013
     permalink
    Monteniu
    Moja córka na dwa latka dostała taki domek, można go otworzyć i jak się naciśnie np dzwonek u drzwi to jest takie prawdziwe dindin, dzwoni telefon, pralka pierze, drzwi skrzypią jak się je otwiera, chłopczyk który śpi na górze chrapie jak go się naciśnie a jak podniesiesz deskę sedesową to słychać spuszczanie wody.
    Moja córka nadal czasem bawi się tym domkiem, mimo swojego wieku, ale jak miała 2, 3 latka to super się bawiła
    domek


    inną zabawką która się u nas sprawdziła były i są nadal drewniane laleczki, bardzo solidnie zrobione z ubrankami na magnesy firmy melissa and doug, ja kupiłam w smyku, bo nigdzie nie było i ja mam taki zestaw 4 lalek z ubrankami a tu wrzucam tylko przykładowy link

    laleczki
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 9th 2013
     permalink
    kachaw - chodzi Ci o Lego czy o Lego Duplo? Karolek nie posiada takich klockow jeszcze. Nad Duplo myslalam, ale wiem, ze bedzie bral do buzki i boje sie, ze wlozy jakas czesc za gleboko, urwie glowke czy cos. One sa chyba od 1,5 roku te Duplo, a Lego zwykle to nie wiem od ilu lat.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeOct 10th 2013
     permalink
    madziauk: One sa chyba od 1,5 roku te Duplo, a Lego zwykle to nie wiem od ilu lat.

    Milka miała jakoś 9-10 miesięcy jak zaczęła przygodę z Duplo i na początku najmniejsze kwadratowe klocki zabrałam a te zwierzątka ludziki itd mają wszystko staje nie da się głowy odgryźć:) też się bałam bo Milka to pożeracz nr. jeden do teraz jak się zapomni to pałaszuje zabawki
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 10th 2013
     permalink
    Madziauk dopiero dziś przeczytałam Twojego posta, tak mówię o duplo i dlatego kupiłam basic, bo tam nie było małych elementów, one są właśnie od 1,5 roku.
    A nawet gdybyś chciała kupić np lego duplo zoo, to możesz właśnie pochować mniejsze elementy a w ludzikach raczej głowy rwać nie darady, bo to naprawdę bezpieczne klocki.
    Ja dodam że miałam i nadal mam hopla na temat zadławienia, zawsze się tego bałam moja córka nie bawiła się małymi pierdułkami, tic taki pierwszy raz spróbowała jak była już dużą dziewczynką, do tej pory rzadko jada twarde cukierki.
    Poczytaj sobie o duplo basic i zobaczysz jakie tam są elementy, nawet ten najmniejszy klocek trudno jest włożyć do buzi, a co dopiero udławić się nim
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 10th 2013
     permalink
    Kachaw - dzieki, poczytam i obczaje :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeOct 13th 2013
     permalink
    Tak się zastanawiam, Dominik od jakiegoś czasu uwielbia się bawić spinaczami. Ma je w plastikowym koszyku i np. wkłada je do niego lub wyrzuca albo łączy ze sobą.No po prostu jest szał. Zastanawiałam się ostatnio czy nie kupić mu klocków clics tylko czy on nie jest na nie za mały? one chyba są od 4 lat.Co o tym myślicie a moze któraś z Was ma już te klocki w domu i mniejsze dziecko się nimi bawi? :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeOct 13th 2013
     permalink
    Hope, Zu co prawda nie ma tych klocków, ale były one w żłobku ;) i dzieciaki 2-letnie jeszcze nie potrafiły się nimi bawi... To takie moje spostrzeżenie ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeOct 13th 2013
     permalink
    hopelight: Zastanawiałam się ostatnio czy nie kupić mu klocków clics tylko czy on nie jest na nie za mały?
    Wygóglowałam sobie z ciekawości :) To chyba zależy od charakteru dziecka. Moja L. ma drewniane puzzle i sobie je łączy, a na takiej jakby zasadzie działają te klocki, no nie? Chyba sama je kupię :) Bo przecież nie chodzi, żeby od razu coś wielkiego z nich budować :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 13th 2013
     permalink
    HOPE tańsze i pewniejsze będzie pozostawienie mu tych spinaczy :wink:
    Skoro się bawi to po co mu jakieś hocki klocki :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeOct 13th 2013 zmieniony
     permalink
    migg: Moja L. ma drewniane puzzle i sobie je łączy, a na takiej jakby zasadzie działają te klocki, no nie?


    Tak, Migg, ale by połączyć te klocki, trzeba włożyć dość dużo siły (połączenie puzzli nie wymaga takiej siły;)). Chyba, że te żlobkowe były gorszej jakości...A nie mam pojęcia jakiej firmy były tamte klocki...
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeOct 13th 2013
     permalink
    magda_a: by połączyć te klocki, trzeba włożyć dość dużo siły
    Aha :) To może rzeczywiście lepiej spinacze:bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.