Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 5th 2013
     permalink
    O, my mamy podobny jeździk, tylko z boku są takie obręcze, żeby nie spadł z niego :0

    A te rzeczy Wadera są całkiem fajne i niezła cena! Tez oblukam, bardzo, bardzo dziękuję!
    --
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeFeb 5th 2013
     permalink
    sa jeszcze inne wlasnie straz, szpital i roboty drogowe (przynajmniej takie w biedrze byly) my mamy policje i roboty drogowe, wiec obydwa moge polecic :] no w biedrze byly jeszcze tansze ale juz oczywiscie nie ma ich dawno :]
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 5th 2013
     permalink
    No właśnie na allegro patrzę - ogromna ilość!!!
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeFeb 5th 2013 zmieniony
     permalink
    Lego duplo te basic są od 1,5 roku i tam nie ma małych elementów (w tematycznym duplo już tak np: kwiatek)a takie duże też miała, ale powiem szczerze, że zajmowały tyle miejsca w pokoju że mnie szlag jasny trafiał i potem był cały pokój klocków, a tak duplo pod koniec zabawy do pudełka i był spokój.
    dla dziewczynki polecam jeszcze takie drewniane laleczki, ale niestety są drogie bo to amerykańska firma i były dostępne tylko w smyku, ale moja dostała na dwa latka ma do teraz i się bawimy razem, ubieramy
    tutaj
    --
    • CommentAuthorHiszam
    • CommentTimeFeb 5th 2013 zmieniony
     permalink
    Kachaw ile ta lalka do ubierania?? koło 100 zł?? czy ile w smyku??


    [wymoderowano reklamę]
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeFeb 5th 2013
     permalink
    dałam 100zł ale to było ponad dwa lata temu, nie wiem ile teraz, ale ja wybrałam opcje 4 laleczek, bo chciałam aby mogła się bawić z koleżankami, były też dwie laleczki lub jedna np baletnica i wtedy też cena niższa.
    Zanim kupiłam to czytałam na amerykańskim forum o tych laleczkach i były same pochwały, są solidnie wykonane, grube drewno i te ubranka drewniane na magnes są cienkie, ale trwałe, ma ponad dwa lata i nie są w ogóle zniszczone
    polecam
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeFeb 5th 2013
     permalink
    Frag, a konik na biegunach? :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorHiszam
    • CommentTimeFeb 5th 2013 zmieniony
     permalink
    Muszę do smyka podejść i zobaczyć ile te lalki kosztują pewnie mojej małej się spodobają:)

    [wpis zmeniony przez moderatora]
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeFeb 6th 2013 zmieniony
     permalink
    no fakt duzo miejsca zajmuja te duze klocki, ja mam ich bardzo duzo, ja przechowuje w pudlach wielkich po pieluchach, ja musze miec 2 razy wiecej klockow bo na blizniaki musi starczyc :P tez mam te duplo basic ale moje naprawde jeszcze nie umieja sobie z tym poradzic wkurzaja sie jak sie nie chca rozlaczyc, no jakby za preceyzjne sa dla nich, wola te duze no bo mozna autka robic i rozne dziwne pojazdy, nawet samoloty , bo tam sa duze kolka, poki co dla moich te duze klocki sa najlepsze
    aha fragile mozesz kupic tez duza wywrotke wadera, my mamy takie ogromne co 150 kg moga udzwignac, dzieci czesto jezdza na tych wywrotkach, odchylajac do tylu ta skrzynie i jazda :] cos takiego WYWROTKA
    traktorki tez sa na topie, no i lubia tez drewniane pojazdy ja mam kilka firmy brio, byly ostatnio w lidlu ale oczywiscie wymiotlo jak zwykle,a moje na roczek jeszcze dostaly taki stoliczek edukacyjny, bardzo fajny, juz go sprzedalam bo oczywiscie moje szalone dzieci zaczely dziwne rzeczy z nim robic :P ale jak mialy roczek i troche wiecej to sie bawily super nim, o taki, bardzo fajny i naprawde ladne melodyjki wygrywa, STOLICZEK
    obecnie na topie jest tez odkurzacz ale nie wiem czy taki roczniak sie tym zainteresuje, moje maja i sprzataja sobie :P trenuja :P:P:P
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeFeb 6th 2013
     permalink
    Co do rowerka biegowego, to też nie mogę się zgodzić, że nie nadaje się dla dwulatka. Nadaje się jak najbardziej. Nawet powiedziałabym, że trzy lata to trochę późno na rozpoczynanie takiej nauki :smile:
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 6th 2013 zmieniony
     permalink
    Z takich wielgaśnych mat edukacyjnych oprócz tiny love i ikeowskich znacie jeszcze jakies? ;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeFeb 6th 2013 zmieniony
     permalink
    mysle ze z rowerkiem biegowym to kazdy sam powinien ocenic zdolonosci wlasnego dziecka, jedno bedzie umialo w wieku 2 lat, inne w wieku 3 lat i nie uwazam zeby bylo wtedy za pozno, a na sile tez nie ma co, dziecko musi byc do tego dojrzale, na pewno jest to bardziej udany prezent na 2 latka niz na roczek wg mnie
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeFeb 7th 2013
     permalink
    ja jeszcze polecam taka mate do rysowania dla dziecka powyzej roku (bardziej tak 14-15miesiecy) fajna bo kolorowa i pisak wypelnia sie woda i nie ma szans na pomalowanie scian.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 8th 2013
     permalink
    Widzę,że był dopiero co poruszany temat rowerka biegowego.
    Chciałabym zapytać, czy polecacie coś konkretnego?
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

    Myślę,że dla Wojtka będzie akurat na wiosnę- dostanie szybciej prezent na urodziny, najwyżej;)
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeFeb 8th 2013
     permalink
    "Podpinam się" pod pytanie Jaheiry. Moja chrześnica ma urodzinki wkrótce i też właśnie myślę nad rowerkiem biegowym dla Niej.
    --
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeFeb 8th 2013 zmieniony
     permalink
    ja tylko wiem ze sa w lidlu biegowe rowerki, takie niebieskie, czesto tam wlasnie sa w ich ofercie, i dobra cena tylko nie wiem jakiej jakosci wiec moze ktos sie wypowie, bo czesto widze na ulicy jak dzieciaki na tych wlasnie biegaja a cena atrakcyjna wg mnie 199 zł o ile sie nie myle :] o taki ROWEREK
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeFeb 8th 2013
     permalink
    Hania ma taki, kupiony w Decathlonie. Cena bardzo atrakcyjna w stosunku do jakości. Mogę z czystym sumieniem polecić :smile:
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeFeb 8th 2013 zmieniony
     permalink
    o ten jeszcze tańszy :] o kurde ale moje już sie nie łapia na ten rowerek bo mają już 99 cm wzrostu a on do 1 m wysokości jest :/
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMar 10th 2013
     permalink
    Dziewczyny, potrzebuję pomysłu na jakieś fajne zabawki do kąpieli, takie w granicy do 30-40 zł, nie chcę wydawać majątku :wink:
    Chciałabym że w takiej zabawce coś się działo, nie że jakaś tam kaczuszka, czy coś, rozumiecie? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 10th 2013 zmieniony
     permalink
    my teraz kupiliśmy Nince taką zabawkę bo ta, co miała od urodzin już jej się znudziła, ale bardzo długo się nią bawiła, więc polecam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMar 10th 2013
     permalink
    My mamy taką i bardzo się Lilce podoba. :)
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeMar 11th 2013
     permalink
    A u nas od miesiąca świetnie sprawdza się taka: żółw
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMar 13th 2013
     permalink
    Teo, a te ośmiornice, to co się z nimi robi? Można coś robić, czy tylko się przyklejają do ściany?
    Migg, nie mogę tego znaleźć w necie :sad:
    agi_s zastanawiałam się nad tym żółwiem, ale kurczę niesiedzący 9 miesięczniak chyba się jeszcze tym nie pobawi...
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeMar 13th 2013
     permalink
    winnica, na pewno będzie atrakcją, jak rodzic będzie nalewać wodę i wszystko będzie się kręcić. Samo dziecko w takim wieku raczej nie naleje wody, bo jednak wymaga to trochę precyzji i zgrania kilku rzeczy na raz. Jedyne co, to może krecić wałkiem na brzuszku, oczkami czy kwiatuszkiem albo poruszać tymi małymi żółwikami na huśtawce od spodem. Czyli rzeczywiście raczej zabawka na za pół roku...
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMar 14th 2013 zmieniony
     permalink
    Mam pytanie do mam które kupują na ebay'u czy amazonie:

    Poszukuję dla Adasia pacynki z serii filmików dla dzieci Baby Einstein ( filmik poniżej ).
    W Polsce tego nie ma, ale na ebay'u i amazonie widziałam pacynki ( przykład poniżej ).
    Problem w tym że poszukuję owieczki z załączonego filmiku, bo to Adasia ulubiona postać, a nie znalazłam. Czy może któraś z Was spotkała się gdzieś w sklepie albo w internetowych sklepach z tymi pacynkami ( chodzi mi o owieczkę )?

    filmik baby einstein

    przykładowa pacynka
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 14th 2013
     permalink
    Winnica - ja niestety nie widziałam jeszcze takich pacynek tu w sklepach. To chyba ze Stanów zabawki są?
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeMar 14th 2013
     permalink
    ja rowniez takich nie widzialam, wogole nie slyszalam wczesiej o tej bajce/kolysance
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMar 14th 2013
     permalink
    Nie wiek tak szczerze skąd są. Znalazłam tą bajkę na youtube przypadkiem i Adaś po prostu szaleje na widok tej konkretnej owieczki, więc tak pomyślałam, że może gdzieś da się to dostać. Ale widzę, że będzie problem :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeMar 14th 2013
     permalink
    ja takiej wlasnie owieczki nie widzialam, ale jakis czas temu kupilam pacynke owieczke w ikei, moze adas "dalby sie nabrac"? :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAndżi
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    To ja zapytam o zabawki dla 2 latków. Szukam czegoś ciekawego dla synka.
    Co polecacie, co wypróbowałyście?
    Myślałam o jakiś układankach drewnianych albo o czymś do budowania, stukania, przyciskania :smile:
    Zbliżają się nam urodziny młodego i mamy zapytania odnośnie prezentów
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    • CommentAuthorWikusia007
    • CommentTimeMar 25th 2013
     permalink
    [quote=white_tea][/quote]

    Moja córka uwielbia <a href="http://szkolnis.pl/klocki_clics">klocki clics</a> - może twoja córcia też polubi
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 26th 2013
     permalink
    Dziewczyny zapytam tutaj, bo chyba najlepsze skupisko wiadomości na ten temat. Co jest odpowiednie dla dziecka 2 letniego? Dodam, ze chodzi o prezent dla chrześniaka:bigsmile: Załamuję już ręce, bo dawno się nie widzieliśmy i chciałabym coś co mus się podoba kupić a rodziców jego głupio podpytywać... Do niedawna lubił czerwone samochody, ale ma już ich dużo ode mnie...
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMar 26th 2013
     permalink
    Dii, może jakieś fajne książki? Np. Miasteczko Mamoko i inne książki tych autorów, albo Ulica Czereśniowa (wszystkie 4 pory roku) - ta książki nie mają tekstu, ale mają mnóstwo obrazków, o których można opowiadać i opowiadać, tworzyć własne historie :-) Miki ma je już prawie dwa lata, a nadal uwielbia :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 26th 2013
     permalink
    Oooo! Nie głupie. Dzięki:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 28th 2013
     permalink
    Czy któraś ma jakieś opinie na temat tego pchacza-jeździka? i czy ogólnie taka zabawka jest przydatna czy raczej kolejne wydane w błoto pieniądze?

    jeździk pchacz
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 28th 2013
     permalink
    My podobny kupiliśmy chrześniakowi. Też Fishera. Był ok. Teraz nam go w spadku oddali:wink: ale uważam, ze nie warto takich pchaczy kupować, bo i tak dzieciaczek bawił się wyjmowanymi z niego zabawkami a jak chciał pochodzić to normalnie na pusto:bigsmile: Ale to też zależy od dzieciaczka. My, że dostaliśmy w spadku to nie będziemy marudzić; a nuż widelec akurat się przyda...:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormagic1984
    • CommentTimeApr 28th 2013
     permalink
    Mój synuś jest nim zachwycony,jeszcze nie chodzi, ale uwielbia przy nim stać i bawić się nim.
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    Dziewczyny, co sądzicie o takim rowerku- często widuje dzieciaczki w takim czymś i zastanawiam się nad kupnem dla Hanusi.?Czy nie jest za mała jeszcze?

    http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy-wiewiorka-t30-wielofunkcyjny-i3193543805.html
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    Super sprawa. My chrześniakowi chcieliśmy kupić bo nasz mały to jeszcze za młody:wink: U nas na osiedlu jest tego pełno :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMart11
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    Forum nieustannie mnie zaskakuje, bo pierwszy raz widzę ten wątek ;) Ale do rzeczy dziewczyny potrzebuję waszych opinii! :bigsmile:

    Niedawno dostałam pracę w przedszkolu (grupa żłobkowa dwulatki) i dyrektorka zapytała mnie czy chciałabym mieć jakieś nowe zabawki w sali. Czy któraś z was mogłaby coś polecić? :wink:
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    jeżynka
    moja bratowa ma podobny i jej coreczka jak miala roczek w nim juz jezdzila.
    My kupilismy malej taki
    http://allegro.pl/rower-rowerek-trojkolowy-rosnie-z-dzieckiem-pasy-i3126109741.html
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    • CommentAuthorGreys
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    [quote=Mart11][/quote]

    Sama jestem przedszkolanką i u nas dzieciaki standardowo bawią się, lalkami, samochodzikami i oczywiście "w dom". Ale całkiem niedawno kupiliśmy literki do nauki dla dzieciaków, świetna zabawka i przy okazji uczy. Producent pisze, że jest przeznaczona dla maluchów już 2 letnich i z doświadczenia mogę powiedzieć, że się sprawdza.
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    dziewczyny od dziś w Lidlu są fajne gry z firmy alexander za 12,90zł, kredy do malowania za 14,90, klocki lego, lalki barbi, i rózne inne zabawki w fajnych cenach, można już teraz coś wyhaczyć na dzień dziecka
    --
    •  
      CommentAuthormadziii22
    • CommentTimeMay 22nd 2013
     permalink
    Regi super jest ten rowerek co wkleiłaś link.
    Od niedawna jesteśmy jego posiadaczami i jesteśmy bardzo zadowoleni :wink:
    Mam do Was pytanie. Jaki basen polecacie dla prawie 10 miesięcznego dziecka?
    Mój synek dostał pieniążki na Dzień Dziecka przeznaczone na basen, ale nie mam pojęcia jaki kupić.
    Podoba mi się coś takiego:
    http://allegro.pl/basen-plac-zabaw-puchatek-disney-park-pilka-i3234338104.html
    http://allegro.pl/basen-intex-plac-zabaw-tecza-57453-297x193x135-cm-i3241544579.html
    Ale czy takie dziecko nie jest za małe na taki duże baseny?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 25th 2013
     permalink
    Dziewczyny zastanawiam się czasem czym mogę zainteresować moje dziecko, żeby przy okazji się rozwijało ruchowo i umysłowo. Mam kilka zabawek grających, piszczących, takich podstawowych, ale czegoś mi w tym brakuje... Sprawdził się np. pilot od tv, bo dzięki niemu Kacper zaczął się czołgać :wink:
    Macie jakieś pomysły na ciekawe zabawki edukacyjne dla takich brzdąców? Jakieś linki może...?:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 25th 2013
     permalink
    madziii22
    my mamy taki basen
    http://allegro.pl/plac-zabaw-basen-ocean-zabawki-wyspa-intex-57454-i3104268778.html
    stoi rozlozony ale pogoda nie dopisuje.Rowerek rewelacyjny,latwo sie go prowadzi nawet po trawie:tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMay 25th 2013
     permalink
    Dii każda motywacja jest dobra, moja córka czołgała się do chrupka kukurydzianego, do żadnej zabawki nie chciała :rolling:
    --
  1.  permalink
    Dii: pilot od tv, bo dzięki niemu Kacper zaczął się czołgać


    Dii u nas najlepsze zabawki to dla przykładu: etui od smartfona (sam smartfon też:P), pusta butelka po mineralnej, paczka chusteczek i wiele innych tym podobnych :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 25th 2013
     permalink
    Czyli rozumiem nie ma sensu wydawania kasy na jakieś zabawki...? :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.