Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkarooo24
    • CommentTimeNov 29th 2013
     permalink
    Ja Teo za Twoją właśnie namową wczoraj to zamówiłam, zobaczymy tym bardziej, że Majka uwielbia kalkulatory i pieniądze :D Ale jeszcze mam problem, co kupić na urodziny, które ma tydzień po mikołaju...Babcia kupuje domek dla lalek, a ja nie mam pomysłu.
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 29th 2013
     permalink
    Teo, dzięki Tobie Lila też będzie miała kasę od jednej z babć :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 29th 2013
     permalink
    Mam nadzieję, że i Lili i Maja będą zadowolone :wink:

    Tylko koniecznie zwróćcie uwagę, czy są dołączone pieniążki.
    Bo moja mama kupiła bez i rany jaka była awantura, że nie ma czego liczyć :smile:
    Szybko babcia w teskaczu dokupiła taki woreczek z plastikowymi monetami i był spokój :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 25th 2013 zmieniony
     permalink
    No i jak, bawią się dziewczyny tymi kasami ?
    Bo moja Nina ekspedientką z powołania jest chyba :cool:

    Ale mam kolejną świetną zabawkę.
    Nie tylko dla dziecka bo my bawimy się wszyscy. Łącznie z kotem :wink:
    Także polecam.

    SŁOŃ PLUJĄCY MOTYLAMI

    Image and video hosting by TinyPic
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeDec 26th 2013 zmieniony
     permalink
    My mamy tego słonia od roku, a od jakichs 3miesiecy bawimy sie conajmniej 2 razy w tygodniu, wiec tez polecam.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 26th 2013
     permalink
    Tego słonia miała moja siostrzenica, tez się nim sporo bawiła :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 25th 2014
     permalink
    No i znów chciałam się Was poradzić :) chciałam kupić Dominikowy garaż z autkami taki piętrowy i tyle tego jest, że nie wiem jaki wybrać, może któraś z Was ma i poleca konkretny model?
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 25th 2014
     permalink
    My mamy dokładnie taki.
    Nina się nim bawi nieprzerwanie od sierpnia, więc chyba jest interesujący :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 25th 2014
     permalink
    Teo fajny, a gdzie można go dostać? no właśnie zapomniałam napisać, że ten garaż musi mieć lądowisko i helikopter, bo mój Dominik ma Fisia na tym punkcie.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeFeb 25th 2014 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 25th 2014
     permalink
    hopelight: a gdzie można go dostać?


    To firma Mochtoys. Sprawdziłam na Allegro ale za wiele nie ma.
    Jest np taki

    I takie jeszcze.
    Tzn z tej firmy co Nina ma [ona dostała w spadku].
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Dzięki Teo :) pewnie zdecyduje się na taki tej firmy klik

    Czerwinko te Wadera faktycznie też są fajne ale chybanie mają helikoptera a cóż dla mojego synka to bardzo ważna rzecz...nagram go kiedyś gdy leci helikopter to padniecie ze śmiechu :cool:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 25th 2014
     permalink
    No fajny :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormomigj
    • CommentTimeFeb 25th 2014
     permalink
    Dziewczyny,bardzo proszę o radę-nie umiem podjąć decyzji jaką karuzelkę kupić Córeczce,czy Tiny Love Wyspa Marzeń,czy Tiny Love Serenada Natury.Proszę o pomoc i sugestie w tej sprawie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeFeb 25th 2014
     permalink
    momigj chyba ta pierwsza wyspa marzeń lepsza, bo potem może dziecku służyć np za pozytywkę jak już go sama karuzelka nie będzie interesować
    --
    •  
      CommentAuthorgracjanna
    • CommentTimeFeb 27th 2014 zmieniony
     permalink
    u nas karuzelka służyła bardziej jako ruchomy wieszaczek do prezentacji przeróżnych zabawek-dzieć patrzył z zainteresowaniem, a potem cap łapką i chciał coś następnego-więc nie przywiązuję dużej wagi do tego, co akurat w sprzedaży, tylko, czy łatwo coś własnego przymocować :)
    a w kwestii prezentu komunijnego się wyjaśniło-ma być cyfrówka. Uff, po kłopocie :)
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    Dziewczyny kojarzycie coś w stylu tableta ale tylko do odtwarzania video? Chodzi o coś dla dziecka. Mój Kacper dręczy mnie żebym puszczała mu filmik z jego udziałem na komórce...:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    U nas Franko korzysta z mojego tabletu ale są przeznaczone dla dzieci Vtech Myśle nad zakupem ... bo jeszcze pare upadków i będzie mój do wymiany ...
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 28th 2014 zmieniony
     permalink
    Oooo! Nie wiedziałam, że takie tablety dla dzieci mają opcje normalnych tabletów. Byłam pewna, że to tylko takie atrapy z przyciskami i dźwiękami. Chyba znalazłam swój typ, tylko kwestia czy one odczytują pliki video różnych formatów...?

    Treść doklejona: 28.02.14 13:31
    Kurcze w języku włoskim lub niemieckim... Ehhh:confused:

    A może jest taki jakby przenośny odtwarzacz video ale dla dzieci...? Np. do samochodu...
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeFeb 28th 2014 zmieniony
     permalink
    Dii poszukaj np. w media markt lub chyba w wersji PL widziałam w Euro. Są w języku polskim może nie Vtecha (bo tego na 100 % nie jestem pewna ale może ).
    http://www.overmax.pl/pl/katalog-produktow,p8/tablety-dla-dzieci,c155/teddytab,c1432/
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    Dzięki czerwinka. Zagłębię się w tym bardziej :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    Dii jest cała masa przenosnych dvd do samochodu i one odcztuja rózne formaty i do niektorych mozesz podłaczyc tez pendrive `a
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    Pewnie tak, choć ja myślałam o czymś konkretnym dla dziecka a nie dla dorosłych - coś, czego nie zepsuje się od razu przez upadek czy takie tam. Ale poszukam :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMar 12th 2014 zmieniony
     permalink
    Do nas wczoraj przyszedł garaż :) zamówiliśmy taki i mogę polecić w 100% :) tzn u nas się bardzo sprawdził, nie ma małych części fajnie przystosowany dla takich mniejszych chłopców. Jedno autko jest na baterie i samo jeździ po trasie, więc dla Dominika to mega atrakcja;))
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeApr 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    Do mnie dziś dotarła Arka Noego :) Zakupiłam z myślą o prezencie na roczek i jeszcze nie odpakowałam, tylko pokazałam M. Szczęka jej opadła:) Mi też bardzo się podoba, jest ładnie wykonana, zwierzątka są miłe w dotyku, rymowanki nie są ogłupiające (tylko ten lektor nie ma idealnej dykcji, ale to wina głośniczka chyba). Jest dosyć głośna, nie wiem czy ma regulację, ale mam tez inną zabawkę Dumel Discovery i tez była za głośna. Zakleiłam taśmą głośniczek i jest ok. Problem mam tylko taki, że arka zgubiła gdzieś Noego - brak jego figurki i musiałam reklamować, ale w Smyku bez problemu reklamację przyjęli i będą wymieniać, także dobrze, że nie kupuję w ostatniej chwili.
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Ja również polecam Arkę ;)
    Zu bawi się nią do dziś ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    wiecie co Milka też ma taką arkę i nie mamy rymowanek;/
    poza tym Milka się nią nie bawiła ale ona z dzieci nie bawiących się..
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    dziewczyny, moze ktoras polecic laptop edukacyjny dla 3, 5 latka?
    myslalam o takim:
    http://allegro.pl/hh-komputer-laptop-z-myszka-pl-ang-zasilacz-3413-i4114744308.html
    albo
    http://allegro.pl/moj-laptop-komputer-26-prog-myszka-wyprzdedaz-i4090217592.html
    albo
    http://allegro.pl/hh-poland-laptop-komputer-trojjezyczny-rewelacja-i4088854309.html
    bardziej mi sie podobaja te bez zasilacza, ale bez zasilacza to bedzie mi non stop zarl baterie, ciagle je ladowac to tez jakos sie mi nie usmiecha.
    macie jakies doswiadzcenia?
    -- ;
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 7th 2014
     permalink
    Długo zastanawiałam sie co kupić synkowi na 3 urodzinki. I znalazłam na allegro cos takiego:

    http://allegro.pl/show_item.php?item=4463669232

    Już zamówiłam pierwsze trzy wzory. Myślę, że Dawidka to wciągnie ;)
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeAug 7th 2014
     permalink
    Dziewczyny polecicie jakis fajny zestaw ciastoliny? Gosia wczoraj bawila się z sąsiadami i bardzo jej się spodobało. Czy ta playdoh różni się czymś innym niż tylko ceną?
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeAug 7th 2014
     permalink
    madzinka83. Im więcej zestaw ma elementów, które/z których można wyciskać, tym fajniej (może kuchenny jakiś/ do przygotowywania ciastek/lodów?)
    Jeżeli chodzi o producentów, to na początku najbardziej mi się podobała ciastolina Play Doh - mięciutka, bardzo plastyczna, super zapach. Po około pół roku używania (trzymana w zamkniętych pojemnikach) zaczęła się kruszyć, twardnieć, nie da się jej wycisnąć z wyciskarki i własciwie już nic nie można z niej zrobić. Mają super opracowany czas życia produktu ;-)
    Mamy też taki zestaw: http://www.smyk.com/smiki-wyciskarka-lew-ciastolina-8646,p1084407239,zabawki-gry-dla-dzieci-p i z niego z kolei ciastolina na początku wydawała się być gorsza, ale minęło już półtora roku i ciągle da się ją łączyć i lepić z niej różne kształty.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 8th 2014
     permalink
    Dziewczynki! Wczoraj zamówiłam wyżej wymienione układanki, dzis już są u mnie w domu. Rewelacyjne są. Dawidek od godziny układa, przekłada, upina, dopina... Nie mam dziecka w domu hihihihih
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeAug 8th 2014
     permalink
    Monia, super ta tablica! Mam nadzieję, że będę o niej pamiętać jak moje dziecię ze 2 latka przynajmniej będzie miało :P
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 10th 2014 zmieniony
     permalink
    Madzinka ja wczoraj kupiłam ciastoline z akcesoriami firmy kid's dough i nie widzę różnicy. Konsystencja, zapach wszystko to samo co play dough. Nie wiem jeszcze jak z terminem przydatności ale myślę, że też będzie podobnie. Kupiłam tak na poczatek, bo nie wiedziałam czy D. zainteresuje ale dzis od 9 do 9:40 nie mialam dziecka, tak mu się spodobało, a że jeszcze jest tam foremka samolotu to już w ogóle:) Ja kupiłam ją w kauflandzie za 25 zł, a w necie jest nawet za 19 zł.

    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 10th 2014
     permalink
    Monia502: Już zamówiłam pierwsze trzy wzory. Myślę, że Dawidka to wciągnie ;)


    Monia, super! Ja nawet takiego czegoś nie widziałam :))) Też zamówię, sama się pobawię :D
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 10th 2014
     permalink
    hopelight: Madzinka ja wczoraj kupiłam ciastoline z akcesoriami firmy kid's dough i nie widzę różnicy.

    ja ostatnio kupiłam ciastolinę w biedronce z foremkami za 20zł. Coś koło 10 kolorów, 9 czy 8, jakoś tak. W takich samych pojemniczkach, jak tez kids dough.
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeAug 10th 2014
     permalink
    Dziewczyny jaką karuzelkę dla malucha polecacie?
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeAug 11th 2014
     permalink
    Ja mam tiny love z projektorem i uważam, że przereklamowana :cool::cool::cool: Wiszące zabawki mało atrakcyjne, jedna z muzyczek (classic) jak marsz pogrzebowy-taka smutna na maxa....projektor jest w miarę. Cały mechanizm ma bardzo głośny jak na karuzelę :neutral:
    --
  1.  permalink
    Monia502: Już zamówiłam pierwsze trzy wzory. Myślę, że Dawidka to wciągnie ;)


    Ale to jest super. Monia - a te tablice mają nóżki, aby je postawić na ziemi?
    Aaaa i jeszcze sie zastanawiam, czy taka tablica to fajna zabawka dla prawie 2-latka, czy jeszcze za wcześnie?
    -- ___
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeAug 11th 2014 zmieniony
     permalink
    [quote=bananowiec][/quote]

    Piszesz o tej magicznej z projektorem? Kurde... A bylam juz prawie pewna, że ja kupie. Sporo kosztuje, wiec wolalabym byc pewna eecyzji... Hm...
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeAug 11th 2014
     permalink
    A no niestety:cry: a byłam mocno przekonana do jej zakupu :sad: ale może Twojej córci i Tobie przypadnie do gustu :wink: jak masz możliwość to porównaj z innymi na żywca :tongue:
    --
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeAug 14th 2014
     permalink
    my mamy taką: https://www.google.pl/search?q=karuzela+vtech&oq=karuzela+vtech&aqs=chrome..69i57j0l5.6135j0j7&sourceid=chrome&es_sm=122&ie=UTF-8
    No i mała ją uwielbiała bardzo długo. Zwierzaki świetne, muzyczki też. Dużym minusem jest prosty pałąk - jak łóżeczko stoi przy ścianie ( Tak jak u nas).
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 14th 2014
     permalink
    spidermanka: Ale to jest super. Monia - a te tablice mają nóżki, aby je postawić na ziemi?


    Monia, nie mają, bo nasza własnie przyszła, ale na stoliku możesz :)

    Fajne, jest kreda, pisak, magnesiki :)
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 14th 2014
     permalink
    Ale to jest super. Monia - a te tablice mają nóżki, aby je postawić na ziemi?
    Aaaa i jeszcze sie zastanawiam, czy taka tablica to fajna zabawka dla prawie 2-latka, czy jeszcze za wcześnie?


    My stawiamy równiez na podłodze - choc bez nóżek jest.

    Co do dwulatka to zalezy co lubi. Ale jest tam jest tez ta wersja najłatwiejsza z układaniem postaci z figur. Ja wzięłam tę opcję, plus figury oraz litery. Ze wszystkich dziecko się cieszy.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 14th 2014
     permalink
    Co do ciastoliny to wg mnie jednak Play Dough najlepsza.
    Ninka miała kilka różnych rodzajów i firm [tańsze i droższe] i mimo, że na pierwszy rzut oka wszystkie wydają się takie same, to jednak nie są.
    Tylko Play D. wytrzymuje spokojnie 2-3 miesiące po otwarciu. W sensie cały czas jest bardzo miękka i plastyczna.
    Inne ciastoliny są fajne tylko na początku, potem jednak robią się twarde, ciężko z nich cokolwiek ulepić etc.
    Oczywiście mówię o sytuacji, kiedy po każdej zabawie ciastolina jest szczelnie zamykana, bo jak się nie zamknie to wiadomo, że każda wyschnie.
    --
  2.  permalink
    a wg mnie świetne jest plastociasto z biedronki :)
    Najlepsze :)
    warto polowac, bo cżesto bywa w ofercie
    l
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeAug 14th 2014
     permalink
    Te tablice z magnesami i ciastolina to mój następny zakup dla mojej Kai, choć jeszcze nie kawilifikuje się wiekiem - ale pod czujnym okiem dorosłego może zacząć już bawić się w przyklejanie do tablicy różnych kształtów no a ciastolina to swietna zabawa i doświadczenie dla małych rączek:).
    Poza tym cena tablic i tych ciastolin z Biedronki i Lidla - super :)
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 19th 2014
     permalink
    bananowiec: Ja mam tiny love z projektorem i uważam, że przereklamowana

    A ja też mam i uważam wręcz przeciwnie :smile:
    Jaś ją uwielbiał od początku do niedawna jeszcze, a i teraz ogląda te obrazki na ścianie.
    Jak dla mnie jeden z najlepszych zakupów, Jaś lubił na nią patrzeć nawet ponad pół godziny, uspokajała go gdy marudził znudzony lub zmęczony.
    Tak więc co dziecko to inaczej :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeAug 20th 2014
     permalink
    Dziewczyny czy ktoras z Was ma dla swojej pociechy hulajnoge Micro Scooter? Chcielibysmy kupic Karolkowi, mierzylismy na placu zabaw taka od 6lat plus - od 2 letniego kolegi i calkiem sobie Karol daje rade. Bardzo mu sie podobala. Widzialam, ze sa jednak mniejsze od 3lat - ale one sa ponoc mniej stabilne. I teraz nie wiem ktora kupic?
    Najlepiej pewnie bylo by przymierzyc w jakims sklepie.. a moze ktoras z Was ma ten Mini Micro Scooter i doradzi?
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 20th 2014
     permalink
    Ja dziś widziałam dziewczynkę, która jechała na takiej. Hulajnoga prezentowała się super ale zabijcie mnie, ta mała była tak wykręcona w jedną stronę w sensie pochylona, że powiedziałam już sobie, że choćby nie wiem co mojemu małemu nie kupie ani tej mikro ani żadnej innej, never ever. No ale każdy robi jak uważa, mój miłoscią namiętna kocha rowerek biegowy i jak dla mnie to jest lepszy wybór, a przynajmniej dla tak małego dziecka.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.