Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 29th 2014
     permalink
    No te farby ekstra.
    Ale kurde nie wpadłam nigdy na pomysł, żeby jej w wannie dać !
    Zawsze przy stoliku, na kartce.
    Kurcze w wannie faktycznie zabawa by lepsza była :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 29th 2014
     permalink
    igigi, moj do tej pory czysci gabka fugi, sciany wokolo wanny i wanne;-P bosko, odwala za mnie duza czesc roboty
    -- ;
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 29th 2014
     permalink
    A jakieś konkretne polecasz Agigi?
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeNov 29th 2014
     permalink
    Po tych farbach nie zostały plamy na ubraniach? Mam 2 bluzki, które poszły na szmaty bo nie dały się doprać.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 29th 2014
     permalink
    Ninka miała dokładnie takie i nie zostawały po nich ślady ani na ubraniach, ani na niczym :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeNov 29th 2014
     permalink
    Myśmy mieli farby z biedronki, bardzo podobne do tych teorkowych.
    A co do ubrań, to nie wiem, bo w wannie Młody na golasa sie nimi bawił. Z ciała, wanny akrylowej, płytek i fig schodziły bez problemu. Były dość gęste, wiec nawet jak zasychają, to zamieniały sie w warstwę taką gumowatą albo całkiem sucą, którą wystarczyło rozmoczyc albo po prostu zdjąć z wierzchu i już.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeNov 29th 2014
     permalink
    Gosia ma te z biedronki.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 1st 2014
     permalink
    Niestety kupilam dla.starszaka ta gre elefun z motylkami, co kiedys Teo polecala i jak dla nas bubel do kwadratu! Mktylki wypadaja w sekund 2 i koniec gry. Wkladasz je sekund 10 i znowu to samo. Wcale tak to nie wyglada, ze motylki fruwaja:sad: taj jakby sie te motylki pod rure odkurzacza podlozylo. To tyle. Moje uwielbiajace biegac dziecko sie wlasnie tak zirytowalo, ze az sie poplakalo. Sytuacje uratowal piasek kinetyczny. Innymi slowy - gra do du***!
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 1st 2014
     permalink
    Frances dzięki za opinię, ja myślałam o tych motylkach pod kątem mojego chrześniaka, właśnie 3 letniego, ale właśnie moja przyjaciółka mi powiedziała, żę na allegro jest bardzo dużo takich gier używanych, więc jak to skwitowała, gdyby coś był fajnego to ludzie by tego tak nagminnie nie odsprzedawali i rzeczywiście fajnych gier używanych jest mało a tego jest od cholery
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 1st 2014 zmieniony
     permalink
    Frances a to coś musi być nie tak z tą grą, moje bratanki mają tą zabawkę i motylki wypadają dość powoli, jeden po drugim, czeka się na kolejnego motylka. Hmmmm...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 1st 2014 zmieniony
     permalink
    No u nas to wypadanie tez trwa bankowo dluzej niż 2 sekundy. Dobrą minutę na pewno. I często jest tak, że wypadnie przykładowo 5-7 sztuk, a potem chwilę trzeba poczekać :wink:
    Czasami im nawet pomóc lekko trzeba było.
    Także nie wiem czemu u Was tak.
    Oraz widocznie zabawka dla bardziej cierpliwych i spokojnych dzieci, Ninka się nigdy mi przy tym nie zirytowała, czy zezłościła.

    Natomiast ostatnio odradziłam tego słonia Magdzie, bo baterie do niego dość drogie i dość krótko wytrzymują. Więc to na minus.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 1st 2014
     permalink
    dzieki za opinie, bo ja tez sie zastanwialam ale widze nawet na YU ze kiepszczyzna
    -- ;
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 1st 2014
     permalink
    TEORKA: Czasami im nawet pomóc lekko trzeba było.

    No u brata to samo, trza było co jakiś czas potrząsnąć, ale dosyć powoli leciały, nie jak na tym filmiku u Ewy.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 1st 2014 zmieniony
     permalink
    Nie wiem. Ja sie wku#@% nie mniej niz syn, wszak to moja kasa poszla na marne. Moze baterie za mocne? Moze trzeba dokupic dodatkowe motylki? No ale tak czy siek wg mnie gra nie warta swieczku:wink:
    U nas tak to wyglada jak wrzucila ewa, moze nawet szybciej wylecialy wszystkie.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 1st 2014 zmieniony
     permalink
    Ja właśnie szukam czegoś dla mojego Dominika. Właściwie w tamtym miesiącu dostał już kolejkę tomka i pianinko, więc nie szukam czegoś drogiego, dla mnie to mega wyzwani, bo młody nie lubi klocków itp. a aut ma już tyle, że to juz też odpada, myslalam o tym słoniku ale to chyba też nie dla niego....garaże ma dwa, gier też ma trochę...no już sama nie wiem.

    Treść doklejona: 01.12.14 13:21
    aa myslalam o jakiejs interaktywnej maskotce ale on sie nimi nie bawi (mamy kilka zwykłych)...taka mówiącą pewnie wyrzuciłby po paru dniach, jak nie szybciej....
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormalabu
    • CommentTimeDec 1st 2014
     permalink
    Dziewczyny możecie polecić jakąś gre edukacyjna dla 3,5 latka.
    Muszę w tym roku dziadkom jakieś pomysły na świąteczne prezenty podeslac, bo juz mam dosyć zabawek, których nie mam gdzie trzymać i się nimi nie bawi;-)

    Ja mogę polecić Kot w worku Granny, dostał ostatnio i bardzo fajna zabawa dla wszystkich. Nawet mnie trudno odgadnac za pierwszym razem wszystkie kształty, a i 3 latek sobie z niektórymi świetnie radzi.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 1st 2014 zmieniony
     permalink
    Hope a może te klocki z kulkami co stronę wcześniej wrzucałam? Są na prawdę fajne a i dla rodziców radocha jaka :wink:
    I to zupełnie co innego jak zwykłe klocki, więc może akurat Dominik polubi :wink:

    Frances kurde serio nie wiem, czemu Wasz słoń taki szybki i narwany. U nas to zupełnie inaczej wygląda niż na Ewy filmiku.
    Może spróbuj tą rurę lekko pomiętosić i pozaginać, coby motylom trudniej było wylecieć.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 1st 2014
     permalink
    TEO chyba strzeliłaś w 10tkę, chyba trzeba troszkę zmiętolić na dole i one mają trudniej przelecieć.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 1st 2014
     permalink
    Teo ma geomag baby, niby trochę inne ale w ogóle go nie interesują, podejrzewam, że z tymi kulkami byłoby to samo.
    Myślę, że piasek kinetyczny będzie strzałem w 10, bo on ostatnio godzinę się kaszą kukurydzianą bawił na podłodze :) no ale dziwne to to na prezent od Mikołaja :)

    Treść doklejona: 01.12.14 15:26
    Dziewczyny, a wiecie, ze w sprzedaży jest też "magiczny piasek" firmy donerland? ma różne kolory i jest tańszy!
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeDec 1st 2014
     permalink
    hopelight: Myślę, że piasek kinetyczny będzie strzałem w 10

    Ja też Gosi zamówiłam i kilku innym dzieciakom, które mam obdarować na święta. Czemu dziwny prezent? Moi zdaniem ok. kupiłam po kilogramie piasku i do tego dołożę jakąś książeczkę (część już mam dawno kupionych) i myślę, że git będzie. W pracy dzisiaj o tym mówiłam, to dziewczyny sobie zapisały i będą kupować.
    Tzn. ja Gosi dam na święta (może coś tam dokupię, jakieś lego np. bo lubi), a od Mikołaja mapę interaktywną ze zwierzątkami, bo sami z chłopem się na nią napaliliśmy :devil:.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 2nd 2014
     permalink
    Skorzystałam z dnia darmowej dostawy i zamówiłam mlodemu piasek kinetyczny i mazaki do malowania w wannie :)
    Dość juz ma zabawek, będzie kreatywnie :wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 2nd 2014
     permalink
    Mazaki do wanny?!? Dawaj linka:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 2nd 2014 zmieniony
     permalink
    Frances o takie:)

    mazaki do kąpieli
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 2nd 2014
     permalink
    a moj maly wczoraj dostal robofish z biedrony. wiecie jaka to super zabawka? wrzucasz do wody i kurna plywa skubana jak zywa ryba
    -- ;
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 2nd 2014
     permalink
    W Pepco są kredki do wanny, Gosia dostanie je na Mikołaja.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 2nd 2014
     permalink
    Jestem ciekawa na ile kapieli starcza.:devil:
    --
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeDec 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, możecie polecić jakiś stabilny wózek dla lalek ?
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeDec 3rd 2014
     permalink
    Ja polecam kredki do wanny i wszystkie tego typu malowidła wannowe :) Aczkolwiek fakt, drogie to jest i nie starcza na bardzo długo.
    Podobnie jak Madzinka kupuję piasek plus książki w prezencie dzieciakom. A swojemu też mapę interaktywną ze zwierzakami. I mapy Mizielińskich, bo już dawno chciałam kupić.
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeDec 3rd 2014
     permalink
    Widzę ze piasek robi furrore:-)
    Podobna jest jeszcze pucholina dla mniejszych dzieci bardziej stabilna i często w zestawie z foremkami.Super sprawa:-)
    --
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeDec 3rd 2014
     permalink
    Ja dla chrześniaka zakupiłam interaktywną mapę świata ze zwierzętami:)
    A Kacper dostanie pod choinkę psa Sambusia :)
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Piasek rewelacja! nie wiem kto miał więcej frajdy mąż czy Dominik:) akcesoria użyliśmy do ciastoliny :)
    Natomiast mazaki do kąpieli okazały się być u nas kitem...nie wiem jak inne podobne produkty, bo to był nasz pierwszy ale to nie jest warte tych 30 zł na pewno. Myslalam, ze to sa jakby markery a to farbki ktore sie wyciska...czasem ja nie mam siły by to wycisnąc i cos tym pomalowac, a co dopiero Dominik. Wycisnęłam, więc mu dwa kolory na wannę i dałam pędzelek ale i tak szału nie było....ciężko nimi cokolwiek pomalować na zmytej wcześniej powierzchni, ktora jest pokryta wodą. DO tego mam wrażenie, że D. przesuszyło skórę.
    Dobrze, że chociaż piasek się sprawdził ;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    kurczę, ja to mojej córce do wanny niczego nie dam, bo i tak nie da się jej wyciągnąć bez wierzgania nogami i krzyków buntu ;]
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 4th 2014 zmieniony
     permalink
    a ja polecam te rybke robofish, mowie wam jakie to skubane jest, plywa jak prawdziwa. sama mam mega frajde.
    powtarzam sie, wiem, ale jest naprawde fajne.zastanawiam sie nad malym kulistym akwarium i druga taka. smieszne to jest. ona plywa tak ze odpoczywa, plywa wolniej, plywa szybciej, no jak prawdziwa, nie ze zasuwa ciagle w jednym tempie.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    Ewa zobaczyłam tą rybkę na YT. Super pływa :) Jak prawdziwa faktycznie :)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Tylko pamiętajcie z tymi pieskami interaktywnymi, że to jednak "delikatna " rzecz więc jak małe dziecko któremu jeszcze nie przetłumaczysz będzie nim rzucać o podłogę to długo taki piesek nie podziała, moja koleżanka kupiła 1,5 rocznej córeczce tego kotka co miauczy i takie tam, no i jak go rzucała o podłogę to kotek zaczął szwankować, więc wiecie, każda zabawka powinna być dostosowana do wieku jednak, dlatego te zabawki dla najmłodszych są trwałe, z dobrego plastiku lub drewna by wytrzymywały rzucania o podłogę
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    My mamy Sambiego, tego co reaguje na gwizdek, kość i szczeka, chodzi. Kacper nim nie raz rzucił i nic się nie stało. Co prawda z małej wysokości i nie z siłą. Po prostu parę razy mu spadł...:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    kurczę, ja to mojej córce do wanny niczego nie dam, bo i tak nie da się jej wyciągnąć bez wierzgania nogami i krzyków buntu ;]


    Mój syn tez uwielbia kąpiele, ale mi to nie przeszkadza ;). leje mu wodę wcześniej, wrzucam zabawki i niech się chłopak bawi :P. Dolewam mu tylko ciepłej wody ;)
    teraz u nas szał na kubki, dzbanki, garnuszki i on sobie wylewa, nalewa, przelewa....
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    Ewasmerf: rybke robofish


    O my mamy taką rybkę Nemo - rewelacja, ja mam takie akwarium - kulkę i stale ją tam wrzucamy i nie wiem kto ma więcej frajdy - Krasnal, czy ja :D
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    Dii ale twój synek już jest na innym etapie rozwoju, już rozumie że jak rzuci to się zepsuje i już nie ma takiego etapu jak np roczniak czy dziecko 15 m-cy że rzuca coś na podłogę bo sprawdza jaki będzie efekt
    --
    •  
      CommentAuthorlewka
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    a co byście poleciły dla ośmiomiesięcznej dziewczynki mieszkającej zagranicą? chętnie coś polskiego, małego, lekkiego (wysyłka pocztą) i w dobrym guście. mała ma już sporo wszystkiego po starszej siostrze i brak mi pomysłu...
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 4th 2014 zmieniony
     permalink
    kachaw: już rozumie że jak rzuci to się zepsuje

    Eeee nie rozumie - uwierz mi :) Z resztą on tego pieska dostał rok temu na gwiazdkę :) Miał wtedy 14 m-cy :)
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    kachaw: Tylko pamiętajcie z tymi pieskami interaktywnymi, że to jednak "delikatna " rzecz więc jak małe dziecko któremu jeszcze nie przetłumaczysz będzie nim rzucać o podłogę to długo taki piesek nie podziała, moja koleżanka kupiła 1,5 rocznej córeczce tego kotka co miauczy i takie tam, no i jak go rzucała o podłogę to kotek zaczął szwankować, więc wiecie, każda zabawka powinna być dostosowana do wieku jednak, dlatego te zabawki dla najmłodszych są trwałe, z dobrego plastiku lub drewna by wytrzymywały rzucania o podłogę

    My mamy tego z FP, Milka ma go pół roku i powiem Ci że chrzest bojowy przeszedł ale działa nadal. Teraz już się ładniej bawi, ale na początku nim rzucała jak zwykłą maskotką. ;)

    Treść doklejona: 04.12.14 14:17
    Ale zarąbista ta robo fish :D
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    Dii a co to za piesek? Mozesz podlinkowac? Nadal szukam prezentow dla moich chlopakow, a mlodszy kocha miloscia najwieksza naszego psa prawdziwego. O wlasnie szczeka i jest radosc nad zycie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Manga który z FP.
    Zresztą jak sama podkreśliłaś Dii twój synek nie rzucał Sambim tylko mu kilka razy upadł, upaść to każdemu może. Ja piszę o celowym rzucaniu, po takich akcjach źle skończył kotek mojej koleżanki, oczywiście zabawka, żeby nie było. Ninka dwa lata temu dostała takiego pieska na smyczy, bawi się nim do teraz DSominik jest zachwycony, ale o jest duży więc go nie nosi, ma taki

    piesek furreal


    Teraz od Mikołaja Ninka dostanie sombiego właśnie, była kiedyś promocja w rossmanie za 80 zł, więc wzięłam bez wahania i już dwa m-ce leży w szafie i czeka na 6 grudzień, pewnie Dominik oszaleje na jego punkcie
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    A nieee, to Milka ma innego, taki jeżdżący i szczekający tylko - o ten.
    --
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeDec 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny gdybym, wiedziała,że Kacper będzie nim rzucał, to raczej nie zdecydowalibyśmy się.
    Jednymi rzeczami,którymi rzuca są piłki wszelkiej maści, a że ma ich sporo, to innymi zabawkami nie rzuca:)
    Mam jednak nadzieje,że piesek przeżyje i będzie mega radością dla Kacpra(i rodziców:p).
    A na Mikołajki nic nie mamy dla Synka. Będziemy w mieście, to kupimy mu książeczkę, bo je uwielbia :)
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    Frances taki:
    Samby
    Jest też Sambuś, ale on wyciąga język za to nie ma kości chyba, a Kacprowi właśnie ta kość podpasowała. I przez rok nie wiedzieliśmy, że przytrzymując dłużej kość przy nosie, piesek zaczyna jeszcze prosić (odgłosem) o więcej po tym jak słychać chrupanie kości :)

    Treść doklejona: 04.12.14 22:06
    Żałuję tylko, że on tak mało chodzi... Ale podobał nam się też taki jasny co go w zeszłym roku reklamowali a potem widziałam go w Tesco i gdzieś jeszcze... nie pamiętam jak się nazywał... On przy okazji podawał łapę i był chyba bardziej do przytulenia, bo ten to sztywny, robocik:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    Dii dzieki:- no to mam chociaz pomysl na prezent dla malegi, bo dla starszego nie mam pojecia. A co znaczy, ze malo chodzi?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 5th 2014
     permalink
    W sensie kilka ruchów i małe kroczki... I żeby z nim iść "na spacer" to trzeba się natrudzić... :tongue: Mogę Ci wysłać filmik mojego autorstwa jak on chodzi itp... :) Ale poszukam jeszcze tego drugiego pieska fajnego i też podam :)

    Treść doklejona: 05.12.14 10:50
    Już mam :) To jest piesek Woofie :)

    Treść doklejona: 05.12.14 12:19
    Samby Kacperka
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 5th 2014
     permalink
    O kurka! Tamtem jescze fajniejszy! Dzieki Dii:flowers: malemu powinnien sie spodobac. Rozumiem, ze ten woofie tez troszke chodzi?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 05.12.14 17:12</span>
    A co kupujecie 2.5 latkom? No nie mam pomyslu:confused: mowi, ze chialby auto "ijo", ale tyle tego badziewia ma:confused: chyba, ze macie jakies rewelacujne auta na sygnale?:wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.