Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorKaMarta
    • CommentTimeAug 2nd 2016
     permalink
    Moim zdaniem najlepiej zapytac czy cos potrzebuja.. nas sie znajomi i rodzina pytali, dzieki temu nie musielismy kupywac m.in inhalatora, poscieli do lozeczka, czy katarku :)
    •  
      CommentAuthortrzepidlak
    • CommentTimeDec 26th 2018
     permalink
    ja pamiętam, że od jednej koleżanki dostałam prezent dla mnie - kosmetyki. to dobry pomysł. na przykład jakieś do kąpieli sole czy płyny. i kwiaty są też dobrym prezentem, to taki miły gest :)
    --
    • CommentAuthorkoneserka
    • CommentTimeApr 29th 2019
     permalink
    Kosmetyki niestety sa dosc oklepanym prezentem :/
    • CommentAuthortruskawa11
    • CommentTimeAug 21st 2019
     permalink
    Co myślicie o kupieniu kamerki niani dla młodej mamy? Przyjaciółka niedawno urodziła, wiem że jest wykończona wstawaniem ciągle, mąż wyjechał do pracy za granicę i jest z małym sama. Może łatwiej by było jej doglądać synka jakby mogła zamiast wstać zerknąć do aplikacji czy wszystko jest ok. Pamiętam jak ja urodziłam to ciągle miałam wrażenie że mały płacze i wstawałam i robiłam pielgrzymki do jego pokoiku.
    • CommentAuthorrozmal
    • CommentTimeAug 22nd 2021 zmieniony
     permalink
    Pościel ok ale wydaje mi się to prezentem raczej na parapetówkę a nie dla świeżo upieczonej mamy ;) No chyba, ze ja tylko mam takie przemyslenia.

    Moim zdaniem dobrze jest podarować coś dla maluszka. Ale niekoniecznie polecam tutaj coś dla naprawdę małego dziecka, ale polecam podarowanie czegoś czym maluch bedzie się bawił mając już kilka czy kilkanaście miesięcy.
    Dobre opcje to
    tablica manipulacyjna
    ksiązki ( na przykłąd seria pucio)
    czy jeździk
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.