Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthornizio
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    po prostu nie trafiłam jeszcze na dobrego ginekologa, który nie ocenia po obserwacji i wywiadzie, tylko po wyuczonych liczbach.
    • CommentAuthornizio
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    dodam tylko, ze poprzedni cyk trwał u mnie 61 dni, ale poddałam się przy mierzeniu temperatur, bo za dużo czynników wpływało na zafałszowanie wyniku (stres, nie regularne godziny snu, wymęczenie i tak dalej 25 maja wyszłam za mąż), ale okres w końcu miałam.
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    Dziewczyny, co jeśli temperatura mierzona w ustach (w tym samym miejscu pod językiem) zmienia się w ciągu 3 pomiarów jeden po drugim? 36,22 / 36,16 / 36,10... ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    Jesli mierzysz elektronicznym to bedzie sie zmieniac. Termometr potrzybuje chwili na zatrybienie i z ttego copamieram conajmniej 10-15min orzerwy miedzy pomiarami powinno byc
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    to wpisywać pierwszą i nie kombinować z kolejnymi chyba, nie?
    --
    • CommentAuthorStokrota85
    • CommentTimeJul 27th 2013
     permalink
    Cześć wszystkim,
    Mam prośbę o zetknięcie na mój wykres. Cykle mam zazwyczaj 29 dniowe, w tym miesiącu zaczęłam mierzyć temperaturę, z wcześniejszych obserwacji szyjki i sluzu owulacje mogłam mieć ok 14 dnia cyklu. Sluz pojawiał sie zazwyczaj ze 3 dni przed.
    Czy spadek temperatury w 7 dniu cyklu juz po okresie to normalne? Gdzieś czytałam ze przed owulacja moze byc spadek ale nie wiem na ile dni przed i jak długi ten spadek.
    Szczerze mówiąc chciałabym zeby owulacja wystąpiła mniej wiecej tak jak w innych miesiącach bywała a nie wcześniej bo mąż we wtorek dopiero do domu wraca i starania zaczniemy dopiero wtedy :D
    Jak to jest z Waszych obserwacji z temperatura przed owulacja?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 19th 2013
     permalink
    Nie zawsze PTC spada przed owulacją. Równie dobrze może się utrzymywać na 1 poziomie aż do skoku.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.