Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    a jestes dodany Od samgo poczatku
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    DAMAZY jak zrobić ten skrót w Mozilli z 28 dni na pulpicie ???:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    zuza a nie mozesz sobie dodac do zakładek? lub ustawić jako stronę startową?
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    a dlaczego nie można ? przecież w IE mogłam to zrobić , trochę to jednak ułatwia, napisz można czy nie , bo nie będę kombinowac jak nie można :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Coś jest nie tak z notatkach w obserwowanych wykresach, chcę dodać notatkę u jednej przyjaciółki, a "dodaj notatkę" pojawia mi się u innej :shocked:
  2.  permalink
    znowu mam błąd 404 :cry:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
  3.  permalink
    aha, no chyba że tak bo już się przestraszyłam :)
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Ech, bardziej dobitnie się nie dało o tym płaceniu za rok i już!

    DamazyJa mam tylko jedno pytanie- czy dostanę gwarancję, że jak dajmy na to zajdę w ciążę w pierwszym miesiącu płatnego używania 28 dni, to po ciąży (jak już będę chciała wrócić do pomiarów) odzyskam swoje pozostałe 11 miesięcy użytkowania aplikacji?
    Czy przepadnie możliwość użytkowania, a tym samym pieniążki?
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    PaulaC Zajdziesz w ciążę. Mrozimy korzystanie na czas ciąży, następnie odmrażamy od momentu kiedy potrzebujesz.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    chociaz jedna dobra wiadomość :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Nie wiem czy zauważyłyście, ale wszystko zaczeło szybciej pracować :)
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    owszem - dzięki damazy za rozpatrzenie mojego podania :kissing:
    my to w ogóle wszystkie powinnyśmy :threesome:
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Damazy to super, trzymam Cię za słowo :wink:
    I widzę, że nie tylko mnie ta wiadomość ucieszyła. :bigsmile:
    Zauważyłam, faktycznie hula szybciej. Co zrobiłeś? Niech tak zostanie!
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Cały dzień szukania buraczków :) teraz, wino :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Jutro ciąg dalszy. Nie udało mi się znaleźć więcej.
    Zaczynam cykl i potrzebuję narzędzia do liczenia długości minionych cykli (bez pełnych obserwacji). :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Amazonka ja tez bym chciala cos takiego bo mam daty @ spisane z kilku lat. takie wpisanie dat i srednia arytmetyczna to w kalendarzyku ale dla mnie to ciut za malo juz teraz.


    Damazy - dobra wiadomosc o tym zamrozeniu na okres ciazy ale wiesz klamke mozna by jeszcze podniesc i drzwi otworzyc i bys o tych 2 platnosciach pomyslal :) w zamian babeczki by reklame z pewnoscia zrobily na forach ciazowych i w gadulcowych opisach, pomysl czy nie warto :wink:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    AniaM, reklama na forach jest aż huczy. Podział płatności raczej na nią wpływu nie będzie miał.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Damazy to ja jestem juz zwarta i gotowa do dyskusji :boogie: tylko uwazaj bo jestem gadula i do tego uparta .... no ale na razie przespij sie z moja propozycja :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 5th 2006 zmieniony
     permalink
    oj Amazonko moglabys przynajmniej cicho siedziec :fierce: reklama bedzie jeszcze lepsza bo kazda z nas opisze pozytywne wrazenia :)
    zreszta reklama dzwignia handlu a podzial platnosci mysle ze przyciagnie wiecej uzytkowniczek, nawet biorac pod uwage to co dziewczyny ktore znam z 28dni pisza
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    no wlasnie Amazoneczko troche ducha negocjacji:)

    ja wlasnie wrocilam padnieta z negocjacji(pomyslnych ach!)u klienta. zagladam na chwilke, patrze, a tu gadanie az wre.

    wiesz co Damazy, podziwiam Cie. za cierpliwosc do babeczek. ja jednak chyba latwiej sie dogaduje z facetami:):cool:
    taki kierunek studiow mialam - meski. chociaz teraz na ASP tez mile babeczki sa. ale jak widze tu ten grad pytan i prosb i w ogole..to ja po drodze wyszlabym z siebie i stanela obok, a Ty jeszcze poczucie humoru masz..:wink:
    szacuneczek dla Ciebie również:peace:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    chociaz kochane kobietki czuje sie na tym forum coraz lepiej i to mimo tego ze przez moj pracoholizm musze siedziec wciaz dluzej i dluzej przy kompie, to odkrywam nowy nalog forum 28dni i npr;) to sie zaczyna robic jakas perwersyja..:bigsmile::cool:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Vicky - po tym jak moj gin poparl wykresowanie to dalej bede spala z termometrem przy lozku i gmerala :fingersear: masz racje to juz jest nalog hehehe tylko dalej optuje za tym zeby rozdzielone koszty byly hihihi


    Damazy - wracam do problemu z moja przeglkadarka aol - od wieczora 28dni smiga jak znalazl wlasnie na aolexplorer, na ff straaasznie wolno sie laduje a tu nawet jak 4 wykresy otwieram jednoczesnie to kilka sekund i ready, czyli to nie jest do konca wina przegladarki. moze to zasluga i tych przerw na aktualizacje a moze po prostu mniej "juzerek", w kazdym badz razie :clap:
    •  
      CommentAuthoraniesia
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    no zebys wiedziala vicky80 to normalnie nalog :peace: nie pije, nie pale to chociaz jeden mam:crazy:
    • CommentAuthoragulek
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    a ja mam pytanie, czy moznaby dodac w "obserwacjach zewnetrznych" - "wyglad sluzu" - okreslenie brunatny, bo mi tego brakuje. no i nie wyswietlaja mi sie godziny mierzenia temperatury i moje nazwy cykli, co mi troszke utrudnia przegladanie ich :sad:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    agulek opisz mi swoj problem w privie.
    rodzaj przeglądarki, system, o komputrze conieco :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    nie szukać mnie na forum jestem u siebie....
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 5th 2006 zmieniony
     permalink
    UWAGA bede chwalic (i oby nie przechwalic!!!!!) - wszystko smiga jak burza, pod AOL znowu moge znowu miec 10zakladek z wykresami i nic sie nie zawiesza i pieknie sie laduje- Damazy zeby juz tylko tak zostalo!!!!!!!!!! :threesome: :whorship:
  4.  permalink
    AniuM ja tez musze dzisiaj Damazego Pochwalic. Jest super.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Damazy :cry: na aol znowu padlo... widac jak wiecej osob wlazi to tak sie dzieje. do 9 bylo gitarka a teraz zostaje mi juz tylko ff no i tu lazi tez wolniasto
  5.  permalink
    Aniu a u mnie na starynm Ie smiga.
    Damazy kawki moze nie ale moze znowu cos mocniejszego popijasz?:wink::wink:Dzisiaj weekend juz prawie to mozna.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Napewno będzie już lepiej. Niedługo mała aktualizacja i będzie oki.
  6.  permalink
    Damazy juz jest super wszytsko co mialam zaznaczone na wykresie jest. Juz nie musze kompbinowac z lekkim krwawieniem i plamienie zeby takm jakies zamiany robic bo jest ok. W ogole jest super juz.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    a ja nie mam temperaturek na wykresie tych zboku i nie pokazuja się znowu notatki....:cry:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ja niestety Damazy troche pogorsze Ci humor , wpisałam komentarz pod własny wykres . Ponieważ długo ładowała , nacisnełam drugi raz , no i mam 2 takie same wypowiedzi. Chciałam jedna usunąć , bo jest taka możliwosć z boku ale wystąpił mi błąd 500 . I druga sprawa , o której już pisałam , nie zapamiętuje nadal mojego hasła na komputerze , za każdym razem muszę sie od nowa logować .
    A co do śmigania , to dzisiaj jeszcze nie sprawdzałam , ale wczoraj przed północą było rewelacyjnie , obleciałam wszystkie wykresy przyjaciółek. :bigsmile:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    pisło, że przystosowany pod inne przeglądarki niż IE a jak na razie tylko na tej przeglądarce nie mam większych problemów. Na Firefoxie dzieje się tak jak u MONY ładuje tekst a potem zostaje pusta strona i muszę odświeżać :((
    Hasła nadal nie zapamiętuje na kompie na IE, bo na F jest wpisane ale nie przechodzi tak jak na starej wersji28dni zaraz do wykresu :(
    Dlaczego jeśli zrobię bierząc wykres wyskakuje mi ten pierwszy który zakładałam a nie ten z na którym obecnie bazuję? na starym 28 nie było z tym problemów :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    no i miałam się nie pokazywać na forum a jestem - dlaczego ? :((
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Damazy
    mi strasznie przeszkadza to ze link biezacy cykl pokazuje mi najstarszy wykresik, a chce by to byl biezacy!! bo kilka razy dziennie wlasnie ten link klikam.
    i zeby na liscie cykli (moich) pokazywaly sie opisy-chociaz poczatek, a na liscie cykli przyjaciolek- daty- bo ladybird aby znalezc mojaktualny musiala przeszukac wszystkie..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Damazy a ja tak sobie mysle ze moze jakbys juz sie uporal z niektorymi rzeczami technicznymi to daloby sie w WIKI oprocz tego kwasu foliowego wrzucic jeszcze kilka lekow? dzisiaj spedzilam ponad godzine szukajac rzetelnych informacji na temat ciazowych wspomagaczy a przeciez duzo latwiej byloby zebysmy mialy to wsyzstko na miejscu.
    Poza tym mozna by tez w wiki wrzucic normy wynikow hormonalnych, bety czy nawet naszych mezowskich badan.

    Nie wiem co na to inne uzytkowniczki no i oczywiscie Ty wiec czekam na opinie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    vicky oj ty malago :)) no co Ja na to poradzę, że akutalny masz w środku a czytać nie potrafię to na chybił trafił leciałam po każdym od początku :))

    Najciekawsze jest to, ze niektóre laseczki aktualny mają na górze inne na dole a ty pośrodku - dlaczego tak jest ? :( nie można zrobić aby serwer zapamiętał ten na który wchodzimy ?

    nie złoszczę się, nie złoszczę się ...................... wrrrrrrrr:devil:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    a tam donosisz, cenny informator to skarb:wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ups vicky - skasowałam :)):bigsmile:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    mona podeślij mi namiary na tą sytuację.
    ladybird76 zgłupiałem :) podeślij mi troche screenów na email :)
    vicky80 dzis bedzie poprawka
    AniaM przedyskutujcie to :)

    Złociutkie, podsyłajcie mi screeny - ułatwia mi to bardzo pracę :)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    no tak tak faceci to wzrokowcy;-) zresztą co tam kryć ja też lubie dobre wizualizacje ;-)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    skasowalas LAdyb ale moje czujne oczy zdążyły wyhaczyć, uważaj:devil:
    diabeł nie śpi.. z byle kim:wink:
    a tak bardziej serio, zapamietam zapisze wykorzystam:bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.