Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ja moze bym podesłała ten screen ale nie mam pojecia o co chodzi i jak to sie robi , jakby któras mi pomogła na privie napisała co i jak byłabym bardzo wdzięczna . Tylko przypominam że tu jestem mona a w wykresikach monawmona . Z góry dziękuje .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Damazy a jak to będzie z ekspertami ? Będą częściej sie pojawiać ? Bo chyba z tym jest problem, albo rzadko, albo wcale, a czas leci i dni cyklu też.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Damazy bez spoufalania się z kobietami na forum :(

    Damazy qrde masz wymagania, którym na tę chwilę nie dam rady sprostać :((
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeOct 6th 2006 zmieniony
     permalink
    Damazy, bez względu na to jaką wpiszę w danym dniu godzinę pomiaru temp. program i tak podstawi sobie godz. 7:00. Zauważyłam to też na starym wykresie (ale tylko od daty wejścia nowej wersji) , wszędzie jest 7:00. Nie zwróciłabym na to uwagi, gdyby nie fakt, że o tej porze to ja już w pracy jestem :tongue: Da się to obejść, wystarczy jeszcze raz wejść w dany dzień i poprawić godzinę, ale lepiej byłoby gdybyś to podreperował :bigsmile:
    I jeszcze jedna rzecz, nie działa opcja 'Skasuj wszystkie dane z tego dnia'. Wprowadziłam dane na jutro, by jeszcze sprawdzić to zapisywanie godz. przy temp. i teraz nie mogę usunąć :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    PrintScreen to zrzut wyswietlanej zawartosci do pamieci, a ty z kolei musisz to kleic do jakiegos graficznego programu. Dopiero wtedy zapiszesz.
    Na klawiaturze masz przycisk "prt sc", printscreen.
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Ja robię tak:
    Wyswietlam na ekranie to, co chcę "zrzucic". Wciskam Ctrl+Print screen(u mnie na klawiaturze jest z lewej strony na samej górze).
    Mam programik do zmniejszania zdjęć Irfan View.
    Otwieram Irfan View, wciskam Shift + Insert, a potem zapiuję tak powstały screen jako obraz jpg. Gotowe. Można go jeszcze zmniejszyć żeby nie zajmował dużo miejsca w skrzynce e-mail.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    dlaczego prtsc nie mogę tu zrzucić na stronę - cholera bo atom strzeli w 28 dni dzisiaj :(
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Widzę, że się powtórzyłam po Damazym.
    Szkoda, że nie ma na forum możliwości ostrzegania, że wysłano jakieś posty w czasie gdy ja napisałam swojego.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    DAMAZY co z ekspertami ???
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006 zmieniony
     permalink
    dziewcyzny co myslicie o tych dodatkowych danych o lekach i wynikach w wiki???

    optuje za ginekologiem w gronie expertow , kto jest za???????
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Damazy, chyba przegapiłeś mój post, bo tu posty pojawiają się jak grzybki po deszczu. Więc ponawiam prośbę o dopracowanie godziny wpisywania temp. i opcji 'Skasuj wszystkie dane z tego dnia'. Szczegóły wyżej :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Damazy na maila wysłałam prtsc ...... bo tu nie potrafię skopiować a chyba i w nerwach nic sie nie da u mnie zrobić .....:devil:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    zuza Tak, prawdę mówiąc nie każdy ekspert pracuje za darmo. Nasi eksperci są naprawdę ekstra, ale potrzebujemy więcej osób.
    Dopiero teraz w tej fazie, mogę pomyśleć o ekspertach. 28dni wypuszczone i troche rzeczy trzeba jeszcze dopracować, ale jest tego mniej niż więcej.

    Nikogo bez środków finansowych nie jestem w stanie namówić do współpracy. Całkiem niedawno się o tym przekonałem.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ladybird76 aleś Ty się nerwowa ostatnio zrobiła :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ale w wersji płatnej to chyba powinni być :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Wszystko tak naprawdę zależy od Was. Chcecie mieć za darmo, chcecie mieć płatności co pół roku, chcecie ekspertów. Tak naprawde to są koszty.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Damazy na jednym z forow wypowiadaja sie super specjalisci do spraw nieplodnosci dr Szamotowicz i Domitrz z bialegostoku, moze sprobowalbys pertrakacji z nimi?

    a jesli idzie o platnosci co pol roku - kurcze a w czym one przeszkadzaja? toc kasa bedzie i mysle ze nawet wieksza ale co ja sie bede powtarzala
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    AniaM podeslij namiary na priv tych osob, lub for na których występują.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Damazy proszę Cię nie dzisiaj.......... dzisiaj ze mną jak z dzieckiem. Jak to słowa w piosence Urszuli Sipińskiej -lecą: "Są takie dni w tygodniu, gdy nic mi się nie układa, i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść. Ref: Bo sa dni, gdy z nieba kapie deszcz, nie mówię wtedy nic, telefon milczy też. Bo sa dni, gdy z nieba kapie deszcz, zamykam wtedy drzwi, poprostu nie ma mnie... "

    Płaczliwa Lady dzisiaj :(
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Damazy nie fukaj tak, ale jest potrzebny na stronie ktoś kto naprawdę posiada rzetelną wiedzę na ten temat, tak to będziemy błądzić po omacku i być może popełniać te same błędy przy interpretacji wykresów. :bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Aniu M leki jak najbardziej .Damnazy i jeszcze to liczenie fazy lutealnej moglo by byc a i data pod dniem cyklu. Nieraz latwiej znalez cos po dacie niz po dc.To tylko taka wielka prosbaJuz tak wiele zrobiles to i jeszcze takie male szczegoliki .A beda cieszyc.
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 6th 2006 zmieniony
     permalink
    Ja też się zgłoszę. Damazy jeżeli to ma być profesjonalnie to eksperci OK, ale musi być ginekolog.
    Obserwuję posty i każda z nas dodaje swoje, a potem "gdybamy". Szkoda czasu i miejsca marnować.
    Ginekolog rozwieje wątpliwy wątek w mig. Ginekolog specjalizujący się w niepłodności i npr musi być.
    Dodam, że to nie było marudzenie. :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Kto jeszcze chce ekspertów ? Piszcie, może Damazy zmiętknie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Damazy niech zrobi specjalizację :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Będzie miał wszystko pod kątrolą a i tak tu siedzi i to tworzy to jaką świedzę już posiada - wystarczy papier i parę kobiet przebadać :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    kontolą *
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Haha, to która chce, by Damazy ją przebadał? Oczywiście w celach czysto naukowych :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
  2.  permalink
    Inez nie dokladaj bo prawie z krzesla spadlam.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    :crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Nie prowokujcie bo boję się, że możemy tu różne rzeczy przeczytać za chwilkę:shocked:
    •  
      CommentAuthormagdalenkakol
    • CommentTimeOct 6th 2006 zmieniony
     permalink
    Tak ustawi sie kolejka pod drzwiami Damazego.I chlopina ucieknie ze strachu.
    --
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Jeśli chodzi o normy to ja mam dostęp do norm jeśli chodzi o hormony kobiece, prolaktyny, TSH, LH, FSH, poziomu BHCG w poszczególnych tygodniach ciąży i w dniach po owulacji.
    Tak sobie myślę, że mogę to przepisać, a potem wklei się do Wiki.

    Ale nie jestem ginekologiem i nie wiem jak to jest z lekami wspomagającymi.
    Za to odpowiedzialność może ponosić tylko lekarz i takich informacji nie może udzielać nikt bez tytułu lekarskiego, o ile wiem.
    Normy nikomu krzywdy nie zrobią, więc jak komuś zależy to mogę nad tym posiedzieć.
    Za darmo :devil:
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    PaulaC ty to będziesz miała 28 dni dożywotnio GRATIS:bigsmile:
  3.  permalink
    Paula :clap::clap:Tylko te normy jakbys miala i mogla to w roznych jednostkach napisz. Zebysmy nie musialy przeliczac
    --
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Ok to już widzę są pierwsi chętni :))

    Pytanie techniczne do Damazego.
    Mam utworzyć nowy wątek z normami czy od razu w Wiki dam radę stworzyć nowy dział?
    No i w ogóle co Damazy na to?
    To dla mnie kwestia dnia- dwóch roboty jak będę miała czas.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
  4.  permalink
    Damazy jak Ty mozesz nas nazwac Diablice jak my to potulne Baranki:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ups oberwie mi się ... :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Baranice magdalenko :))
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 6th 2006 zmieniony
     permalink
    A wiecie już co oznacza skrót oowcp? Mądrale :bigsmile::bigsmile:
  5.  permalink
    Ladybird76 :bigsmile::bigsmile:No owieczki
    --
  6.  permalink
    Nie?????
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Damazy tak :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    na forum starania tam wszystko o tym pisze :P
  7.  permalink
    Aaa na starania nie bylam tam od wiekow ja u Axxy siedze.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    dupa ze mnie
    skrót pomyliłam :(

    przepraszam ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Paula C - ja mam jedno forum gdzie normy interpertuja i mysle ze akceptuja do upublicznienia lekarze specjaliscie od nieplodnosci (ci na ktorych poslalam linka Damazemu) wiec jesli chcesz to ci wysle na priva link :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.