Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006 zmieniony
     permalink
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi
    Bo nie jesteś sam
    Śpij, nocą śnij
    Niech zły sen cię nigdy więcej nie obudzi,
    Teraz śpij

    Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma
    Kiedy ciemny wiatr porywa spokój,
    Siejąc smutek i zwątpienie
    Pamiętaj, że

    Jak na deszczu łza,
    cały ten świat nie znaczy nic, o nic
    Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil
    Najlepszą z twoich chwil

    Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
    Żeby umieć żyć
    Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
    myśli złych

    Jak na deszczu łza,
    cały ten świat nie znaczy nic, o nic
    Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil
    Najlepszą z twoich chwil

    <strong></strong>
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Dlaczego taka dyskusja?

    Zapewne każda z Nas przeżywa jakieś swoje rozterki....
    U mnie jest ich nadmiar - totalny mętlik, chaos...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Ciągle zżera mnie pytanie: KIEDY ZASKOCZĘ!? A JEŚLI ZASKOCZĘ TO CZY JA NA SERIO TEGO CHCĘ? BOJĘ SIĘ....
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Biedroneczko bardzo mi się podoba ten pomysł, ja również mam takie huśtawki nastrojów i czasem - a nawet często i gęsto - sama jestem na siebie zła ... bezsilność mnie wykańcza ...
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    To pytanie również mi robi dziurę w głowie ... myślałam, że jestem cierpliwą osobą ... chyba jednak nie :sad:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Zdaję sobie sprawę, że są dziewczyny, które borykają się z problemem już wiele lat i to one sa naprawdę w trudnej sytuacji. Początki jednak sa trudniejsze uważam!

    Izunia - chęć urodzenia dziecka OK - TAK ale dlaczego zaczynają te wątpliwości wychodzić?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Ja nie jestem cierpliwa :( mam większe skoki uczuć od mojej tempki! Problemu z mężem dokładają mi smutku...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Ladybird76 - wiem co czujesz!
    Chyba każda kobieta ma takie rozterki!
    Ja jeszcze niedawno zastanawiałam się czy będę mogła zostać mamusią - zawsze miałam problemy kobiece!
    Jak już zdecydowałam się na stranka to zastanawiąłam się czy ja na pewno tego chcę???
    A teraz prysnęły jak bańka wszystkie obawy w tej kwesti - spodziewam się maleństwa i teraz to jest dla mnie najważniejsze, nie spodziewałam się, że to się stanie tak szybko - tak więc widać że życie potrafi nas mile zaskoczyć!
    Nie martw się, wszystko będzie dobrze, a ty teraz musisz być w dobrym humorze, mieć pozytywne nastawienie do życia, uśmiechnij się!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006 zmieniony
     permalink
    Lady wiesz co, u mnie z kolei była taka sytuacja - z M znamy się 9 lat a od 2 jesteśmy po ślubie. Nigdy nie stosowałam żadnych tabletek anty ani nic podobnego ... M nawet mniej więcej obliczał mi dni płodne, abyśmy nie zaciążyli w nieodpowiednim dla nas czasie ... nigdy sobie nie powiedziałam, że nie chcę dzieci teraz ... po prostu o tym nie myślałam ...
    Zgadzam się z Tobą - początkującym jest chyba trudniej - i nie wiem co robimy nie tak ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    DLaczego nie potrafię być silną osobą aby sobie dać radę ze wszystkimi moimi problemami. Kiedyś byłam! Wyczerpały się moje zapasy. Na razie nie potrafię wystartować. Moim akumulatorkiem jest moja córka. Gdzieś w głębi serca wierzę, że kolenjne dziecko doda mi siły tej, której mi brakuje.....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    IWA - nie mam w sobie radości - wygasła! Uciekło ode mnie to co kiedyś było! śmiech - nawet nie wiecie jak Ja tęsknię za nim! Teraz też siedzę i ryczę jak idiotka.... tyle razy sobie mówiłam, że mam być silna i nie użalać się nad sobą. Już teraz nie potrafię... JEST MI ŹLE!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Biedroneczko Ty już masz SKARBA na ziemi - dla mnie to piękne marzenie.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Mąż mnie zmotywował do wyjęcia spirali! To on chciał abyśmy mieli dziecko! Teraz ten temat w domu jest tematem tabu! Nie pomaga mi w niczym. Staram się jak namniej na ten temat rozmawiać! Przeciez to dopiero od sierpnia się ciągnie... to tak nie wiele..... Jego już to wszystko wkurza... i jak być tu mądrą?
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Wiecie co dziewczyny, ja to po prostu na punkcie dzieci mam obsesję ... zaczerpnęłam nawet opinii psychologa - co mam robić bo sobie z tym nie radzę - odpowiedź była krótka - "to jest INSTYNKT - nie żadna obsesja, ani paranoja" :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Izunia i to ona jest moim drugim życiem! Moją iskierką....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    moją obsesją jest chęć zaznania SPOKOJU! Ciągle jestem sama chociaż mam męża... To ciągle boli!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006 zmieniony
     permalink
    Lady u mnie zawsze tak było, że kiedy najbardziej potrzebowałam wsparacia to M nigdy nie było - zawsze znalazły się ważniejsze sprawy! Aż się pewnega dnia tak się wkurzyłam, że postawiłam wsio na jedną kartę i wyśpiewałam mu jaki jest - jak to wszystko wyglądało z mojego punktu widzenia - wierz mi, rozmowa działa cuda ... Dzisiaj mimo, że jest za Warszawą to dzwoni i wspiera mnie jak może ... Powiedział mi wczoraj, że jest mu ciężko jak widzi, że tak to wszystko przeżywam :sad:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Izunia u Ciebie to pomogło! U mnie niestety najbardziej delikatne rozmowy czy tez rozmowy w gniewie do niczego niedoprowadziły! Mówi KOCHAM, ZALEŻY, BĘDZIE DOBRZE. Od dobrych 7 lat tak jest! Ile człowiek a raczej kobieta moze wystrzymać! Ile poświeceń...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    jest coraz to gorzej, coraz bardziej źle, Ja mu nie ufam. Nie ufam w żadne jego słowo. Miałam wielką nadzieję, że jak będzie chciał dzidziusia to zaangażuje sie w to wszystko! Niestety - spycha mnie ciągle z każdym dniem dalej od tej myśli!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    schodzę juz dzisiaj z neta..... musże się pozbierać :)
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Musisz z nim spróbować porozmawiać ... to ważne dla Was dwojga, nio i waszej córci - u mnie też nie było kolorowo.
    Jak M nie ma całymi tygodniami i widzimy się w weekend to ja sobie wiele rzeczy przemyślałam na spokojnie ... Wyciszyłam się!!!
    Bardziooooo pragnę zostać mamą, ale z drugiej strony jest strach i obawa czy podołam, czy udźwignę tą odpowiedzialność za czyjeś niewinne życie ... tak więc widzisz sama, że spokoju chyba nigdy Kobieta nie zazna - zawsze coś!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Biedroneczko MY KOLEGI DWA!!! Bo takich dwóch, jak nas trzech, nie ma ani jednego!!!:bigsmile::wink::kiss:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    CommentAuthorLadybird76 - tak czytam twoje posty i zdaje się że ty potrzebujesz długoej rozmowy ze swoim M a jak nie to - to może wsparcie i rozmowy z kimś z zewnątrz - mam na myśli kogoś kto potrafi rozwiązywać problemy małżeńskie! Bo ty kobieto się wykończysz , a przecież tego nie chesz ani ty ani my!:wink: Zrób coś z tym!
    A z tym staraniem to przecież który miesiąć .....!!!! Weź się zastanów co ty wymyślasz, nie masz w tej kwesti powodów do takich rozterek, smutku i prawie depresji! Nie masz wyjścia musisz rozmawiać z M i ze specjalistą który wam pomoże!
    Może troszkę przesadziłam , ale widzę że twoje problemy nie należą do błachych i dotyczą sfery duchowej tej najdelikatniejszej!
    Trzymaj się i pisz do nas!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Iwa kiedyś znałam pewną Iwonę [IWĘ] i też w Twoim i moim wieku :smile:
    Czy pochodzisz z okolic Wrocławia?
  1.  permalink
    Witam :smile:
    Ech ta piosenka,uwielbiam ja :bigsmile:
    Wiecie ja tez mam chwile kiedy nic mi sie nie uklada i wszystko sie wali na raz. Ale wtedy zawsze staram sie pamietac,ze nawet po najwiekszej burzy przychodzi kiedys slonce :bigsmile: To tyle ode mnie :smile: Przytulam Cie mocno Ladybird i wierze,ze wszystko sie ulozy jak najlepiej.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    pszczółka moze dlateg, że wierzę - jestem :))

    IWA - nic dodać nic ująć :shamed:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Izunia dobrze jednak, że potraficie porozmawiać. Mąż mój ucieka od rozmowy! Nie ma znaczenia z jakim tonem zaczynam :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    pszczółka a ta piosenka to sliczna!

    Podsunęła mi ją jedna forumowiczka. Mam nadzieję, że jest w ciązy bo od 2 -3 dni nie dostaje @ :)) a też dziewczyna swoje przeszła :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Kochanie wsio będzie dobrze - sama zobaczysz i jesio będziemy się z tego śmiały, jak zakiełkuje w nas FASOLKA
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Izunia Ja mam wielką nadzieję, że tak będzie! Nawet gdybym miała zostać sama to będę szcżęśliwa z 2 dzieciaczków :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    tego nie da się opisać ile siły daje dziecko kobiecie! Moja córa to moj akumulatorek - z niej czerpię siłę :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006 zmieniony
     permalink
    Moja mama zawsze mi powtarza, że kobieta na dziecko nigdy nie jest do końca gotowa - wtedy wówczas zachodzą w niej taaaaaaaaaakie zmiany i wiruuuuuuuuuje cały świat ... i mimo, że rodziła mnie i moje rodzeństwo w bólach to zawsze powtarza, że jesteśmy jej największe SKARBY Świata!!! Strasznie mi brakuje moich bliskich - bo oni na Śląsku - a ja obecnie w jestem w łódzkim hmmmmm ... mam strasznego tęskniołka :sad:
    NIECH MNIE KTOŚ PRZYTULI ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    a Ja mieszkam na śląku w okolicach Katowic :))
  2.  permalink
    Izunia :hugging:Ja tez mieszkam w Łodzkim. a slowa Twojej mamy sa świete. Nawet jak sie jest juz w ciazy to jest tyle pytan i czy dam rade co i jak bedzie. Pozniej jak sie dziecko urodzi jest ich jeszcze wiecej. Kazda z nas stara sie byc jak najlepsza matka ale czasem przychodza takie dni ze musi warknac na dziecko . Ja sie potem czuje podle ale niestety jestesmy tylko ludzmi i kazda ma dzien slabosci.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    :smile:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    magdalenkakol to siuuuuuuuuper ja również :hugging:
    polepszyłaś mi humorek - normalnie bratania dusza i to z jednego województwa hahahaha :crazy::crazy::crazy:
    ale do Biedrony czuję też sentymenta bo jendnak 25 lat spędziłam na Śląsku - piękne wspomnienia :thumbup:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Izuniu- wiem co czujesz , ja mieszkam w małopolsce , a cała moja rodzinka : mama , siostra , brat w wielkopolsce ( tata niestety zmarł w marcu :sad: I też strasznie tęsknie , dobrze że z siostra i mama rozmawiam codziennie na gg . Brat ma już swoją rodzinke , żone i 8 letnia córeczke , a jest młodszy ode mnie o 2 lata . Pocieszam sie że na 1 listopada pojadę w moje rodzinne strony.
    Lady - :hugging: i czuję że jesteś super mamusią , nawet jeśli czasami warkniesz na swoja córeczke.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Mona ja nawijam przez Skype jak szalona i to nie tylko z rodzinką, ale i ze znajomymi - przecież tam zostawiłam moje "podwórko" i pracę i psiapsiółki - jessssiuuuu i to wszystko dla M - ale niczego nie żałuję - życie czasem pisze takie scenariusze ...
    magdalenkakol może siem kiedyś spicniemy na kawe - ale byłby czad hahahahaha :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Ja tęsknie za mazurami i chyba dla psychicznego odprężenia pojadę :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Tak, Iwa jest z okolic WW. Może się znacie?
    Ladybird, chcesz powiedzieć, że Twojemu wybrankowi przeszła chęć na drogie dziecko? O to masz do niego żal?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Amazonko żal mam o robienie mi wody z móztu, o nieodpowiedzialne podejście do sprawy......... etc...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    więc mu to powiedz
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Biedronko rozmowa wspólna jest konieczna - ale chęci muszą być po obu stronach ...
    Mam nadzieję, że jutro obudzisz się z lepszym humorkiem - czego strasznie Ci życzę z mojego małego :heartbounce:
  3.  permalink
    do babeczek z Łódzkiego.Widze,ze jest nas wiecej :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Hihihihi siuuuuuuuuuuper - nio ja obecnie zamieszkuję w Sieradzu :bigsmile:
  4.  permalink
    Ja w Bełchatowie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    oooooo rany blisssssssssskoooooooooo hahahaha
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    już dodaję Cię do moich FREND :bigsmile:
  5.  permalink
    Izunia ja rowniez juz Cie dodalam :bigsmile:
    Ps. Widze,ze bede miala z kim umowic sie na kawke :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    uuuuuuuu ze wzajemnością ... ja wsie dziewczyny lubię, ale niektóre od razu stały się moimi bratnimi duszyczkami!!!
    :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.