Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Możesz mu zaproponować masaż genitalii, tego na pewno na kursie nie było:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorwercik
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    hahah i to go na pewno najbardziej ucieszy ;P
    cześć dziewczynki :)
    •  
      CommentAuthorsheam
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Czigra!! no myślę że tego tematu nie poruszali, a przynajmniej mam taką nadzieję hehe:swingin:
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Super prezent !!
    Na pewno się spodoba :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Rewelacyjny pomysł!
    --
  1.  permalink
    Czigra pomysł superrrrrrr !!!!! Ja tez go podkradne i do tego zrobię pizzerinki w kształcie serduszka i niech sie cieszy :bigsmile::wink:

    Treść doklejona: 12.02.13 12:20
    Ja sobie zazyczylam zegarek :updown: więc jak go dostanę to masaż geniatali tez mu zrobię :fingersear:
    --
    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    hehe, ja kupiłam foremki w kształcie serduszek, a więc zrobie słodkie muffinki. My zamiast prezentów kupujemy sobie Conceive żel:boogie:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    a u nas pewnie nic sie nie wydarzy...
    co to za przyjemnosc z PMSem ;/
    --
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    my Walentynek raczej razem nie spędzimy, ale nadrobimy w weekend w nowym domku już chyba :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorczigra
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Natalia, jak to się mówi, że dobry marynarz i po Morzu Czerwonym popłynie:P
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Czigra - dobry kon to i po blocie pociagnie...
    ale wiesz on sobie pozwoli bez zabezpieczenia i tak to sie cykl zacznie, zrobi mi sieczke w glowie;/
    --
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Czigra, skąd Ty czerpiesz powiedzonka? Sama do siebie przed kompem się śmieję :bigsmile:
    Ciekawe co o mnie myślą moi pracownicy :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    lija moja 6letnia corka odpowiadajac moim znajomym na moj smiech jesli ktos zapyta-a Tobie co ? odpowiada -mama juz tak ma :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorwercik
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    ja też słyszałam wersję z błotem, ale z marynarzem jeszcze nie ;)
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    jaa wprowadzac zamieszanie ??? to Wy kazdej dupy sie czepiacie ! a ja mam tego dosyc i dlatego znikam .W zyciu nie widzialam tylu niemilych kobiet w jednym miejscu :shocked: za kazdym razem kogos krytykujecie,zachowujecie sie jakbyscie to forum od Damazego na wlasnosc w spadku dostaly :confused: Oczywiscie nie powiem -bo jest tu wiele superowych babeczek z ktorymi az milo pogawedzic ,ale co do niektorych ...buuu wspolczucia partnerom :confused:

    Treść doklejona: 12.02.13 16:11
    ja nie wprowadzam zamieszania moja droga -ja tylko wypisuje sie z listy wiec nie wiem o co kaman :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Nera86: buuu wspolczucia partnerom


    że jak?

    Jesteś żałosna...dobrze, że wypisałaś się z listy bo "takich" osób dziewczyny nie potrzebują w swoim gronie...i jeszcze coś, naucz się przyjmować krytykę bo daleko z taką postawą nie zajdziesz...

    bye bye
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Nera waż trochę słowa... ja się bynajmniej za żadną "dupę" nie uważam... i jakoś nie zauważyłam, żeby każdy każdego tu się czepiał
    :confused:
    a Tobie od początku coś nie pasuje, może jesteśmy za mało "słitaśne" ot co...
    zawsze jest Kafeteria... :angry:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Kandy, bo zadnego ataku nie bylo...

    W ogole kilka osob, ktore sie tu niedawno pojawily powinny chyba zaczac od przeprosin...
    Ja az niedowierzam w ich dwulicowosc...
    Najpierw bowiem obsmarowly wszystkie przyszle mamusie, jako wredne baby.
    Nawet dzis na innym watku mozna przeczytac, ze tu sa fnance, taborety, zolzy... Taaak i to one sa winne temu, ze Mal niedawno wyladowala w szpitalu z krwawieniem...

    W sumie to nie wiem czego niektore z Was oczekuja skoro tu az kipia wazelina a doslownie kilka chwil pozniej wylewaja sie z nich tony jadu...
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    jeszcze było o wrednych babskach.., szkoda słów
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Venus, to zaprzeszla sprawa...
    Mysle, ze Mal ma sie dobrze skoro tu sie udziela... Choc jeszcze niedawno nakrecala kolezanki z watku dla staraczek, ze tu jest chamsko...
    No to w sumie co sie dziwic, ze Nera strzela focha bo ktos zwrocil jej uwage, ze jest roznica w lozysku przodujacym a na przedniej scianie...

    Treść doklejona: 12.02.13 18:14
    Sorry dziewczyny moze to wywola niepotrzebna dyskusje, ale bardzo nie lubie takiej dwulicowosci...
    I to na watku, gdzie wszystkie osoby sa witane z radoscia. A potem gdzie indziej pisze sie, ze tu jest tak chamsko i najwazniejsza jest pierwsza dziesiatka...
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    nie rozumiem po cholere czepiacie sie teraz Mal77 ?? macie ale do mnie ,nie do niej-to ja wspomnialam o sytuacji jaka padla na temat noego watku ,zrobila Wam cos Ona? nie wiec zejdzcie z tematu tej dziewczyny i jezdzijcie po mnie a nie reszte od falszywych wyzywac bedzecie tylko dlatego bo kurwancka wyrazilam swoje zdanie o Was :shocked: dajcie innym dziewczyna spokoj bo to malo smieszne sie zaczyna robic
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    akirka:
    Mal nie chodzi o to, że Ty coś źle napisałaś, ale że Nera na innym wątku oskarżyła "przyszłe mamusie" o to, że przez nie wylądowałaś w szpitalu. A reszta, nie sprawdzając faktów, oburzona przyznała jej rację, no bo skoro "ona tak pisze, to na pewno tak jest".
    --


    ja poprostu po tekstach jakie pisalyscie postawilam sie na jej miejscu jak a bym sie poczula. i uzbieralam realia -sami zobaczcie - pierw Mal zaklada sobie watek ,czyli jest w dobrym humorze tak? z tego co pisalam to wstawiala buzki usmiechniete i zadnych negatywow a jakim zbiegiem okolicznosci po Waszym naskoku znajduje se na izbie ...czy to nie dziwaczne ?? owszem moze i jest slilna ale ona tez czlowiek a te co powinny to wiedza jak pisalysnie do niej :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    a Wy piszecie ciagle jakby to ona (Mal) napisala choc ona teraz sama nie wie co sie dzieje -otoz pozwol 8specjalnie mal dla Ciebie) ze sprostam czemu cie wpychaja w rozmowy
    :

    .napisalam tekst na staraczkach -Treść doklejona: 12.02.13 17:10
    samo to jak bylo z Mal ?? Dziewczyna tylko propozycje watku dala a te ja tak zjechaly ze sie z krwotokiem w szpitalu znalazla i o malo c dziecka nie stracila ale przeciez o tym juz [wymoderowano] nie wspomna bo po co :angry: przeciez one sa cacy a to ja niby lubie zamieszanie :shocked: (sprostowanie czemu tak napisalam wyzej )

    i dlatego pojawilas sie wymieniana nie wiem po co
    -- :angry:

    Treść doklejona: 12.02.13 18:36
    Przepraszam Mal ,nic tu [wymoderowano] napisac nie mozna bo odrazu [wymoderowano] szukaja dziury w calym i wyolbrzymiaja.[wymoderowano] to forum i usowam konto,pa

    zycze szczesliwych rozwiazan ,dla Ciebie -Mal tez
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    zaraz mnie wyrzuca za ciety jezyk :boogie:

    Treść doklejona: 12.02.13 19:25
    widzicie - pisalam dzis rano ,ze jestem pyskata:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Szkoda słów na takie coś
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    musze zaczac chyba rzucac truskawkami albo buzkami w zastepstwie:swingin:

    Treść doklejona: 12.02.13 19:27
    a niech mnie wyrzucaja wiele forum jest
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Nera on nie jest cięty tylko wulgarny i chamski...
    Na cięty język to trzeba mieć trochę kultury osobistej, poziomu...

    Sama kiedyś zaczynałam od tego wątku dla Staraczek... i było tutaj naprawdę miło...
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    kojarzycie ?
    Nera, i co sie tak podniecasz?
    [wymoderowano] mozecie u Mal pod wykresem, albo pod Twoim, albo u Fanty. wszak psiapsioleczki jestescie.
    robicie to na co dzien u siebie wiec po co na forum?

    a to co [wymoderowano] dobrze znacie co niektore ?? :tooth: wiec nie pouczajcie mnie o kuturze osobistej i poziomie :boogie: nie tylko ja jestem taka kulturalna na tym forum i dobrze o tym kazda wie co ma wiedziec
    --
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    I nadal jest bardzo miło:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    kinia noooo baaa:grouphug: czekamy intensywnie na zielone plusiki ,fisiujemy i jest ok:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    A co jej do tego czy na forum czy pod wykresem piszemy.Nie jej sprawa:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    szkoda slow - niedawno poczulam dzidziusia :crazy: zapewne teraz gadaja ze nie mozliwe bo sie ksiazkowo nie zgadza ale ja jestem pewna:wink: do tego waga moja wciaz 45kg ,trzecia ciaza -najwidoczniej jest to mozliwe :cheer:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Kinia no nie wiem... jak ja tu byłam to nikt takiego dymu nie siał... a poczytaj obiektywnie posty na wątku , który Nera tak jedzie...
    nie wspomnę o języku i zachowaniu, które pachnie zerówką (albo i zerówka to za dużo powiedziane)
    No nic... dziewczyny życzę Wam plusików i szybkiego przeskoczenia na Przyszłe Mamusie :wink: myślę , że każdy kto zechce i potrafi nawiązywać sensowne dyskusje, znajdzie tam dla siebie miejsce :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    eveke -masz racje za duzo powiedziane ze pachniesz zerowka bo piszesz oczywiscie o sobie :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    odrazu jestem bee bo wyrazilam swoje zdanie :) one to moga ,ale jak kto inny to :angry::angry::angry:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Nera86: eveke -masz racje za duzo powiedziane ze pachniesz zerowka bo piszesz oczywiscie o sobie :tooth:


    nooooo i teraz powyzywajmy się, właśnie jak w zerówce.. jupi

    matko... :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    nie powyzywajmy bo to dziecinada i od 10 lat sie w to nie bawie -tylko powiedz mi prosze,czemu ludzie maja przyjmowac Wasze krytyki a Wy nie potraficie dziewczyny ??
    --
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Właśnie to miałam napisać.Polska to wolny kraj i każdy może się wypowiadać.Jak na forum tematy nie na temat objerzadzają dziewczyny to wszystko w porządku:devil:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Nera86: tylko powiedz mi prosze,czemu ludzie maja przyjmowac Wasze krytyki a Wy nie potraficie dziewczyny ??


    jeżeli masz mi coś konkretnie do zarzucenia to albo użyj mojego nicku albo zapraszam na PW

    dla mnie poziom zerówki to wyzywanie ogółu chamskimi odzywkami a wręcz wulgarnymi i jeszcze uważasz, że to fajne i masz cięty język.. no proszę Cię, ale to jest żenada...
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Ostatnio ktoś Cię Nero pochwalił za sympatyczną reakcję na przekierowanie do istniejącego wątku... nawet dałam oooo... i tak sobie wtedy pomyślałam: "skąd ja znam ten nick?" , na wyjaśnienie długo nie trzeba było czekać...
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    eveke-nie wiedzialam,ze w zerowce tak sie dzieci zachowuja -moja corka uczeszcza do zerowki i nie rzuca miesem :confused: a konkretnie nic nie mam Ci do zarzucenia-jesli bym miala to napewno bym napisala .
    a co do cietego jezyka -owszem ,kiedy trzeba -uwarzam,ze to pozytywna cecha bo nie jestem lelum polelum i sporo w zyciu osiagnelam-malo wiesz ,wiec zakonczmy ten temat

    Treść doklejona: 12.02.13 20:18
    licho - kiedy ktos pisze normalnie - i normalna reakcja wtedy drugiej osoby zas kiedy ktos pisze jak pisze,to wybacz bym to tolerowala :confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    nie zauważyłam by ktoś źle się do Ciebie odezwał... a już na pewno nie do tego stopnia, by tekst wymoderowano
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Nera , ale uogólniłaś NAS , że jesteśmy "dupy" , takie i owakie...

    ja sobie nie życzę , skoro jak piszesz konkretnie do mnie nic nie masz...

    to jest właśnie Twoja dziecinada- chamstwo i wulgaryzmy w dodatku kierując to do ogółu, żadna odwaga z Twojej strony, skoro nie potrafisz wyjaśnić swoich nieporozumień z konkretną osobą
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    I to wszystko o to, że jedna przyszła mamusia grzecznie zwróciła uwagę na błąd drugiej przyszłej mamusi?
    Myślałam, że nic mnie w życiu już nie zadziwi...
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    _sushi_: Myślałam, że nic mnie w życiu już nie zadziwi...

    eeeeee:wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Ja jestem w szoku, że za takie "mięcho" jakie poleciało nie ma na tym forum banów :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    ja to uważam, że bany powinny być za samą tak mocno agresywną postawę... albo ktoś potrafi dyskutować i wszystko "powiedzieć" w kulturalny sposób albo nie
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Za to wy zawsze jesteście kulturalne:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    I takie wnioski wysnułaś, Kiniu, bo dwóch miesiącach bytności tutaj?:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Po czytaniu waszych postów.Jak dla mnie starczy 2 miesiące.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.