Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    kinia0903: Za to wy zawsze jesteście kulturalne

    zawsze :smile:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Wam powiedzieć można wszystko a innym nie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    kinia0903: Za to wy zawsze jesteście kulturalne

    np. w stosunku do Nery "Cię" i nicka pisałam dużą literą... i spokojnie napisałam to co miałam do napisania

    Treść doklejona: 12.02.13 22:07
    kinia0903: Wam powiedzieć można wszystko a innym nie

    zgadzam się
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    kinia0903: Wam powiedzieć można wszystko a innym nie:wink:
    --


    a pewnie, że tak, mi możesz powiedzieć wszystko innym nie musisz :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    "Wam", czyli komu?
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Ty możesz powiedzieć wszystko a inni nie mogą powiedzieć ci nic, O to chyba chodziło.
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Chodziło mi tylko o to że niektórym osobom wolno wszystko a innym nie bo dostają ostrzeżenia:wink:

    Treść doklejona: 12.02.13 22:13
    Ja nie powiedziałam komu konkretnie
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Powiedzieć coś to jedno, sposób w jaki się to robi to drugie... sorry ale dla mnie używanie wyzwisk w stosunku do innych użytkowniczek forum jest nie do przyjęcia bez względu na okoliczności
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    ciągle to WAM, WY są tu jacyś my , wy i oni...
    ja już pisałam , że proszę o konkrety, bo nie wiem kiedy się o mnie mówi...
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    A kto to są "niektórzy"?
    Przyznam, ze reaguje alergią na "niektórych". Mam wtedy wrażenie, że ktoś kto tak mówi usiłuje być inteligentny a wychodzi mu tylko tchórzostwo.
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    kinia0903: Chodziło mi tylko o to że niektórym osobom wolno wszystko a innym nie bo dostają ostrzeżenia

    sugerujesz, że Moderator jest stronniczy?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Kinia jeśli znajdziesz mi chociaż jedną wypowiedź wulgarną tych co to rzekomo mogą wszystko i jest niewymoderowana oraz bez ostrzeżeń to ukłonię Ci się i biję się w pierś...
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Najpierw trzeba zdefiniować "wy" "wam" "niektórych" i to z dokładnością do nicka. Może wtedy będzie w końcu wiadomo, kto to WŁADZA? :wink:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
  1.  permalink
    kinia0903: Za to wy zawsze jesteście kulturalne


    kinia0903: Wam powiedzieć można wszystko a innym nie


    kinia0903: Ja nie powiedziałam komu konkretnie


    To przepraszam, do kogo Ty sie zwracasz jesli chodzi o te wypowiedzi? Bo mam wrazenie,ze teraz juz sama nie wiesz.

    Treść doklejona: 12.02.13 22:19
    Peaberry: Najpierw trzeba zdefiniować "wy" "wam" "niektórych" i to z dokładnością do nicka. Może wtedy będzie w końcu wiadomo, kto to WŁADZA?


    Najlepiej to trzeba zalozyc watek ''Naszosci - Waszosci'' wtedy zapewne sie wszystko wyjasni, kto tu na jakiej pozycji jest:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Do was inteligentne baby
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    odpowiedź ni przypiął ni wypiął...
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    ajj Kinia, pędź pod wykresik NAS obgadać :wink: toć one wiedzą , które to ONE
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Oj... Ironię trzeba jeszcze dopracować. :cool:
    Celna uwaga, swoją drogą. Miło że dostrzegasz przymioty swoich oponentek. :cool:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja mam inną propozycję... Zamiast, Kiniu, tracić czas z nami na ustalanie komu i co wolno, napisz priv do Moderatora z prośbą o wyjaśnienie dlaczego NIEKTÓRZY dostają ostrzeżenia a inni nie.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorkinia0903
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Szkoda mi nerwów.Jesteście najinteligentniejsze.Na razie.
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Licho: np. w stosunku do Nery "Cię" i nicka pisałam dużą literą... i spokojnie napisałam to co miałam do napisania


    a ja to nie pisze z duzej litery zwrotow Cie, Was, Waszych itp ?? Jesli zdarzylo sie napisane z malej to raz ze prawie wcale a dwa tylko dlatego ,ze mam shift malo sprawny ,
    jestem w szoku jak mozna tak napisac nie majac racji :shocked: a nazwe nicka pisze zazwyczaj tak jak Wy nadaliscie na forum wiec nie rozumiem o co kaman :angry:
    jak napisze np kinia0903 to Ona jakos sie nie gniewa ,to jej nazwa ,nie imie ale przeciez co niekotrym wszystko przeszkadza , ehhhhh co jeszcze wymyslicie ? :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    no i znów klasyczne "pożegnanie"
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    kinia0903: Jesteście najinteligentniejsze.


    A jednak w czymś się zgadzamy :wink:
    --
  2.  permalink
    kinia0903: Szkoda mi nerwów.Jesteście najinteligentniejsze.Na razie.


    Co..?Brak argumentow na dalsza rozmowe?A moze Twoje posty nie byly na tyle inteligentne zeby kontynuowac..?
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    kinia0903: Jesteście najinteligentniejsze.

    Trudno się nie zgodzić:cool:
    Dzięki:whorship:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Nera86, "uderz w stół...' to się nazywa. Cofnij się i na spokojnie przeczytaj jeszcze raz mojego posta. Zresztą to był przykład ze "zmruzonym oczkiem", z ilości wymoderowanych wypowiedzi wnioskuję, ze u Ciebie kultura to akurat gdzieś indziej zaszwankowała:confused:.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Licho: przykład ze "zmruzonym oczkiem"
    dziewczyno oczerniasz mnie tak chlapiac co Ci do glowy wpada ? normalnie szok i sokoro ja taka nie kulturalna to zastanow sie co Ty piszesz ,spokojnej nocy :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Nera86: dziewczyno oczerniasz mnie tak chlapiac co Ci do glowy wpada ? normalnie szok i sokoro ja taka nie kulturalna to zastanow sie co Ty piszesz ,spokojnej nocy
    :shocked:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    naprawde polubilam wiele kobiet z Was ale teraz sama niedowierzam ,ehhh:neutral:
    --
  3.  permalink
    Buhahahahaha dobre to bylo.
    Niektorzy to maja swoj swiat i swoje kredki.
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    ps. Nero, tam jest cytat, do którego się odniosłam... to tak na marginesie, zeby ciśnienie Ci do normy wróciło
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    ło matko i wszystkie córy:shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Nera, jesteś w ciąży, proszę, odpuść dyskusję. Zadbaj o siebie i maleństwo(ono jest najważniejsze) bo nie wierzę, że ta dyskusja nie podnosi ci ciśnienia.
    To forum to fajne miejsce, ale tak jak w życiu, nie wszystkich da się lubić i nie wszyscy polubią ciebie.
    Dziewczyny zakończcie tę przepychankę! Proszę! Żadnej z was to uroku nie przydaje.
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Licho juz mi tak cisnienie skoczylo i brzuch na.. ,ze zbedne jakies cytaty:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    :shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:

    Treść doklejona: 12.02.13 22:41
    po pierwsze to rozmowa jest, nie przepychanka... kto się chce przepychać to się przepycha...
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    naprawde nie mam juz sily -gdyby nie maluch w brzuchu ale odpuszczam ,nie warto ,ostatecznie dobranoc
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Licho, proszę...
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorRoksu
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Podczytuje od jakiegoś czasu i uważam Nera86, że powinnaś dąć sobie już spokój. Królowe mają zawsze racje:fingersear:
    Zadbaj o dzidzie zamiast wchodzić w dyskusje, szkoda Twojego zdrowia:grouphug: Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    oczywiście...
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Nera tylko nie wyjedź zaraz , że Cię brzuch na****la przez NAS. Pamiętaj , ze jesteś tu z własnej woli
    :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Nera, ale Ty chyba dalej nie rozumiesz sedna... Licho napisała w kontekście kinii, że kultury nam nie brakuje i jako PRZYKŁAD podała to, jak zwróciła się do Ciebie. A Ty jakimś cudem wyłapałaś z tego, jakoby to Licho Ci zarzuciła, że nie używasz dużych liter w formach grzecznościowych... :confused::shocked: Więc chyba najpierw warto podszkolić czytanie ze zrozumieniem, zamiast podnosić sobie ciśnienie.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Blanka, zwróć uwagę na to,że niektóre osoby dorosłość pojmują dość specyficznie.
    A druga sprawa... Trochę mnie dziwi,że wg Ciebie można rzucać publicznie mięsem, tylko dlatego,że jest się w ciąży.
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    ale o co Blanko? Nera zwymyślała dziś pół forum. Odezwałam się normalnie, spokojnie, ale rozumiem nie powinnam komentować tak? bo?
    starczyło Jej ciśnienia tylko do 22giej? nie lubię takich bzdetnych tłumaczeń i zasłaniania się brzuchem, ciśnieniem, czy wulgarną klawiaturą... nm

    Treść doklejona: 12.02.13 22:48
    Roksu, cieszę się, ze "Eeee" u Ciebie dostatek i miło Cię znowu widzieć
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Licho -zaslaniam sie brzuchem ? ugryze sie w jezyk :shocked: dobry nick wybralas dla siebie :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Roksu- ciekawe kiedy skonczy Ci sie Eee i napisze sz cos madrego?:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    ciśnie mi się na palce "wzajemnie"... możesz się nie gryźć, zdążę przeczytać nim zostanie wymoderowane
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Nera86- a juz mialas isc?! :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorRoksu
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Licho ja również się ucieszyłam gdy Cię zobaczyłam. Polecam się na przyszłość:wink:
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeFeb 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Licho jak tak dalej pójdzie to będziesz odpowiedzialna za wszelkie ciążowe problemy i dolegliwości :devil: i za te wszystkie co przez Ciebie nie zajdą :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Roksu: Licho ja również się ucieszyłam gdy Cię zobaczyłam. Polecam się na przyszłość



    Yuuupi!!! Masz u mnie Ooooooooooo!!!! :cool:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.