Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    :shocked::shocked:
    o w mordę ja też chodzę w butach z CCC, a 30 tyś za samochód ...BOSZZZZZZA chciałabym takim jeździć
    A i ja zakupy w Biedronce robię :boogie: :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Już. Starczy tego.
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    uuuuuuuuuuuuuuuuuuu i ja napiszę że nasze 5 samochodów to w sumie może jest warte 30tys.

    ja tam zawsze zwracam uwagę najpierw na cyc a potem na brzuch ale cóż to moje zboczenie :)
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    BrunetkaElegance: zdarza mi się kupić bluzke na wyprzedaży za 70 zł

    Nie może być...:smoking:
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Brunetka? co jeszcze masz? czym się pochwalisz?? niesmaczne jest to co napisałaś. serio.
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    NIE NO dawajcie brzuchy bo to chyba ten wątek tak? :rasta:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    BrunetkaElegance: Owszem mamy z mezem auto za 280 tys zł , ale czemu mamy nie mieć skoro mamy na firmę AUTO ??? Chodzę w butach z kazara I CO?? a zdarza mi się kupić bluzke na wyprzedaży za 70 zł o ;-)

    o kufffa no cyrk na kółkach normalnie :)))
    BrunetkaElegance: cyce dla dzidziusia do karmienia - oj chciałabym jak najdłuzej karmić..

    tiaaa a później pewnie się okaże, że "za chudy pokarm był", bo przecież cycki trzeba uchronić :) Albo nie, może pokarm będzie git, bo przecież jak auto za tyle kasy, to i cycki nowe zrobić można :)
    Leję dziewczyny :) Ja myślę, ze to dżołk jakiś - tak sobie wkręcam przynajmniej :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    BrunetkaElegance: Owszem mamy z mezem auto za 280 tys zł , ale czemu mamy nie mieć skoro mamy na firmę AUTO ??? Chodzę w butach z kazara I CO??

    To kup sobie jeszcze dobry aparat, bo Twoje zdjęcia wyglądają jak zrobione kalkulatorem :cool:

    I też leję :D
    --
  1.  permalink
    Nooooo jednak ZAZDROSNE :-) pfiiii
    Będę modrzejsza i odpusze już bo szkoda słów....
    W ogóle chyba szkoda czasu na takie forum z takimi osobami ( nie wszystkimi - bo są normalne fajniutkie kobitki tutaj i nawet jeśli by zazdrościły mi czegoś to nie komentowały mnie złośliwie tylko dały miłe komentarze i za to dziękuję tym dziewczynom - za normalność zachowania się tutaj - dobrze to o Was świadczy :-)

    A na pozostale szkoda słów.
  2.  permalink
    Niepotrzebnie moim zdaniem został poruszony temat o pieniądzach i dobrach majątkowych bo to nie o tym wątek.
    Brunetko oceniając twój brzuszek żadna z dziewczyn nie wspomniała nic o ww rzeczach,więc nie potrzebnie i Ty zaczynałaś.No i niestety to Ty teraz spowodowałaś że dziewczyny jednak jak Cie widzą tak Cię piszą...bo tym co napisałaś wychodzi na to że u Ciebie wygląd idzie trochę w parzę z samozachwytem więc wygląd dobrze sugeruję Twój charakter ,bo trochę unosisz się z tym co masz.Nie mniej jednak życzę Ci zdrowej i donoszonej ciąży
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeOct 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Brunetko ale po co piszesz o takich rzeczach?? Ten watek jest o brzuszkach i na usg maluszkach a nie o tym zeby sie wychwalac jakim autem i za ile jezdzisz?! :shocked: tu nikt nie zazdrosci ale ja nie rozumiem po co pisac o rzeczach materialnych i pieniadzach? Ladnie wygladasz, ladnie ci rosnie brzuszek i juz- tyle w temacie ciazy.
    No i chcialam wstawic swoja fotke ale az mi wstyd, bo nie dosc, ze bluzka z primarka to jeszcze zgrzewka wody z lidla stoi gdzies z tylu na zdjeciu i az mi glupio:devil::devil:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    BrunetkaElegance: i za to dziękuję tym dziewczynom - za normalność zachowania się tutaj - dobrze to o Was świadczy :-)

    no Tobie tej normalności zabrakło właśnie... i nie dobrze to świadczy.
    I ja zazdrości nie poczułam ani trochę, muszę Cię zmartwić. Mnie się tam nie podobasz ani trochę.

    Treść doklejona: 30.10.13 15:09
    poziomkaUK: No i chcialam wstawic swoja fotke ale az mi wstyd, bo nie dosc, ze bluzka z primarka to jeszcze zgrzewka wody z lidla stoi gdzies z tylu na zdjeciu i az mi glupio:devil::devil:

    oj tam, dawaj :) Takie fotki najlepsze :)
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Brunetka, Ty już lepiej nic nie pisz i się nie pogrążaj. Chociaż trochę kabaretu od czasu do czasu się przyda ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    BrunetkaElegance: Nooooo jednak ZAZDROSNE :-) pfiiii


    głupoty się nie zazdrości, wierz mi :wink:
    --
  3.  permalink
    ooo masz?! zaskoczona jestem tym co od jakiegoś czasu dzieje sie na tym forum;/ porażka jakaś...dlatego z dnia na dzień nie chcę mi się tu zaglądać jak takie rzeczy się dzieją;/
    -- ,
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    jezu ta o autach za 250tys a ja tu mysle czego sie chwycic by dodatkowa kasa do kieszeni wpadla...
    :fingersear:
    --
    •  
      CommentAuthorkuleczka_69
    • CommentTimeOct 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Brunetko, skoro masz tyle pieniedzy i chwalisz sie Bog wie czym to zainwestuj te pare groszy w slownik ortograficzny, bo az w oczy razi jak sie czyta to co piszesz.
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    sorry, ale wygląda na to, że albo kolejny troll, albo... nie wiem - słów brak :/ weźcie, skończcie komentowanie, to umilknie, bo naprawdę szkoda takiego forum...
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Karko tego forum to juz od dawna jest szkoda...:/
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Brunetko bardzo elegancko wyszła z Ciebie "elegancja francja". I uwierz, nie Ty jedna masz na tym forum super figurę, cycki i włosy :devil: nie o zazdrość chodzi, a o klasę lub jej brak :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    KARKO: sorry, ale wygląda na to, że albo kolejny troll, albo... nie wiem - słów brak :/ weźcie, skończcie komentowanie, to umilknie, bo naprawdę szkoda takiego forum...

    Mi tez sie wydaje ze to jakis znudzony gimnazjalista :tongue:, moze sie mylę, jesli tak, to sorry Brunetko
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    PENNY: nie Ty jedna masz na tym forum super figurę, cycki i włosy

    Ja mam tylko jedno:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Sushka masz ode mnie ooo na pociechę :devil: Ej dobra kończymy, bo nas moderator pogoni :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    ...i nie miałam na myśli wlosów,bo mi wyszły:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkuleczka_69
    • CommentTimeOct 30th 2013 zmieniony
     permalink
    sushka: Ja mam tylko jedno


    Chociaz to jedno...bo mi zostaly tylko na pocieszenie buty z Deichmanna :devil::tooth:
    --
  4.  permalink
    Boże... widzisz a nie grzmisz..... no dobra, nie karmimy trolla.
    --
  5.  permalink
    Zaraz mi się wypływ mleka zatrzyma z szoku jakiego doznałam po ostatnim wpisie brunetki ! A właśnie niunię karmię!
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Brunetko jeśli nie jesteś trollem, to współczuję Ci ogromnie pustki jakąś masz w środku, którą głównie wypełnia materializm. Po prostu Ci współczuję :neutral: Tak naprawdę jesteś biedną, wręcz ubogą osobą...
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  6.  permalink
    Penny, gdybym mogla to bym Ci milion OO za ten wpis dala.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    BrunetkaElegance: WY. ZAZDROŚNICE WREDNE, co biedą srają .
    BrunetkaElegance: zagubionych, biednych i szukających pociechy

    :shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeOct 30th 2013 zmieniony
     permalink
    BrunetkaElegance: Ale zawsze podejrzewałam ,ze takie fora sa dla osób niedowartościowanych, zagubionych, biednych i szukających pociechy..

    Pewnie dlatego się tu znalazłaś i zalogowałaś, teraz już wszystko jasne. Szkoda mi Ciebie tak po ludzku zwyczajnie.
    BrunetkaElegance: ZAZDROŚNICE WREDNE, co biedą srają .

    cytuję, żeby nie było, że nie było.

    Taka mi się nasunęła myśl.. ile żółci, nienawiści do świata może się zmieścić, w niby tak pięknym ciele...
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Brunetko mam nadzieję, że choć przez chwilę pocieszyłaś się tym wyimaginowanym światem, bo ch..ja Ci wierzę :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    BrunetkaElegance: Zastanówcie się nad sobą w ciszy i skupieniu

    ej, nie czytacie ze zrozumieniem! W ciszy i skupieniu, nie rozumiecie?
    Brunetko, idź do swojego eleganckiego świata i nie wracaj.
    Kosmitka a nie troll.
    --
    •  
      CommentAuthormomigj
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Łoooooooo matko,rzadko wypowiadam się na forum,ale teraz aż się prosi-co to za pustak,co mu pieniądze i słoma z butów wystają ://///// Niech mi nie mówią,że kasa pierdolca z mózgu ludzią nie robi...
    Moderatorze!!!!!!! aż się prosi o Twój porządek.
    --
    •  
      CommentAuthorzanettt86
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Ojej weszłam bo widzę 39 postow pewnie jakieś brzuszki wstawione a tu dalej rozmowa o brunetce.Nie warto!!!
    DAWAJCIE BRZUSZKI
    --
  7.  permalink
    Brunetko Ja starałam się tu uspokoić sytuację bo myślałam że palnęłaś coś nie chcący a tu proszę wyszło szydło z worka.
    I co że niby Ty masz studia???Ty??? Nie masz za grosz klasy, i pałasz taką negatywną energią że szok.Żal mi tylko tego dziecka,które przez cale życie będzie gnało za pieniądzem i swoim własnym ego,tylko dlatego ze jego stuknięta matka nie widzi świata poza materialnymi korzyściami.Gdzie Ty wyczytałaś że My Ci wszystkiego zazdrościmy???Każda z Nas ma takie szczęście o jakim marzyła czyli o swoim dziecku i nie ważne czy mieszka pod mostem czy w slumsach i tak będzie najszczęśliwszą kobietą na świecie...Ciekawe ile z wymienionych rzeczy jest prawdziwych...Nie no zazdrościmy Ci bożyszcze forum i wszystkich centrów handlowych...Ty której karta nigdy nie jest na debecie i Ty która nigdy nie wzięłaś nic na zeszyt w sklepie.OOOOO My prostaczki popadające w depresję przez tą że kobiete zachowajmy jeszcze choć grosz godności bo jeszcze naśle na Nas swoich goryli bo tych na pewno też ma:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:buahaha:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeOct 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Ciekawe ile osób mająca TYYYYYLE KASY pisze o tym na pierwszym lepszym forum internetowym :cool:

    a odnośnie studiów to nasuwa mi się od razu skojarzenie z Angeliką Frajcht:
    wywiad
    --
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Obyś nigdy nie odczuła Brunetko jak to jest bez pieniędzy, bez samochodu za 280 tyś zł i nawet bez tego minimum na chleb i mleko. Nigdy nie wiesz jaki życie napisze Ci scenariusz. Więcej pokory do życia i szacunku do rozmówców, nawet tych wirtualnych.
  8.  permalink
    Brunetko, Niestety rzeczywistośc pokazuje ze to Ty masz problem. Tobie czegoś brakuje, bo wpadasz na forum zeby się polansować, pochwalić tym co masz i w czym jesteś rzekomo 'lepsza' od innych. A moze jednak to Ty jesteś zakompleksioną osobą ktora potrzebuje się w ten sposób dowartościować? Moze jesteś niedopieszczona, może w Twoim dzieciństwie wydarzyło się coś co powoduje takie zachowanie. Zajrzyj w głąb siebie i poszukaj co powoduje że musisz się tak wywyzszać. Jesteś nietaktowna i powinnaś nad tym popracować...
    Swoją drogą może też jestem piękna, bogata i może mam wszystko a największą radośc w życiu daję mi moje dziecko i mąż. Jedynym moim marzeniem jest aby miec więcej czasu dla nich. Nie narobilam sobie jeszcze chyba wrogów. Da się.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Która z Was idzie na zakupy i nie patrzy na ceny i na to ile ma do wydania???


    i cooo? Jesteś lepsza????
    Sorry, ale wolę mieć to co mam i być tym kim jesteś, niż mieć to co Ty i być zepsuta....
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Boże aż mi słabo.
    Brunetko masz kasę, nic poza tym :))) nawet rozumu Bozia nie dała :wink:
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Oooo matko!!!!:shocked::shocked:ja myslalam, ze tu jakies brzuszki beda a tu dalej brunetka.
    DominiczkaA dalabym Ci z 10 Ooooo za Twoja wypowiedz
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeNov 27th 2013 zmieniony
     permalink
    raz kasuje raz pisze ze ma 2 dzien cyklu wiec to chyba nie byla ciaza....
    -- p:
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeNov 27th 2013 zmieniony
     permalink
    chyba raczej wymyślona bo przecież co cykl miała bladziochy
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsubiektywna7
    • CommentTimeNov 27th 2013 zmieniony
     permalink
    ja już kiedyś wypowiadałam się na tym forum w temacie tej laski. Krótka piłka: dziewczyna nie potrafi się określić- raz twierdzi, że odkłada starania, za chwile zmienia zdanie, robi betę- nie robi bety. Testy mam non stop pozytywne, za 2 dni przychodzi @. Nie chodzi do lekarza- bo po co. Cykle zmieniają się jak w kalejdoskopie- serducha wpisywane na zapas, korekta testów owu- wg własnego uznania, pomiar temperatury- tak jak pasuje. Robi badania mężowi- po czym je odwołuje. Jak zbliża się koniec cyklu wszystkie dziewczyny zaprasza do siebie pod wykres- jakby chcąc usilnie zwrócić na siebie uwagę, po czym ukrywa dostęp lub wyrzuca kogoś z "przyjaciółek" bo ma focha.

    Oczywiście forum jest dla wszystkich, a każdy pod swoim wykresem pisze co chce- ale jak to się ma do oszukiwania wszystkich? Dziewczyny tu są prawdziwe- emocje, łzy, radość itp. ale wywoływanie takowych u innych na siłę, lub kłamiąc jest co najmniej nie w porządku.

    Nie prowadzę kampanii przeciwko komuś i nie chciałabym, żeby to było tak odebrane, ale naprawdę w takiej sytuacji po raz kolejny proponuje wizytę u psychiatry, bo to nie jest normalne, nie jest skuteczne, a przede wszystkim nie jest zdrowe! I proponuje oczyścić to forum z takich bajkopisarek, bo się robi niesmacznie :D
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeNov 27th 2013 zmieniony
     permalink
    po prostu ma jakis chyba problem ze sobą, naprawdę przydałby się jej psychiatra. Jej zachowanie jest na poziomie 14 latki i to jeszcze takiej rozpuszczonej :P
    -- ,
    •  
      CommentAuthorBogusia_
    • CommentTimeNov 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Może i Paulina zmienia zdanie,ale czy któraś z Was pomyślała,że o dlatego,że usilnie chce drugie dziecko,że po prostu zależy jej tak bardzo,że czasem zmienia zdania co 5 minut,bo po prostu to ją przerasta?Takie oczernianie na forum bądź pod wykresem nie jest miłe.Osobiście współczuję Paulinie teraz,bo gdy już była szansa na dziecko okazało się,że jednak coś poszło nie tak...Zupełnie nie rozumiem stwierdzenia,że Paulina oszukuje.Te cienie cienia,które zawsze miała to może wina testów.Co do lekarzy...nie wszędzie są Lekarze,którzy się znają na rzeczy...niestety najczęściej trafiamy na tych od recept...taka rzeczywistość,a jak jest jakis konkretny gin,nasz kochany NFZ limity takie narzuca,że zapomnij,że się dostaniesz.
    Oczyszczać to można wszelkiego rodzaju swoje prywatne tereny itp.forum jest dla wszystkich.
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeNov 27th 2013 zmieniony
     permalink
    bogusia kazda z nas bardzo pragnie dziecka ale zadna nie wymysla sobie temperatury nie pisze ze kochala sie z zabezpieczeniem a za 5 minut ze jednak to bylo bez no bezprzesady to albo tak albo tak a nie jak wiatr zawieje...i kazda z nas szuka przyczyny robi badania dlaczego nam sie nie udaje potem jak sie uda tez sie martwimy czy wszystko ok robimy bete zeby zobaczyc czy rosnie...a nie beta wyszla watpliwa i w dupie co bedzie to bedzie bo jestem w ciazy i tyle troche nie odpowiedzialne...i nikt nie chcial jej obrazic ale moze jakos wplynac na jej zachowanie?!
    -- p:
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeNov 27th 2013 zmieniony
     permalink
    wiesz co dla mnie ta dziewczyna jest dziwna i tyle niby chce niby nie chce niby sie stara niby nie zmysla sobie temperatury nie wie czy kochala sie z gumka czy nie ludzie ona ma 30lat a nie 15!!!a co do dbania o siebie w czasie ciazy robienia bety i wogole to jej sprawa jak chce tak robi ale zakladac karte gdzie nawet lekarz nie potwierdzil ciazy to troche chore...i moze skonczmy juz...kazda wyrazila swoje zdanie...
    -- p:
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeNov 27th 2013 zmieniony
     permalink
    No właśnie chodziłas po lekarzach a ona ma ciągle te blade kreski ale nigdy nie pisała żeby szukała przyczyny. Zrobiła tylko betę która wyszła wątpliwa i już kartę ciąży zakłada. No przepraszam ja rozumiem ze każdy tu wariuje ale chyba są jakieś granice. Później powie ze niby poroniła , i powiem wam ze to chore bo są tu dziewczyny które naprawdę to przeżywają a nie wymyślają sobie. A ona robi to tylko po to żeby zwrócić na siebie uwagę. To jest chore :neutral:
    -- ,
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.