Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthormarcin332
    • CommentTimeJun 22nd 2011
     permalink
    Hej, szukam biżuterii nadającej się na prezent na rocznice ślubu, zależy mi na tym żeby było to coś z klasą, moja żona uwielbia piękną szlachetną biżuterię. Co byście poradzili?
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeJun 22nd 2011
     permalink
    Zależy, jakie chcesz przeznaczyć na to fundusze. Ja np. bardzo lubię biżuterię z KRUK-a.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJun 22nd 2011
     permalink
    ja jestem fanką apartu i yes-a. Ale może warto po prostu wyjść z domu i pochodzić po jubilerach? nie znamy gustu Twojej zony tak jak Ty.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJun 22nd 2011
     permalink
    a ja Ci polecę biżuterię ngL http://28dni.pl/ngL
    --
  1.  permalink
    ja rowniez jestem fanka yes`a i apartu, a bizuteria Ngl faktycznie jest super :)
    • CommentAuthorwiktor33
    • CommentTimeJun 29th 2011
     permalink
    Witaj, ja zaopatruję się takie prezenty poprzez sklep selana.pl. Masz duży wybór od pierścionków, obrączek aż po zawieszki kolczyki. Także jakość pierwsza klasa i robią duże wrażenie na kobietach. Sam sprawdziłem. Pozdrawiam.
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeJul 13th 2011
     permalink
    Co się tak nagle od facetów zaroiło na różowym portaliku? Podejrzliwa jestem, ale stawiam na to, że marcin332 zadał to pytanie tylko po to, by wiktor33 (który pewnie jest marcinem332) mógł podać adres sklepu.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 13th 2011 zmieniony
     permalink
    E tam, nawet nie zlinkował, w pozycjonowaniu strony to niewiele pomoże :wink:.
    --
    • CommentAuthorbunia13
    • CommentTimeJul 14th 2011
     permalink
    Jeśli nie masz czasu chodzić po sklepach, to radzę najpierw zapoznać się z ofertami przez internet (unikniesz chodzenia i szukania w ciemno:)
    •  
      CommentAuthorAgnieszka25
    • CommentTimeJul 14th 2011 zmieniony
     permalink
    To ja polecam galerię, na ktrórą sama często zaglądam : www.perle.pl
    • CommentAuthormamaMK
    • CommentTimeMay 28th 2012 zmieniony
     permalink
    mi się bardzo podoba biżuteria z Dziubeki, jest oryginalna :) mają też teraz konkurs na facebooku, można coś wygrać :) ale jeśli chodzi o biżuterię to wszystko zalezy od gustu, zobacz jakiej ma najwięcej i wybierz coś podobnego :)
    • CommentAuthorewakaaaa
    • CommentTimeSep 8th 2012
     permalink
    Jeśli chodzi o biżuterię to ja osobiście zawsze wybieram artystyczną:) Jest oryginalna, wyjątkowa i świetnie nadaje się na prezent:) Najczęściej zaopatruję się w takową w sklepie internetowym Galerii Artystycznej KuferArt, gdzie dodatkowo mogę liczyć na wysoką jakość, także polecam:)
    • CommentAuthorpenturadura
    • CommentTimeDec 28th 2012 zmieniony
     permalink
    Mężczyźni (no, nie każdy, bo wiadomo, że zdarzają się wyjątki) powinni chodzić do sklepów z biżuterią w towarzystwie kobiet - jeśli nie swoich, bo np. chcą kupić coś na prezent-niespodziankę, to chociaż z matką, teściową, siostrą albo koleżanką (to ostatnie to ostateczność, bo może zostać źle odebrane przez żonę :P). Dlaczego o tym piszę? A bo wczoraj przez przypadek się wydało (na szczęście się wydało!!), że mój wspaniały narzeczony zamierzał kupić mi taką biżuterię. Co w tym złego? A no to, że w sumie na pierwszy rzut oka podoba mi się ta jaszczurka, ciekawy pomysł na biżuterię, dobra firma, niczego sobie cena :P ale obejrzyjcie sobie na powiększeniu jakość wykonania :O On nie widział w tym nic złego, ani dziwnego :P a ja Mu powiedziałam, że niech już lepiej zabierze mnie do stacjonarnego jubilera, a ja sobie coś wybiorę, może być nawet w tej samej cenie :P Nie wiem...mężczyźni nie zwracają uwagi na takie detale jak np. gładka, prosta linia brzegowa w wisiorku lub pierścionku, czy tylko mój jest takim biżuteryjnym ignorantem? :P Przecież ta jaszczurka wygląda trochę, jakby była uklepana z plasteliny - mówię o tych nierównościach :D A tak przy okazji - chyba upiekłam dwie pieczenie na jednym ogniu, bo stwierdziłam przy okazji, że jak już coś chce na tych Złotych Wyprzedażach upolować, to może mi kupić bieliznę. I teraz dostanę dwa prezenty :devil:
    • CommentAuthorpocztówka
    • CommentTimeJan 10th 2013
     permalink
    Mężczyźni ogólnie nie zwracają uwagi na szczegóły - to akurat fakt. Czasami przychodzę z nową fryzurą prosto od fryzjera i mój narzeczony nie widzi żadnych zmian :). Pierścionek z jaszczurką generalnie nie jest w moim guście właśnie przez tego nieszczęsnego gada, ale muszę przyznać, że wykonanie rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia. A na bieliznę ze Złotych Wyprzedaży też poluję :cool:
    • CommentAuthorpenturadura
    • CommentTimeJan 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Hehe, coś w tym jest, mój też nie zauważa, że wróciłam od fryzjera, ale jednocześnie sam się oburza, jak ja czegoś nie zauważę - choć zdarza się to niezwykle rzadko ;) Nie wiem, jakiej bielizny szukasz, ale teraz mają tam takie seksowne zestawy ;P można np. kupić strój kelnereczki, albo jakąś fikuśną halkę - wiem, bo sama przeglądałam w poszukiwaniu kompletu na noc poślubną :D z tego, co widzę, to ceny są ciut niższe niż na allegro. Prawie wszystko jest w granicach 50 zł, może Cię coś zainteresuje: http://www.zlotewyprzedaze.pl/catalog/Incitari170113/Bielizna, ta sukienka flamencko jest niezła, hehe :-)

    Przepraszam za offtop. Wracając do tematu biżuterii, ostatnio kupiłam sobie kolczyki do ślubu :D I wiecie, jak zrobiłam? Sprawdziłam na allegro, przeklikałam na stronę prywatną sklepu i zamówiłam bezpośrednio w sklepie, a nie na aukcji. I wyszło mnie taniej, bo akurat mieli u siebie przesyłkę gratis, a na aukcji obowiązywała cena przesyłki 12 zł ;P A kolczyki wyglądają na żywo milion razy lepiej niż na fotkach w sieci, co tym bardziej przekonuje mnie do pomysłu, by jednak biżuterię kupować w sklepach stacjonarnych, zwłaszcza, gdy ma to być na prezent dla kogoś.
    • CommentAuthorpocztówka
    • CommentTimeJan 23rd 2013
     permalink
    Może niedokładnie o coś takiego mi chodziło, ale nie powiem, niektóre z tych strojów są całkiem intrygujące ;). A biżuterię oczywiście najlepiej obejrzeć sobie w sklepie, przymierzyć, podotykać, pooglądać ze wszystkich stron, szczególnie jeżeli jest to akurat coś droższego.
  2.  permalink
    Mam pytanie. Czy w związku prezenty są dobre? Czy kupowanie biżuterii, czy innych drogich prezentów jest dobre dla związku? A jeżeli tak to jakie prezenty są najlepsze aby np nie urazić partnerki tylko wyrazić swoje uczucia? A co z prezentami dla mężczyzn? Czy oni to lubią? Pytanie przyszło mi po rozmowie z siostro,która zarzuca mojemu mężowi, że za mało kupuję mi prezentów. Sama już nie wiem co mam myśleć na ten temat.

    [wymoderowano reklamę]
  3.  permalink
    Polecam taką biżuterię: http://srebrnaagrafka.pl/sklep/azalitka
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.