Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Witajcie,
    tak wcześnie a ja już przed komputerem. :-)
    Postanowiłam zaryzykować i rozpocząć nową dyskusję na temat Waszych zainteresowań? Czym się zajmujecie w wolnym czasie? Jakie macie hobby? Pochwalcie się nim. :-)

    Pochwalę się pierwsza - pewien czas temu zaczęłam interesować się rękodziełem, głównie scrapbookingiem. Lubię bardzo robić kartki na różnego rodzaju okazje. W najbliższym czasie chciałabym także spróbować decoupage'u. Przewertowałam już dziesiątki stron z kursami na różne cudne przedmioty. Dowiedziałam się też z nich jakie produkty potrzebuję kupić, aby rozpocząć tworzenie w tej technice. Na aukcji zakupiłam starą ciut pokiereszowaną (czyt. nie ma wszystkich strun:-)) gitarę i właśnie m. in. ją chciałabym ozdobić techniką serwetkową. Najpierw zacznę oczywiście od mniej wymagającego przedmiotu, żeby poćwiczyć.

    Ponadto czasem lubię pstryknąć jakieś zdjęcie. W 2007r. w moim domu zamieszkał nowy lokator - piesek (wtedy 3-mies. szczenię, teraz został w domu z mamą, bo w ub. r. wyprowadziłam się) i wtedy też on stał się głównym modelem do zdjęć. Tak się nauczył pozować, że naprawdę robił to doskonale i robić mu zdjęcie (zresztą do tej pory) to czysta przyjemność. Mój puszek okruszek jest w tym boski. :-)

    Później wkleję kilka fotografii w celu zobrazowania. :-)
    Pozdrawiam,
    Kasia
    --
  2.  permalink
    Moje ostatnie prace w postaci kartek okolicznościowych, aczkolwiek jeszcze nie wiem na jaką mogłyby być okoliczność oraz kilka zdjęć pieszczocha Borysa.:-) Od niedawna jest jeszcze Axel, ale tymczasowo nie mam zdjęć.







    ... i maluszek mój, Borysek:



    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    katarzynah1987 - jak dla mnie najprostszymi przedmiotami do zdobienia w decoupage , przynajmniej na początku, były wszelkiego rodzaju butelki i słoiki
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Katarzynah, musisz sama edytować post, żeby usunąć.
    --
  3.  permalink
    Dzięki Fiufiu,
    usunęłam je w ogóle.
    :-)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Ja robię biżuterię, amatorsko fotografuję, i uwielbiam czytać :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    ooo Talinka, napisałabym podobnie :) i do tego: kibicowanie, jazda na rowerze kiedy tylko mogę, genealogia- bardzo to ostatnie mnie wciągnęło.

    Ostatnio biżuteria trochę poszła w kąt, ale trochę się jej narobiłam :)
    to co tu podrzucam było robione ze 3 lata temu-przepraszam za słabą jakość zdjęć :P
    wisiorek z perełkąkolczyki
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Moje dzisiejsze "dzieło" - naszyjnik na zamówienie :

    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    ja hobbystycznie lubię:
    - czytać (jestem recenzentką)
    - jazdę na rowerze
    - moje akwarium
    - kwiatki doniczkowe

    Zbieram też opakowania po czekoladach. Mam ich kilkaset - zaczęłam zbierać 22 lata temu! :) Muszę je wygrzebac i zrobić fotkę, to zobaczycie. Zabieram się do tego od dawna, a skoro taki wątek powstać, to może się zmobilizuję:)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    KARKO: Zbieram też opakowania po czekoladach.

    Wow! To mi przypomniało o moim zbieraniu 1,2 i 5groszówek.

    Niżej zdjęcie, kiedy małam zaledwie 36 zł. Dziś mam ok. 200zł :bigsmile: Zbieram 3 lata :wink:

    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011 zmieniony
     permalink
    hehe, też zbierałam grosiki (tylko 1 groszówki) - miałam tak ze 2 razy tyle na oko;) ciężkie nie do uniesienia prawie!
    a ten twój kielich przypomniał mi o moim - z płatkami róż - od lat zbieranymi.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Dziś ten kielich wygląda tak :

    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011 zmieniony
     permalink
    oddaj jak będzie akcja gorączka złota - ja tak zrobiłam:) ledwo co zaniosłam ;) tylko ja miałam same jednogorszówki
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    eee nie - to moje hobby :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Karko - przypomniałaś mi jedną rzecz, też kiedyś zbierałam opakowania po czekoladach :-)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011 zmieniony
     permalink
    podkusiłyście mnie i wywaliłam wszystkie na podłogę - cały środek pokoju dużego mi zajęły :)
    Oto foto. Może policzę...ale masakra - tyle tego jest! :) zdjęcie nie oddaje ogromu:)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011 zmieniony
     permalink
    policzyłam! obstawiajcie ;) przypomnę, że zaczęłam... 22 lata temu! Ale nie jakoś specjalnie nachalnie zbierałam, tlyko tak przy okazji.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 18th 2011 zmieniony
     permalink
    ~500 :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Talka, niezła jesteś. TO już zdradzam - 521sztuk :) mniam, co? Aż mi ślinka cieknie jak na nie patrzę :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Mam dobre oko :bigsmile:
    u mnie czekolada leży na stole od piątku i jakoś się za nią zabrać nie mogę... za to zaraz wszamam nektarynkę :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    przysyłaj do nas - u nas dwie paszcze, które czekoladkę uwielbiaja. A może nie mam takiego opakowania;)))
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    A zbierałaś Karko wszystkie opakowania czekolad, które zjedliście? Czy wybierałaś co ładniejsze? :-)
    Też kiedyś zbierałam, ale jako dziecko i nie przetrwało to zainteresowanie u mnie.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    lidlowa czekolada

    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    wiedziałabym wcześniej to bym zostawiła Ci opakowanie od belgijskiej czekolady :-)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    to od tej pory polecam się pamięci!:)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011 zmieniony
     permalink
    Melodie: A zbierałaś Karko wszystkie opakowania czekolad, które zjedliście? Czy wybierałaś co ładniejsze? :-)
    tak, by się nie powtarzały. a czasem zapomniałam odłożyć. No i znajomi czasem podrzucali, jak np. zzagranicy coś przywieźli. A że np. z dalekich wypraw wakacyjnych czekolad by nie dowieźli to mi same opakowania dawali;) pierwsze opakowania mam ze swojej komunii świętej - stąd te 22 lata:)
    Talinka: lidlowa czekolada
    właśnie - jadłam ją, ale nie mam chyba opakowania, bo nie odłożyłam. Muszę się w tej kwestii poprawić;)
    --
  4.  permalink
    Karko to masz słodkie zainteresowania. :-) Uwielbiam czekoladę. Ostatnimy czasy jadłam (starałam się) tylko gorzką, ale dzisiaj wzięłam kostkę gorzkiej (po kilku dniach przerwy) i... bee, niedobra. Nie wiem czemu. :-)
    Talinka ja też chciałabym spróbować robić biżuterię własnoręcznie. To w ramach decoupage, np. kolczyki, bransoletki czy wisiory. Mam nadzieję, że już niebawem będę mogła zaprezentować Wam pierwsze prace...
    --
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    A ja tam opakowanie po Studentskiej wypatrzyłam - uwielbiam ją! Moje kubeczki smakowe poruszyłaś ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    A jaka to jest? Nie znam jej wcale.
    Moje ulubione to mleczne czekolady z całymi orzechami albo migdałami. I czarne różne, np. ze skórką pomarańczową albo malinowa.
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    No i Pawełek czekoladowy jest pyszny. :-)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 18th 2011 zmieniony
     permalink
    szkoda ze nie wiedzialam bo bym ci odeslala opakowania po takich
    riter


    a moja NAJukochansza jest amerykanska Heshey's... mniaaaam slinotok na sama mysl

    hers
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    To taka którą rodzice przywozili nam ze Słowacji ;) Mleczna z ogromną ilością bakalii sporych rozmiarów i pyszną galaretką :P Czekoladę jadłam właśnie dla tej galaretki ;) Opakowanie leży tam na uboczu ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJul 18th 2011 zmieniony
     permalink
    To robimy akcję zbierania opakowań dla Karko. :-) Ciekawe ile przybędzie.
    Opakowanie już wypatrzyłam. :-)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011 zmieniony
     permalink
    to dla tych, co sięgają pamięcią łakociową dalej. Pamiętacie takie?

    __
    jejku, jakbyście miały jakies ciekawe eksponaty, to podsyłajcie:) opiszę je sobie wewnątrz ku pamięci, skąd dostałam:)
    adres mogę podać na priv ;)
    __
    szukam jednego opakownia sprzed lat - takie żółte/pomarańczowe z czarną palmą - wyrób czekoladopodobny;) - kOJARZY KTÓRAŚ Z WAS?
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Starych to ja nie posiadam, ale mogę zbierać te, które przybędą. :-)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    chętnie przyjmę:)
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Z tych naszych krajowych, dostępnych obecnie to pewnie masz wszystko? :-)
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    o, Karko przypomniałaś i mi- ja zbieram cukry w papierkach :) Jedne z najstarszych to kostki z Paryża opakowane w papierki z wizerunkiem wieży Eiffla. Siostra mnie w tym wspierała, więc mam cukry z RPA, USA, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemczech, Ukrainy, Czech, itd :)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Melodie: Z tych naszych krajowych, dostępnych obecnie to pewnie masz wszystko? :-)
    wcale, absolutnie nie, bo nie kupuję po to by kolekcjonować specjalnie, tylko przy okazji po prostu zbieram. WIęc wieeeelu nie mam:) Zresztą, gdybym kupowała każdą nową, jaką dojrzę w sklepiej, to bym padła chyba, bo z pewnością bym zawartości nie wyrzucała, a pochłaniała;) Więc zbieram tak naturalnie;)
    Martina, też fajne hobby. Ile masz tych cukrów?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Nie tyle co Ty :) tym bardziej że zbiory siedzą u moich rodziców (mieszkamy w akademiku, w jednym pomieszczeniu, P. by mnie chyba zabił :P) ale muszę do tego wrócić.
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011 zmieniony
     permalink
    to na koniec dnia wrzucam Wam fotkę - wybrałam z tych starszych dla mnie najsmaczniejszych:) PAMIĘTACIE?
    tej malinowej to normalnie smak czuję, a opakowanie ma 18 lat!
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Podziwiam cierpliwość do rękodzieła jak i do tego, żeby zbierać cokolwiek przez wiele lat ;)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Tą środkową po lewej bardzo lubiłam - chyba z niemiec dostawałam kiedyś (?) :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Tata mi kiedyś przywoził czekoladę z zagranicy - teraz można ją dostać wszędzie.... kiedyś nie było nigdzie - znacie?

    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    a ja dziś właśnie jestem po pierwszej godzinie jazdy na motocyklu. i to chyba będzie nowa moja pasja. no zakochałam się dosłownie.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Superrr :bigsmile:

    Ja jeszcze dorzucę link do aukcji z moimi "wyrobami"
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    oo, ciekawe, olimpijko. TYLKO OSTROŻNOŚĆ I ROZWAGA Z TĄ JAZDĄ!!
    Tak, ta MAURINUS jest niemiecka. Pyyyyszna była! Toblerone też pamiętam jako rarytas;) WIecie co, zainspirował mnie ten wątek i mam zamiar wrócić trochę aktywniej do zbierania. Bo jednak sporo wyrzucałam, jakoś nie pamietając, by odłożyć. Teraz odnowię hobby;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Talinko jak dorwe biala toblerone to nie umiem sie oprzec i zre az mi sie niedorbze zrobi :d
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    Mnie mam próbowała hamować i dawać po jednej kostce, ale.... ja zawsze wyniuchałam gdzie schowała i.... nie było :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJul 18th 2011
     permalink
    moje pierwsze prace z decoupage - tylko wszystko jest nie polakierowane - bo jakoś mi się nie chciało a teraz nie chcę się nawdychać lakieru
    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    9

    10

    11

    12
    :devil::devil:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.