Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 20th 2011
     permalink
    To i ja się pochwalę zwierzakami :

    Mój kot :



    Mojej mamy kot :



    Mój pies (właściwie samo oko, w którym się z R. odbijamy)

    --
  1.  permalink
    Ale piekne oko !!!!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 20th 2011
     permalink
    Tylko takie smutne... ech :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorEikos
    • CommentTimeJul 20th 2011
     permalink
    Bo on myśli... co mi tak błyskacie w oczy :tongue:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 20th 2011 zmieniony
     permalink
    Ona często ma takie tęskne spojrzenie...
    --
    •  
      CommentAuthorEikos
    • CommentTimeJul 20th 2011
     permalink
    Talinka... to on taki romantyk :wink:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 20th 2011
     permalink
    Ona
    --
    •  
      CommentAuthorEikos
    • CommentTimeJul 20th 2011
     permalink
    Oj to przepraszam... romantyczka :wink:
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeJul 20th 2011 zmieniony
     permalink

    jak byl jeszcze maly :) strrrasznie zly pies ;) z najlepszym kumplem

    czyz nie jestem sliczny ;)

    spiewam cudnie
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorEikos
    • CommentTimeJul 20th 2011
     permalink
    Hahaha... świetne foty :bigsmile:
  2.  permalink
    Jade- śliczny uśmiech :D
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJul 20th 2011
     permalink
    a to nasz "Aniołek" Elmo
    zaraz po zakupie - miał ok 8-9tygodni
    1

    tak wyglądał grudzień/styczeń przed pójściem do fryzjera
    2

    a to teraźniejsza wersja - zdjęcie sprzed tygodnia
    3
    --
  3.  permalink
    Cudaśne psiaki i kociaki.

    My chcemy sami zrobić zaproszenia na ślub. Tzn. ja bo mój luby nie zajmuje się takimi błahostkami. ;/ Ja mu dam błahostki. Dla mnie ręcznie wykonane kartki czy jakiekolwiek inne rękodzieło jest wyjątkowe. Robię także kartki na wesela, komunie, urodziny, itp. W zależności od okazji. Na czyjąś prośbę ale głównie na użytek własny. Dla własnych potrzeb i przyjemności.

    Tylko jeszcze ten decoupage chciałabym opanować. Na pewno niebawem zabiorę się za to.

    A teraz pokażę Wam wynik mojej pierwszej zabawy z rzeźbą:




    P. S. MsMartina, tak, odczytałam Twoją wiadomość i nawet odp. ale może nie mogę słać wiadomości jak nie mam opłaconego dostępu pełnego do konta? Nie wiem. :/ W każdym bądź razie za około 2 tygodnie będę mogła się spotkać. :-) Czemu nie? :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJul 20th 2011
     permalink
    to napisz do mnie na martina.15@gazeta.pl okej :)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 20th 2011
     permalink
    no niesamowity wątek się zrobił! rewelacja! jaszczury i kraby mnie powaliły. Błagam, nie mówcie, że któraś pająki hoduje - tego nie przeżyję. Niestety mam potworną fobię - arachnofobię. Jaszczurki, węże mnie nie przerażaja, ale i jakoś nie przekonują. Wolę moje rybki:) Ale u kogoś chętnie oglądam:)
    Nasz piesek i nasza kociczka. Mieszkają u moich rodziców (w domu z ogrodem).

    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJul 20th 2011
     permalink
    nasz mały bąbel uwielbia się bawić z duuużymi psami, oczywiście im większy pies tym dla naszego większa frajda :-) a najszybciej zakochuje się w rozjazgotanych yoreczkach :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJul 21st 2011
     permalink
    katarzynah1987: My chcemy sami zrobić zaproszenia na ślub


    ja też, mam trochę czasu i będę mocno nad tym pracować- no chyba że na raty, na spokojnie kupimy sobie zaproszenia Tylkowskiego (którego kalendarz wisi u nas na ścianie od początku, już trzeci rocznik idzie, jeden z nich był prezentem dla mnie na gwiazdkę), o, coś takiego:
    ooo, coś takiego:


    a jak nie to, to metodą scrapbookingu, quilling dla osób którym damy radę wręczyć osobiście. No i jeszcze stamping (stempelkowanie) które mi ostatnio baaardzo się podoba a jest bajecznie łatwe :)
    --
  4.  permalink
    Właśnie takie motywy stempli są do kupienia. Coś w tym stylu. Śliczne są, ale ta akurat nie są tanie ale osobiście uważam, że jak ktoś interesuję się scrap-, cardmakingiem to jest to dobra inwestycja, która zwróci się jeśli od czasu zrobi się komuś kartki bądź jeżeli chodzi o sprawy ślubne, chrztu, komunii to warto inwestować, wykonywać własne (bądź pogadać z kimś kto zrobi) bo takie kartki to dopiero mają urok. :-) Ja osobiście inwestuję w dziurkacze. Mam ich sporo. Ale stemple też przydałyby się i wkrótce kupię kilka uniwersalnych wzorów, np. taki z motywem pary młodej.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 21st 2011
     permalink
    hmm dziurkacze mam chyba 2 tylko - po prostu żal mi kasy na nie Ale za to ostatnio kupiłam solidne nożyczki ze wzorkami
    Tyle że nie mam nawet czasu usiaść by się zacząć bawić :( Jak mały śpi to robię setkę innych rzeczy a jak nie śpi to nie dam rady
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJul 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    Ja mam trochę więcej dziurkaczy, ale jakoś ich nie używam na razie za bardzo- Hania się nimi bawi :) I stempelkami się dzielimy po równo.

    A mnie Aguś zainspirowałaś, a mam dzisiaj wolny wieczór- więc zrobiłam pierwszy mój quiling. Bardzo rachityczny :) Ale cieszę się że spróbowałam bo okazuje się to całkiem łatwe (na razie) :)
    quiling
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    :) Bo to jest proste łatwe i przyjemne jednakże trzeba mieć czas
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    i pomysły :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Talko pomysł przychodzi w trakcie :) Często coś sobie wymyślę a efekt końcowy jest zupełnie inny
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    no ja zupełnie nie mam głowy do tego typu rzeczy. Nigdy nie miałam ręki ani głowy do rzeczy plastycznych. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    Rozpoznaję sporo z opakowań po czekoladach. Miałam sporo z nich, ale pozbyłam się całego pudła przed przeliczeniem.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    Kolejna moja próba z quillingiem- dzisiaj non stop coś skręcam i córeczka sobie zażyczyła motylka. No to ukręciłam :)
    Znowu napisałam coś odręcznie co IMO niszczy efekt, ale to ma być forma zabawki dla córki to się cieszy :P A jak się Wam podoba?
    --
  5.  permalink
    Mnie się podoba. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    A ja jako że Bozia mi bardzo poskąpiła zdolności plastycznych wolę poczytać książkę (szczególnie twórczość Robina Cook`a, który pisze wspaniałe thrillery medyczne :smile: lub też pana Cobena) albo sfotografować co nieco... ;) A to co sfotografuję czasem jakimś programem ulepszę, ale nie są to żadne fotoszopy.
    Ostatnio też mój Luby przypomniał mi manię z dzieciństwa- zakupił sobie puzzle :tongue: No i ja nie mogłam być gorsza, też poleciałam do sklepu, wieża Eiffla, 1000 kawałków i układam, układam, a za niedługo ułożoną powieszę na ścianie :bigsmile:
    Mam też kota, wgl dużo kotow mam od zawsze (rekord na raz to 8 ;) ) niestety teraz pozostał jeden...
    Kilka zdjęć może wkleję z moich zbiorów ;) :

    Londyńskie kwiatuszki, tym zdjęciem się trochę bardziej niż innymi bawiłam ;)

    Tutaj inne ujęcie- gerberka, takie z nudów robione. Właściwie to tylko czarno-białe zrobiłam, reszta oryginalne ;D

    Jedna z moich kici... Leah. Niestety potrącona rok temu przez szalonego kierowcę:cry:... A bardzo lubiła pozować:sad:

    No i na koniec: wiosenny motylek :) Żeby w te szare dni trochę słońca tu wrzucić... :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Moje najnowsze "dzieła" - robione na zamówienie :)
    Zdjęcia marne jakościowo, bo telefonem robione ..











    --
  6.  permalink
    Ładne, ładne. Bardzo. Talinka a te kolczyki duże, okrągłe to sama nanosisz motyw kwiatowy farbą bądź techniką serwetkową (decoupage)?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    to kupione. sama się nie bawię w malowanie, nie mam ręki do tego :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Lexia, piękne zdjęcia!
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Dzięki KARKO :wink:

    Talinko, bardzo podoba mi się siódmy od góry naszyjnik :) Moja koleżanka również robi biżuterię i zazdroszczę jej tej cierpliwości i zręczności, bo tak jak Ty tworzy małe cudeńka ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeAug 29th 2011 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, chciałam Wam bardzo podziękować za ten wątek!

    Mój świrek quilingowy się rozwija i chciałam skonsultować mój kolejny "projekt"- jest to quilingowana część kartki na ślub znajomych, Uli i Wissama. Proszę o uwagi! :) Narobiłam się porządnie przy tej kartce, uwierzcie :) (całość to niemal rozmiar A5)

    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 29th 2011
     permalink
    Świetne !! :wink:
    jak Ty to robisz ?

    co do uwag - coś mi się to W nie widzi, nie wiem czemu
    ale poza tym ekstra ! :smile:
    --
  7.  permalink
    Kartka bomba, ale nie wiem czy na ślub akurat.
    Ale naprawdę super! Ile w to pracy trzeba było włożyć... :smile:
    I to jest najpiękniejsze w tym wszystkim - coś, co robimy własnoręcznie i wkładamy w to serce...
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 29th 2011
     permalink
    coś mi się to W nie widzi


    A dla mnie mogłoby być w ogóle bez tego U i W. Ogólnie bardzo ładna robota :smile: Ja chyba bym nie miała cierpliwości do takich rzeczy.
    --
  8.  permalink
    To ja też do Was dołączę, w wolnych chwilach zajmuję się scrapbookingiem, w sumie dopiero zaczynam, ale już mnie wciągnęło
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeAug 31st 2011
     permalink
    to sie pochwal :)
    --
  9.  permalink
    Wrzucę fotki jak sobie pamięć odświeżę - nie pamiętam, jak zdjęcia dodawać:shamed:
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorBiedronka11
    • CommentTimeSep 1st 2011 zmieniony
     permalink
    A oto moj kochany psiak rasy dog argentynski!
    null
    null
    --
    • CommentAuthorSkiti
    • CommentTimeSep 1st 2011
     permalink
    OooO to ja moze tez zaprezentuje bizuterie ktora robie. Wyszlo na to ze jej nie nosze w ogole ale ladnie na stojaczku wyglada, hehe kiedys zrobie fotki..
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 2nd 2011
     permalink
    Kochane Dziewczynki,

    w najbliższą niedzielę na warszawskim Ursynowie odbędzie się IV Onkobieg. Impreza jest organizowana na rzecz pomocy chorym na mięsaki (szczególna odmiana nowotworu złośliwego, który atakuje tkanki miękkie i kości). Jeśli, któraś z Was ma wolne niedzielne przedpołudnie przyjedźcie na parking Centrum Onkologii. Bieg rozpoczyna się o 11.00. Każda osoba to kolejna kwota, jaką sponsorzy przekazują na rzecz Stowarzyszenia SARCOMA oraz Centrum Onkologii. Gwiazdą wydarzenia będzie Maciej Miecznikowski, poza tym zagrają Hot Fuse, Skóra Świata oraz Projekt KAC. Dla dzieciaków Hula Kula rozstawi trampolinę, kręgielnię oraz basen z piłkami. Woda, napoje, słodycze, owoce ... Wszystko dla uczestników zapewnią Sponsorzy. Każdy biegacz otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal !

    Onkobieg 2011 - Razem możemy więcej ... Bądźcie z nami !

    Pozdrawiam :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    Umazałam wczoraj zwykłą jasną koszulkę farbami do tkanin. Córcia się ucieszy, bo lubi jak mama coś dla niej robi, mam nadzieję że innym wizualnie też się spodoba :P
    koszulka malowana dla Hani
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeNov 5th 2011 zmieniony
     permalink
    Moje najnowsze dziela :tooth:


    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeNov 5th 2011
     permalink
    Jade, misiek jest cuuuudoooownyyyyy :)
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  10.  permalink
    A mnie urzekła czapeczka i szalik:)
    Też chcę takie robić:). Problemem jest to, że nie umiem robić na drutach. Ale może się nauczę?:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeNov 5th 2011
     permalink
    Świetny ten misio !
    -- [url
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 5th 2011
     permalink
    Moje hobby to sztuka układania kwiatów, atk mnie to wciągnęło ze oyworzyłam kwiaciarnie:)) moją miłością jest wystrój kościołów, uwielbiam to zajęcie, jest pracochłonne ale daje mi wiele radośći:)) kurcze szkoda że nie umiem wstawiać zdjęc:( też bym się pochwaliła moimi zdolnościami :))
    Te butelki malowane normalnie BOMBA :))
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeNov 5th 2011
     permalink
    Dziękuje :)
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.