Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthorKaMarta
    • CommentTimeAug 2nd 2016
     permalink
    Moim zdaniem najlepiej zapytac czy cos potrzebuja.. nas sie znajomi i rodzina pytali, dzieki temu nie musielismy kupywac m.in inhalatora, poscieli do lozeczka, czy katarku :)
    •  
      CommentAuthortrzepidlak
    • CommentTimeDec 26th 2018
     permalink
    ja pamiętam, że od jednej koleżanki dostałam prezent dla mnie - kosmetyki. to dobry pomysł. na przykład jakieś do kąpieli sole czy płyny. i kwiaty są też dobrym prezentem, to taki miły gest :)
    --
    • CommentAuthorkoneserka
    • CommentTimeApr 29th 2019
     permalink
    Kosmetyki niestety sa dosc oklepanym prezentem :/
    • CommentAuthorRominne
    • CommentTimeMay 7th 2019
     permalink
    koneserka: Kosmetyki niestety sa dosc oklepanym prezentem :/

Jestem podobnego zdania. Każdy ma inne preferencje oraz inne wymagani co do kosmetyków oraz bardzo latwo jest nie trafić w coś co danej osobie będzie pasowało. No chyba,ze dajemy prezent osobie, którą dobrze znamy jak mama czy siostra. Ale raczej nie pokusiłabym sie o podarowanie kosmetyków znajomej ( nie wiem czy dana osoba nie ma na przykład alergii na jakiś składnik danego kosmetyku). Polecałabym coś bezpiecznego, jak na przykład wspomniane kwiaty czy czekoladki .A jeśli chcecie podarować coś materialnego to warto zastanowić się nad sprezentowaniem kompletu pościeli.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.