Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    chmmm... nie chcę zapeszać, ale na ulotce piszą, że owu jest kole 10-15dc; znam tez przypadki, kiedy owu się poprzesuwała, tak więc musisz być gotowa i na jedno i drugie, tym bardziej, że nie wiesz jak to na ciebie działa
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 9th 2008
     permalink
    Hej laseczki. mam do was pytanko. Czy o okolicy owulacji bolało was podbrzusze i jajniki? Ja mam dzisiaj 15 dc a od wczoraj mnie pobolewa. Dzisiaj bardziej niż wczoraj
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJan 9th 2008
     permalink
    clo stymuluje pracę jajników i ich ból może byc z tym związany :)
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 9th 2008
     permalink
    Oj Dorotko, mnie przed wczoraj bardzo bolał jajnik, a wczoraj miałam owulację, świadczy o tym płyn w zatoce Duglasa. Więc wszystko wskazuje na to,że owulka lada moment
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 9th 2008
     permalink
    Mam pytanko. Czy któraś z dziewczyn będących tu w 28 dni i biorąc Clo urodziła więcej niż jedno dziecko?
    Bo wiecie, moja gin po dzisiejszym usg powiedziała, że owulka u mnie była wczoraj z prawego jajnika. Jest płyn w zatoce Duglasa i tempka 37.0, a w lewym jajniku dojrzewa pęcherzyk. Ma 17.8. i pęknie za 3-4 dni. Do tej pory myślałam, że to niemożliwe aby między komórkami jajowymi było odstępu 4 dni. Co sądzicie. Może tak być, czy mam zmienić lekarza?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 9th 2008
     permalink
    Kajunia miała bliźniaki.
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 9th 2008
     permalink
    Dzięki dziewczyny. Czyli moje dolegliwości są normalne :bigsmile:
    Iwin tak jak pisałam nie mam zielonego pojęcia o tym co napisałaś :shocked:
    Kurczaki, tylko żeby mi się ciąża mnoga nie przytrafiła :confused: bo padnę :wink:
    • CommentAuthorwiola24
    • CommentTimeJan 16th 2008 zmieniony
     permalink
    czy clo bierze sie rano czy na noc?bo ja wzielam przed poludniem i niewiem czy to ma jakies znaczenie a biore 1-wszy raz,i 1-wszy dzien:whorship:
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Wiola to bez znaczenia o której. Ustal sobie tak żeby ci pasowało. Ja brałam w południe, ale kilka dziewczyn na noc, żeby jakby co uniknąć skutków ubocznych (a właściwie żeby w dzień nie odczuwały tych ewentualnych skutków) :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    popieram wersję doroty :)))
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Jeszcze tydzień i będę wiedzieć czy CLO mi pomogło :wink:
    Trzymajcie kciuki :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    trzymamy Dorotko, trzymamy:)))
    hihi:)) za wszystkie trzymamy:))
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Beatko nie dziękuję hehe :wink:
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Mam pytanie do dziewczyn, które stosowały lub stosują CLO. Czy zauważyłyście wzrost temp w III fazie odkąd wprowadziłyście ten wspomagacz? Albo napięcie w piersiach, a szybciej tego nie miałyście?
    •  
      CommentAuthormatyka13
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    a ja mam pytanie do dziewczyn, które stosują, bądź stosowały bromergon. Jestem podczas pierwszego cyklu brania tego leku i co rano budzę się z bólem głowy... takie migrenowe bóle... czy to jest normalne? i czy może to być spowodowane przez bromek? dodam, że biorę 0,5 tabletki na noc.
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    Oj tak matyko. Ja bromek biorę już ponad rok ale zanim mój organizm się przyzwyczaił to był kosmos.
    Bóle głowy - straszne, zatkany nos, drętwienie w łydkach, omdlenia, zawroty głowy. Myślałam że nie dam rady. Ale po jakimś czasie już nic mi nie było. Chyba trwało to 1.5 cyklu.
    Za to teraz nic mi się po nim nie dzieje. Łykam jak witaminkę. Nawet nie pilnuję już żeby było zaraz przed snem. Zdarza mi się wziąść go do 3 godzin przed snem i nic mi nie jest
    •  
      CommentAuthormatyka13
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    a powinno się zaraz przed snem? bo ja właśnie często biorę go trochę wcześniej, żeby potem nie zapomnieć... no właśnie zapomniałaś kiedyś wziąć? coś się dzieje? bo w sumie ja mam prolaktynę w normie, tylko tę po tabletce mam przekroczoną :-((
    •  
      CommentAuthormatyka13
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    no i jeszcze jedno pytanko: a jak z alkoholem? bo czytałam na ulotce, że jest niewskazany przy bromku.
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    Matyko, bromergon trzeba brać zaraz przed snem, by uniknąć skutków ubocznych (przespać je), co do alkoholu, to jak miną ci już wszystkie dolegliwości to wtedy możesz, musisz sprawdzić na sobie po troszku
    •  
      CommentAuthormuszelka
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    miejmy nadzieję, że to Clo nam pomoże...
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Mi pomogło. Także dziewczyny głowa do góry. Trzymam za Was kciuki. Buziaki. :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorAnnG
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Miło jest mi do was dołączyć. W sobotę skończyłam brać CLO (2 dni temu). Czy któraś z Was miała zabieg laparoskopii?
    U mnie wykryto i potwierdzono PCO, w trakcie operacji ponacinano obydwa jajniki, stwierdzono że jajowody mam drożne.

    Czy któraś z Was po tym zabiegu i przy takiej dolegliwości zaszła bezproblemowo w ciąże biorąc jednocześnie CLO??
    Zastanawiam się czy w przypadku gdy nacięto mi jajniki i teoretycznie nie powinno być problemu przy powstawaniu i pękaniu pęcherzyków od razy zajdę w ciąże?
    Wiecie coś na ten temat?
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Justa42 a za którym razem ci pomogło?
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Cześć Dziewuchy;)
    ja dziś 2 dzień na Clo..... co to będzie co to będzie;))):cool:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Dorota ja brałam wcześniej ale przerwałam leczenie. A za drugim razem to po 3 czy 4 cyklu. Jeny już nie pamiętam. Ale chyba po 3.
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Dzięki za odpowiedź Justa. A czy wogóle komuś się udało za pierwszym razem?
    •  
      CommentAuthorAnnG
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    No właśnie, czy któraś zaszła w ciąże za pierwszym razem?

    Dorota27 robiłaś już test ciążowy by sprawdzić czy jesteś w ciąży po Clo?
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Ann, jutro będziemy wiedzieć czy Dorotka zafasolkowała po Clo. Wydaje mi się, że tak hi,hi, hi
    •  
      CommentAuthorpokrzywa
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Dorotka .... gratuluję !!!:cheer:
    miał być pierwszy i ostatni z CLO i ;) i jest hi hi
    To daje mi nadzieję. Ja w piątek zaczynam z CLO. Może i dla mnie będzie pierwszy i ostatni :tooth:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    A to już pewna wiadomość?? Gdzie ta Dorotka?? Niech tutaj szybko się chwali :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAnnG
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Tak bardzo bym chciała by to był również mój pierwszy i ostatni raz z CLO :((((((((((
    Cały czas mnie pobolewają jajniki, raz jeden raz drugi, od 8 dnia cyklu codziennie przytulam się z mężem, miałam już owulację (poznałam to po śluzie), jak myślicie...udało się?
    Mój mąż na początku stycznia robił też badania nasienia, wyniki ma dobre, mieści sie we wszystkim w ramach normy.
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    AnnG, miejmy nadzieję :)
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Jestem i potwierdzam :bigsmile::bigsmile::bigsmile: Wczoraj testowałam i dwie konkretne krechy:Jutro lub w sobotę powtórzę test, żeby być pewną czy wszystko z ciążą ok :bigsmile:>
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Dorota, ale masz fajnie :)
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 24th 2008 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorAnnG
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Dorotko szczerze gratuluje!!!
    Powiedz proszę czy faktycznie brałaś tabletki Clo tylko jeden cykl?
    Jak często i kiedy zaczęłaś współżyć, w którym dniu cyklu?? Jeszcze przed końcem brania tabletki czy zaraz po?
    To dla mnie ważne, bo również czekam na efekty?
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Dorota, piekne zdjęcie :) Prawie jak pierwsza fotka Waszego dziecka ;)
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
    •  
      CommentAuthorAnnG
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    Czy którąś z Was tydzień po owulacji bolały bardzo jajniki?

    Strasznie mnie dziś boli, aż nie mogę chodzić, zaraz jajniki wylecą mi w kosmos...dlaczego tak boli, czy wiecie?
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    albo produkują hormonki, albo zrobiła sie torbiel, albo jeszcze nieciekawiej... zależy od stopnia bólu; jeśli jest nie do żniesienia, radziłabym sie wybrać do gina; jeśli tylko lekko pobolewa, to jest szansa, że fasolka tak z jajników soki wyciska :)))
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorAnnG
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    Dzięki serdeczne Giga za odpowiedź!!!!
    Problem w tym że mój ginekolog jest na 2 tygodniowym urlopie....a co jeśli boli mnie tylko jeden jajnik.
    Poza tym nigdy nie miałam torbieli, w trakcie operacji stwierdzono PCO i by ułatwić zajście w ciąże ponacinano w trakcie zabiegu jajniki.
    Czy w związku z tym prawdopodobieństwo ciąży jest duże??
    Jeśli to fasolka to zniosę dla niej wszystko.
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    a tempkę mierzysz?
    po nacięciu na pewno szanse są większe niż przed, ale gwarancji i tak nie ma; to, że nie miałaś torbieli nic nie znaczy niestety... a jak gina nie ma, to sie umów do pierwszego lepszego, który ma usg u siebie; zawsze możesz powiedzieć, że jesteś na clo i że masz takie bóle i cię to niepokoi
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorAnnG
    • CommentTimeJan 26th 2008
     permalink
    Temperatury nie mierzę.
    Dziś boli mnie trochę mniej.
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 26th 2008
     permalink
    AnnG brałam pierwszy cykl i o dziwo sie udało za pierwszym razem :bigsmile: Wszystko możesz sprawdzić u mnie na wykresie. Zajrzyj do mnie
    •  
      CommentAuthorAnnG
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Dziś nie widzę u siebie żadnych objawów ciąży...nic mnie nie boli.
    Tylko jeden dzień bolały mnie jajniki bardzo mocno, następnego dnia mniej a dziś w ogóle. Czy w związku z tym mogłam zajść w ciąże????
    Czy któraś z was tak miała, że bolały jajniki/jajnik tylko parę dni po owulacji i były w ciąży??
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Ann w okresie owulacyjnym miałam bóle podbrzusza i jajników, więc wszystko możliwe. Trzymam kciukaski i przesyłam zarazki **********************&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&########################## :bigsmile:
    • CommentAuthorEwelinka0
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    zauwazylam ze mnie tak boli lewy jajnik dokladnie co miesiac... ale nie zazywam jak narazie clo a staram sie juz od 8 miesiecy...nie wiem jaki jest tego powod od jakichs trzech miesiecy tak mnie boli przez jeden dzien co miesiac... i czasem jeszcze w jakies inne dni ale to tak pobolewa chwileczke i przestaje...nie wiem jaka jest tego przyczyna...gin nic mi niepokojacego nie powiedzial...kazal czekac i starac sie i miec nadzieje...ze mna wszystko w porzadku m jeszcze badan nie robil ale jak dojdzie do roku staran wtedy \mamy cos wiecej z tym robic...pozdrawiam buziak Dorotka wielkie gratulacje!!!!szczesciara \z Ciebie ~!!! zdrowia dla Ciebie i Fasolki buziak
    •  
      CommentAuthorAnnG
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Hm..pobolewa mnie delikatnie prawy jajnik...czyżby to była fasolcia?
    • CommentAuthorEwelinka0
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    mam pytanie...ile kosztuje ten lek???prosze o odpowiedz:(
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    Przy pełnej odpłatności 15 zł :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    jak jajnik boli jeden dzień w cyklu, to zapewne oznaka owulacji

    Ewelinko - clo jest na receptę; poza tym nie warto go brać, jeśli nie ma wskazań
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.