Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Wilma30 a powiedz mi tempke jaka mialas? bo ja mam caly czas teraz podwyzszona. Obserwuje takze sluz i teraz mam go dosc duzo i jest kremowy
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    akimon mam nadzieję...chciałabym żeby to były objawy implementacji .... :( ale już mam dosyć, jeszcze się dzisiaj dowiedziałam, że mój lekarz jest prawdopodobnie bardzo chory i dlatego też tak rzadko i krótko przyjmuje :( mam dosyć :(
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    ewelinaO temp miałam wysoką ale chybe przez infekcję już wtedy:(mierzoną od dołu:) mam w wykresie z poprzedniego miesiąca to zerknij hmm myśle że ja Ci nie spada to testuj rano i śluz w sumie na początku ciąży jest taki ja tak miałam w 1 z synusiem :)powodzenia i czekam na wieści poczytam jak wrócę z pracy spokojnej nocy i do jutra staraczki:grouphug:
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    witam tescior zrobiony i lipa ale ja i tak się nie nastawiałam na pozytywa bo wiedziałam ze ten cykl był na straty
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    Szkoda Iwus ale następny będzie i może szczęśliwy pozdrawiam gorąco
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    Sylwia16 głowa do góry, czasami tak jest, że wszystko jest nie tak, ale po każdej burzy świeci słońce. Dla nas też kiedyś zaświeci :)

    Aż nóż w kieszeni się otwiera na myśl, że my tutaj robimy wszystko, żeby tylko mieć swoje ukochane dzieciątko, a taka "matka" w Lublinie zabija trójkę swoich noworodków - i gdzie tu sprawiedliwość.

    Głęboko wierzę w to, że kiedyś nam wszystkim się uda i będziemy miały nasze maleństwa :)
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    akimon czekam na to prawdziwe słońce.... ja dzisiaj nadal czuję brzuch dołem, ale...tak sobie myślę i dochodzę do wniosku, że to chyba nie jajniki :shocked: tylko tak jakby mi brzuch zdęło, ale nie wiem co mi się dzieje :shocked:
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    ojej iwuś szkoda no :sad:
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    Sylwia16 może jednak się udało poczekamy zobaczymy - wiem, że podświadomość trochu działa i nie ma co się nakręcać, ale trzeba być dobrej myśli...
    U mnie dziś mija 9 miesięcy jak staramy się o dzidzie :(
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    iwuś ale @też nie ma?

    akimon my staramy się od 2009 roku :( o drugą dzidzię, cieszę się bardzo tym, że mam już jeden Skarb w domu i trzymam moooooooocno kciuki za staraczki, które jeszcze nie mają wcale! Życzę wszystkim z całego serca II kreseczek!!
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    Sylwia16 @ dalej nie ma ale przyjdzie ...
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    ja mam już traumy jak idę do wc....:neutral:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    iwuś przykro mi ....może w przyszłym cykl nam sie uda,mi w sumie mój gin wczoraj dał taką nadzieje że myslałam że jak go trzepne to mu mózg pietami wyjdzie ,jak tylko zaczoł robić mi usg to zobaczył tą szczelinke i powiedział że mam test ciążowy wyjdzie bo jest widoczny pęcherzyk ,ja mu powiedziałam że robiłam dwa dni temu bo cos wymiotowałam i wyszedł negatyw ,a wiec on westchnoł ramionami i powiedział : ACHA WIEC TO TYLKO SZCZELINKA W ENDOMETRIUM aż mi sie tam wyć zachciało
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    cecylka25 przykro mi :(
  1.  permalink
    ewelinaO zgaga to dobry znak :))) ja tak miałam strasznie się męczyłam ze zgagą i były II kreski
    --
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    hehehe umnie promocja w APTECE testy cażowe płytkowe po 3,50 trzeba sie zaopatrzyc w wiekszy zapas
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    ja już mam dosyć tych testów !! chce jeden a porządny!! :)

    ps. jakie kupujecie? ja ostatnio jakiegoś bobasa (taki w żółtym opakowaniu) :)
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    zgadzam się z Sylwią chcę ten jeden z dwiema kreseczkami

    Ja miałam różne, ten bobasa też miałam ostatnio w sumie to nie widzę żadnej różnicy zawsze jest jedna bardzo wyraźna wręcz bordowa kreska ;(
    A w tym miesiącu to się tak nakręciłam, że szok. Zawsze miałam dobry węch a teraz po prostu prawie wszystko mi śmierdzi i kawa smakuje a jakoś jej nie lubiłam.
    Znając życie podświadomość, eh.....
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    akimon trzymam kciuki chociaż wiem że organizm płata figle ja w tym cyklu mialam podobnie z tymi zapachami i do tego wszelkie objawy ciążowe łącznie ze zgaga której w życiu nie mialam :bigsmile: i dupa także lepiej sie nie wsłuchiwać:wink:
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    raczej jestem sceptycznie nastawiona ale jutro się przekonam bo muszę zrobić test....
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    a to życzę pięknych dwóch kreseczek :bigsmile:
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    napiszę jutro co wyszło a teraz zmykam się dotlenić :)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    akimon powodzenia zycze
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    akimon ja także powodzenia życzę,
    Cecylka25 kurczę faktycznie pewnie też bym sobie tak pomyślała jakby mi lekarz z taka gadką wyskoczył:(
    ech a z tymi objawami ciążowymi to ja przez parę cykli miałam takie jak na ciąże i nici więc uważam że faktycznie mózgi nam czasami płatają figle ;(
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 11th 2013 zmieniony
     permalink
    akimon ja te trzymam kciukasy namoim tescie dzis nie wyszło nic @ dalej nie ma hmmmm
    ja kupiła dzs 3 testy w promocji jak wyjda II kreseczki to kolejny testy wykonam z niedowierzania heheh ale to w nastepnym cyklu teraz czekam na @ parszywą heehh
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 11th 2013
     permalink
    Dziewczyny odebrałam wymazy i jestem w szoku! w poniedziałek przed hsg wyszły leukocyty liczne nabłonki i flora bakteryjna ++ we wtorek zrobiłam wymazy z kanału i szyjki macicy i obydwa UJEMNE czyściutko jak to jest możliwe że dzień wcześniej w biocenozie wyszła infekcja i nie zrobili mi hsg:(

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 11.04.13 16:06</span>
    czy któraś miała taki przypadek ????
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 12th 2013
     permalink
    no i to co zwykle 1 kreska :(
    tracę już wiarę, że będę mieć chociaż jedno dziecko ;(
    • CommentAuthorrafał_iza
    • CommentTimeApr 12th 2013
     permalink
    Dziś żonka odebrała wyniki bety i jest 2021 IU/ml czyli 6 tydzień. Cieszymy się.

    Czyli możemy potwierdzić oficjalnie że w 3 cyklu z clostilbegytem się udało.

    Teraz we wtorek wizyta u Pani ginekolog i czekamy na nasze zdrowiutkie dzieciątko.

    Dziewczyny nie traćcie nadziei, ponieważ z własnego doświadczenia wiemy ile to kosztuje stresu, złości, rozczarowania... Przeżywaliśmy to prawie 2 lata i byliśmy przygotowani na więcej.

    Życzę Wam wszystkim i każdej z osobna upragninego dzieciątką.

    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 12th 2013 zmieniony
     permalink
    rafał_iza jeszcze raz gratki
    akimon nie m co tracic wiary, wiesz ile na forum 28 dni było własie taich dziewczyn co tez juz nie sadziły ze zostana mamai a teraz maja wiecej niz jedno , nawet moja kuzynka tez miała problem z zajsciem leczła sie zeby miec jedno pozniej leczyla sie zeby miec drugie a teraz bedzie rodzic trzeci i nawet nie wie kiedy zaszła bo po drugiej ciazy powedziel jej ze juz wiecej miec dzieci niemoze wic nie uwarzali i pach bedziemiał 3 dzieci hehe same córki ...
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 12th 2013 zmieniony
     permalink
    akimon przykro mi :sad: nie poddawaj się. U mnie nawet owulki nie było w tym cyklu :(
    iwus 32 a Ty kochana kiedy testujesz po raz kolejny? Czy już sobie odpuściłaś?
    --
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 12th 2013 zmieniony
     permalink
    esperanca juz nie bende testowac wyszła jedna kreska wiec ciazy nie ma , ja nigdy nie robiłam wecej niz jeden test jak @ nie przyszła nie łudze sie tym ze moze jednak benda II kreski bo bym bardzie bzikowała tymbardziej ze ja na 99% wiedziałm eten cykl stracony bo bralam tylko CLO i nic wicej umnie sam pecherzyk nie pka a ni dostałam nic na pkniecie , jesli bym miaa monitorin i zastrzyk i pecherzyk by pekł a @ by daej nie było to jeszcze bym zatestowaa drugi raz , biore juz luteine na wywołnie i zaczyna nowy cykl tylko niech ta @ wkoncu se pojawi...
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 12th 2013
     permalink
    powiedzcie mi wy odstawiacie luteine i czekacie na @ czy podczas brania dostajecie@?
    Ja dziś ostatni raz brałam i dlatego robiłam ten test, lekarka mówiła, że po 7 dniach brania mam zrobić test jeśli wyjdzie pozytywny dalej zażywać jeśli negatywny odstawić i czekać.

    W ogóle jak długo można zażywać luteine lub duphaston bo ja biorę już 2,5 roku non stop ale ostatnio mnie brzuch boli po tabletkach
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 12th 2013 zmieniony
     permalink
    akimon ja biore luteine 11 lat zawsze na wywołanie , ale lekarz mi powiedzał ze brac cały czas od 15do 25dc i mowie mu to ze wywoła @ a on ze jesli bedzie ciaza to jest na podtrzymanie jesli nie bedzie ciazy to wywoła @... ale ja od tego cyklu zmiane mam lekarzai nie wie kompletnie jie on m dalej plany , od tego cyklu jsi przyjdzie @ mam brac Clo poziej dupkai i estrofem w 14dniu cyklu na monitoring
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 12th 2013
     permalink
    iwus32 pewnie masz rację z tym testowaniem. ja mimo wszystko trzymam za Ciebie kciuki. Też już bym chciała zacząć brać luteinę w tym cyklu i dostać @. Zawsze brałam 16-25 dc i @ przychodziła 28dc. A teraz mi się wszystko przeciągnie niepotrzebnie. Można przestać brać lutke np po 5-6 dniach brania i wtedy @ przychodzi czy niebardzo, czy trzeba te 10 dni koniecznie? Miałyście podobną sytuację?
    --
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 12th 2013
     permalink
    hej dziewczynki:) okresu jeszcze nie dostalam a na jutro mam termin. Musze przyznac ze zgaga mnie meczy caly czas oraz dzisiaj odczuwam takie lekkie pobolewanie jak na okres( znaczy sie nic mnie nie boli ani piersi, ani kregoslup tylko taki dyskomfort w brzuchu). Sama nie wiem co o tym myslec jutro sie wszystko okaze tylko tak teraz mysleowulacja przesunela mi sie na 22dc czyli okres tez moze mi sie przesunac?bo sama nie wiem
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 12th 2013
     permalink
    ewelinaO jak owulacje miałaś później to @ też może przyjść później. Ty robiłaś już teścik raz i coś wyszło o ile dobrze pamiętam... Kiedy robisz następny? Miałaś podawany pregnyl na pęknięcie pęcherzyka? Bo to też może sfałszować wynik testu.

    Treść doklejona: 12.04.13 15:52
    właśnie odebrałam wyniki badań. A właściwie sam estradiol, wyszło 88,01 pg/ml, i nie wiem jak mam to interpretować. Jaki powinien być wynik wtedy kiedy rośnie pęcherzyk? badanie miałam robione w 15 dc, ale w 12 jak byłam na monitoringu pęcherzyka jeszcze nie było. Czy to może być wina takiego poziomu estradiolu?
    Na pozostałe wyniki czyli AMH muszę czekać 2 tygodnie..
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 12th 2013
     permalink
    esperanca długo na amh musisz czekać ja czekałam około tygodnia
    ewelinaO ja miałam owulację 15dc a @ dostałam planowo cykl miał 26dni:)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 12.04.13 16:37</span>
    esperanca ja estradiol miałam robiony w 4 dc więc Ci nie pomogę :(
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 12th 2013
     permalink
    esperanca ja mialam robione badanie estradiolu w 3dc pozniej w 12 dc oraz w 22dc przed podaniem zastrzyku na pekniecie pecherzyka. Ja mialam estradiol 57 wiec moj lekarz powiedzial ze to bardzo slabo pomimo ze owulacje mialam....czytalam gdzies na forum ze lepiej miec niski estradiol niz za wysoki bo niski mozna podniesc. Estradiol badany przed owulacja ponoc pokazuje jak dojrzewa pecherzyk oraz jest bardzo wazny przy stymulacji bo w ten spspb sprawdza sie poziom hormonu zeby nie przestymulowac jajnikow. Aha jeszcze jedno wynik estradiolu podczas owulacji czy tez dzien przed nia powinien byc powyzej 200.
    A co do pregnylu tego nie mialam przepisal mi cos innego Ovitrelle w sumie to test robilam w 8 dzien po zastrzyku tak dlugo jeszcze by mogl falszowac wynik???sama nie wiem zobaczymy :)
    Wilma30 no ja test robilam do dzisiaj na niego zerkam i bo druga kreska jest ale slaba. Sama nie wiem co o tym myslec bo nie chce sie dolowac. A co do okresu jutro powinien przyjsc ale narazie nic sie nie zanosi senna jestem moja szyjka jest w tej chwili bardzo wysoko, zgage mam ale nie wiem czy nie wyolbzymiam :)
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    ewelina i jak tam?
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    hej zrobilam test jedna kreska........dzisiaj jestem 10 dzien po zastrzyku na pekniecie pecherzka wiec jesli zaszlo do zaplodnienia powinno juz chyba cos na tescie pokazac....nie ludzesie juz traz musze kupic zastrzyki z gonadtropiny i niech sie dzieje wola niebie...miłej soboty
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    hejka jadę zaraz do lekarza 13dc zobaczymy czy są jakieś pęcherzyki bo w zeszłym cyklu z Clo bolały jajniki w tym nic zero dolegliwości

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 13.04.13 09:50</span>
    ewelinaO może za wcześnie na test:neutral:
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    ewelinaO przykro mi :sad:
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    WILMA30 też tak miałam ostatnio. W zeszłym cyklu bolały mnie strasznie jajniki i pęcherzyk był. A w tym nic nie czułam i jak na razie pęcherzyka brak. W poniedziałek będzie mój 19 dc i idę ostatni raz na monitoring. Ale niektóre dziewczyny nic nie czują a mają nawet po 3 pęcherzyki także jeszcze nic straconego.

    EwelinaO nie za wcześnie na test?

    Iwus32 a tam u ciebie z tymi sprawami?
    --
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 13th 2013 zmieniony
     permalink
    esperanca hmmm umnie dalej cisza dalej czekam na @ bo ch zaczac noy cykl a dzi juz 31 dzien cyklu co ide do wc to mam mysi ze wkoncu @ sie pojawitan apalny pomału ustepuje......
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    ewelina przykro mi ....badz dobrej myśli :(
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    hej dziewczynki
    Złapałam doła dziś :( wyszliśmy z mężem na kolacje patrzę w prawo kobieta w ciąży, patrzę w lewo to samo, na wprost również. A po skosie co kobiety z niemowlętami - tak mnie to podłamało, że szok. Na dodatek zrobiło się ciepło więc mamy z wózkami wychodzą z bloków a ja już tracę nadzieję :(
    •  
      CommentAuthoraslonko25
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    Trochę was zaniedbałam widzę bardzo dużo nowych staraczek witam was serdecznie :) Ja od jutra zaczynam CLO ...
    akimon ja tez w takich sytuacjach łapie doła :(
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 14th 2013 zmieniony
     permalink
    hejka umnie wkoncu przyszła @ i zaczynam nowy cykl , chyba przyszła bo lac sie zemnie nie leje ale przy podcieraniu zauwarzyłam krew ....
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    ja też już nie mogę patrzeć na te brzuchate mamusie:devil:
    •  
      CommentAuthorTomira
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Aslonko nowe staraczki dziękują za powitanie! Ja na razie jeszcze lubię patrzeć na dzieci, oglądam w sklepach wózki, czytam opinie o pieluchach i ogólnie mam dobry humor, no ale jestem usprawiedliwiona chyba. To mój pierwszy prawdziwy starankowy cykl.
    -- Gniewuś 10.08.2015
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.