Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    cecylka25 ja stosowała testy owulacyjne.....zawsze wychodziły mi ok.....ale już w nie nie wierzę, bo usg mówiło co innego.... :(
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    cecylka25 ale zaopatrzenie kochana sobie zrobiłs :bigsmile::bigsmile:
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    A odnośnie castagnusa....brała również i olej z wiesiołka też :) można to spokojnie łykać bo ziołowe, ale mnie to nie pomogło :-/ owszem wiesiołek podziałal na śluz :)
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    ja po raz pierwszy zakupie testy owulacyjne i bende testowac OEPAROL bralm w tym cyklu ale ze sluzem umnie kiepsko , no moze bardziej wilgotno miałam , umnie wieczna susza jak napustyni hehehehh
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    a powiedzcie mi czy po lteinie i clo może wystąpić bardzo słaba @? moje krwawienie dziś sie jakby kończy ,w smie to nawet słabo sie zaczeło ,krew jest bardzo żywo czerwona ,widać ją jakby tylko przy podcieraniiu na podpasce prawie zero,jakieś dziwne to krwawienie niewiem czy to normalne jest?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    cecylka25 ja luteine biore od 11 lat bez niej nie miała bym @ ale z tym krwawieniem roznie mam raz jak wodospad a raz jak bym wcale jej nie miała, i moze dlatego ze biore ja tyle lat nowy lekarz do korego trafilam zmienił mi z luteiny na dupka do CLO ktorego biore i dobisał jeszcze BROMEK.... i zobaczymy czy wkoncu pojawia sie te II kreseczki na tescie bo ja juz mam serdecznie dość, juz dawno bym odpusiała ale jeszcze walcze.....
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    musze pogadac z moim ginkiem,dziwne to wszystko
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  1.  permalink
    Hej Dziewczyny,nie udzielam sie na forum,ale czytam intensywnie od wielu miesięcy.Dziś postanowiłam napisac,ponieważ zobaczyłam drugą kreskę na teście(PO TRZECH LATACH STARAN)!!!
    To był mój drugi cykl z clo(w tym roku),wczesniej brałam trzy razy clo,pózniej próbowałam z Femarą i Duphastonem.
    Termin mam na 8 grudnia(moja 7-letnia córka jest z 5 grudnia).
    Zyczę Wszystkim Wam dużo Siły i żebyście nie traciły nadzieji...
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    gosiaczitko - gratuluje kochana ! Szkoda że się nie udzielałąś bo jeszcze większa nasza radość by była ;) Ale super :***
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    gosiaczitka gratulacje ,no szkoda że niebyło Cię z nami wcześniej, miło słyszec że komus sie udaje ,to nam wszystim daje wielką nadzieje:) szczęśliwego rozwiązania życzę
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    Gosiaczitka gratulacje jakiś optymizm ze ci sie udało po Clo :smile:
    •  
      CommentAuthortuskaa82
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    Gosiaczitka, gratuluję z całego serducha! Czyli wiosna do Ciebie zawitała:))
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    Gosiaczitka, gratuluję! :) U mnie podobna sytuacja - mam 7 letnią córeczke z grudnia (23) i od ponad 3 lat problem z zajściem w kolejną ciąże :-/ Mam nadzieję, że się uda ....
    • CommentAuthoranitka99
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    Tinamar z tego co kojarze to wybierasz sie do Invimed-u? Chciałam Ci powiedzieć ze ja wczoraj sie wybrałam bo chce spróbować inseminacji a jestem w trzecim cyklu z clo i Ovitrelle. Owację mam pęcherzyki pękają a nie wiadomo jaki jest powód ze nie zachodzimy w ciążę. Pan doktor powiedział ze możemy spróbować inseminacje ale nie wie czy w naszym przypadku będzie ona skuteczna ponieważ nie jest znana przyczyna nieplodnosci i odrazu proponuje invitro i co ciekawsze jak sie zdecydujemy na inseminacje to kazał odstawić clo żeby organizm sie oczyścił i w następnym cyklu przyjść i wtedy nam zrobi. Nie wiem teraz czy odstawić to clo czy jeszcze poczekać z jeden cykl.

    Treść doklejona: 03.04.13 08:31
    Justynia w którym dniu cyklu robiłas sobie pierwsza bete?
  2.  permalink
    A to dziwne że kazał odstawić clo. Ja w tym cyklu miałam IUI i właśnie brałam clo i dostała ovitrelle. Tak samo jak u Was przyczyna nie znana. Miałam laparoskopię i histeroskopię - wszystko ok. M wyniki też są ok. A ciąży już 1,5 roku nie ma. A w 2010 zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu - niestety zaśniad groniasty mi ją odebrał :( Ale nie poddajemy się i walczymy aż do skutku! Tego sobie i Wam życzę - ślicznego, zdrowego różowego skutku :)
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    gosiaczitka gratki wielkie, a moje nastawienie do zisiejszego dnia fatalnie , jak widze co za oknem moze w koncu przyjdze wiosna i bociany przylecą wraz z usmiechem na naszej twarzy:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    bociany już są biedactwa
  3.  permalink
    Dziekuję za gratulacje dziewczyny,mam nadzieję,że Wy też zobaczycie dwie kreseczki.
    Acha i jeszcze jedno,nie sugerujcie się brakiem śluzu płodnego przy clo,ja nie miałam nic,nawet w srodku(badam szyjkę) a mimo tego się udało Sylwia16-może grudzień też będzie szczęsliwy dla Ciebie...
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    gosiaczitka chciałabym baaaaaaaaaaardzo :) dałaś mi nadzieję - a tym bardziej z tym śluzem - kiepskimu mnie :-/

    ale

    licze na te bociany ;) wczoraj (jak wracaliśmy ze świąt) widziałam 7 w locie :) później 1 i jeszcze 4 siedzące :) MI WYSTARCZY 1 RESZTĄ SIĘ PODZIELĘ Z DZIEWCZYNAMI :)

    Treść doklejona: 03.04.13 14:20
    aha! zakupiłam dzisiaj żel pre-seed przez internet, bo w aptece nie ma :-/ może i on się przyczyni :)
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    Dziewczyny mój 1 cykl Clo i Ovitrelle też nie udany w tym miesiącu hsg jak się uda zaczynam dzisiaj 2 cykl z Clo
    anitka99 i malutka2105 jak mam 3 lata starań za sobą pęcherzyki w cyklu z Clo piękne dostałam zastrzyk więc chyba pękły nie wiem bo lekarz nie kazał przyjść sprawdzić i planowo przyszła@:(

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 03.04.13 14:46</span>
    Cecylka 25 ja w tym cyklu robiłam testy owulacyjne i było tak że 2 krechy grube były a owu nastąpiła po 2-3 dniach więc ja nie wierze w te testy chociaż do ostatniego cyklu byłam pełna optymizmu a propo tych testów:neutral:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 03.04.13 14:48</span>
    zuzanka79 po Clo też nie czuję się najlepiej ale cóż czego się nie robi...
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    WILMA30 trzymam więc kciuki za kolejny cykl....
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    :) ja także
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    WILMA30, Cecylka 25 też kiedyś robiłam testy owulacyjne i nawet w nie wierzyłam do momentu kiedy przez cały miesiąc wychodziły mi dwie grube krechy a owulki najprawdopodobniej nie było wcale. Wykluczyłam też wtedy ciąże chociaż miałam już nadzieje (ponoć testy owulacyjny w ciąży wychodzą cały czas pozytywne). W kolejnym cyklu robiłam badania hormonów i się okazało że miałam cały czas podwyższony poziom LH dlatego testy wychodził pozytywne. Przy PCO bardzo często się to zdarza.
    Jak ktoś nie ma problemów z hormonami to na pewno warto testować.

    A propo clo, dzisiaj biorę ostatnią tabletkę w tym cyklu, fatalnie się czuję... A jutro na monitoring. Mam nadzieję że coś urosło.

    Trzymam za nas kciuki dziewczyny :) w końcu nam się uda !!
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    esperanca ja także po Clo czuje się fatalnie:(dzisiaj zaczynam 2 cykl z tym lekiem ale tylko przez 4 dni mam brać zobaczymy jak tym razem urosną
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    esperanca trzymam kciuki :)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    wilma na tych testach co sobie kupiłam jest napisane że jeśli pojawia sie dwie grube krechy to oznacza to że owulacja nadejdzie w ciągu 24-36h....wiec niewiem jak to jest dokładnie, za 5 testów zapłaciłam 27zł......niewiem czy bedzie cos z tego cyklu bez clo....10kwietnia mam pierwszy monitoring zobaczymy ....

    Treść doklejona: 03.04.13 15:14
    a gdzie sie podziewa nasza justysz????

    Treść doklejona: 03.04.13 15:16
    i pomóżcie mi co to jest linia podstawowa na wykresie?? czy to jest tempka z pierwszego dnia cyklu ??
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    Ja także jeszcze tego nie ogarnęłam :(
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    no własnie ja też nie mogę ogarnąć tej analizy wykresu może znajdzie taka co wie o co chodzi:)

    Treść doklejona: 03.04.13 15:23
    wilma w swoim cyklu masz zaznaczony tester-dzień niepłodny czyli że co? jakoś test zrobiłaś czy sugerujesz sie miesiączką :)))) ale ja głupia jestem :D
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    cecylka25 ale mnie rozbawiłas tym ,,, ale głupia jestem,,, hehe jak wieszość z nas nie ma pojecia co do tych wykresów
    fajnie ze jestesmy razem i sie nawzajem pocieszamy raz nam cieżko a raz wesoło....
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    hahha mówisz?? :wink:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    yy cecylka25 w sumie to myślałam że to że nie płodny to miesiączka ale w sumie nie wiem czy o to chodzi w tym wykresie???????

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 03.04.13 15:54</span>
    nie no tak doczytałam w tym testerze że dzień nie płodny czyli tak ja u mnie teraz:neutral:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    acha :bigsmile:to ja tez tak zaznacze:surprised::surprised:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    Anitak - to ciekawe co piszesz... ale kurcze - przeciez często nie wiadomo co jest przyczyną i mimo to IUI się robi... nie rozumiem czemu tak powiedział, pierwszy raz się z takim czymś spotykam... no własnie do Invimedu chcę iśc ale nei wiem do jakiego lekarza... ale jak mi coś takiego powie to się chyba poryczę :(((((
    --
    • CommentAuthoran_ma
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    następna dała nadzieje... teraz czekajmy aż nam się uda! :)
    ja jutro robie ostatnie badania z dłuuugiej listy. potem czekam na wyniki i wizyta :)

    wiem, ze napewno wyjdzie mi za wysoki testosteron... mam wąsik ale znam tyle kobiet, co go mają i mają dzieci.
    a dzisiaj zobaczylam kilka włosków na brodawkach piersiowych :/ czy testosteron moze sie zwiekszac...?

    czy któras z was ma za wysoki testosteron?
    a i ponawiam pytanie, które ktos zadał - jakie badania należy wykonac podczas okresu?
    bardzo prosze o odpowiedz - pozdrawiam was goraco! :)

    Treść doklejona: 03.04.13 19:27
    kiedys tez miałam moze ze 3 włoski na piersiach i je wyrwałam... nie wiem, albo wczesniej ich nie zauwazalam, albo ... eh...

    Treść doklejona: 03.04.13 19:42
    ale i tak nie trace nadziei :)
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    ja mam testosteron ok a wąsik i na brodawkach włoski też mam i wyrywam ;) Więc to nie ma chyba znczenia aż takiego ;) Powodzenia ! :*
    --
    • CommentAuthoranitka99
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    Tinamar ja byłam u dr Rokickiego on jest szefem InviMed-u. Wiesz mnie bardziej zdziwiło to że kazał mi przerwać branie clo i dopiero do niego przyjsc. Może jest tak, że zastosuje inne leczenie, któraś z naszych koleżanek pisała o zastrzykach z gonatropin one są silniejsze. Chyba jeszcze poczekam z tym bo to mój trzeci cylk z clo. Może się teraz uda :wink:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    dziewczyny apropo włosków na brodawkach to mi sie one pojawiły w momencie brania luteiny, a i odkąd faszeruje sie luteiną i po jednym cyklu z clo dziś stanełam na wagę 4kg do przodu:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: załamałam sie a to dopiero mój pierwszy miesiąc:shamed::shamed::shamed::shamed:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    cecylka25 ja przez 6mc brania luteiny+ clo przytyłam 25KG odpuscilam na rok starania ale znowu walcze i boje sie jak bedzie dalej z tym skokiem wagi
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    jeju masakra .....:( a schudłaś coś po tym roku?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    cecylka25 nieeeeeeeeee :cry::cry: kiedys udało mi sie schudnąc 35kg było to ciezkie ale dałam rade byłam faszerowana 28 tabletkami dzennie same chormony , ja w 2011 do 2012 zaczełam staranka i doszły leki szybko poszło o 25kg do przodu .... teraz prubuje schudnac jak narazie schudlam 3 kg przez miesiac ale ja znowu zaczełam staranka to pewnie pojdzie waga do gory....
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    no to współczuje ....sobie też chyba bo pewnie też mi sie nazbiera.....oby chociaż te kg na marne nie poszły
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    Hej dziewczyny nie uwierzycie byłam dzisiaj u mojego Pana doktorka i juz zadnej nadziei nie mialam po osttaniej wizycie bo jak wczesniej pisalam brak dominujacego pecherzyka... a tu dzisiaj wielkie zaskoczenie pecherzyk dominujacy jest na prawym jajniku 20mm:):):)a dzisiaj jest moj 22 dc. Jutro od rana mam zrobic estradiol i jak bedzie powyzej 100 to mam zrobic zastrzyk Otrivelle i po 24 h dzialac przed 2 dni z mezem :) Kurcze nawet nie wiecie jaka mi to dalo nadzieje bo myslam ze te clo juz nic nie dziala ....Pozdrawiam Was ciepło!:bigsmile:

    Treść doklejona: 03.04.13 22:12
    Dodam jeszcze ze lekarzrozpisal mi co robic jak estradiol wyjdzie ponizej 100 wtedy o 3-7 dnia cyklu clo 2 razy dzienie do tego w 3 dc Menopur, w 5 dc Menopur, 7 dc Menopur i 10-11 dc estradiol mam nadzieje ze mnie to ominie ale jak nie to w nowym cyklu taka terapie bede miala stosowana. Jak juz zdazylam sie zapoznac z cena Monopuru to cena 3 zatrzykow ok 300zl. Wiec terapia nie jest tania ale rozmawiajac dzisiaj z moim lekarzem bardzo skuteczna poniewaz 80% kobiet zachodzi po tym w ciaze.Wiec 3mam za Was kciuki dziewczyny aby nasze jajeczka w koncu cos wykluly :)
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 4th 2013
     permalink
    Po 1 cyklu z Clo przysyłać 3 kg ech ale nie czuje tego w całe
    :neutral:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 04.04.13 06:07</span>
    Przytyłam miało być
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 4th 2013
     permalink
    ewelinaO trzymam więc kciuki :) ja się zastanawiam czy nie wcisnąć się dzisiaj znowu do lekarza na usg :shamed: chciałabym zobaczyć co tamsię dzieje :confused: bo jakoś tak jajniki czuję, jakby mnie lekko kłuły a boję się, żeby znowu sie cysta nie zrobiła :cry: nie cierpię tej niepewności :angry:
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 4th 2013
     permalink
    Sylwia spokojnie bedzie dobrze :bigsmile:
  4.  permalink
    U mnie jednak lipa mało cokolwiek ruszyło, ale może może 22 dc mam progesteron zrobić, ja nie mogę sobie pozwolić na zastrzyki na jajeczkowanie bo mam jednego jajnika i to niebezpieczne, dlatego, jak w tym cyklu cudu nie będzie to przez jeden cykl dajemy odpocząć jajnikowi i na anty się przerzucam i dopiero po cyklu z anty znowu stymulacja. Ten pomysł wyszedł ode mnie ponieważ w pierwszą ciąże zaszłam właśnie po zatrzymaniu cyklu ale wtedy vissanne na ednometrioze brałam i dlatego teraz anty no zobaczymy.
    --
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 4th 2013 zmieniony
     permalink
    monisiunia1 ja tez ma jeden jajnik bo drugi usunięty i bralm PREGNYL zastrzyk....
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 4th 2013
     permalink
    a ja tylko jeden jajowód drożny
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 4th 2013
     permalink
    u mnie też tylko 1 jajnik jest ok.... drugi tyle, że jest i od czasu do czasu robi mi na złość :( ale generalnie jest do niczego :( miałam na nim 2 razy cystę endometrialną i wodniaka na jajowodzie .... drugi jajnik niby ok....
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 4th 2013
     permalink
    no to mamy mniejsze szanse ale ważne ze w ogóle je mamy :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.