Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    sylwia16 trzy lata już czekasz? o Matko to strasznie długo....współczuje Ci
    dziewczyny jak myslicie czy jest faktycznie sens powtórzyć test za pare dni?:shamed::shamed:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  1.  permalink
    Witajcie dziewczyny ja mam oczywiście podobny problem jak wy:sad: od dawna was czytam...Mam pierwszy cykl z clo i dupkiem dziś mój 40dc i @ brak...
    testy niestety negatywne:sad: nie wiem co robić , zwariować idzie od tego myślenia czy się udało:sad::bigsmile:

    Treść doklejona: 27.03.13 14:23
    CECYLKA 25 ja mam podobnie jak ty robie test nie wychodzi i powtarżam za kilka dni i znowu rozczarowanie . ja to już sie boję tych testów:sad:
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    chyba jak kazda z nas ja to sobie wkrecam ze sie udalo potem robie test i mowie ze napewno on cos nie dziala a potem @ i dupa:)
    -- p:
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeMar 27th 2013 zmieniony
     permalink
    cecylka25 z przerwami na laparotomię i laparoskopię.... :( Już takie doły mam, że koszmar....

    a co do testu....próbuj jeszcze raz ! Może akurat! Trzymam kciuki!
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    dziewczyny a czy w trakcie brania luteiny powinna wystapić @ czy wystapi tylko w tedy gdy ją odstawie ?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  2.  permalink
    Luteiny nigdy nie zażywałąm ale jak brałam duoka to przy przedostatniej tabletce dostawałam @
    a teraz jestem 15 dzień po ostatniej tabletce i @ nie widać

    Treść doklejona: 27.03.13 15:24
    SORKI CHODZIŁO O DUPHASTON
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    tak sie przyjeło że to dupek :) w pierwszej ciąży też go brałam :tongue:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  3.  permalink
    a clo też brałaś?
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    cecyclka25 pocieszam cie z całej siły:bigsmile:bedzie dobrze może w następnym zaskoczy:)
    ja także się staram 3 lata tak jak slywia16 i pierwszy cykl z clo wiec zobaczymy wczoraj objaw na pęcherz dzisiaj mniej :neutral:pobolewają jajniki i piersi z boku ale tak mam przed @ ale temp 37.6:shocked:
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    a mnie jajniki bola od 3 tabletki clo do dzisiaj czyli juz 8 dni no i nic testy owulacyjny nie pokazuja owulacji no i nie wiem dzisiaj 16dc
    -- p:
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    ja już czuję że przyjdzie wredota@ bo piersi mniej bolą i spadają:(
    • CommentAuthorjustysz
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    hej dziewczyny. Ja też dziś się czuję fatalnie, pęka mi głowa, aż mnie od tego mdli, więć pewnie przyjdzie@.....eh
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMar 27th 2013 zmieniony
     permalink
    hejka no jajuz po wizycie,zmiana lekarza i pierwsze wrazenie fajne całkiem inaczej podszedł do problemu bo ja dotychczas to tylko lekarz do ktorego trafiałam było widac ze przyjac jak najkruce i skasowac kase, ten lekarz bylo widac ze inaczej w gabineci błam 25min , i całkie inne leki tez ma clo ale d tego dupka i jszczejden jakis lek cos jak bromgeron czy jakos tak nigdy nie brałam tych lekow , zobaczymy czeka d noego yklu bo na ten cykl juz zapozoe zeby wprowadzic nowe leki...
    Treść doklejona: 27.03.13 17:27
    endzi91 ty masz wizytke na 17;50 trzymam kciukasy by było ja pownno....
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Iwus- to super ;) Najważniejsze w tym wszystkim to trafić na właściwego lekarza i to już jest pierwszy krok do sukcesu ;)))) Bardzo się ciesze ;;)
    Ja kiedyś brałam takie zestawienie i mniałam bardzo ładny cykl wtedy - zajść się nie udało ale nie wiem dlaczego po wszsytko było pięknie.

    Justysz, Wilma - mnie skolei wysypało na czole jak przed @ :((((

    Ale byłam na usg i clo pomogło na pęniecie faktycznei i była owulka a i endo całkiem całkiem bo 8,5 ;) Ale to dzięki mojej kuracji czerwonym winkiem zapewne ;) Teraz czekanie tylko pozostaej... jeszcze jutro tylko wyniki progesteronu odbiorę i czkamy na rozwój....
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Clo to na wzrost pęcherzyków a nie na pęknięcie raczej.
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Tinamar mnie nie wysypało ale z kolei mdliło wczoraj raz i dzisiaj raz myslałam że pęcherz bo tak mnie strasznie bolały jajniki wczoraj i podbrzusze a dzisiaj nic...wczoraj był 6 dzień po owulacji, piersi bolały masakrycznie ale dzisiaj też już mniej i nic zupełnie z tego nie kumam..obstawiam ten cykl jako nie udany niestety ale jeszcze pare dni do@

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 27.03.13 19:46</span>
    Tinamar gratuluje owulki i teraz czekamy:bigsmile:
    iwus32 fajnie ze trafilaś na dobrego lekarza który zaczął coś robić.
    Dziewczyny a na co się bierze tego "dupka":smile:????bo ja nie dostałam tego a to jest jakiś lek potrzebny czy na konkretny przypadek?
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Magdzik - też tak zawsze myślałam ale osttanie cykl emiałam LUF właśnie i dwoje lekarzy powiedziało żeby clo wziąć i że to na pęknięcie pomoże. Może poprostu przez to że stymuluje wzrost to od razu jakoś pęknięcie też... sama nei wiem i szczerze mówiąc znowu zła byłam na lekarzy że tych zastrzyków np mi nie dali i że głupoty gadają ale jednak może czasem wiedzą co robią... hormony miałam bardzo łądne więc może dlatego bez zastrzyku chcieli...

    Wilma - a ja własnie opieprz od Mini dostałam i od innych dziewczynek że objawy przed @ i na początku ciąży są identyczne i nei mam co wymyślać ;) Ale wiadomo że nie da się nie myśleć :/ u mnie też do @ jeszcze parę dni więc czekamy razem :*

    Treść doklejona: 27.03.13 19:50
    dupek to to samo co luteina ;)
    --
  4.  permalink
    Tinamar może tobie właśnie clo pomoże :)
    Moja przyjaciółka tutaj z forum też miała właśnie LUF, dostała clo i pęcherzyk sam pękł.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMar 27th 2013 zmieniony
     permalink
    no niby dupek to samo co luteina a cenowo wielka roznica, a na co jest bromeran bromek cos podobna nazwa mam go do wykupienia ale nie umie się na recepcie doczytac...
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    bromergon jest na zbicie prolaktyny - swojego czasu clo nie działało wogóle na mnie i dopiero po dodaniu bromka miałam piękne owulki ;)

    Biedroneczko - no na pewno pomógł na pęnięcie, teraz zobaczymy co dalej ale niestety ja człowiekiem małej wiary jestem ;) Ale nadzieja jest po dzisiejszym usg więc zobaczymy...
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    iwus32 tak jak Tinamar napisała bromergon jest na zbicie prolaktyny ja go brałam jakieś 2 tyg. ale miałam straszne skutki uboczne typu duszności itp. więc lekarz mi nmienił na dostinex nowszy lek i po nim jest ok łykam już prawie 8 miesięcy
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    no po tym bromergonie jak raz w dzien wzięłam to myśłałam że zejdę w pracy, ale potem jak na noc brałam to już te skutki uboczne przesypiałam i było ok. Tylko jak rano albo w nocy otwierałąm oczy to miałam takie mroczki i pulsowanie przed oczami że się normalnie bałąm, ale to podobno normalne ;)
    --
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    he to mam nadzieje ze juz bromergonie nie bende miala skutkow ubocznych po CLO mialam napady goraca ale tylko jak bralam wieczorem normalnie do golasa sie rozbieralam i pod koldre he he to pasowalo mojemu mezowi
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeMar 27th 2013 zmieniony
     permalink
    WILMA30 a jak ze śluzem przed owulacją? U mnie chyba nic z tego nie będzie :( mam ciągle powracający problem z infekcjami :( a teraz jestem przeziębiona i już widzę, że coś nie tak :(
    Mam jeszcze problem z temperaturą - rano mi się zapomina :-/ Nie wiem kiedy mierzyć, żeby było najbardziej wiarygodne :(
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    he to mam nadzieje ze juz bromergonie nie bende miala skutkow ubocznych po CLO mialam napady goraca ale tylko jak bralam wieczorem normalnie do golasa sie rozbieralam i pod koldre he he to pasowalo mojemu mezowi
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    ewelinuś ja pierwszy cykl z clo ,pocieszam sie że @ nie przyszła jeszcze wiec cień szansy mam :( ale powiem wam że od 2h boli mnie pobrzusze jak na @ i dotego mam ogromny ból dolnego ręgosłupa ciągnie mnie dosłownie w dół ,powinnam sie martwić ?
    willma ale masz tempke ? ja też miałam taką ale dziewczyny kazały mi ją oznaczyć jako zakłóconą po była sporo po owulce :/
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Ja po bromergonie wymiotowałam, słabłam, i co tylko..... tragicznie wpływa ten lek na organizm.... lepiej go brać na noc albo poprosić lekarza żeby oryginał przepisał PARLODEL..... jest różnica cenowa bo kosztuje ok 70zł a bromek ok 30zł ale nie ma aż tak tragicznych skutków.... i mam znajome które też brały bromek i wszystkie czuły się źle to mało powiedziane, tragicznie....
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Hej dziewczyny a wiec bylam dzisiaj u mojego lekarza na monitoringu cyklu. I tak ja mowil wczesniej nie ma dominujacego pecherzyka ....niestety ale nie zalamuje sie poniewaz bardzo mnie dzisiaj podbudowal. Powiedzial ze clo na mnie nie dziala i zastosujemy skuteczniejsza metode czyli zastrzyki gonadtropiny. Koszt takich zastrzyków to ok 200-300 zalezy jaka dawke trzeba dac. Ta ktora chce zastosowac u mnie tyle bedzie kosztowac. Mowil ze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze wynosi przy tym 80% i sa bardzo duze szanse na ciaze blizniacza. A wiec teraz mam wiztye za tydzien w srode i jesli nie wystapi zaden pecherzyk dominujacy bedziemy dzialac:)
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    Sylwia16 no właśnie 1 cykl z Clo i śluzu było dużoooo przed owu. Myślałam że mnie zaleje.
    Cecylka no to jak u mnie ta temperatura jest taka wysoko to chybe źle?

    ---Parlodelu nie znam jade na Dostinex też cenowo droższy od bromergonu ale ja poprostu nie mogłam brać :( skutki uboczne mnie dobijały czułam się fatalnie i także brałam na noc, ponoć lekarze przepisuja tego bromka bo stary lek tzn starej generacji i w miare cenowo tani.
    Dzisiaj znowu mam ból podbrzusza odbieram wynik moczu dzisiaj wiec zobaczymy czy to pęcherz faktycznie mi siadł;(
    Miłego dnia staraczki:bigsmile:
    • CommentAuthorjustysz
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    hej dziewczynki. Nie wytrzymałam, rano zrobiłąm test (może za wcześnie), jak nic jedna krecha.... Idzie się załamać z tym wszystkim:cry:
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    justysz będzie dobrze! wiem, jak to jest, gdy kolejny test wychodzi negatywnie :( Ja dzisiaj wybieram się do lekarza....mam nadzieję, że się wcisnę :/ poczytałam trochę o tych infekcjach i piszą coś o zastosowaniu rozgotowanej cebuli.... czy któraś z dziewczyn miała podobne dolegliwości i stosowała może cebulkę? :)

    Co do CLO to wczoraj wzięłam 5 tabletkę i teraz czekam na jakikolwiek efekt. Z dzidzi to raczej nic nie będzie ze względu na infekcję a co za tym idzie nie taki śluz :( ale jak mi się uda dzisiaj dostać do lekarza, to może chociaż na usg cokolwiek będzie widać...chociaż to troszeczkę za wcześni chyba :-/

    WILMA30 a wcześniej ze śluzem też tak miałaś? czy CLO tak podziałał?
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    witam was bylam wczoraj u nowego gina i to jest masakra co sie dowiedzialam nie mam pcos!!!!!bynajmniej na razie nie mozna tego stwierdzic clo mam natychmiast odstawic bo nie tylko ze na mnie nie dziala to jeszcze szkodzi....mam pecherzyki na jajniku ale powiedzial ze narazie pomonitorujemy 3-4 cykle i zobaczymy no i luteina w 2 fazie cyklu...moze hormony mi warjuja po odstawieniu tabletek anty...moglam takiej biedy sobie narobic tym clo!!!:cry:
    -- p:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    wilma nie jest zle z ta temperatura ale moze to jakiś stan podgorączkoy który to dzień cyklu ,niewiem jaa tempka jest w ciąży bo tez jeszcze sie ucze ,sprawdzam na wykresach tempki innych formoiczek i na tej podstawie obserwuje swoje ,tak jak mówiłam wcześniej gdy ja miałam taki skok to byłam po owulce już i dziewczyny mi kazały oznaczyć jako zakłóconą bo to stan podgorączkowy ....
    justysz ...widze że jesteśmy w takiej samej sytuacji ,póki nie mamy @ zawsze jest jakaś nadzieja..ile dokładnie jesteś przed @ ? ja jakbym miała brać pod uwagę ostatni cykl to @ powinnam dostać już wczoraj a tu cisza ...tylko cycki jak kamyki ,jak wczoraj sciągłam stanik to myslałam że na podłoge upadły:bigsmile::bigsmile::bigsmile:ale ja tak mam niestety przed miesiączką ,jedyne nad czym sie teraz zastanawiam to że kręgosłup mnie nawala ...niewiem w sumie od czego połączony jest w sumie z bólem podbrzsza ale dziś doszły jeszcze jajniczki .....jakies powalone to wszystko ,jutro testuje po raz drugi jak nie bedzie ciąży to w niedziele rozważe ostatni test przed odstawieniem lutki ...jak wyjdzie negatywny to chyba uchleje się jak bela ,od 2 miechów nawet winka nie skosztowałam bo ciągle na lekach , teraz basta :surprised::surprised::surprised::surprised:trzeba sie bedzie odstresować i jak króliczek nie przyniósł fasolki to go tak obleje że hej :bigsmile::bigsmile::bigsmile:ale sie rozpisałam ....ale mnie tak dziś naszło:shocked::shocked:

    Treść doklejona: 28.03.13 09:18
    a willma jak odbierzesz wyniki moczu i bedą bakterie albo stan zapalny to prawdopodobie to właśnie ta tempka dlatego taka albo ciąża jedna z dwóch:) powodzenia
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorjustysz
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    Cecylka, chyba jeszcze z 2 dni zostały mi do okresu........ I pewnie przyjdzie, bo brzuch mnie boli......... Pozdrawiam trochę z dołka:)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    ja wczoraj miałam traki dołek :( nie łam sie ,bedzie dobrze ...powtórzymy teściki a jak nie to w przyszłym miesiącu bedziemy działać ponownie
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorjustysz
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    Cecylko, no wiem wiem......... Jednak jakoś smutno.......Pozdrawiam:)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    no smtno smutno...szczególnie jak sie czyta posty że komuś sie dało a my dalej jesteśmy w przysłowiowej d....bedzie dobrze ..ja o pierwsze dziecko starałam sie 1rok ,w 3 miesiącu miałam skrobanke :( serduszko sie nie rozwineło, pół roku pózniej byłam już w ciąży z adim teraz ma 5lat ,i kolejny raz sie staram i niemogę zajść:(
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorjustysz
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    Cecylko, rozumiem, nikt nie ma łatwo....... Fajnie, że w końcu się udało i masz synka, teraz też bedzie dobrze. Trzeba nam więcej cierpliwości luzu. To chyba jednak źle w każdym objawie doszukiwać się zaraz ciąży - muszę się tego oduczyć w następnym cyklu:) Staram się ponad rok i nic.........cisza, co prawdę porządnie leczę się 1 cykl, prywatnie, za niemałą kasę , ale przynajmniej wiem co i jak. Miłego dnia:)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    ja też prywatnie chodze a przed pierwsza poroniona ciąża miałam duzo badań ,mąż też i okazało sie że to chyba głównie psychika była problemem trzeba było dac na luz,teraz niestety ten sam problem

    Treść doklejona: 28.03.13 11:25
    chyba
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    witam jak wasze zisiejszesamopoczucie , umnie trche kiepskie jak juz sie cos wbije do glowy to nie da sie nie myslec to zekanie na @ przyjdzeczy nie jest dobijajace..
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    odebrałam mocz jest ok ale robiłam wymaz z kanału do hsg i jest bakteria coli !!! skąd takie coś jestem w szoku :shocked:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 28.03.13 15:41</span>
    no i o hsg moge zapomniec w tym miesiacu :cry:jade do przychodni do ginekologa z tym wymazem niech coś radzi bo do mojego lekarza nie mam szans sie dostac:cry:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 28.03.13 15:42</span>
    pewnie dostane antybiotyk i nie wiem co z tym clo w nastepnym cyklu brac czy nie przy antybiotyku???
    • CommentAuthorandzik1978
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    Drugi z cykl Clo i kiszka,własnie dostałam okres.Najdzieja .......???Hmmm chyba juz jej nie mam.Mam dosyc chyba przestane sie leczyc co bedzie to bedzie,trudno.
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    andzik1978 to dopiero masz 2 cykl z clo wiec jeszce troche szansy jest nie moznase podawać wem ze kazdy ma te słabe dni ale nachozi nowy cykl i nowenazieje az wkocu sie uda nie poddawaj sie kazdy z nas ma zaisane tam u góry kiedy przyjdzien nas czas
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    hej dziewczyny ja jestem tu nowa i to moj pierwszy cykl z clo ale jakos marnie to u mnie wygląda:cry:
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    zuzanka79 czemu mowisz ze marnie....????
    • CommentAuthorandzik1978
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    Iwus32-Juz ok 3 lat bezsensownego leczenia i w sumie nie wiadomo na co,Trzy lata temu miałam pierwsze trzy cykle z clo i tez nic teraz po HSG myslałam ze moze cos bedzie ale jak mowie bark nadziei na lepsze jutro.W rodzinie rodza sie dzieci a u nas cisza,pustka................
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeMar 28th 2013 zmieniony
     permalink
    iwus32 jakos ta moja temperaturka nie powala no i ze sluzem tez jakos gorzej niz zwykle
    andzik1978 u mnie jest podobnie tez 3lataka starań i nic
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMar 28th 2013 zmieniony
     permalink
    andzik1978 ale wiedz ze niepłodnosc to nie bezpłodnosc i wkoncu musi se udac, mozezmiana lekarza - ja tez chodziłam po lekarzach i orazu było poznac cz che pomuc czy chce kase wyciągnąć i umnie było raczej to drugie bo jak moza chodzic do lekarza1,5 roku aon co chwila a jszcze te bania i ksa za wizyte za 3 dni z wynikami aaa jeszcze niec pani to i to zrobi i zas kasa za wizyte raz sie wkurzłam i wyszłam nie płacąc za wizyte a z 1,5 roku miałam tylko 6 razy clo i nic nie wyszło , wczoraj posza do nowego lekarzai naprawde wdze zepodszedł do spray inaczej fakt musze jechac 40 min autobusm a ma speciaizace wleczeniu niepłonosci a za wzyte kasuje 60-70zł a tamten zdzierał zemnie po 180zł za wizyte .... wiedz ze wszystkie tu mamy podobny problem i wkoncu pokoleji nam sie uda!!!
    • CommentAuthorandzik1978
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    Zuzanka79 widze ze jestesmy na tym samym etapie.A moze ktos jest z B-stoku i poleci mi dobrego lekarza??
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMar 28th 2013 zmieniony
     permalink
    andzik1978 ja wpisałm w gogle miejscowosc nie daleko mni zeby była i mi wyskoczły poczytałam troche o lekarzu przedewszytkim patrzała na jego specializacje , ale na wizycie opowedzałam jak bylam leczona i to bylo bezskutecznie i postanowl dac calkiem inne leki i inna metodą .... zobaczymy jak bedzie
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.