Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    nie no- możliwe, możliwe- nie spieram się. Ja nie zauważyłam załamania w rogu pokoju, tylko te drzwi własnie i takie mocno przesycone kolory.
    Ale w sumie to i tak chciałabym zobaczyć to drzewo na normalnej fotce. Jogna- sama malowałaś?
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeAug 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, pierwszy raz jestem na tym wątku i od razu pytanie. Macie jakieś pomysły na pokój dla 1,5 roczniaka? Do tej pory Kuba miał wydzielony kącik u nas w sypialni. Teraz chciałabym urządzić mu własny pokój, żeby młodszy nie budził go w nocy. Pokój jest średniej wielkości (ok 4x4 metrów) i jest tak już szafa taka pod zabudowę, więc jej nie będę zmieniać tym bardziej, że docelowo to będzie nasza sypialnia (za jakieś 3 - 4 lata;), a chłopaki dostaną swój własny pokój bardzo duży z osobną łazienką itp. ale wracając do tymczasowego pokoju Kuby. Macie jakieś fajne pomysły? Ciekawe rozwiązania? Dla małych chłopaków?
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeAug 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Hanny, a Kuba będzie miał nowe łóżko, czy będzie jeszcze spał w łóżeczku? Generalnie postawiłabym na stolik, krzesełka, może jakiś namiot (mój uwielbia). Mam też taką tubę z Ikei, przez którą młody pomyka. W tym wieku, to chyba raczej zrobiłabym naziemny plac zabaw, łóżka piętrowe i inne fajne rzeczy to jeszcze nie teraz. Kupiłabym też niski regał, żeby można było postawić na nim zabawki albo kosze. Ikea ma tego pełno w niskich cenach - myślę, że dla dziecka w tym wieku jest to dobra opcja, nie uszczuplająca zbytnio kieszeni:-)



    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeAug 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Mam sporo inspiracji ale dla większych dzieci- mój się jeszcze nie nadaje do pokoju z łóżkiem piętrowym - katastrofa murowana:wink:
    Podobają mi się też takie łóżka ale jeszcze nie kupuję, bo za 1,5 roku będziemy się przeprowadzać, więc wtedy poszaleję:wink:

    --
    A tu już bajer ale ładny:wink:

    Tu coś dla starszaków:

    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeAug 9th 2013
     permalink
    Myślałam, że na jakieś pół roku (do ok 2 latek, póki sie porządnie nauczy nie spadać z łóżka) zostawię mu to łóżeczko co ma (ma turystyczne, żeby się w głowę o szczebelki nie walił plus megawygodny materac). Jak młodszy zacznie być bardziej ruchliwy w łóżeczku ze szczebelkami (czyt. zacznie walic się w głowę) czyli tak liczę, że ok 6 mcy, czyli Kuba będzie miał ok 2 latka to planuję kupic Kubie łóżeczko już zwykłe dla dzieci, a młodszemu to turystyczne dać. aneta chyba faktycznie przejrzę stronki Ikei i zrobię mu mały plac zabaw (choć jak znam Kubę to u niego wszystko jest fajne na 2 minuty;P), bo to finansowo też nie tak źle wyjdzie, a i do pokoju starszaków się później jakis namiot przyda. Jak będziesz coś fajnego widziała to proszę wrzuć;)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeAug 9th 2013
     permalink
    Mi podobają się pokoiki w takim stylu:

    Image Hosted by ImageShack.us

    Image Hosted by ImageShack.us

    Image Hosted by ImageShack.us


    a dla starszych chłopców niezmiernie:

    4

    ale pewnie ze względów finansowych skończy się na Mamucie z Ikei :cool:


    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    Dziewczyny, jakimi farbami można namalować rysunki na ścianach? Jakaś konkretna firma, linia bezpieczna dla dzieci? Macie doświadczenie? Będę wdzięczna za rady :tooth:


    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    To ja sie pochwale pokoikiem mojej kluseczki..zdjęcia robione zanim sie urodziła jeszcze.



    --
    •  
      CommentAuthorLuba
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    Sony85: To ja sie pochwale pokoikiem mojej kluseczki..zdjęcia robione zanim sie urodziła jeszcze.


    Sony, mam ten sam przewijak a do tego szafę, łóżeczko i półkę:)
    I te same pojemniczki które masz na przewijaku.

    Kończymy właśnie remont, jak znikną zbędne rzeczy z pokoju małej to wkleję fotkę:)

    Słodki ten pokój Kalinki:bigsmile:


    -- ;
  2.  permalink
    Sony pięknie Wam wyszedł pokoik Kalinki:bigsmile:


    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeNov 8th 2013
     permalink
    Dziekuje ;)


    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 7th 2015 zmieniony
     permalink
    mnie czeka teraz skompletowanie wyprawki dla Syna oraz urządzenie prawie 30metrowego pokoju dla Łucji
    wezmę się zapewne za to w marcu dopiero ( bo teraz nie mam za co:P)
    wizję pokoju mam, powściągliwą jak to dżasti określiła bo chce się skupić na biało szaro błękitnej kolorystyce
    ( białe i błękitne meble, a szary raczej na kilku poduszkach na łóżku)
    nie wydaje mi się aby wyszło to mało dziecięco bo tona kolorowych zabawek załatwi sprawę
    do tego mam zamiar za wiele nie kupować, np zrobić z palety łóżko, na strychu mamy materac 90x200 obłozyć poduszkami i baldachim uszyć
    mieszkanie mamy wysokie ponad 3 m tak więc chyba nigdzie białego nie dostanę chyba że ktoś coś wie??

    Ev ja bym te puzzle zostawiła, wyglądają super i są praktyczniejsze niż włochaty dywan ( łatwiej wyczyścić ;) ) sama mam plan zamiast dywanu położyć dzieciakom matę skip hopa ( taki pretekst coby stary nie padł jak cenę zobaczy :P ) w ogóle bardzo fajny kącik ;)


    [wpis przeniesiony przez moderatora z tematu kompletujemy wyprawkę]


    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJan 7th 2015
     permalink
    Flavia, 30m.kw pokój Łucji będzie miał? I 3 m wysokości. Powiedz proszę, jakiej wysokości będziesz miała mebelki? I z ogromną chęcią bym zobaczyła efekt finalny :) Bo wymiarowo zbliżony będzie do pokoju naszej Gwiazdy, a ja zupełnie nie wiem jak się zabrać do tego.
    Teraz ma pokoik do spania (łóżeczko + szafa+ szafka + komoda). W tych meblach są ciuchy i kocyki, pościele i takie tam. I osobno ma taki (jak ja to mówię) pokój do zabawy (zabawki, jeździk, bujaki, lalki, miśki, basen z kulkami, stoliczek itd., itd, itd, itp).
    I teraz nie wiem, jak to fajnie połączyć, aby jeden pokój był pokojem dziecka, a nie dwa pomieszczenia zajmują Jej rzeczy ;)
    Jakiś fajny pomysł bym chciała podłapać, jak podzielić pokój na strefę "sypialnianą" i zabaw. Jak to wszystko zorganizować niewielkim kosztem oczywiście :) Mebelki, zabawki i takie tam mamy, więc jedyne czego mi brakuje, to jakiś fajny pomysł na urządzenie tego wszystkiego.


    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 7th 2015
     permalink
    OneKiss też mam zamiar wszystko tanim kosztem zrobić
    z mebli jak wspomniałam łóżko robię z palety coby nie miała daleko na podłogę ( obecnie śpi z nami, ciśnienia na wyprowadzenie jej nie mam więc łóżko 'dla picu'
    paletę maluję na błękitno na to materac i tona różnych poduszek w kolorystyce pokoju, nad 'łóżkiem' biały baldachim dla nadania klimatu... z racji wysokości muszę zrobić go sama i najtaniej będzie kupić kilka woali na allegro po 5zł i zszyć ;) )
    ubrania wylądują w starej 60 letniej retro szafie pomalowanej na biało... szafa ma stać w okolicy łóżka zamiast szafeczki nocnej mam dwie stare srebrne skrzynki/ walizki ( u mnie w pokoju pełniły dokładnie taką samą funkcję ;)
    mamy namiot tieepeee, drewnianą kuchenkę zrobioną w piwnicy przez wujka Łucji, chcę pomalować na błękitno ze 3 skrzynki drewniane i je dnem do ściany przywiercić jako pułki obok wygodny fotel do czytania książek gdzieś tam wcisnę ikeowski regał który mam na stanie raczej w poziomie... jest jeszcze opcja zrobienia i zawieszenia huśtawki ale to już jak pokój bedzie gotowy
    obawiam sie że pusto będzie na ścianach więc jakieś obrazki grafiki czy naklejki się ogarnie później


    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 7th 2015 zmieniony
     permalink
    flavia: wezmę się zapewne za to w marcu dopiero ( bo teraz nie mam za co:P)
    wizję pokoju mam, powściągliwą jak to dżasti określiła bo chce się skupić na biało szaro błękitnej kolorystyce
    ( białe i błękitne meble, a szary raczej na kilku poduszkach na łóżku)
    nie wydaje mi się aby wyszło to mało dziecięco bo tona kolorowych zabawek załatwi sprawę

    FLAVIA, spoko loko!
    Wychodząc z tego założenia, co Ty w ostatnim cyt zdaniu, Pokój Mery pomalowalam na szaro (ku rozpaczy babć) i wstawiłam białe meble. Sofa fioletowy melanż, zasłony gładkie żółte, zielony dywan.
    I zapewniam cie, ze jak sie wchodzi, to jest na maksa kolorowo ze względu na książeczki, zabawki, klocki, kolorowe poduchy etc.
    To ofc kwestia gustu, ale ja lubię tego rodzaju zestawienia, wiec chętnie zobaczę efekt u ciebie.
    Jak widzę kolorowe ściany to mi słabo, jakoś taki chaos odczuwam. W domu mamy wyłącznie białe i szare ściany i to sie ekstra sprawdza, bo sprawia wrażenie porządku (nawet jak sie tylko noga podgarnie;), a w pokoju dziecka to istotne ;)
    Tak wiec, będzie pani zadowolona, jak mawiał klasyk :wink:
    Ps: kallax ikei daje radę ;) my mamy jeden w poziomie na zabawki, a drugi w pionie na książeczki. Sprawdzają sie super, polecam.


    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 8th 2015 zmieniony
     permalink
    Białe ściany przy dziecku najpraktyczniejsze
    Nie raz już brałam wałek i zamalowywałam Luśkowe arcydzieła ;)
    Uwielbiam skandynawskie wnętrza, sama się inspiruje kilkoma profilami na instagramie i wcale nie musi być biało zaraz odszukam profil jeden i Wam podlinkuję ;)
    Użytkowniczka zowie się knipsarina i fajne czasem fotki wstawia, ogólnie sama żyć bym w takim domu nie chciała ale pozna podłapać jak fajnie kolorem nadać charakter prostym mebelkom


    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 8th 2015 zmieniony
     permalink
    U Milki w pokoju (jeszcze niedokończonym) szary i tablicowy na ścianach.
    Możnaby stwierdzić, że grobowo wręcz... Ale białe meble, kolorowe zabawki i dodatki zrobią swoje. :bigsmile:
    Mi z kolei zależało na tym by nie było zbyt pstrokato, by "baza" była taka, że łatwo później zmienić klimat dodatkami.


    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    mangaa: Mi z kolei zależało na tym by nie było zbyt pstrokato, by "baza" była taka, że łatwo później zmienić klimat dodatkami

    o to to! Ja taki całe mieszkanie mam:wink:

    Treść doklejona: 08.01.15 09:51
    Są mamuśki co zabawki pod kolor pokoju kupują, ale ja aż tak zboczona nie jestem :)
    Za to pokój robie pod pluszaki jakich kolekcje ma moje dziecko do tego nie będzie to kolorystyka typowo dziewczęca czyt różowo wszędzie wiec Łatwo będzie tam Kosmę przerzucić jak podrośnie:smile:


    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    Ja tylko nie lubie takich mega powaznych pokoi dla dzieci.
    Tak samo przestalam tak do bolu unikac rozu a polaczenie mocnego turkkolorów :)uksji mega mi sie podoba.

    Flavia puzzle mi sie slizgaja po podłodze no i jest ich troche za malo. Ciezko swobodnie bawic sie na podłodze. A juz nigdzie nie ma tych puzzli.
    a dywanu ja nie chce wlochatego tylko płaski :)

    Manga masz racje z ta "baza". Chociaz na ten monent ten pokoj wystarczy na dobre kilka lat. A po kilku latach jesli bedziemy cos zmieniac to ja i tak ściany maluje bo bankowo juz kolor troche straci oraz brudne beda.

    dzasti właśnie wg mnie czesto sie zapedzic mozna dla wlasnego zadowolenia. A w koncu to pokoj dziecka i niech bedzie troche tych koloro

    Treść doklejona: 08.01.15 11:07
    Flavia u mnie w sumie tak samo. Niby jest troche tej fuksji ale to tylko dodatki wystarczy ze dam na druga strobe i juz zrobi sie inaczej. Nooo w razie syna to moze to drzewko ciut dziewczynskie :P

    Treść doklejona: 08.01.15 11:10
    Aha Flavia zazdraszczamy! 30m to ja salonu nawet nie mam :(
    A powiedz masz tam dwa okna i możliwośc zrobienis na przyszłość osobnych pokoi dzieci?


    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Dziewczyny w jaki sposób trzymacie zabawki dzieci? my mamy ich mnóstwo na chwilę obecną są w tych plastikowych pojemnikach z kołkami. No a teraz w planach przeprowadzka i chciałabym to jakoś ogarnąć. Myslalam nad takim czyms ale nie wiem czy dużo tu się zmieści...:neutral: i nie wiem jak to ma się w ptraktyce. W sensie teraz te zabawki sprzątamy w sekundę, a tam układanie itp. praktyczne to czy będzie robił się bajzel? bo ja oczami widzę, zabawki porozwalane na tych półkach, poustawiane wiecznie od czapy.





    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    flavia: i u mnie alles się sprawdził, obecnie mam zamiar zakupić mój ulubiony model cafe late w liczbie sztuk 3 :P

    A te usztywniane/lekko usztywniane nie dokształcania sie z czasem? Miałam taki karmnik przy Mery z dopasowana.pl, juz zapomniałam model (a na stronie teraz maja tylko trzy karmniki :shocked:) i przez to odginanie miseczki przy karmienia z czasem odksztalcily sie te usztywnienia przy wszysciu miseczki pod pachą. W efekcie wyglądało to pod bluzką jak taki brzydki wałek :confused:.
    Dlatego ja na codzień to jednak miękki znowu zakupie, a usztywniony na większe wyjścia.
    Chyba, ze Wam sie te Allesy nie odksztalcily...?

    Treść doklejona: 09.01.15 10:21
    hopelight: Dziewczyny w jaki sposób trzymacie zabawki dzieci?

    Hope, ja mam, jak wspominałam, ikeowskie Kallaxy, wklejam niżej foty. Jeden na zabawki, drugi na książki.
    Zrobiłam zdjęcia przed chwila, to nie jest pokój po sprzątaniu, po prostu Maryśka akurat odkłada te rzeczy do szafek, bo do nich sięga bez problemu.
    W tych materialowych pudlach trzymamy klocki, puzzle - wszystko, co sie trudno sprząta, wiec łatwiej wrzucić do pudełka i juz.
    No ale dzieci sa rożne. Mery jest jeszcze jedynaczką, wiec to wyglada tak, ze bierze dane pudło, wywala i buduje. Abo sięga po pudełko z ciastolina i lepi.
    Zdaje sobie sprawę, ze jak dzieci jest więcej, to moze być masakra. Jak ostatnio były u mnie kumpele z dziećmi, to do pokoju wejść sie nie dało ;)
    http://28dni.pl/pictures/2377173.jpghttp://28dni.pl/pictures/2377178.jpg

    Treść doklejona: 09.01.15 10:24
    A pluszaki, w większości siedzą w tym koszu.


    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    My tez mamy te Kallaxy z Ikea i sa super. Latwe w utrzymaniu czystosci i pojemne. Szczegolnie te kosze :) Jeden jasno zielony mamy juz zlozony, druga szafka czeka az bedzie czas :)


    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Chyba wszystko zależy od dziecka. Nasz syn niby sprząta, łącznie z wycieraniem kurzu co drugi dzień, ale po tym jego układaniu półka nijak nie przypomina tych u Mary. A jak próbuję układać inacze to się wkurza,ze mu robię bałagan :-)
    Także u nas zdają egzamin pudełka - jako tako na półkach wyglądają i Młody zadowolony, że ma po swojemu.


    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Fajnie to wygląda ale ja włąsnie się obawiam tych poprzerwacanych zabawek....nie wiem czy chce takiego widoku, a sprzątać co chwilę czyli ukladać za niego to mi się nie chcę.
    Moze takie coś ale z pudełkami? sama nie wiem.
    Myslalam tez nad taką skrzynią, która jednocześnie jest siedzeniem i dokupić tylko wysoki, wąski regał biały. Pozostałe zabawki w starych pudełkach plastikowych bezbarwnych i na początek tak by wyglądał młodego pokój.Też muszę zrobić to najtańszym kosztem bo wszystkiego na raz kupić nie dam rady....:(

    wiecie może gdzie najtaniej takie skrzynie można kupić i taki regał?



    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 9th 2015 zmieniony
     permalink
    agigi: Nasz syn niby sprząta, łącznie z wycieraniem kurzu

    Jesteś odtąd moim mistrzem wychowania!
    Ja do dorosłości nienawidziłam kurzu sprzątać :)
    .
    Dziewczyny, ale naprawde uważacie, ze na takich Polkach dziecko podchodzi i przewraca te wszystkie zabawki? Przecież zazwyczaj bierze dane pudło, albo dana zabawkę i tyle. Potem to odkłada, przymuszony oczywiście, to nawet jak sama wtedy ustawie krokodyla albo poprawie misia, żeby nie gwałcił elfa od tylu, to jest to chwila, robię to w locie.
    W kazdym razie takie zamknięcie wszystkiego w pudlach sprawia, ze dziecko sie nie bawi częścią zabawek, bo ich nie widzi...

    Treść doklejona: 09.01.15 12:16
    Hope, obie rzeczy widziałam w Ikea.
    Nie, żebym była psychofanką ikei :wink: po prostu mam ja 15km od domu, wiec to mój najbliższy najtańszy sklep meblowy :wink
    Te skrzynie sa super, żałuje, ze nie mam gdzie wstawić takiej.
    A ta półka ma dość płytkie regały, obawiam sie, ze jakies pudła juz do niej nie wejdą i cała drobiazgami będzie musiała być na wierzchu...


    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Magdalena: Dziewczyny, ale naprawde uważacie, ze na takich Polkach dziecko podchodzi i przewraca te wszystkie zabawki? Przecież zazwyczaj bierze dane pudło, albo dana zabawkę i tyle


    Ja miałam może jakąś dziwną wizję przed to, że w przedszkolu w którym pracowałam były takie regały i nigdy porządku tam nie było. No ale wiadomo w sumie nie ma co porównywać do pokoju jedynaka.

    Magda a te kallaxy to głębokie są? dużo zabawek pomieszczą?


    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    HOPE do nich w Ikei od razu możesz dokupić pojemniki pasujące na str są chyba wymiary
    Obecnie mamy w salonie bawiliśmy i kallaxy brązowe a w nich Luśki zabawki sprzątam ja odkładam ' na miejsce' zajmuje mi to tyle samo czasu co mężowi jak wrzuca do jednego pudła. Ale luska zawsze przez to wie gdzie czego szukać i nie robi bałaganu


    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 9th 2015 zmieniony
     permalink
    My też w pokoju Zu mamy regał Kallaxa ;) Generalnie jestem jego wielką fanką :D
    Moja siostra, w pokoju dla dzieci miała TO, ale po roku wymieniła na Kallaxa. Ten system Trofast okazał się mało praktyczny.


    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Dolaczam do watku! Na wakacjach planuje urzadzic moim panom wspolny pokoj. Jest spory- 40 m (w tym osobna lazienka). Sciany na 100% biale. Flavia jestem strasznie ciekawa efektow u Ciebie...palety powiadasz zamiast lozka:devil:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Magdalena: W kazdym razie takie zamknięcie wszystkiego w pudlach sprawia, ze dziecko sie nie bawi częścią zabawek, bo ich nie widzi...

    Podpisują się wszystkimi kończynami.
    Na początku, gdy kupiliśmy Zuzce ten regał wsio pochowałam do pudeł. Finał był taki, że zapomniała o połowie zabawkach (ja zresztą też :bigsmile:) Po jakimś czasie wszystko powyciągałam (w pudłach zostawiłam tylko klocki i ciuszki dla lalek) i widzę, że lepiej to się sprawdza.


    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Czyli moja lista zakupów to kallax właśnie :) - biały :) ściany białe ewentualnie na jednej tapeta tego rodzaju co by w biel za bardzo nie wpadać.
    CHociaz może nie tapeta tylko ta tablicowa sciana:)

    Ewa super ma pokoik Piotruś, choć ja zakochana jestem w białych mebelkach dziecięcych.


    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Cudny temat! Ja na razie nie będę na nowo urzadzala pokoiku Martynce (choć pewnie powinnam, ale kasy nie mam, wiec wymyśliłam sobie, że poczekam, aż będzie mogła w tym uczestniczyć :devil: - taka mała wymówka ;-) ale z przyjemnosćią będę obserwowała i czerpała inspiracje z Waszych przykładów :))


    --
    • CommentAuthorigni
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Ja tez chetnie popatrzę. Po przeprowadzce bedziemy urzadzac 14m dla naszej dwójki. Teraz Janek ma sam pokoik immmebelki stuva bialo- niebieskie. Zachecilyscie mnie do Kallaxa. Moze chlopakom dokupimy


    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    mi też się bardzo podobają białe mebelki :) połączyłabym to z trawiastą zielenią i innymi wesołymi kolorami :) np.
    pokój dla starszaczka
    2 gi pokój dla starszaczka
    pokój dla maluszka
    pokój dl maluszka 2


    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    my tez mamy kallaxa. z tymi pudelkami, bardzo fajne rozwiazanie


    gdzie te pudła kupiłaś? ;)

    tez mam regał, ale z Jyska. Bardzo się u nas sprawdza. Ale takie pudła by nam się przydały, bo podczas terapii mały ma za duzo bodźców.
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Monia502: gdzie te pudła kupiłaś? ;)

    to chyba też ikea ;)

    biały z trawiastym zielonym bardzo ładne połączenie ;)


    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Iris bardzo ładne pokoiki. Tylko weź pod uwagę, że ten efekt który jest na zdjęciach to przy założeniu, że zabawki są pochowane lub kupuje się większość w określonej kolorystyce, a tak przeważnie nie jest. :wink:


    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Iris co to za firma? Piękne łóżeczko :)


    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 9th 2015 zmieniony
     permalink
    obfociłam co mam :)
    szafa wymaga jeszcze pomalowania ze dwa razy na biało ( środek jest raz pomalowany kremową farbą bo mi białej nie starczyło:P ) no i w drzwi wstawiam mleczną plexę

    pokój trzeba na biało pomalować, póki co jest naszą graciarnią i wiecznie tam bałagan mamy ;/


    wspominałam że kolorystykę podłapałam od ubionych pluszaków Łucji
    ma ich spora kolekcję ponad 25 sztuk i ciągle rośnie
    na strychu znalazłam szafeczkę idealną miejscówkę dla 'niebieskonosków'
    farba znaleziona w piwnicy i jest pięknie ;) a kuchenka zrobiona przez Luśkowego chrzestnego ze starej nocnej komódki wg mojego pomysłu


    a poniżej 'inspiracja' tak będzie wyglądało łóżko Łucji, tylko tu nie ma materaca tylko dywnianik
    na błękitnej lub białej palecie kładę materac na niego tona różnych poduszek, które na noc lądują na podłodze gdyby spadła
    a nad łóżkiem biały baldachim a nim 'obwinięte' całe łóżko



    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJan 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Flavia, nie mogę doczekać się efektu :-) a taki baldachim czy raczej moskitiere kiedyś na allegro kupiłam. Mieszkanie mam też takie wysokie jak Ty. Sięgał mi do ram łóżka, ale o ile dobrze pamiętam, łańcuszek na którym wisiał można jeszcze było trochę opuścić ;-) no i zawsze zamiast łańcuszka można dać jakąś tasiemke/taśmę i wyregulować wysokość, aby pasowało.


    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    no ale na efekt to tak do kwietnia będzie trzeba poczekać, bo cokolwiek ruszymy pod koniec marca póki co myślę :P


    --
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeJan 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Flavia super pomysł, kolorystyka tez jest bardzo fajna :)
    Tosik, co do łóżeczka to dokładnie firmy nie znam, znalazłam podobne "
    http://www.amko.com.pl/louise-de-philippe-lozeczko-60x120-bialekidsmill/4845/
    http://mebledladziecka.com.pl/lozeczka-dla-niemowlat/74-elodie-plus-lozeczko-little-big-bed-140x70.html


    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    piękne są, takie romantyczne. ja pokój który w przyszłości ma być dziecięcym właśnie miesiąc temu pomalowałam na zielono ale taki blady, na razie jest pokojem gościnnym :) myślenie o tym co tam zrobię jak się uda pomaga mi przetrwać tą trudną walkę :)
    Ceny tych łóżeczek szałowe... no ale trzeba będzie przegryźć temat :)


    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Mnie niestety ominęła przyjemnosć urzadzania pokoju norowodka..:( (wynajmowaliśmy mieszkanie dwupokojowe, jeden pokój duży/salon i drugi to nasza sypialnia). Teraz bedziemy kupować mieszkanie i Dominik będzie miał swój pokój :) takze urzadzanie pokoju przedszkolaka przede mną:))))


    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJan 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Witam się w wątku. Ja wiecznie urządzam pokój córki i nie mogę skończyć, a wszystko przez męża mego co to odmienne zdanie ma i ciągle neguje moje pomysły :devil::tongue:

    A propo zielonego pokoju to ostatnio oglądając program uwaga(nie będzie dramatów bo to kulisy sławy) wykukałam, że znana psycholożka ma całkiem fajny zielony pokój (a nawet dwa) dla syna...łatwiej mi wstawić link do filmu niż prt sc robić :wink::wink: Swoją drogą sam materiał (w sensie kulisy) też fajny :cool::cool::cool:


    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    To i ja zaprezentuję niedawno skończony pokoik Ninki :D







    Jeszcze trwają poszukiwania dywanu , pokój zdaje się trochę różowawy :devil: ale wystarczy zdjąc fuksjowe narzuty i już jest całkiem inaczej... namiotu docelowo w końcu nie bedzie jak przestanie sie tam bawic o puzzle kolorowe zostaną zastąpione dywanem , ale za chiny nie moge znalezc gładkiego turkusowego...

    Hope my mamy skrzynię jak widac i szczerze polecam, jest bardzo pojemna... oczywiscie bez dodatkowego regału sie nie obejdzie, a Dominik pewnie nazbierał juz wiecej zabawek niz Nina :D

    Flavia mi sie koncepcja Twoja okropnie podoba i chyba jest super na ten moment , bo Lusia i tak wiecej z Wami śpi, ale na takie stałe spanie ja bym chyba nie dała dziecku takiego kurzołapu nad łóżkiem no i jednak zabieracza tlenu... tak mi się jakos wydaje... z tych samych powodów nie kupowałam baldachimu nad łóżeczko choc fakt ze wygląda cudnie i uroczo.


    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Bardzo ładnie. :D
    A powiedz mi, Ninka już ma szczebelki wyciągnięte? Kiedy to nastąpiło? Przychodzi do Was jak się obudzi?


    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Manga a już ze 2 miesiące to na pewno ma wyjęte.
    W nocy nie przychodzi, jak sie przebudzi z jakiegos konkretnego powodu czyli zęby np to płacze, tak to śpi całą noc a rano zależy.. jak sie zawinie w kołdre i nie daje rady wyjsc to woła, jak obudzi sie wyjątkowo wczesniej i jest mega ciemno to raczej woła, a czasem po prostu sobie wyjdzie rano i staje nad nami :D
    aha no moi znajomi nei wyciągają szczebelek celowo, bo ich mały jak sie obudzi potrafi siedzic sobie w łóżeczku jeszcze z pół h... u nas akurat Nina jak tylko otworzy oczy to się drze wiec teraz jest o tyle wygodniej , że nie trzeba sie zrywac i leciec tylko zazwyczaj ona sama przyjdzie.


    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Eveke - bardzo ladny pokoik :) My tez mamy puzzle na podlodze. Ale ja nie lubie dywanow, dywanikow itp. Moj M rowniez. Wiec u nas na razie ostaja ;) latwo sie je myje :)


    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    aaa, no to Milka jeśli jednak nie ląduje w środku nocy u nas w łóżku (co jest najczęstszą opcją jeszcze) to potrafi się właśnie tak jeszcze pobawić w łóżeczku troszkę i nie woła więc luz. Po co to niszczyć :wink:


    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.