Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeOct 10th 2018
     permalink
    Ciekawe czy na starej też bo moja ma chyba z 10 lat, jak nie więcej.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorbonim
     permalink
    Dzieki za odp. Wiem juz na czym " oko zawiesic"
    Bylam dzis w agatameble. 1200 za taki materac jak w ikea za 800 . Dostawa 100 w ikea wwyskakuje mi 95.
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    sprawdziłam na stronie ikei i niestety na mojej karcie nic się nie zapisało :/
    -- [/url]
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeOct 11th 2018
     permalink
    Wymień na nową i zapisuj

:cool:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
     permalink
    Chodzilo mi o materac polaczony z rzepami czy cos, bo 80cm to malo dla Karola i pewnie bysmy takie lozko rozkladali codziennie.
    Tu gdzie teraz mieszkamy sa podlogi z miekkiego drewna i boje sie, ze suwanie codzienne moze je zniszczyc.

Zastanawiamy sie jeszcze nad lozkiem stojacym 120cm na 200cm, albo moze 90tka w ostatecznosci. Za kilka lat mozna wymienic.
    Bylismy dzis w Ikea, meczace takie chodzenie i ogladanie ;) Ale spodobalo nam sie lozko wlasnie 120cm na 200cm Malm - mozna nisko materac dac i dokupic szuflady.
    Albo lozko FLEKKE, ale to tez rozsuwane tak jak HEMNES i mechanizm ten sam, wiec znowu ta nieszczesna podloga mi chodzi po glowie.

Gdzie mozna jeszcze kupic dobre, prosty design, niskie i biale lozka takie 90x200, 100x200 ewentualnie 120x200 ale takie by rama nie zajmowala kolejnych 10-15cm?
    --
    • CommentAuthorskapula
     permalink
    My mama łóżko domek, 90x200, coś takiego https://www.olx.pl/oferta/lozko-dzieciece-domek-80x160-lakier-bialy-stelaz-CID88-IDvZIHu.html#a2304463a0;promoted

sami malowaliśmy na biało, kupione na OLX, ale nie moge znależć sprzedawcy, sprzedawał w różnych wymiarach, a materac polecam Havea, pianka termo coś tam...
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    Madzia ale te łóżko nie szoruje po podłodze, jedno mamy 3lata, drugie niecały rom, żadnych śladów na podłodze (ale fakt mamy super panele, nawet pies nie jest w stanie ich podrapac a podkopy zdarza jej sie robić)
    Moje dzieci miały tapczany 80 i 90; szerokość im starczała do lat 11-12
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeOct 12th 2018
     permalink
    Skapula wlasnie takie lozko domek zamierzam zrobic. Tylko chce jeszcze plotek. No i bedzie 160 na 200
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 12th 2018 zmieniony
     permalink
    MrsHyde - no wlasnie my teraz w Polsce jestesmy - do tygodnia doslownie. Wynajmujemy na razie, bo nasze mieszkanie w Londynie dalej nie sprzedane. I tu wlasciciele sami robili renowacje podlogi i dali jakis kiepski lakier (sami mowili), ze po sladach od kolkek z krzesel jest niezle poorana ;)

Skapula, bardzo fajny ten domek. Szkoda, ze moj Karol nie chce takiego lozka. Ja dalej dumam czy Malm 120cm-200cm czy pojedyncze rosnace z dzieckiem z ikea, czy te rozkladane.
    Musze pomierzyc dzis na spokojnie w pokoju Karola. Przyznam, ze to z ikei rozkladane mi sie najbardziej podoba. Ale ta podloga nieszczesna i szuranie. Malm ma drugie miejsce ;)

Czy ktoras wie, czy ubezpieczenie jak mamy na to mieszkanie co wynajmujemy pokryje ewentualnie koszt naprawy takiej podlogi? Jezeli to beda uszkodzenia mechaniczne od uzytkowania wlasnych mebli? Bo tak dumam.
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeOct 12th 2018 zmieniony
     permalink
    Już sprawę paragonu załatwiłam :) Zresztą, nie musi być paragon, może być potwierdzenie wydania towaru. I tak, na karcie się zapisują zakupy ale akurat materac kupował M. a on nie miał karty. Na mojej są zakupy od 2009 roku :)
    Paragon znalazłam i o dziwo widać na nim wszystko, przez lupę ;)
    Reklamacja zgłoszona i ciekawe czy uznają. Chyba ten mobilny oceniacz będzie musiał się położyć na łóżku, żeby uznać gwarancję ;)
    .
    Madziauk, w ikei jest taki specjalny łącznik do materacy :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.