Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeJan 29th 2016
     permalink
    Moja córeczka nie lubi być czymkolwiek nakryta podczas snu, więc i z tego śpiworka by mi wyszła cala w nerwach. Wyczuje najlżejszy kocyk mądrala ;)))

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 31.01.16 11:50</span>
    Dziewczyny szukam inspiracji. Pochwalcie się w jakich łóżkach śpią wasze 2-3 letnie pociechy :)))) Chodzi mi o to jakie pierwsze łózka kupiłyście zaraz po tym łóżeczku szczebelkowym :))) No i czy się sprawdziły, czy jesteście zadowolone, co byście ewentualnie zmieniły.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJan 31st 2016
     permalink
    Majce kupiliśmy Hemnesa z Ikea i jesteśmy bardzo zadowoleni :) I nic bym nie zmieniła.
    Nawet teraz jak Majka była chora, to ją wzięłam do sypialni, żeby być obok cały czas, a mężu spał u niej bez problemu, bo łóżko ma 2m.
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeJan 31st 2016
     permalink
    A do Hemnesa mozna przekręcić barierke?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJan 31st 2016 zmieniony
     permalink
    My mamy takie
    ale szczebelki na spodzie były tak lekkie, że tylko Kacper mógł na nim siedzieć, więc mąż zmienił na takie, że oboje moglibyśmy się tam położyć, gdybyśmy się mieścili :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJan 31st 2016
     permalink
    Karoolka: A do Hemnesa mozna przekręcić barierke?

    Tak. Mamy 2 te ikeowskie, jedna na drugiej.
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeJan 31st 2016
     permalink
    nam sie podoba cos takiego, ale nie wiem czy mocne są takie łózka. Rozmiar 160 x 80.

    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeFeb 1st 2016
     permalink
    Sali są spoko o ile planujesz wymianę za jakiś czas. Strasznie mieki materiał wgniecenia na porządku dziennym a farba odskakuje... Mowie o takich z allegro...
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeFeb 1st 2016 zmieniony
     permalink
    My mamy takie u Mikołaja od ponad roku i się trzyma :) farba też...no i czasem zdarza nam się z nim chwilę na nim pospać - daje radę...wiadomo, nie jest to łóżko na lata, ale w tym rozmiarze (też mamy 160x80) to i tak wiadomo, że za kilka lat trzeba będzie wymienić ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeFeb 1st 2016
     permalink
    Milka ma identyczne nawet ten wzór tyle że 180-90
    bo ona w wieku 2 lat kazała ze sobą spać i w sumie przeszło jej jakieś 4m temu
    wiec wielkość łóżka super
    cod o samego łóżka drugi raz bym nie kupiła
    strzela zgrzyta oczywiście nie przy Milce ale dorosły osobnik już słabo:D
    i do tego ten beznadziejny 8-10 cm materac...
    ogólnie od 2 lat wygląda jak nowy u nas nic nie odprysło ani się nie odgniotło
    -
    moja koleżanka ma takie mniejsze jak ty chcesz i jest bardzo zadowolona i nawet jak ja na nim siadam to tak nie strzela
    albo dlatego że jest krótsze i przez to stabilniejsze albo nam się takie trafiło
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeFeb 1st 2016
     permalink
    Sali są spoko o ile planujesz wymianę za jakiś czas. Strasznie mieki materiał wgniecenia na porządku dziennym a farba odskakuje... Mowie o takich z allegro...

    Tak, tak to jest z allegro. A za jakiś czas to co masz na myśli? Myślałam, że tak do 6 lat posłuży ;/

    i do tego ten beznadziejny 8-10 cm materac...

    na tej aukcji co my patrzymy to materac jeszcze większa masakra bo 6 cm piankowy ;( więc bankowo kupilibyśmy inny. W ogóle nie można dostać tych łóżek bez materaca, bo taka opcja najlepsza.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.02.16 09:37</span>
    a może takie będzie lepsze? Może ktoś ma, albo coś słyszał na temat tego łóżeczka?

    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeFeb 1st 2016
     permalink
    salinos: Mowie o takich z allegro...

    A może zerknij na stronę Interbeds.pl
    Dziewczyny tu polecały, zresztą ogólnie opinie są bardzo dobre jak czytałam.
    Niestety jeszcze nie nabyłam, ale na razie model RICO to nasz nr 1.
    --
    •  
      CommentAuthorcytrynka251
    • CommentTimeFeb 1st 2016 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeFeb 1st 2016
     permalink
    salinos: Tak, tak to jest z allegro. A za jakiś czas to co masz na myśli? Myślałam, że tak do 6 lat posłuży ;/

    ja myślę że nasz posłuży do 6 ur Milki
    ale pewnie za rok będziemy szykować pokój dla Milki
    a Wiki zajmie obecny
    więc Wika odziedziczy łóżko najwyżej jak będzie potrzebowała żeby się koło niej kłaść to zainwestuję w wyższy materac
    a dla Milki będę musiała wymleć już coś pod pokój do nauki żeby wielka landara nie zabierała miejsca w pokoju
    więc pewnie jakiś narożniczek czy sofa kanapa to już zależy od mebli itd
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeFeb 1st 2016
     permalink
    Cytrynko nie mogę otworzyć tych linków.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
  1.  permalink
    Salinos - ja mam takie 160/80 ale nie z alegro. Mysmy dali sobie po calej dlugosci taka dykte (jak plecy z szafy), by te male szczebelki nie spadaly i to extra pomysl. Nic nam nie odpada, farba sie 3ma, tylko barierke na super glu dalismy bo szybko sie poluzowala.
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeFeb 5th 2016
     permalink
    Malisiek, mogłabyś wrzucić fotkę jak wygląda ten hemnes z barierkami? Będę bardzo wdzięczna, właśnie zastanawiam się czy nie kupić go, ale mam obawy czy dla Miry nie będzie za "dorosłe" to łóżko.
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeFeb 5th 2016 zmieniony
     permalink
    Salinos my mamy takie łóżko (to pierwsze - to białe) dla Zu, z allegro ;) Zastrzeżeń nie mam :)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeFeb 5th 2016
     permalink
    Karoolka: Malisiek, mogłabyś wrzucić fotkę jak wygląda ten hemnes z barierkami? Będę bardzo wdzięczna, właśnie zastanawiam się czy nie kupić go, ale mam obawy czy dla Miry nie będzie za "dorosłe" to łóżko.


    Proszę :)
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeFeb 5th 2016 zmieniony
     permalink
    Dziękuję :) wygląda super. Trochę jednak obawiam się, czy Mira nie jest za mała.
    A jak to jest z materacem? Kupuje się dwa? Te barierki są stabilne? Nie jest za wysokie? :)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeFeb 5th 2016
     permalink
    My mamy jeden, bo używamy jedej połówki. Barierki są stabilne i Majka nigdy przez nie nie wypadła, a wędruje w nocy po całym łóżku. Ogólnie łóżko nie jest takie wysokie, średnia wysokość. No i plusem dużym są szuflady.
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeFeb 5th 2016
     permalink
    My mamy łóżko niskie, niemal tuż nad ziemią, bez żadnych barierek wokół, i o dziwo, mała jeszcze nigdy nie wylądowała na podłodze (a też jest z tych "podróżujących" podczas snu), dałam jej pod prześcieradło taki klin, jak się daje czasem pod drzwi, żeby nie wiało. I działa :)

    Ja mam pytanie o wymiary kołdry na łóżko kilkulatka. Nie mam pojęcia jakie mniej więcej wybrać, żeby łatwo było kupować potem poszewki i było optymalne pod względem wielkości na kilka lat. Jakie macie?
    --
  2.  permalink
    Ja mam 140/70 i srednio jest.. Jak znajdziesz posciel to oki, ale najwiecej fajnych jest na 160/200 (ostatnio w biedrze byly fajne i nie drogie posciele)
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeFeb 6th 2016
     permalink
    Krysia od ponad roku ma 140x200. 160 wydawalo mi się już za duże. Ale faktycznie ostatnio częściej dziecięce poszewki na 160 widzę.
    --
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTimeFeb 6th 2016
     permalink
    Karolka, mam takie samo łóżko. Mój T w wielu Twojej Miry i zdecydowanie jest za mały na to łóżko. Jest wyjątkowo wysokie. Póki co korzysta z niego tato, jak chce się wyspać poza sypialnią:)
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeFeb 6th 2016
     permalink
    Dzięki Skapula!
    A może widzialyscie podobne łóżko, ale nadające się dla dziecka? Podoba mi się, że z trzech stron jest zabudowane. I te szuflady są super... A może udam się do jakiegoś stolarza. Hm..
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeFeb 18th 2016
     permalink
    Uf decyzja podjęta, zamówiłam łóżko dla Miry:)
    g
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeFeb 28th 2016 zmieniony
     permalink
    Wynalazłam naklejkę supermana (zobaczylam ją w jakims programie wnetrzarskim w tv, gdzie robili pokoj dla fanow komiksow) i obrazki z lego star wars i tak improwizuję :)
    ty
    hj

    W planie jeszcze materialowe kosze do kallaksa na ktore mam przygotowane naprasowanki z tarczą kapitana Ameryki i biale biureczko pod supermanem
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeFeb 28th 2016
     permalink
    Moja Marcelinka śpi w dorosłym łóżku 90x200. Dostała w spadku po mnie, zostało tylko przemalowane na biało (z naturalnej sosny). Kupiliśmy też materac lateksowy i jedną barierkę z Ikei, która na dzień jest zdejmowana. Szczerze to nie widzę sensu w kupowaniu przejściowego łóżka, z którego za parę lat by wyrosła. O ile ma się miejsce na takie 2 metrowe oczywiście.
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 7th 2016
     permalink
    Dominika genialnie wyszło!
    Co do łóżka to dla Lucji mamy ikeowskie regulowane obecnie w najmniej wersji ( 80x 130 cm) teraz robimy dla Kosmy i od razu 90x200...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2016
     permalink
    aaa no i w koncu kupilismy mlodej lozko, w sumie szukalam szukalam i nic nie znalazlam stacjonarnie wiec kupilismy ikea hemnes takie jak tu niektore z was pokazywaly, w prawdzie G. spala na nim tylko 1 noc ale jest zachwycona - podejrzewam ze najbardziej jego wielkoscia :Wink:


    tak bylo
    ew


    tak jest teraz
    sad
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeAug 6th 2016 zmieniony
     permalink
    MrsHyde: kupilismy ikea hemnes

    Czy ono się rozkłada?
    Jesli nie to czy wystarczająca jest ta powierzchnia do spania?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2016
     permalink
    Us tam gdzie szuflady to sie czesc wyciaga i w ten sposob rozklada do 160x200cm, 2 materace leza jeden na drugim w ciagu dnia a potem obok siebie
    jest po prostu rewelacyjnym rozwiazaniem do pokoiku sredniej wielkosci (pokoje dzieci maja po 12m2 uzytkowej, troche wiecej po podlodze)
    co do powierzchni spania, moje dzieci do tej pory mialy tapczany wlasnie takie 80x200 (K. bedzie jeszcze taki mial rpzez nastepne 2lata)


    ze strony ikei foto pogladowe
    dsa
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeAug 6th 2016
     permalink
    Dziewczyny a myślicie,że to łóżko z Ikea nada się też do pokoju dla chłopca, czy raczej bardziej dziewczyńskie jest?
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2016
     permalink
    Basita, moj mlody lat 9 mowi ze moglby miec takie lozko :)
    z czasem mysle ze kupimy mu tez w ikei ale raczej TAKIE chociaz moj maz mowi ze lepiej brac pietrowe (pod lozkiem miejsce na biurko) ale ja nie mam przekonania
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTimeAug 6th 2016
     permalink
    my też mamy to łóżko, póki co dla naszego synka jest za wysokie...
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorms_86
    • CommentTimeAug 6th 2016 zmieniony
     permalink
    Też mamy to łóżko dla 3 latki ale na noc zdejmujemy jeden materac. A synowi za rok kupujemy podobne Brimnes z Ikei. Wtedy zabierzemy córce jeden materac bo i tak nigdy nie rozkładamy łóżka.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeAug 6th 2016
     permalink
    Właśnie rozglądam się za łóżkiem dla Kacpra do nowego pokoju i tak ten Hemnes wpadł mi w oko, ale to drugie co Hyde i ms pokazujecie też fajne i chyba bardziej chłopięce. A tego Hemnesa kupią Blanusi do pokoju ;)
    Dzięki Dziewczyny.
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthormargaretka76
    • CommentTimeAug 6th 2016 zmieniony
     permalink

    Ja właśnie się zastanawiam między dwoma łóżkami akurat tymi co pokazywałyście z tym, że dla syna te hemnes ale w barwie drewna albo te brmines i mam zagwozdkę. Młodemu podoba się jedno i drugie ale stwierdził że na tym pierwszym będzie miał oparcie a tak na ścianie musiałby się opierać albo w przestrzeni gdyby było odsunięte od niej....te chyba lepiej pasuje dla chłopca czy nie?
    młodszemu za to kupiliśmy własnie te piętrowe z biurkiem i mam nadzieję ze będzie w pełni wykorzystane.....

    Treść doklejona: 06.08.16 22:32
    A jeszcze Hyde powiedz jaki materac masz bo tam są różne twardości to który najlepszy?
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeAug 6th 2016
     permalink
    My mamy brimnes rozsuwane dla siebie i wybrałam je dlatego, że ma niski rant i osoba śpiąca po lewej nie jest otoczona wysokim rantem. Ale dla dziecka ten rant mi się podoba. My do tego łóżka mamy cienkie twarde materace i są idealne.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2016
     permalink
    Margaretka mój młody twierdzi ze to drewniane to jak łóżeczko dla maleńkiego dziecka (przez te szczebelki).

    Materace wzięliśmy średniotwarde (za radą kuzynki która ma materace z ilei na 3łóżkach); leżałam trochę w dzień i dla mnie były ok ale to młoda ma być wyspana i szczęśliwa.

    U nas to łóżko to dla nastolatki w sumie kupione więc i względy wizualne miały przy wyborze znaczenie, Pierwotnie miało być to brimnes ale G.zdecydowała, że z oszczędności pokryje różnicę aby tylko hemnes mieć bo się w nim zakochała jak jesienią odwiedziliśmy ikeę
  3.  permalink
    u mnie też ma być dla nastolatka w sumie 14 latka i te mu się spodobało - chociaż wydaje mi się że powinien je naocznie i namacalnie zobaczyć i wtedy może zdecyduje...
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeAug 11th 2016
     permalink
    Nam chyba będzie jednak za wysokie, szukam dla mojej trzylatki bo jeszcze w szczebelkowym śpi
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeAug 12th 2016
     permalink
    uś: szukam dla mojej trzylatki

    Juuuz?
    Sorry z OT- Kamilka ma już prawie 3 lata, a ja mam wrażenie że Ty dopiero co rodziłaś ;-)
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeAug 12th 2016 zmieniony
     permalink
    Ja Krysię jak miała 2 z kawałkiem przeniosłam do ikeowskiego SINGLARA. Marzył mi się KRITTER, ale koniecznie drewniany miał być. Czekaliśmy ponad pół roku, ale był niedostępny, więc zrezygnowaliśmy. Wrócił jakiś miesiąc po zakupie, al widać już znów niedostępny.
    teraz się zabieram jak pies do jeża za remont pokoju dzieci, chce kupić Krysi łózko na antresoli a Wojtka przenieść na tego singlara na dole. Ale ciągle brak spójnej wizji... Zabiorę się jesienią, po wymianie grzejników...

    Treść doklejona: 12.08.16 08:30
    Na tej aukcji mój wymarzony drewniany kritter.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeAug 12th 2016
     permalink
    Kritter to cala ladna seria. Moi maja krzeselka i stoi i sa ekstra.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 12th 2016 zmieniony
     permalink
    Moja Michasia śpi w łóżeczku KRITTER, tym w naturalnych kolorach drewna :) Uwielbia je :)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeAug 12th 2016
     permalink
    Caris: Kamilka ma już prawie 3 lata, a ja mam wrażenie że Ty dopiero co rodziłaś ;-)
    ehhhhh :sad: juz
    Rosną te dzieci nie wiedziec kiedy :sad:

    to ide obczaić tego KRITTERA
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 22nd 2016
     permalink
    Dziewczyny co sądzicie o takiej sofce?
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6274665326
    Chodzi mi o to czy te materace piankowe są ok do spania? Czy warto? Czy ma jak tam oddychać wszystko? Bo akurat mi pasuje dla Magdy przejściowo na najbliższy rok... ;)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 22nd 2016
     permalink
    Dii, ja spałam na takim czymś jako nastolatka - jedyny minus, że się szybko wygniata, ale na rok to luz, ja to miałam chyba z 5 czy 6 lat. Wygodne bardzo i fajnie się można było sturlać rano z łóżka. Nie powiem nic od strony zdrowotnej (kręgosłup), ale ja tam sofkę uwielbiałam.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 23rd 2016
     permalink
    wiesz, mamy taki materac składany na 3 - identyczny, tyle, że bez oparcia i bez boków. Mąż mi kupił jak z małą byłam w szpitalu tydzień to mi się na tym spało rewelacyjnie! Mega wygodne! I dlatego pomyślałam o tym dla Magdy, bo ona ma takiego kręciołka w nocy, ze z łóżka potrafi spaść. A jak nie to na boki się rzuca, że może się poobijać nieźle. I myślałam o podwójnym łóżku ogólnie, ale to się wiąże z obkładaniem wiecznie poduszkami i takie tam... A do czasu kiedy nie wyrośnie z tego rzucania się, będzie mądrzejsza ;) to by na tym kimała... Czyli polecasz :) Zastanawiam się tylko czy te boki nie ograniczają pola przepływu powietrza, ale to w końcu nie jest na około ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.