Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 16th 2015
     permalink
    Dziękuję, kupię wobec tego 140x200.
    Frances: Madzinka, a gdzies Ty takie duze lozko dorwala dzieciece

    Na allegro u TUTAJ . Jeszcze nic nie mogę powiedzieć, bo czekamy na nie. Chciałam, żeby na długo starczyło, myślę, że jak się wyciągnie tę boczną barierkę, to i nastolatka może spać.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeJul 16th 2015
     permalink
    Ja kupiłam 160 i troszkę żałuję (do wyboru było jeszcze 180). A żałuję, gdyż często kładziemy się razem z Gabą w łóżku (przy usypianiu czytamy książki, w nocy zawoła żeby się do niej przytulić) i prawdę mówiąc przydałoby się te 20cm więcej...;) Myślę, że dla dziecka nie ma to znaczenia. Zresztą zanim osiągnię wzrost 160cm i nie będzie się mieścić w łóżku, i tak zapragnie zmiany łóżka, wystroju pokoju itp. Także ten rozmiar, to głównie pod rodziców (tak myślę...).
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 16th 2015
     permalink
    Madzinka jak skrecicie to daj znac. Mnie sie podoba.
    Emza, wlasnie dobrze "mowisz". W sumie i tak pewnie za kilka lat im zmienie. Hmmm...a ja wchodze poki co do turystycznego 120, wiec ten:wink:
    --
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeJul 16th 2015
     permalink
    Frances: Hmmm...a ja wchodze poki co do turystycznego 120, wiec ten

    To się nazywa kompaktowa mama:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 16th 2015
     permalink
    emza: A żałuję, gdyż często kładziemy się razem z Gabą w łóżku (przy usypianiu czytamy książki, w nocy zawoła żeby się do niej przytulić) i prawdę mówiąc przydałoby się te 20cm więcej...;

    Też o tym pomyślałam, bo póki co usypiamy się w dużym łózku w sypialni i jest wygodnie. Zresztą córka już zaznaczyła, że będzie spać w swoim pokoiku, ale mama musi przyjść zaśpiewać "aj, bi, si" :devil:.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 16th 2015
     permalink
    :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 16th 2015
     permalink
    Ja wybrałam łóżko 160 i nie żałuję. Usypiam małego leżąc razem z nim (ale mam 160cm wzrostu i jestem drobna ;)) wydaje mi się, że taki rozmiar jest ok i tak zanim z niego wyrośnie to pewnie będzie chciał inne albo odda braciszkowi lub m siostrze (tak sobie marze). Kołdrę mam 140/200 i nie żałuję, jest duża, fajna i mogłam mu kupic ostatnio fajna pościel w lidlu z minionkami;))))
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 16th 2015
     permalink
    No ja nieco ponad 160 i tez drobna, wiec chyba jednak przy tych 160 zostane.
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeJul 16th 2015
     permalink
    My zamówiliśmy chłopcom już duże łóżka (90x190) gdyż są do kompletu z resztą mebli, ale myślę sobie, że sprawdzą się właśnie gdy trzeba będzie któregoś utulić lub w razie gości nawet.
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 16th 2015 zmieniony
     permalink
    My poszliśmy na całość, kupiliśmy łóżko piętrowe 90x200 :wink: Nasze łóżko jest dostawione do dziecięcego- ja bez problemu emigruję od męża do Adasia na cycowanie (zdarza mi się całą noc z młodym przespać), a i o starszaczkę się nie boję- jakby spadła z góry, to najwyżej kości nam pogruchocze :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJul 16th 2015
     permalink
    My też Mikołajowi kupiliśmy łóżko podwyższane 90x200, a kołdrę 140x200, żeby łatwiej było kupić pościel :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJul 16th 2015
     permalink
    My dla Majki kupiliśmy łóżko z myślą o drugiej córce 90x200, które rozsuwa się do 180x200. I takim sposobem łoże będą miały większe niż nasze :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 25th 2015
     permalink
    Co myslicie o spaniu dziecka na materacu polozonym na podlodze zamiast lozka? Planuje kupic dwa porzadne materace i jakos je obudowac od gory fajnie, ale wlasnie by uniknac tych calych podporek pomyslalam, zeby polozyc je na podlodze. Babcia mi teraz mowu, ze to niezdrowe, bo nie ma przeplywu powietrza...no wiec zaczelam myslec:confused: macie jakies doswiadczenia? Nie chodzi mi o kwestie praktyczne, bo posciel to ja moge nawet co tydzien im zmieniac. Tylko wlasnie bardziej o zdriwotne?
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJul 25th 2015
     permalink
    Frances, u nas corka spi na podlodze na lozeczku z materaca. Bo niestty onA w lozeczku nie potraf spac, placze, a na podloDze luz - przesypia Pieknie cale noce i jakos wplywu na jej zdrowie nie zauwazylam. A ja nareszcie moge spac z mezem razem w ciszy i spokoju :).
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeJul 25th 2015
     permalink
    Ja też od ok. Pół roku śpię z Mirka na materacu w jej pokoju. Mam spokój, nie muszę martwić sie ze spadnie. Teraz śpimy na dużym, ale jak podrośnie planuje kupić mniejszy i dużo poduszek. Zastanawiałam się też na takim domkiem, Ale jeszcze nie wiem...
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 25th 2015
     permalink
    No wlasnie ale u mnie bylby w takiej jakby ramie no i tak sie zastanawiam jak z utrzymaniem porzadku.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 10th 2015
     permalink
    Ja dziś wreszcie zakończyłam meblowanie i przenoszenie zabawek do pokoju Marcelinki. Dziś pierwsza nocka oddzielnie:) Ciekawe jak pójdzie:) Parę fotek:




    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeAug 14th 2015
     permalink
    Pokój mojej N.

    Nadal brakuje kilku rzeczy, mimo, że pokój N. "dostała" na 3 urodzinki- 2 miesiące temu ;))
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeAug 18th 2015 zmieniony
     permalink
    Pokój Miry w większości skończony. Dojdą obrazki, dekoracje ścienne i najważniejsze poduchy wokół materaca na ścianie.
    --
    • CommentAuthormeganr1
    • CommentTimeAug 19th 2015
     permalink
    Vsti - piękne lozeczko, gdzie takie można kupić?
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeAug 19th 2015 zmieniony
     permalink
    KArolka przepiekna ta tapeta w sówki <3

    Vsti a nie mówiłam, że wcześniej skończycie?!

    u nas siciany pomalowane 20 tyg temu a jeszcze dużo do zrobienia
    cały czas mój stary nie powiesił skrzynek/ półeczek... chyba będę musiała kogoś poprosić, zeby to za niego zrobił bo się nie doczekam

    koncepcja sie już kilkakrotnie zmieniła, mam pewne wyobrażenie ale niestety moje umiejętności a raczej ich brak nie pozwalają zrobić tak jak sobie wymyśliłam

    dziś doszły malowne na zamówienie akwarele, format a3 jak je przymierzyłam ( zdj) to stwierdziłam, ze małe są :(
    ale na więsze nie byłoby mnie stać...
    powiesić je w ramkach? czy ozdobną tasmą? w poziomie równo czy tak jak na zdjęciu?




    z 'nowości' kupiłam puzzle- marzyłam o nich był pretekst że za dywan robić będą :P
    i przemalowałam 'gąsienicę' ( dla przypomnienia fotka) miała być różwa ale akurat mi błękitna farba została




    nie mam dobrego zdjęcia tylko takie "w tle" ale od razu widać że już tak po oczach nie daje i pasuje



    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Flavia gdzie te boskie puzzle kupiłaś?
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Wpisz w Google skip hop geo :) ja zamówiłam na mamissima.pl
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Piekny maja ten pokoj.
    --
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Ślicznie Flavia, mój gust:)
    I jak ładnie róż zgrał się z niebieskim - osobiście bałabym się takiego połączenia, a wyszło super:)
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeAug 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Usuniete
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeAug 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Bardzo ni się podobają pokoje dziecięce gdzie dużo dzieje się na ścianach, półeczki obrazki naklejki ale ja z moim minimalizmem nie umiem...
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Flavia, a gdzie Ty kupowalas te skrzynie na sciane? Bo jak w allegro wpisuje to ciezarowki wyskakuja:wink:

    Treść doklejona: 20.08.15 14:49
    A mi sie wlasnie Twoj minimalizm podoba:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Mnie się minimalizm flavi tez bardzo podoba, ale 10 lat czekałam na córkę i zwariowałam :cool:
    • CommentAuthorewer
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Visti a gdzie kupowaliscie łóżko
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, ale u Flavii jest spory pokój, stąd to wygląda minimalistycznie. U nas w bloku mamy klitki i gdybym miała zastosować minimalizm, dziecko nic by w pokoju nie miało. Gdybym przeniosła to wszystko, co w pokoju Flavki - a są to wydaje mi się takie podstawy - do pokoju mojej Misi, to nie byłoby przestrzeni do zabawy swobodnej :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    katka_81: Dziewczyny, ale u Flavii jest spory pokój, stąd to wygląda minimalistycznie. U nas w bloku mamy klitki i gdybym miała zastosować minimalizm, dziecko nic by w pokoju nie miało. Gdybym przeniosła to wszystko, co w pokoju Flavki - a są to wydaje mi się takie podstawy - do pokoju mojej Misi, to nie byłoby przestrzeni do zabawy swobodnej :)



    OO to ,to :) jakbym ja wszystko z pokoju Lusi dała do pokoju Dominika to nie było by gdzie postawić nogi :bigsmile:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeAug 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Caro_line: jakbym ja wszystko z pokoju Lusi dała do pokoju Dominika to nie było by gdzie postawić nogi

    w naszej sypialni też by się nie zmieściło :P

    mi nie chodzi o minimalizm w umeblowaniu tylko o dekoracje podobają mi się tak 'zawalone' ściany :


    przykleję dwa obrazki i ściana pusta...
    chociaż ja bym się nad łóżkiem bała półki wieszać
    dlatego tak mi się te tapety podobają Wasze ( Bonim Karolka) one same już dużo dają
    ja mam za duże ściany i takie tapety to bankructwo u nas :( jedyna nadzieja- naklejki
    tak ponuro i nudno w tym pokoju Luśki, wielkość działa na niekorzyść
    mało dziecięcy mimo kolorystyki w porównaniu do Waszych
    może jak już zawisną półeczki na siążki i te nieszczęsne skrzynki to będzie lepiej
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Karola, no co Ty, byłam osobiście, widziałam i dla mnie to jest najbardziej bajkowy pokój ever - żadne róże i wściekłe kolory (tak jak u nas ;)), tylko taki stonowany, piękny, delikatny. Ja jestem fanką i Twoich zdjęć i sposobu urządzania wnętrz :)))
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Frances: a gdzie Ty kupowalas te skrzynie na sciane?


    Paweł mój przy okazji zakupów do scenografii jakiejś reklamy był w Krk w hurtowni artykułów i mebli do sklepów spożywczych i były tam nówki świetnie wykonane po 20-30zł ale spr na stronie i nie ma... można zadzwonić i się dowiedzieć :)
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Ja chciałam kolorowo. Tapeta jedna wykorzystana. Chciałam zamiast zwierzątek wybrać drzewo z sowa ale młoda pokazywała na zwierzątka.
    Mnie się gust flavi podoba.
    Ale jak zaczęłam robić skrzynie na zabawki to tez miała być bardziej minimalistyczna. Ale w praniu wyszła inna. Wersalka stara z nową narzuta. . Ogólnie to mialam tydzień żeby zaprojektować całe mieszkanie i wszystkie pomieszczenia. W kolejne 2 wszystko było robione. Efekt i tak jest niezły. W przyszłości pewnie będziemy wprowadzać zmiany :wink:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    bonim: Ale jak zaczęłam robić skrzynie na zabawki to tez miała być bardziej minimalistyczna. Ale w praniu wyszła inna.


    haha, Bonimku, u nas też tak wyszło ;))) Ale co tam, to ich pokój - chłopakom się podoba to ja się spierać nie będę ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Dziewczyny, to i tak tylko na chwilę. Dzieci rosną jak szalone, czas leci i ani się obejrzyjcie, jak będziecie musiały zmieniać wszystko, bo pociechy będą chciały coś innego :) ja czekam jeszcze trochę i zrobię remont, kiedy moja Misia będzie bardziej świadoma :)
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Hehe fragilku no widzisz. Ja na skrzyni i szafce uczyłam się decoupage i dlatego może bez umiaru robiłam :wink: ale wszystkim się podoba. Dziś były koleżanki syna u młodej i normalnie piszczy na widok jej pokoiku. I tej skrzyni i szafki przez matkę robioną.
    Nawet tapety macaly , że taka cudna.
    Na żywo to wszystko wygląda lepiej niż na zdjęciach.

    Kasiu a co lubi Misia? Bo pokój Zu to chyba moje dziecięce bajkowe narzenia
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Bonim, a synuś jaki ma pokoik??? ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    bonim: Kasiu a co lubi Misia? Bo pokój Zu to chyba moje dziecięce bajkowe narzenia

    Kasiu, Misia jeszcze nie do końca sprecyzowana, że tak powiem :) Lubi bardzo bardzo kubusia puchatka na przykład. Ale ogólnie to ona otwarta jest na wszystko :)
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    Monia syn ma pokój New York

    Ale nie do końca jedna ścianą mi odpowiada.

    Kasiu zu tez lubi Kubusia. Ale mnie się chciało cukiereczka. Ale jak ja pytam czy ładnie jest w pokoiku to mówi Taaaaa kk.

    A jak zobaczyła skrzynie huśtawke i dywanik to na wszystko mówiła oooo o oooo z uśmiechem.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    bonim: Monia syn ma pokój New York


    Dawaj fotki ;)... Jestem ciekawa tego królestwa Oliego ;)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    Flavia, ale to takie skrzynki "do obrobienia" chyba co w sensie, zeby drzazgi nie wchodzily i pomaliwac. A wie ktos gdzie takie gotowe, do piwieszenia na sciane?
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    Bonim, strasznie mi się podobają te sowki na szafie (to szafa, tak?). To naklejki? Gdzie kupiłaś? Zdradź proszę :)
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeAug 21st 2015 zmieniony
     permalink
    Usuniete
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    Fran nasze były kupione gotowe pięknie oszlifowane, tylko ja na kolor malowałam zrobię potem fotę ( mam jedną surową) i dokleje
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    No wlasnie zobaczylam, ze na all tez sa tylko trzeba wpisac skrzynie drewniane a nie same skrzynie;) ja bym chciala swierkowe, bo takie tez lozka beda, ale chyba bedzie misz masz, bo szafa bialy klon:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeSep 3rd 2015
     permalink
    dziś doszły naklejki, zamówiłam srebrne i różowe ( nie podobał mi się odcień więc pozwoliłam Łucji nimi komodę obkleić- docelowo będzie stała za drzwiami więc mnie serce bolało ni będzie :P


    standardowo... jak myślę, że mam tam obrazki jeszcze powiesić to już mi nie pasuje- bo za dużo :)
    tak więc dla akwareli poszukam innego miejsca :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 3rd 2015
     permalink
    Flavia - super wyglada pokoik Lusi. Te kropeczki sa wystarczajace na ta sciane :) Pochwal sie jak znajdziesz miejsce z obrazkami :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.