Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    Dziuda mała prośba techniczna.
    Używaj znaków interpunkcyjnych, bo ciężko się czyta, to co piszesz.
    --
    • CommentAuthordziuda28
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    dziewczyny według nauki kk nie jest grzechem mieć nową rodzine nikt z nas chyba 24 na dobe nie śledzi pisma św. co jest grzechem lub nie nie takie ludzie grzechy maja napisze kawałek z książki e -meil od pana BOGA DO KOBIET CHCĘ ABY TWOJE ŻYCIE BYŁO UCZCIWE CHCĘ ABYŚ SZANOWAŁA INNYCH LUDZI I TROSZCZYŁA SIĘ O NICH Z ODDANIEM TAK JAK JEZUS BĄDŻ MIŁOSIERNA I ZWYCZAJNIE UPRZEJMA KROCZ ZE MNĄ KAŻDEGO DNIA KIERUJĄCY SPOŁECZEŃSTWEM MOŻE POSIADAJĄ POLITYCZNĄ I FINANSOWĄ SIŁĘ LECZ TO NIE ROBI NA MNIE ŻADNEGO WRAŻENIA CZYTAM W TWOIM SERCU A NIE W RACHUNKU BANKOWYM W MOIM KRÓLESTWIE PRZYNOSZĄ DOCHÓD JEDYNIE CICHE DOBRE UCZYNKI
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    Pora chyba włączyć detektor...
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny przestańcie już z tym sprawdzaniem pisowni.
    Nie macie innych problemów?
    Nie dołujcie dziewczyn tutaj na tym wątku!
    Bo tylko zaśmiecicie wątek i pójdziecie dalej.
    -- ,
    • CommentAuthordziuda28
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    DZIEWCZYNY ZA KAŻDYM RAZEM KTOŚ COŚ DO MNIE MA WIEM ŻE MOŻE ROBIĘ BŁĘDY ALE STARAM SIĘ CO DO TEGO CZY TO GRZECH CZY NIE NIE JEST GRZECHEM JAK KTOŚ CHCE BYĆ SZCZĘŚLIWYM DUŻO OSÓB MI NIE TYLKO TU ZARZUCA ŻE TO GRZECH ITP. W MIEJSCOWOŚĆI GDZIE JA MIESZKAM AKURAT NIE W TYM KOŚCIELE GDZIE JA CHODZE ALE OBOK JEST DRUGI KOŚCIÓŁ TAM NA ORGANACH GRAŁA MŁODA DZIEWCZYNA OSTATNIO TYDZIEŃ TEMU PRZYŁAPALI KSIĘDZA TEJ PARAFIJ JAK UPRAWIAŁ SEX Z TĄ MŁODĄ DZIWCZYNĄ CO GRAŁA W KOŚCIELE U NAS W PARAFI PARAFIANIE DAWALI SKŁADKI NIBY NA KOŚCIÓŁ A KS.PRZECHUŚTAŁ TE PIENIĄDZE GRAŁ W CHAZART I CO TO NIE JEST GRZECH
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Wyłącz caps lock, bo krzyczysz...

    dziuda28: GRAŁ W CHAZART


    Nie znam tej gry, możesz przybliżyć?:devil:
    --
    • CommentAuthordziuda28
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    czyli w karty

    Treść doklejona: 21.01.13 13:10
    czy każdą nową tu osobe tak żle traktujecie czy tylko mnie popatrzcie ile mam komentarzy od was same złe :cry:

    Treść doklejona: 21.01.13 13:12
    jak co nie którzy chcą coś wymodlić u Boga z takim zachowaniem do innych ludzi wątpie Bóg wie jak się coś robi na pokaz

    Treść doklejona: 21.01.13 13:17
    ta strona jest po to aby prosić Boga o cud cieszyć się z upragnionej ciąży a nie mówić kto jakie błędy zrobił o księdzach trolach grzechach bo to nie ludzie są po to aby osądzać innych jak mi kiedyś ktoś powiedział żyj tak abyś potem się nie wstydziła przed panem Bogiem dogadywanie mi przez was naprawde nie jest niczym miłym
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Ta strona ma służyć prowadzeniu obserwacji swojego organizmu.

    Ja wierzę w moc modlitwy. Nie potrafię tylko pojąć w czym modlitwa płynąca prosto z serca będzie gorsza od takiej, która będzie wyrecytowana z kartki?
    --
    •  
      CommentAuthorbiedronka28
    • CommentTimeJan 21st 2013 zmieniony
     permalink
    A czy ktoś powiedział że modlitwa z kartki będzie lepsza?
    Jeśli ktoś potrzebuje takowej modlitwy -niech się modli z kartki.
    Co komuś do tego jak się ktoś modli?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJan 21st 2013 zmieniony
     permalink
    biedronka28: Dziewczyny przestańcie już z tym sprawdzaniem pisowni.
    Nie macie innych problemów?
    Nie dołujcie dziewczyn tutaj na tym wątku!
    Bo tylko zaśmiecicie wątek i pójdziecie dalej.


    Już nie jeden raz przymykałam oko, ale naprawdę ciężko się czyta taki post.
    Kilka przecinków i kropek i już by było całkiem inaczej.
    Na forum zawsze się trafi osoba, której stylistyka i ortografia wydają się zbędne.
    Ale naprawdę to przeszkadza, razi w oczy, nie pozwala na przeczytanie całości wypowiedzi. Już nie wspomnę o tym, że taka osoba nie wydaje się wiarygodna.
    Nie uważam, że takie zwracanie uwagi to "zaśmiecanie" wątku.
    Jeśli będziemy dbały o to, jak piszemy, to wtedy będzie właśnie bardziej przejrzyście na forum, czy w konkretnym temacie. Zwłaszcza w tym, który jest mi tak bliski.

    Nigdzie z tego wątku się nie wybieram. Nie było moim zamiarem "dołowanie" kogokolwiek.
    Odrobina interpunkcji jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
    --
  2.  permalink
    Ok, jedna osoba poprosiła o to, aby używać znaków interpunkcyjnych.
    I chyba wystarczy, nie musi się pod tym podpisywać kilka kolejnych foremek.
    -- ,
    • CommentAuthordziuda28
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    dziewczyny to że ja nie robie przecinków lub kropek nie jest powiedziane że jestem nie wiarygodna poprostu nie pomyślałaś że to może być choroba i nie wiem gdzie stawiać przecinki lub kropki ja śmiem wątpić że niektóre tu osoby nie są tak naprawde wierzące robicie to na pokaz czy co przecież Bóg to widzi sory ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie jak bedziecie tak robić to przez najblirzsze 30 lat nie zajdziecie w ciąże i proszę następnym razem pomyśl co piszesz nie jestem wiarygodna musicie dbać o porządek najpierw uporządkuj swoje życie to że robie błedy to nie znaczy że jestem gorsza:devil:

    Treść doklejona: 21.01.13 14:14
    BIEDRONKA28 dziękuję widzę że ty chociaż jedna jesteś inna:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    Czemu uparłaś się, że to forum dla wierzących? To jest tylko jeden z wątków na forum o rozpoznawaniu PŁODNOŚCI.
    dziuda28: dziewczyny to że ja nie robie przecinków lub kropek nie jest powiedziane że jestem nie wiarygodna


    Niestety, takie się sprawia wrażenie, jak ktoś wali wszystkie posty z bykami i capslockiem. Można ustawić automatyczne sprawdzanie pisowni, taki to problem?

    dziuda28: ja śmiem wątpić że niektóre tu osoby nie są tak naprawde wierzące


    Brawo, ja np nie jestem :wink:

    dziuda28: sory ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie jak bedziecie tak robić to przez najblirzsze 30 lat nie zajdziecie w ciąże


    A to skąd stwierdzenie? Co mają wypowiedzi na forum do zajścia w ciążę? Poza tym karma, to chyba nie wątek religii chrześcijańskiej, bo chyba o to Ci chodziło.
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    Dziudo, chciałam zacytować fragment Twojej wypowiedzi, ale moja wypowiedź "wkleiła" się do Twojej. Mam na myśli słowa " i proszę następnym razem pomyśl co piszesz " (chyba, że są Twoje, ale pasuje mi to do tego, co pisałam). Nie wiem, jak się to stało - przepraszam.
    Ale napiszę raz jeszcze - pomyśl, co piszesz.
    --
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    Pasak to pasek, a sama modlitwa i wiara w jej moc jest najważniejsza. Ja mam pasek, ale go nie używam, tylko tyle razy dziennie ile sobie przypomnę, odmawiam tę modlitwę w myślach.
  3.  permalink
    Dziewczyny, nie rozumiem skąd w was tyle goryczy.
    Naprawdę zastanówcie się następnym razem nad tym co piszecie, bo kogoś może to ranić.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    Po pierwsze nie oceniać, a nie będzie się ocenianym...
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    biedronko, mnie denerwuje, jak ktoś nie chce dostosować się do ogólnie panujących zasad. Na każdym forum zwraca się uwagę na pisownię, nie używa się capslocka niepotrzebnie. Poza tym denerwuje mnie, jak ktoś rzuca dziwnymi argumentami takimi jak to, że nie zajdę w ciążę bo bóg mnie ukarze:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorbiedronka28
    • CommentTimeJan 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Lexia jesteś tutaj aby uczestniczyć w rozmowie o modlitwie, pasku?
    Czy sprawdzić pisownię?
    Proszę, podziel się swoimi doświadczeniami, w końcu do tego służy ten wątek.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJan 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Przeglądam wątek z ciekawości, nie muszę mieć żadnego doświadczenia, by móc czytać to, na co mam ochotę.
    Jako Polka czuję się w obowiązku, by dbać o rodzimy język. Poza tym skrzywienie rodzinne też robi swoje :smile:
    --
  4.  permalink
    Tak myślałam.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    Biedronko, wzywasz do zastanowienia się, bo słowa mogą ranić. To wezwanie niewątpliwie podzielam. I podkreślę, że przykre dla długo starających się o dziecko mogą być słowa Dziudy, dotyczące 30 lat "niezachodzenia" w ciążę.
    --
  5.  permalink
    Brombap, podzielam twoje zdanie.
    Słowa pisane naprawdę mogą bardzo ranić.
    Dlatego warto myśleć nad tym co piszemy.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    Myslalam ze bedzie to moj ulubiony watek pelen swiadectw i wspierania sie kobiet ktore trwaja w wierze....
    coz...chyba tu juz nie bede zagladac skoro tak to ma wygladac :confused: to na tyle bo juz i tak jest wiele postow zupelnie nie na temat....:neutral:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorfanta666
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    Szkoda, że dyskusja poszła w tą stronę. Może jednak między, sprawdzaniem pisowni, rzucaniem klątw na niezaciążenia a opowieściami o księdzu i jego przygodnym seksie, ukażą się jeszcze jakieś kolejne piękne świadectwa związane z Św. Dominikiem ...:confused:
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJan 21st 2013 zmieniony
     permalink
    dziuda28: ...niektóre tu osoby nie są tak naprawde wierzące robicie to na pokaz...jak bedziecie tak robić to przez najblirzsze 30 lat nie zajdziecie w ciąże...

    Mnie to rani...czytam wręcz z niedowierzaniem, jest bardzo niesprawiedliwe samo myślenie w takich kategoriach o drugim człowieku.
    Piszesz tu, w tym wątku, do nas, ale tym samym też sama do siebie...


    Nie wiem jakimi kryteriami kierują się siostry, czy informacja o rozwodzie ma dla nich znaczenie. Jednak nawet jeśli tak jest, histeryczne pokrzykiwanie na forum tego nie zmieni.
    -- [*]
    • CommentAuthordziuda28
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    ja też myślałam że będzie tu o pasku św. Dominika a nie o robieniu błędów odkąd sie tu poiawiłam jedna z dziewczyn mi napisała że robie błędy i tak jest codziennie inne biorą przykład i codziennie coś mają do mnie
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    Netykieta(za wikipedią):
    min
    -zakaz ciągłego pisania wielkimi literami
    -Pisz poprawnie, używając w miarę potrzeby wszystkich znaków danego języka i wykorzystując w pełni możliwości konfiguracji używanych programów. Jeśli program nie ma pożądanej funkcjonalności (np. nie obsługuje MIME czy nie ma słownika), zmień go na inny.


    Dziuda, to nie krytyka, po prostu takie rzeczy rażą, jak mlaskanie :wink:

    Trochę więcej dystansu do siebie:smile:wiecej poczucia humoru i wiary...bo przecież jesteś wierząca...
    -- [*]
  6.  permalink
    Kobietki kochane:) chciałam tylko napisać że Siostry wcale nie dzielą kobiet na te które żyją w grzechy i na te co nie żyją w grzechu :) Ponieważ ja też napisałam swoją historię i żyję z moim partnerem bez ślubu i dostałam pasek i słowa otuchy :) Nie im to osądzać :)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    dziuda28: ta strona jest po to aby prosić Boga o cud


    ?? z pewnością ta strona nie służy do tego, ani żadna inna.
    Dziuda, nie znasz żadnej z nas osobiście a posądzasz o obłudę i modliwty na pokaz. A niby przed kim miałybyśmy się "pokazywać". Mówisz, że ktoś ocenia Ciebie i Twoje życie...ja ani słowa nie zauważyłam jakiegokolwiek potępienia czy wzgardy..
    Większość z nas napisała swoje świadectwo, w jaki sposób modlitwa przyczyniła się do otrzymaniu daru w postaci dziecka.
    A ty wprowadzasz zamieszanie od swojego pierwszego postu tutaj, i jeszcze masz pretensje, że dziewczyny mają jakieś zarzuty wobec Ciebie.
    --
    • CommentAuthorAnge
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    Hey dziewczyny :) ja nie pisalam do siostr o ten pas bo jakos nie wiedzialam jak sie za to zabrac. Za to moja siostra, ktora takze chce miec kolejne dziecko napisala i go otrzymala ale nic nikomu nie mowila, gdy dowiedziala sie, ze ja jestem w ciąży pierwsze co zrobila to mi go podarowala aby wszystko bylo dobrze. Nie nosze go ale mam go przy sobie i modle sie ogolnie :) zanim zaszlam w ciąże modlilam sie do Matki Teresy z Kalkuty jej modlitwą, ktora jest wypisana na ścianie przytułku dla dzieci. Dziś pragne aby moje malenstwo urodzilo sie zdrowe i za to sie modle. Wiem, ze po rozwiązaniu oddam ten pas siostrze i bede modlila sie za to aby jej sie udalo, bo odlozyla swoje pragnienia abysmy my byli szczesliwi i zeby sie udalo! :) pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    Ange tak się cieszę, że Wam się udało!
    Kolejne świadectwo.
    Ja pasek mam zawiązany na brzuchu, ale wiem, że to nie jest konieczne. Może pasek leżeć gdzieś blisko, bo ma on przypominać o modlitwie, a nie "cuda wianki" sprawiać poprzez samo noszenie.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    Ange, fajną masz siostrę :)
    --
    • CommentAuthorAnge
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    Moim zdaniem WIARA czyni cuda :) Mam nadzieje, ze pozostalym co wierza tez sie uda :) podczas wieczornej modlitwy klade pasek na brzuszku :) trzymam kciuki za was :)

    Treść doklejona: 22.01.13 10:42
    The_Fragile , wiem , chociaz roznie to bywa jak to miedzy siostrami ;) ale w momentach wspierania jestesmy razem (3 bo az tyle nas jest :D)
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    A jak taki pasek wygląda?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    ja też dostałam pasek. w moim przypadku trzeba cudu, więc sobie go wyproszę :)
    a pasek to biała tasiemka z napisanym początkiem modlitwy.
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJan 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Asiu wyprosimy ten nasz CUD razem! :kissing:

    Ja jak zaczynałam starania o dziecko, jakoś 3 lata temu, czytałam o tym pasku, ale nic nie skłoniło mnie do napisania do sióstr. Nie wierzyłam w moc modlitwy. Od tamtej pory wszystko się zmieniło.
    Poza tym, w tamtym czasie, wydawało mi się, że ten pasek Św. Dominika to wygląda jak taki sznur, którym zakonnicy przepasają się w pasie i w głowę zachodziłam "jak to można pod ubraniem nosić? przecież ten sznur jest gruby i będzie go widać" :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorFiołki
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    Dziewczyny, wczoraj napisałam maila do sióstr z moją historią, z prośbą o modlitwę i pasek. Jeszcze tego samego dnia otrzymałam odpowiedź. Nie wiem tylko, czy wysyłają za granicę - zobaczymy :smile:
    • CommentAuthorkate25
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    fiolki- ja dostalam dzis odpowiedz i mi wysla za granice:) wiec wysylaja:)
  7.  permalink
    Fiołki, siostry również wysyłają pasek za granicę.
    Ja go dostałam będąc w irlandii, więc na pewno ci prześlą:wink:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorFiołki
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    Świetnie, więc będę czekać :smile: Zaczynam się uczyć modlitwy do św. Dominika, ale dosyć trudna do opanowania jest.
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    Ja czekam z niecierpliwością na swój:bigsmile: Modlę się parę razy dziennie. to przynosi ukojenie...
    -- [*]
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    Ja nosilam swoj pasek przewiazany przy biustonoszu (dostalam kilkucentymetrowa tasiemke z poczatkiem modlitwy). Pasek ten nosilam z pierwsza corka, potem i z druga. Przed drugim porodem,ow pasek zgubilam. Nawet nie wiecie,jak bardzo to przezylam. Napisalam do siostr i przyslalay mi nowy pasek(prosilam o bardzo szybkie przeslanie,bo pasek zgubilam przy falszywym alarmie porodowym juz pod koniec ciazy). Dostala ow pasek po 2 dniach. Ja wiem ,ze pasek to nie zaden talizman, ale wlasnie ta ,,mala tasiemka,, dawala mi nadzieje co rano,ze wszystko dobrze sie zakonczy. Corka mimo problemow w ciazy urodzila sie zdrowa.
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    Dla mnie jest to widomy znak, że jestem po opieką. I tyle.
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeJan 23rd 2013
     permalink
    Dziewczyny ja paska nie nosilam bo nie wiedzialam o jego istnieniu ,ale modlilam sie od pierwszego dnia starań i zaszalam w ciążę w pierwszym cyklu :). Pózniej przez cała ciążę modlilam sie do św Ignacego o ( teraz dostane po glowie) cc bo ja nie potrafilam sobie wyobrazic porodu naturalnego. Kazdy mi mowil ze tu w Irlandii nie ma szans na planowana cesarke a mi sie jednak udalo.Dzis juz nawet nie pamietam ze mialam cc ,doszlam do siebie bardzo szybko! Dziękuje za wszystko i będę dziękować każdego dnia za moje dwa skarby...ja głęboko wierze w sile modlitwy :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorFiołki
    • CommentTimeJan 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Ja również wierzę w siłę szczerej, gorącej modlitwy. Już same słowa Sióstr, że obejmują nas codzienną modlitwą, okazały się dla mnie dużym wsparciem. Czuję się otoczona opieką "z góry".
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeJan 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Dla wszystkich którzy czekają na cud

    Uploaded with ImageShack.us
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 23rd 2013
     permalink
    montenia: Dostala ow pasek po 2 dniach. Ja wiem ,ze pasek to nie zaden talizman, ale wlasnie ta ,,mala tasiemka,, dawala mi nadzieje co rano,ze wszystko dobrze sie zakonczy. Corka mimo problemow w ciazy urodzila sie zdrowa.


    Moge sie pod tym podpisac :) mialam podobne odczucia. Nosilam go odkad dostalam przez cala ciaze tj zawiazywalam na brzuszku :). Moja wierzaca babcia zawsze mowi ze porod tez sobie wymodlilam i moze tez cos w tym jest :) . Mialam dosc latwy bez problemowy porod.


    Wlasnie zamierzam napisac do siostr o moim malutkim 5 miesiecznym cudzie!:bigsmile:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJan 23rd 2013
     permalink
    hopelight napisz do sióstr, napisz.
    Siostry mi pisały, że często dostają wiadomości - świadectwa, że kobieta zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dziecko.
    Pisały jak dla nich to ważne, jak się cieszą z takich wiadomości.
    Ja też czerpię siłę z takich świadectw.

    Ja pasek noszę cały czas, ściągam na czas kąpieli.

    Asiu świetna myśl! Trzeba wierzyć w cuda. Walczyć o nasz CUD.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJan 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    OneKiss, wlasnie doczytalam co sie wydarzylo u Ciebie :( nawet nie wiesz jak jest mi przykro, tak bardzo Ci kibicowalam :cry:
    Sciskam Cie mocno i wierze, ze juz niedlugo doswiadczysz cudu .

    Tez chyba dzis napisze do siostr. Jestem wierzaca, ale nie praktykujaca...:shamed:
    Jedynie modle sie codziennie wieczorem, ale do kosciola nie chodze.
    niby wiem, ze wiara czyni cuda, ale po 3 latach staran, chyba juz mi jej brakuje po prostu...wiary ze kiedys sie uda.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.