Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Nie wiem jakoś jestem przyzwyczajona do moich krótkich cykli :tooth: ale od wczoraj znowu mój prawy jajnik przypomina o sobie, więc może ... może :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorkiczynek24
    • CommentTimeFeb 8th 2013
     permalink
    hej ja wlasnie dzis dostalam pasek modlitwe i list ze swiadectwem od siostr :) jest tam napisane ze mozna go nosic caly czas wiec ja mam juz na sobie swoj... bede sie modlic za siebie i wszystkie staraczki...
    a tymczasem biore clostybegyt na wywolanie owu...

    a czy wy dziewczyny znacie kogos kto sie modlil i mial pasek a mimo to dziecka nie ma???
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeFeb 8th 2013 zmieniony
     permalink
    W tym roku byliśmy w samym Soriano (cudne maleńkie i górskie miasteczko), ale katolicy Włosi w żaden sposób nas nie umieli doprowadzić do klasztoru... Żenada po prostu. Może w przyszłym roku się uda tam trafić, bo przynajmniej mamy wyobrażenie, gdzie on jest.

    Ja się modlę, mam pasek, a dziecka nie mam...
    •  
      CommentAuthorkiczynek24
    • CommentTimeFeb 8th 2013
     permalink
    Efiaa a ty dlugo sie juz starasz?? a pasek dlugo nosisz???
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeFeb 8th 2013
     permalink
    Staram się 6 rok, pasek mam od zeszłego roku.
  2.  permalink
    Dostałam dzisiaj pasek wraz z modlitwą i listem :)
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Do mnie przyszedł w sobote. Siotrzyczki przesłąły błyskawicznie mimo, że do Anglii.
    -- []
  3.  permalink
    :) ja się z moim nie rozstaję :)
    •  
      CommentAuthorkiczynek24
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    ja tez sie modle. a ty malutka nosisz go caly czas na brzuchu??? dziewczyny a wy bierzecie jakies tabletki wspomagajace???
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    Ja biorę castagnus i końska dawkę magnezy+B6, do tego herbatki z liści malin i przywrotnika.
    -- [*]
  4.  permalink
    Kiczynek - nosze caly czas ;) lubie go ;)
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeFeb 12th 2013
     permalink
    JA również dzis otrzymalam przesyłke od siostrzyczek :).Juz jest na pasie :).
    -- ,
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Hej dziewczyny. Którejś sie udało? Jakieś nowe swiadectwa?
    -- []
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    24 stycznia dostałam pasek od sióstr i modlitwy, zaczęłam się modlić i okazało się że to cykl w którym zaszłam w ciążę, ktoś powie zbieg okoliczności, ale ja wierzę, że wstawiennictwo Świętego Dominika pomogło.
    Jestem w 15 tc, noszę pasek na brzuchu i modlę się nadal o szczęśliwą ciążę i rozwiązanie i jeśli Bóg podarował mi chłopca, to będzie to Dominik
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Super:)!!! Ja 3 miesiąc z paskiem i modlitwą. W tym dolaczyłam do witaminek ziólka.
    -- []
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMay 18th 2013
     permalink
    kachaw: Jestem w 15 tc, noszę pasek na brzuchu i modlę się nadal o szczęśliwą ciążę i rozwiązanie i jeśli Bóg podarował mi chłopca, to będzie to Dominik


    :))))
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeMay 18th 2013
     permalink
    Olenka01: Hej dziewczyny. Którejś sie udało? Jakieś nowe swiadectwa?


    Ja po stracie pierwszej ciąży napisałam do Sióstr. Było to 10.02.2013 r.
    13.02.2013 dostałam odpowiedź od Nich, po następnych kilku dniach przyszedł pasek i modlitwy. Modliłam się co wieczór, pasek nosiłam pierwsze 2 tygodnie, później nie, bo wiedziałam, że nie jest on talizmanem szczęścia. Kluczem do szczęścia jest prawdziwa płynąca z głębi serca modlitwa.
    15.03.2013 ponownie ujrzałam II kreski na teście ciążowym. Jestem w ciąży. Obecnie rozpoczęłam 14 tc. Jestem bardzo szczęśliwa. Dziecko jest zdrowe i silne.
    Nie przestałam się modlić. Modlę się dziękując za nasz CUD i proszę o spokojną, zdrową ciążę i szczęśliwe rozwiązanie.
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMay 19th 2013
     permalink
    Miło to slyszeć:) Ja pasek nosze, nie jako talizman, ale przypomina mi o modlitwie. Nigdy nie byłam dobra w rególarnej modlitwie, a dzięki Paskowi jakos nie zapominam i modlitwa stała się bardziej rególarna.
    Cieszę się, że również Tobie się udało. U mnie 2 lata bez rezultatów jak na razie, ale wierzę!
    -- []
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeMay 23rd 2013
     permalink
    wierzę w moc modlitwy do św. Dominika!!! :) polecam
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorakatre
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Ja od dawna posiadam pasek św.Dominika i medalik.
    Główny sens ma modlitwa o wstawiennictwo św.Dominika tak jak piszecie.
    Kiedyś modliłam się o dziecko, obecnie już nie skupiam się na modlitwach o dziecko jako takich, już nie potrafię się tak modlić.
    Od jakiegoś czasu modlę się po prostu o siły na przetrwanie niepłodności, na to bym umiała sobie z nią radzić. Wiem, że to działa, bo siły te otrzymuję, jestem silniejsza. Nie zapominajmy, że św. Dominik to patron osób chorych; prośby o dziecko niekoniecznie muszą być jedynymi kierowanymi do niego...
    --
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Polecam gorąco modlitwę za wstawiennictwem św. Dominika.
    Starałam się o drugiego malucha 3,5 roku. W kwietniu poroniłam, na chwilę obecną jestem w ciąży i gorąco wierzę, że św. Dominik wstawił się za mną u Pana Boga. Nadal się modlę do niego o opiekę i abym nie straciła tego dzieciątka. Obecnie siostry przesyłają też medalik i ja się z nim nie rozstaję.
    AKATRE PIĘKNIE NAPISAŁAŚ...życzę aby św. Dominik wysłuchiwał nadal Twoich modlitw i wierzę gorąco, że tam na Górze wiedzą jak bardzo pragniesz malucha.
    --
    • CommentAuthorella21
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Wiecie co.... jak dla mnie to są banialuki. Wiem, że niektórzy się oburzą, ale nie wierzę w to, żeby modlitwa miała w czymś pomóc.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    ella21,nie masz naprawdę nic do roboty..
    •  
      CommentAuthorakatre
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Mariaekad To wspaniała wiadomość, wymodliłaś sobie tego Maluszka:* Gratuluję i spokojnej ciąży życzę :*

    Ella21 Początkowo nie chciałam odnosić się do Twojej wypowiedzi, ale...dobra zrobię to.
    Nie będę dyskutować z Tobą o sensie wiary, bo to nie miejsce na to. Pojawiasz się znikąd i obrażasz odwiedzające ten wątek dziewczyny. Ani pasek, ani sama modlitwa nawet taka częsta i z serca nie jest jeszcze gwarantem niczego, bo Bóg nie jest od spełniania życzeń. Można prosić o coś, ale nie zawsze jest tak, że Bóg chce dla nas tego samego, co my dla samych siebie ....
    Jednak skoro niektóre dziewczyny proszą i dostają, to uważasz, że to zwykły przypadek?
    --
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    *akatre* Pięknie napisałaś i podpisuję się pod tym obiema rękami.
    Wiele osób traktuje Pana Boga jako tego "który ma spełnic bo się Go o to Prosi..." Nie jest tak. Wydaje mi się, że osoby wierzące podchodzą do tego co dzieje się w ich życiu przez pryzmat właśnie ich wiary. Może jest tak, że Bóg ma inny plan, ma ważne inne zadanie dla danego człowieka. Nie jest łatwo pogodzic się z niepłodnością i zapewne wiele z nas o tym doskonale wie... ale ja wierzę w moc modlitwy, w moc zawierzenia się Bogu bo czasem to dno na które już z rozpaczy schodzimy jest nam potrzebne aby dostrzec Boże światło.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    ella21 masz prawo uważać że modlitwa nie ma znaczenia, ja w przeciwieństwie do Ciebie szanuję poglądy różniące się od moich, ale z całego serca życzę Ci abyś nigdy nie znalazła się w sytuacji, gdzie pozostanie Ci tylko modlitwa, a życie pisze różne scenariusze
    --
    • CommentAuthorajcyrtaP
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Witam wszystkie dziewczyny na wątku. Kilka dni temu straciliśmy naszego dzidziusia. W 10 tc serduszko przestało bić. Ból serca jest niesamowity. Szukam pocieszenia i natknęłam się u Was na pasek św. Dominika. Właśnie napisałam list do sióstr na który polało się wiele łez. Wierzę, że modlitwa pomoże mi ukoić ból, znaleźć równowagę i jeżeli Bóg pozwoli to przetrwać kolejną ciążę.
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeJul 11th 2013 zmieniony
     permalink
    Modlitwa pomaga, wiem to. Gdyby nie ona, nie podniosłabym się z depresji na tle niepłodności, a teraz żyję normalnie i wierzę, że mój spokój ducha ze mną pozostanie. Poza tym nikt nikomu nie każe się modlić. To kwestia indywidualna.
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    Ech ... uważam, że nie ma w ogóle co komentować takich słabych prowokacji, jak ta, z którą wysunęła się tu ella21.
    ajcyrtaP przesyłam ogromne wyrazy współczucia. Mnie osobiście modlitwa bardzo pomaga w trudnych chwilach, mam wrażenie, że kierując swoje słowa do Boga, czuję, że mogę się tak po ludzku "wygadać", a to niezwykle ważne, by nie tłumić w sobie emocji. Z całego serca wierzę, że również dzięki modlitwie właśnie jestem w 7 tygodniu ciąży, a jutro idę na pierwsze USG i w każdej chwili zwątpienia, czy smutku, zwracam się w modlitwie do Boga, by pomógł mi przezwyciężyć stres i strach. Do mnie pasek św. Dominika dotarł w 3 dni po tym, jak napisałam email do sióstr, z całego serca życzę Wam wszystkim, aby i Wasze modlitwy zostały wysłuchane.
    --
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    ajcyrtap współczuję Ci serdecznie i wiem doskonale co czujesz. Modlitwa na prawdę ma sens. Warto zawierzyc warto się powierzyc i wtedy człowiekowi idzie się trochę lżej przez te życiowe zakręty.
    karolajnas Trzymam za Ciebie kciuki ja będę miała pierwsze USG w8 tyg bo do gina idę dopiero 27 lipca. Ale strasznie się boję bo także jestem po poronieniu. Na obecną chwilę jutro idę na bhcg aby zobaczyc czy rośnie. Ale właśnie zawierzenie św. Dominikowi i modlitwa do Niego przynoszą mi spokój i ukojenie. Myślimy też z mężem, że jeśli u nas będzie chłopiec to pewnie Dominik :smile: w podziękowaniu za ten cud i dar.
    Trzymam kciuki daj koniecznie znac jak było na USG
    --
    • CommentAuthorajcyrtaP
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    Efiaa, karolajnas, mariaekad - dziewczyny dziękuję za wsparcie. Codziennie modlę się za wszystkie oczekujące na cud i starające się mamy. List wysłałam do sióstr i codziennie będę zaglądać do skrzynki. Dzisiaj wróciłam do pracy pierwszy dzień. Z moimi dziewczynami z pokoju po południu płakałyśmy wszystkie. Tak naprawdę każdy z nas nosi swój krzyż... Trudno było mi wrócić bo dwie inne koleżanki są w ciąży i różnica między nami to były tylko 2 tygodnie więc będę obserwować jak będzie im rósł brzuszek i płakać z żalu i ukryciu za swoim:(

    mariaekad - długo czekaliście po poronieniu z kolejną próbą? jak sobie poradziliście ze stratą?

    Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie brzuszki - mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane cieszyć się swoim. Ciąża to cudowny stan...
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    Czy długo czekaliśmy? U mnie doszło do samoistnego poronienia więc już w kolejnym cyklu można powiedziec, że się staraliśmy a ten w którym obecnie jestem (jest udostępniony możesz zerknąc:) jest drugim po poronieniu i szczęśliwie jestem znowu w ciąży:smile:. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko dobrze:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeJul 12th 2013
     permalink
    mariaekad - pisałaś, żebym dała znać, więc się odzywam. Widziałam dziś mojego Okruszka, jest śliczny, ma 5,6 mm długości , serduszko biło 155 uderzeń na minutę. Jestem bardzo szczęśliwa :) Nie ustaję w modlitwie, bo dostałam wielki dar od Boga :) Życzę Wam wszystkim powodzenia :*
    --
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeJul 12th 2013
     permalink
    *karolajnas* GRATULUJĘ. To cudowna wiadomośc ja także modlę się za nas :)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 12th 2013
     permalink
    mariaekad, karolajnas gratuluję Wam dziewczyny, niech maluszki zdrowo rosną
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Dziękuję za gratulacje :*
    --
    • CommentAuthorajcyrtaP
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Wielkie Gratulacje!!! Jak to dobrze, że dobre nowiny też się pojawiają. Ja czekam na list od sióstr. Oprócz tego w czasie wakacji planuję odwiedzić kościół w Gdańsku Matki Boskiej Brzemiennej. Czytałam też o możliwości zamówienia mszy za pary starające się i takie które są już w ciąży. To wyszukiwanie i modlitwa bardzo mi pomagają - czuję, że nie stoję biernie w miejscu tylko działam - taki sposób na zajęcie myśli. W poniedziałek idę na kontrolę do gin. Trzymajcie kciuki żeby wszystko dobrze się goiło.
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    kachaw dzięki
    ajcyrtaP Jestem przekonana, że jest taka możliwośc, ludzie modlą się w przeróżnych intencjach wię jestem pewna, że w tych na pewno :) TRZYMAM KCIUKI i będę się modliła :)
    --
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Witam,napisałam o sióstr w ubiegłym tygodniu...i dziś odpisali mi ze wysyłają pasek:)))więc ciekam z niecierpliwością:)))
    • CommentAuthorZaczajona
    • CommentTimeJul 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja napisałam do sióstr w piątek i już dziś dostałam maila że pasek już jest wysłany :D
    • CommentAuthor_malgosia_
    • CommentTimeJul 18th 2013
     permalink
    o dzidzusia staraliśmy się 7 miesięcy, wierzę że modlitwa za wstawiennictwem św. Dominika była i jest skuteczna
    -- [/url]
    • CommentAuthorZaczajona
    • CommentTimeJul 19th 2013
     permalink
    _malgosia_my zaczelismy 9-ty cykl staran,dzis dostalam pasek sw.Dominika ale juz jaks 2 tyg.modle sie do sw. o Nasz maly-wielki cud
    • CommentAuthor_malgosia_
    • CommentTimeJul 19th 2013
     permalink
    też będę się za was modlić
    -- [/url]
    • CommentAuthorZaczajona
    • CommentTimeJul 19th 2013
     permalink
    _malgosia_ a a za Was obys szczesliwie dotrwala do narodzin
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeJul 19th 2013
     permalink
    Przed poczęciem córeczki modliłam się dużo do sw Ojca Pio, oraz sw Józefa oraz codzienna dziesiątka Różańca
    dzis przed przypadek wpadł mi w ręce tekst o wstawiennictwie bł. ojca Stanisława Papczyńskiego

    Treść doklejona: 08.08.13 17:56
    Dzis swietego Dominika- rocznica smierci tego swietego
    http://www.liturgia.pl/artykuly/Historia-powstania-O-spem-miram.html, piekna piesn ktorą spiewają Ojcowie- modlitwa
    --
    • CommentAuthordominikanka
    • CommentTimeOct 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Kochane Panie, chce dodać pare słów do tematu.
    Jestem siostrą dominikanką z klasztoru w Świętej Annie. Niestety na naszej stronie internetowej pasek św. Dominika jako temat został opuszczony, a szkoda, bo stanowi on dużą cząstkę naszego apostolatu. Mimo to zgłasza się do nas wiele kobiet, małżeństw z prośbą o modlitwę Wtedy odsyłam ich przy okazji krótkiej odpowiedzi na strony internetowe, gdzie mogą poczytać o pasku św. Dominika, a więc na stronę naszych sióstr z Krakowa również. Niemniej, wiele osób wraca do korespondencji i u nas otrzymuje ten pasek. Różni się on od tego, który mają siostry w Krakowie formą (jest długi, ale to jest akurat bezproblemowe, bo przedłużenie taśmą nie zmienia ważności poświęcenia) oraz tym, że został poświęcony w Soriano-przed cudownym obrazem. Z tego właśnie powodu forma jest inna, bo nie nadążyłybyśmy ze sprowadzaniem paska z Włoch w takiej ilości (koszta własne:)). Jeśli ktoś spotkał się ze zbyt długim oczekiwaniem na odpowiedź, to przepraszam, ale czasami siostra, która się tym zajmuje zachoruje, albo z innego powodu nie mogła uczynić tego natychmiast, ale staramy się wychodzić naprzeciw Waszemu cierpieniu jak najszybciej.
    A tak dodatkowo, to bardzo dziękuję brombap i Smudze za mądre odpowiedzi udzielone dudzie :) Dokładnie tak:):):) Obejmujemy Was wszystkie naszą pamięcią modlitwy:)
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeOct 10th 2013
     permalink
    Siostro, chciałabym otrzymać pasek właśnie z Soriano.
    • CommentAuthorMalinka85
    • CommentTimeOct 10th 2013
     permalink
    Skad wiadomo ze sa one z wloch? Pewnie sa robione w PL a cena jak te z wloch?! Nie lepiej obkleic sobie Brzuch obrazkami No nie moge przeciez martwa rzecz nie pomoze wam w zajsciu w ciaze Modlitwa I wiara tak ale modlic sie do obrazkow na brzuchu to juz Lekka przesada No I juz widze te wszystkie siostry modlace sie za was co za kpiny Przeciez to jawny biznes na biednych kobietach ktore aby zajsc w ciaze lapia sie wszystkiego Sorry dziewczyny ale w 21 wieku zeby w takie zabobony wierzyc?
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Jaki biznes? Te paski sa za darmo ,wiec nie wodze tu zadnego żerowania na kobietach pragnących zajść w ciaze.
    Troche wyczucia..
    • CommentAuthorMalinka85
    • CommentTimeOct 10th 2013
     permalink
    Czyli nie placisz ani grosza? Wyczucia? Mam prawo do wlasnej opinii.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.