Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    Witajcie.
    Chciałabym poznać kobiety które "wpadły" i opowiedziały swoja historię.Czy ciąża była np. ze stosunku przerywanego itp.Z góry dziękuję
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    a dlaczego tak bardzo interesuje Cię ten temat? :) Wpadłaś? :)
    --
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    nie ale sa takie spekulacje na ten temat a nikt nigdy nie udzielił konkretnej odpowiedzi,ze przez Preejakulat nie mozna zajść w ciąże i chce poznać te kobiety.Oto tekst który znalazłam że jednak jest taka możliwość:Preejakulat, płyn ejakulacyjny (niepopr. przedwytrysk; z łac. pre – przed + ejakulat) – wydzielina gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołów cewkowych wydzielających śluz[1], wydobywająca się z penisa podczas pobudzenia seksualnego, pełniąca funkcję naturalnego lubrykantu. Ilość wydzielanego preejakulatu jest zmienna osobniczo; niektórzy mężczyźni w ogóle nie produkują preejakulatu[2], a inni nawet ponad 5 ml[1].

    Niedawno opublikowane wyniki badań klinicznych (2011) przeprowadzonych na małych grupach mężczyzn wskazują, że preejakulat może zawierać znaczne ilości żywych i ruchliwych plemników[3]. Wcześniejsze badania nie stwierdzały obecności plemników w preejakulacie[4] lub stwierdzały bardzo małe ich ilości, do tego o upośledzonej ruchliwości[5], a także plemniki martwe.

    Wykazano również, że preejakulat może zawierać limfocyty CD4 i makrofagi, zatem może być w nim obecny wirus HIV powodujący ryzyko zarażenia HIV[5].
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Tak, można tak zajść w ciążę.
    -- serce przestało bić.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 8th 2012 zmieniony
     permalink
    Mam kolezanke, ktora w ten sposob (stosunek przerywany)zaszla w ciaze.
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Przecież to jest oczywiste.
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Ale to nic nowego że z przerywanego rodzi się masa dzieci...

    no ja wpadłam. Ale nie przez przerywańca- to raczej nie jest synonim :P
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Ja widzę , że autorka chciała poznać historie osób po wpadce, czyli "jak to się stało" a tylko jako jeden z przykładów podała przerywańca... może przecież pęknąć gumka, można brac tabsy anty i wpaść, można myslec ze sie ma juz neipłodne i wpaść.... chyba to autorka miała na mysli jak sie uważnei przeczyta 1 post.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    Można począć, gdy pomyli się śródcykliczne z @.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthornikkitaa
    • CommentTimeMar 22nd 2012
     permalink
    eveke: można myslec ze sie ma juz neipłodne i wpaść

    Np. ja :tooth: Ah ta moja zdolność liczenia :tooth:
    --
    • CommentAuthorWerka89
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Nawet proszki nie dają 100 % pewności .
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Zwłaszcza te do prania... :wink:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    nikkitaa: Ah ta moja zdolność liczenia

    A co ma do tego niezdolność liczenia?
    --
    • CommentAuthorandzia222
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    Ja tez zaliczylam taka wpadke:bigsmile:P Zaszlam w ciaze po stosunku przerywanym:confused:Absolutnie nie jest to bezpieczny sex...
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    O rany, a ktoś przerywany w ogóle uważa za bezpieczny seks?
    --
    • CommentAuthorandzia222
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    Są tacy uwierz mi:)
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    The_fragile: O rany, a ktoś przerywany w ogóle uważa za bezpieczny seks?

    he he:P
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    Metoda anty jak każda inna. Popularna na 28dni, więc nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć zadowolonych użytkowników oraz nieplanowane poczęcia mimo poprawnego stosowania metody.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 9th 2012 zmieniony
     permalink
    The_fragile: O rany, a ktoś przerywany w ogóle uważa za bezpieczny seks?


    ja uważam [oczywiście tylko w naszym przypadku, nie żebym uogólniała :tongue:]
    nie zaszłam tak przed ponad 8 lat, więc jakoś niespecjalnie się boję , że nagle tak wpadniemy :cool:
    --
    • CommentAuthorandzia222
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    Wiesz ja tez jechalam na tej metodzie ok 6 lat i tez bylo ok az do tego ostatniego razu...ale bylo zdziwienie jak okres nie przyszedl...dlatego wiem na wlasnym przykladzie ze mozna sie zdziwic...moja coreczka ma teraz 5 lat i jest najkochansza na swiecie...u mnie akurat dziecko nie bylo problemem dlatego stosowalam tą metode..ale gdybym nie chciala miec dziecka raczej nigdy w zyciu...ale jak widac niektorym udaje sie przez wiele wiele lat:)
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    Zależy od pary. Kobiety, które nie mają problemów z zajściem w ciążę, ich mężczyźni też są płodni i zdrowi, trafią na okres płodny z przerywańcem to mogą zajść- przed wytryskiem następuje kropelkowanie niewyczuwalne dla mężczyzny. To co wycieka zawiera żywe, zdolne do zapłodnienia plemniki więc szansa na ciążę jest taka, jak w przypadku współżycia w okresie płodnym- 40%.
    Oczywiście można zrobić i takiego przerywańca, gdzie zdąży się przed kropelkowaniem- ale skoro ono niewyczuwalne to pewności się przecież nie ma.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 9th 2012 zmieniony
     permalink
    andziaiw: Wiesz ja tez jechalam na tej metodzie ok 6 lat i tez bylo ok az do tego ostatniego razu...


    no widzisz u jednych zawodzi u innych nie
    u nas przez ponad 8 lat nie zawiodła
    co więcej, aby zajść w ciąże potrzeba mi było 12 miesięcy kiedy to nasienie mojego męża wręcz mi sie uszami wylewało, tyle go we mnie wprowadzał :devil::devil::devil:
    a niby oboje płodni bo przebadani na wszystkie strony



    Lexia: gdzie zdąży się przed kropelkowaniem


    a wiesz co ja kiedyś gdzieś czytałam ?
    że nie każdy facet ma w płynie przedejakulacyjnym plemniki zdolne do zapłodnienia
    u niektórych te plemiki są klasy D, czyli martwe albo tak uszkodzone, że nie ma opcji, żeby zapłodniły
    czytałam też gdzieś, że ponoć nie każdy facet w ogóle kropelkuje przed właściwym wytryskiem...
    nie wiem czy to prawda ale wg mnie coś w tym jest skoro np my i wiele innych par, które znam i które jadą na przerywanym nie zaszły [ i nie mówię tu o wpadce z przerywanego gdzie facet trochę wytrysnął po czym szybko wyskoczył bo dla mnie to juz stosunek przerywany nie jest a niektórzy tak go definiują i potem mówią, że zaszli z przerywanego :devil:]
    oczywiście dalej podkreślam, ze "metody" nie polecam i nie namawiam na nią
    żeby nie było potem na mnie :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    Hmm Teo, może i tak, ale wolę się nie przekonywać na własnej skórze, czy mój facet ma plemniki klasy D czy jednak z kategorii tych "super hero" :devil::devil::devil: Przynajmniej pókim jeszcze za młoda na potomka :cool: Potem ewentualnie możem wypróbować, jak się trafi kategoria "szczęśliwy traf" :tongue:
    W sumie wiecie dobrze... Są pary starające się latami (niby zdrowe) i dwóch kresek ni hu hu, a jest sobie nastolatka na jednej imprezie i jebut! ciąża jak ta lala. Przewrotność losu...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    Lexia: ale wolę się nie przekonywać na własnej skórze


    no dlatego ja 3 razy wspomniałam, że nikomu nie polecam oraz nie namawiam wcale :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    My niby wpadliśmy z przerywańca ale pewności nie mam, bo 2 dni wcześniej były normalne stosunki. Dowiedziałam się od lekarza, że mam torbiel i się musimy wstrzymać ze staraniami (a to był początkowo cykl staraniowy) no to przeszliśmy na "P" i się okazało finalnie, że jestem w ciąży z czego się oboje bardzo ucieszyliśmy, bo staraliśmy się już pół roku :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    vitani_82: My niby wpadliśmy z przerywańca ale pewności nie mam, bo 2 dni wcześniej były normalne stosunki.


    to po mojemu ciąża bankowo z tych normalnych raczej była a nie z przerywańców :wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    TEORKA: to po mojemu ciąża bankowo z tych normalnych raczej była a nie z przerywańców :wink::wink::wink::wink:


    Bardzo możliwe :wink:

    Tak czy owak teraz jedziemy na "P" i zobaczymy z jakimi rezultatami.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJun 10th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja w padlam z przerywanca. I to bankowo, bo pelnych serduch nie bylo... Natomiast ciaza zakonczona poronieniem...

    Teo, moja przyjaciolka 7 lat nie wpadla z przerywanego, ale w koncu i na nia czas przyszedl ;)... Takze roznie z tym bywa... Jednak ja sie tych "P" poki co nie boje, jak sie ma jedno dziecko to najwyzej drugie bedzie hihihihi
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 10th 2012
     permalink
    Monia502: jak sie ma jedno dziecko to najwyzej drugie bedzie hihihihi


    no i ja tak też uważam, więc moze dlatego sie nie boje ? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJun 10th 2012 zmieniony
     permalink
    ja 5 lat nie "wpadlam" z przerywanym...
    a gdy wybila godzina i ochota za 3 razem sie udalo :)
    choc wedlug moich obliczen za pierwszym!
    poniewaz 1wszy cykl zaczelismy za pozno...
    przy drugim wyjechalam do pl
    trzeci caly nasz (od pierwszego do ostatniego dnia obserwacja) = 2kreseczki
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJun 10th 2012
     permalink
    Przerywaniec- przerywancem, ale znam tez dziewczyny, które zaszły w ciążę stosując gumki... z czego jednej z nich ta gumka nie pękła... Ki czort? Nie wiem... Ale albo była dziurawa, albo jakaś nieszczelna...
    Znam też kobiety, które pozachodziły przy tabletkach antykoncepcyjnych...

    100% metody po prostu nie ma... Jedynie celibat...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Monia, nic zaskakującego.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    ja też znam parę i z anty i z gumkami że mają dzidzie... więc tego:D:D:D
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Gumka nie gumka, tabletki nie tabletki, geny niejednokrotnie i tak potrafią wystrychnąć nas na dudka :devil:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    Patrzcie jakie to życie..
    Niektóre się zabezpieczają jak mogą i i tak ten plemnik się przedrze,
    a niektóre miesiącami robią wszystko żeby ich jak najwięcej się dostało i nic..

    No ale odchodzę od tematu :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Można i tak. Gość audycji w Trójce chwali się nieplanowaną ciążą.

    Świat Kobiety 3/2011

    Magdalena Schejbal - gwiazda serialu "Szpilki na Giewoncie"
    "Brzydkie kaczątko" w sexy szpilkach

    - Pamiętasz dzień, kiedy dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży?
    - O, tak! Oblały mnie zimne poty. To był faktycznie szok, bo przyznam, że ciąża nie była planowana. Ale mam 30 lat, więc dość późno zostałam mamą.


    Magdalena Schejbal była gwiazdą akcji "Tak dla nowoczesnej antykoncepcji".
    Gwiazda „Kryminalnych” Magdalena Schejbal podkreśla prawo do podejmowania świadomych wyborów dotyczących rodzicielstwa mówiąc- Jestem bardzo niezależną osobą, cenię sobie wolność i prawo do podejmowania świadomych decyzji, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. To ja wybieram role, które gram, na rolę mamy zdecyduję się wtedy, kiedy poczuję, że jestem na to gotowa.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeDec 1st 2012
     permalink
    nessie: ja 5 lat nie "wpadlam" z przerywanym...
    a gdy wybila godzina i ochota za 3 razem sie udalo :)


    dokładnie tak jak u nas :) dlatego póki co przerywany mnie nie odstrasza :p
    --
  1.  permalink
    a i my nie wpadliśmy metodą przerywaną przez 4 lata
    w październiku 2012 decyzja-pora na dzieciątko
    przy cyklach nawet 45-47 dniowych uznałam, że jedyną metodą na zaskoczenie będzie badanie śluzu co dzień
    19 tc wybadałam dni płodne
    :bigsmile:
    i oto jestem w 18 tygodniu ciąży :bigsmile:
    udało się za pierwszym razem!
    --
    •  
      CommentAuthorgagarinn555
    • CommentTimeMar 7th 2013 zmieniony
     permalink
    [wpis usunięty przez moderatora]
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 8th 2013
     permalink
    gagarinn555: praca nie pozwala mi na na nonszalacje

    praca nie pozwala Ci na nonszalancję? A seks bez zabezpieczenia i to, ze usunęłaś dziecko, to co...? Tak, wiem - to można zataić w pracy a dziecka niestety nie.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMar 8th 2013
     permalink
    Przecież to typowa trollowa prowokacja :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeMar 8th 2013
     permalink
    A jak!
    Dałam "eeee" za tamtą wypowiedź, bo chyba jest tak, że po kilku "eee" post znika. Niech zniknie i nikt już nie czyta tych głupot, bo jeszcze ktoś się "wkręci" w rozmowę z trollem.
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    No to wam odpowiem moja historie. Od 2 lat staraliśmy sie z mężem o dzidzie. Kończyło sie to 2 poronieniami przez puste jajo. W grudniu tamtego roku poszliśmy na badania do poradni genetycznej. W marcu usłyszałam ze kłopoty mogą być spowodowane nadmierna prolaktyna. Zrobiłam badanie i zeczywiscie była podwyższona. Gin dał mi Bromergon na obniżenie poziomu tego hormonu. No i w pierwszym cyklu brania leku pach @ sie spóźnia. Test pozytywny a w moich oczach przerażenie. W 5 TC na usg nic nie widać, a ja już mam czarne myśli bo przecież już tak było przy pierwszym pustym jaju. Postanowiłam sie nie przejmować i poczekać do 7 TC i iść na usg. I proszę lekarz mi mówi ze gratuluje jest żywy gorszek. Szczęście mnie ogarnelo bo planowaliśmy przecież co prawda po odebraniu wyników DNA. Ale lekarz do mnie żebym sie nie cieszyła bo to ciąża patologiczna. A ja mu dlaczego??? Bo to są trojaczki. Szok normalnie. Jedno planowaliśmy a 2 bedą z wpadki :tongue: teraz jestem w 9 tc więc jeszcze dużo przedemna i przed groszkami :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
  2.  permalink
    ha ja ta ciaze tez mam z wpadki 2 pierwsze byly planowane a ta nieplanowana byla i stala sie wpadka ale sie ciesze bede miec coreczke a w domu mam parke
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 9th 2013
     permalink
    Jaką anty stosowałaś wtedy?
    -- [/url]
    • CommentAuthorPhilip89
    • CommentTimeFeb 10th 2014
     permalink
    no właśnie opowiedz
    • CommentAuthorHassie99
    • CommentTimeFeb 13th 2014
     permalink
    Moja koleżanka wpadła przez przerywany :tongue:.
    •  
      CommentAuthorkoteczek1
    • CommentTimeFeb 13th 2014
     permalink
    ja wpadlam jak z chlopakiem wtedy wyjechalam na 6 dni z dala od rodzicow , 6 dni slonca :) byla nie planowana ale w sumie sie ucieszylismy :) bo zawsze mowilismy ze bedziemy mieli duzo dzieci na szczescie bylam z nim wtedy ponad rok czasu i mialam 17 lat ( moja mam mnie urodzila w podobnym wieku ) wiec rodzice sie tylko zasmiali ze kontynuje tradycje :P a zaszlam biorac tabletki ale wiecie tak je bralam ze czesto o godzine sie spoznialam , nie stety dziecko poronilam w 11 tyg i od kat skonczylam 18 staramy sie o nastepne .
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 13th 2014
     permalink
    Koteczek, spóźniałaś się tylko o godzinę? Brałaś dwuskładnikowe?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkoteczek1
    • CommentTimeFeb 13th 2014 zmieniony
     permalink
    w sumie to je bralam glownie na bolesne miesiaczki i prawie codziennie sie spoznialam o godzine no i zaszlam :P

    Treść doklejona: 13.02.14 21:54
    ale z tego co czytalam gdzies kiedys tabletki antykocepcyjne dzialaja na zasadzie ze oszukuja nasz organizm ze juz jestesmy w ciazy , przez co nie zachodzi sie w ciaze . w rzadkich przypatkach mozna zajsc jagby w druga ciaze . tak gdzies kiedys przeczytalam ale nie ktore bo ogolem to one powoduja ze jajeczko nie peka.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.