Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 10th 2009
     permalink
    hmmm, ten stojak wyglada jakby mial sie bujac-ale bardzo niestabilnie. to podwieszanie wklada sie pod materac? bo jak tak to moze gibnac sie razem ze wstajaca mama. ale ogolnie rewelacyjne rozwiazanie- ja mam Ole przy lozku w koszu i czasami musze sie niezle nagimnastykowac zeby ja sprawnie po karmieniu odlozyc
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 10th 2009
     permalink
    Aga ciekawa ta kolebka > coraz więcej takich wynalazków :P
  1.  permalink
    mi sie podoba
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 13th 2009
     permalink
    Dziewczyny musze zakupić inhalator dla Oliwki - doradzicie coś??????
    --
    •  
      CommentAuthorJoan1977
    • CommentTimeMar 13th 2009
     permalink
    Iwa znajdź sklep ze sprzętem medycznym będzie taniej niż w aptece, kup taki w średniej cenie one wszystkie działają na tej samej zasadzie ja mam: ARIANNE P1 firmy NORDITALIA jestem zadowolona:)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 13th 2009
     permalink
    Iwa jaki inhalator?? taki "parowy" duży, czy do tych małych leków wziewnych?
    bo jak coś mam tubę babyhaler i mogę ci ją oddać... u mnie leży niepotrzebna
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 14th 2009
     permalink
    And to samo miałam do Szymka > IWA jakbyś była zdecydowana na niego, to ja mogę Co go odsprzedać, jest jak nowy :P
    Tą końcówkę mam niebieską :P

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 14th 2009 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny chcemy taki z maseczka dla dorosłego, dla dziecka, końcówka do noska i buzi.
    Oliwka ma zalecone inhalacje bo ten katar który osiadł jej gdzieś głęboko nie chce odpuścić, na zewnątrz nic a wewnątrz co cały czas jej przeszkadza oddychać. Mnie też się przyda bo mam tendencję do pozostałosci po przeziębieniach, niedoleczonych, pozatym jestem zatokowcem.
    Myślimy o takim:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 14th 2009
     permalink
    Iwa taki podobny kupila kolezanka ale tak jak pisalam ci pod wyrkesem koszt tego jej modelu to ok 500zl
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 14th 2009
     permalink
    ja dzisiaj schodzilam cale miasto w poszukiwaniu majteczek dla Krzysia. albo jakies burakowate na 98 twarda bawelna i gryzace szwy albo same dziewczece. nie wiecie czy w 5-10-15 cos maja?? tylko ten sklep na jutro sobie zostawilam
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 15th 2009 zmieniony
     permalink
    Ania w 5-10-15 majteczki sa w trójpaku.
    Zakupiłam ostatnio dla Oliwki (to z nich tak sie cieszyła).
    Dobra bawełna, gumki nie gryzą, bynajmniej Oliwka sie nie skarży. No i chyba tanio bo za 3 sztuki dałam 10 zł (na wyprzedaży) tak normalnie chyba niewiele drożej.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 15th 2009
     permalink
    Inhalator już zakupiony w miejscowej aptece (wczoraj mąż obleciał kilka dla zbadania rynku). Wybraliśmy, zakupiliśmy (160zł) i już wypróbowaliśmy. Oliwka ładnie trzymała sobie maseczkę przez 20 min. Muszę jeszcze namówić ją na tą końcówke do noska, ale pewnie nie szybko to się uda.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 16th 2009
     permalink
    dotarlam do 5-10-15 no i troche mnie cena niemilo zaskoczyla za 3 pary chlopiecych gatek 19.99 to dla mnie ciut duzo. poczekam na przeceny a tymczasem kupilam kilka par w pepco po 1.29 :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 16th 2009
     permalink
    uuuuuuuuuuuu - czyli wyprzedaż była spora, bo tak jak pisałam niecałe 10zł za trójpak dałam!
    --
  2.  permalink
    ja w Pepco to sie ostatnio tylko wkurzam
    bez przesady ale u nas dla dziewczynek jest mnóswtow kurteczek ,bezrekawników ,sweterków bluzeczek a dla chłopców krótkie rekawki i bluzki na naramkach
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 16th 2009
     permalink
    Ciacho u mnie w Pepco tak samo - 80% to dziewczynkowe
    --
    •  
      CommentAuthorsylwunia
    • CommentTimeMar 16th 2009
     permalink
    U mnie to samo. Porażka. :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 16th 2009
     permalink
    u nas w pepco tez glownie dla dziewczynek bo coz to jest 1 stojak dla chlopcow przy 2-3dziewczecych ale akurat to czego potrzebuje znalazlam - czyli bluzeczki juz na lato (po 7.99) i gaciorki :)
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 16th 2009 zmieniony
     permalink
    uzywalyscie kiedys nosidelek dla maluchow? wybieramy sie w srode do Polski i chce wziac mala do samolotu w nosidelku- dla przede wszystkim jej bezpieczenstwa jezeli chodzi o przemieszczasie sie po lotnisku, wsiadanie do samolotu etc.
    Wypatrzylam cos takiego, co o tym myslicie?

    --
  3.  permalink
    fajne i powiem Ci ze sie przyda napewno,ja juz leciałam z Piotrusiem i dzieki bardzo rece zajete a co dopiero z taka mała dzidziulka
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMar 16th 2009
     permalink
    emkaf, to chyba nie jest dobre wyjście dla dwumiesięcznego dzieciaka; nie lepsza zwykła chusta?
    •  
      CommentAuthorsmieszka48
    • CommentTimeMar 16th 2009
     permalink
    ja mam chuste i wydaje mi sie ze jest lepsza od nasidelek, maly w neij odplywa momentalnie a poza tym zachowuje naturalne ksztalt pleckow malucha
    -- smieszka
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 16th 2009
     permalink
    Ja też jestem za chusta dla takiego maleństwa. W nosidle cieżar spoczywa na "kości ogonowej" w chuście jest dzieć jak na rączkach mamy
    Od kiedy mam chustę naprawdę ja wolę niż nosidła - i ja i dzieć mniej się meczymy
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 17th 2009
     permalink
    tylko, ze ja lece jutro- nie bede kombinowac z chusta dzien przed wylotem:(( a nie wyobrazam sobie wchodzenia po schodach do samolotu z maluchem luzno na rekach... Mala bedzie w tym nosidelku tylko jakis czas.
    --
    •  
      CommentAuthormell
    • CommentTimeMar 19th 2009
     permalink
    Dziewczynki jak jest z tymi rozmiarami? Jako pierwsze ciuszki kupujemy 56? Jest duże prawdopodobieństwo, że będą za małe dla dzidzi? Kiedy mnie więcej maluszek zaczyna nosić 62? Pewnie różnie, ale mniej więcej, jak było u was? a kiedy 68?
    --
  4.  permalink
    mell te 56 przewaznie starczaja na krótko-ja najdłuzej zauwazyłam ze piotrus nocił rozm 68
    nie kupuj za duzo tych 56 chociaz my nosilismy ten rozmiar przez prawie 3 mce ale piotrus był z tych drobnych
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 19th 2009
     permalink
    wszystko zalezy jakie sa prognozy co do wielkosci malenstwa. znam dzieciaki ktore juz w szpitalu w 62sie ubiera a i takie co to 56jest za wielkie a rodzone terminowo. w sumie lepiej podwinac rekawek czy zeby body za duze bylo niz masz miec za male. na szczescie teraz wszystko idzie latwo kupic wiec spokojnie z 5sztuk na 56starczy. rozmiar 68 statystycznie jest dla polroczniaka
    •  
      CommentAuthormell
    • CommentTimeMar 19th 2009
     permalink
    dzięki trochę mi się rozjaśniło
    --
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeMar 20th 2009
     permalink
    wracajac do chust, mnie bardzo zainteresowala taka opcja, bo ta zwykla chusta (np hamalu) wydaje mi sie zabardzo obwiazana na mamie i latem to troche chyba gorąco.
    czy ktoras to ma lub miala?
    nullnull
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 20th 2009
     permalink
    Adaja do takiego kołyskowego noszenia noworodka musisz mieć zgodę ortopedy - tzn nie musisz ale lepiej ją mieć bo chodzi o bioderka dziecka
    ja słyszałam różne zdania o tym w większosci niestety negatywne - nie mam nie dotykałam, nie używałam więc niestety nie pomogę, ale chyba Kako ma takie nosidło
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 20th 2009
     permalink
    ps - musisz też zwrócić uwagę że dzieć jest na 1 ramieniu... jak długo uniesiesz ten słodki ciężarek?
    Chusty są różne - grubsze i cieńsze zdecydowany plus ze wiążesz na oba ramiona i plecy wiec aż tak mocno nie odczuwasz ciężaru Bobasa.
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeMar 20th 2009
     permalink
    And, ja mam chustę Hamalu...czy też powinnam zasięgnąć opinii ortopedy?
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
  5.  permalink
    adaja ja mam nosidlo tego typu (premaxx)..uzywalam w tylko w drugiej wersji i szczerze mowiac nie polecam...dolny sznurek wbijal sie dzieciowi w nozki...uzywalam z koniecznosci i nie na dlugo...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 20th 2009
     permalink
    Milena nóżki noworodka i niemowlaka powinny być w naturalnej pozycji na żabkę - dobrze jest to skonsultować z ortopedą by nie wyrządzić dziecku krzywdy... wiesz ja miałam to wcześniej w nosie, ale po tym jak forumowa Ala czy Minik mieli te szelki- szyny i dla niektórych nie było powodu do niepokoju... ja skonsultowałąm małą mamy usg bioderek i mam czyste sumienie... nie bede płakać za kilka lat - bo mogłam spytać pójść itd
    --
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    aha, wielkie dzieki za porade i MILEJ WIOSNY WSZYSTKIM :)
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    U nas USG bioderek jest obowiązkowe w 6tc...wcześniej i tak nie planowałam Młodego wkładać do chusty...Dzięki AND....
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2009 zmieniony
     permalink
    ja pozyczylam od kolezanki podobna do tej PREMAXX i wykorzystalismy ja tylko raz na wdrapywanie sie po schodach. maz stwierdzil ze woli (rocznego) Krzysia wnosic na biodrze niz w tym czyms bo strasznie bark jest obciazony. na kwadrans jeszcze ok ale na dluzej sie nie nadaje.
    zaluje ze nie kupilam chusty, jesli kiedykolwiek bede jeszcze miala dziecko to na bank bede wsrod tych okutanych w material
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    Witam obserwuję ten wątek od dłuższego czasu i wielkie dzięki a setki porad tu opisanych:)
    Ja właśnie zaplanowałam sobie kupno chusty i właśnie takie mi odpowidają
    http://chusta.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=58
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    Agulinka kup normalna elastyczną :) Wykorzystasz ja na 1001sposobów :) w łatwy i prosty sposób wiążąc też taką kieszonkę -> to tylko moja sugestia oczywiście :)
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    No racja tak też zrobię:) Widziałam na żywo kilka mam z bobaskami i oczywiśie spytałam czy są zadowolone nie słyszałam jeszcze ostrej krytyki takich chust
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    Aga ja żałuję jednego -> że nie znałam tego wynalazku wcześniej! Przy starszych dzieciach!!
    Chusta nie raz uratowała mnie! jestem z natury leniwiec i czasami zamiast wyjąć wózek pakuję małą w chustę (nie chce mi się iść do piwnicy potem wychodzić od str podwórka po błocie do kolan) jak mam gdzieś jechać autobusem - chusta, szybkie zakupy koło domu - chusta, odbiór szkolniaka-przedszkolniaka - chusta i w końcu kolki,marudzenie, nerw - chusta!
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    a pamiętasz And, jak cię do chusty musiałam namawiać ? ;)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    cii mnie wszyscy namawiali ... tyle ze mnie najbardziej blokowała cena :/ to jest niestety droga zabawa jak dla mnie :( A wiesz jak jest z chustami? masz 1dna chcesz kolejną :P ja chcę teraz Gabi albo inną elastyczną ... albo cieńką tkana wiązana taką ładną kolorową :P
    Weronika awanturuje sie o chuste - muszę sie nauczyć wiązać plecak :P ciekawe co ona na to powie ale bedzie szczęśliwa pewnie a i ja ja tak ciut ponoszę bo z przodu jest mi za ciężka :/
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    Ja nie chcę podkreślać, że to niby ja cię na mówiłam, tylko to, że też miałas wątpliwości. Myślę, że powinnaś o tym pisać namawiając dziewczyny.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    JEMMA: Myślę, że powinnaś o tym pisać namawiając dziewczyny.
    oki Jemma któregoś dnia opiszę moja historię chustową w odpowiednim wątku :)
    --
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    hmmm no cena troche zabójcza ale widze ze warto, pomysle ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    Adaja jak kupisz PORZĄDNE nosidło dla maluszka potem porządne nosidło dla starszaka na plecy wychodzi cena nawet wyższa :) Chusta Gabi na allegro jest juz za 99zł Wygoda bez porównania - w klasycznych nosidłach nosiłam 4 dzieci i to była dla mnie żadna przyjemnosć a teraz w chuście Antosię noszę czasami po domu - zasypia w 3 minuty a na rękach czasami morduje sie z nią po 3 godziny. Wiazanie na początku wydaje sie skomplikowane - z czasem rutyna i 2 minutki i masz dziecia zapakowanego :)
    Jutro napiszę cos na ten temat - dzis już mi sie nie chce :)
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeMar 22nd 2009
     permalink
    a jak małe dziecko można nosić w takiej chuście? Zaraz po urodzeniu?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 22nd 2009
     permalink
    tak Katy można od urodzenia, można wcześniaki i dzieci z "zaburzeniami"
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 22nd 2009
     permalink
    a "małe" to pojęcie względne hihihi ja nosiłam MAŁE 2kg ale są małe 5kg hihihi
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.