Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 27th 2009
     permalink
    Ja tez miałam Mariquita.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 27th 2009
     permalink
    Może poprostu kup takie do chodzenia, przecież to tylko do wózka bedzie, bo jeszcze nie chodzi. Droższe niestety - tak jak aga napisała, ale cóż.

    Ja jutro planuję wyjazd do Wrocka po buciki dla Oliwki!:bigsmile: Ciekawe czy sie uda!?:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeMar 27th 2009 zmieniony
     permalink
    Beata zajrzyj jeszcze tutaj jak chcesz to moge sie przejsc do tego sklepu i zmierzyc te buty...i ewentualnie moge je kupic i wyslac..:) ale mysle ze te na 12-24 miesiace powinny byc ok...:)
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMar 27th 2009
     permalink
    Beata, ja kupiłam takie szmaciaki na rzep w H&M. Takie do wózka tylko bo wyrosła mi Julka z tych od kombinezonu.
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 27th 2009 zmieniony
     permalink
    Pati BOSKIE są te butki Adamsa:)) swoją drogą bardzo lubię tą firmę;)

    bardzo dziękuję za propozycje, kochana jesteś..nie chcę Cię fatygować i problemy sprawiać..poszukam jeszcze tutaj, może coś znajdę..jakby się nie udało to najwyżej się zgłoszę;)hihi

    Anetusiu, u nas w h&m są tylko takie pseudo chińskie i też małe rozmiary:( ..

    no nic poszukam jeszcze, moze coś znajdę;)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 27th 2009
     permalink
    Jejku słodkie te buciczki !! zakochałam sie w 1 hihi tylko ze my szybko takich nie założymy bo moze na przyszła zimę a wtedy juz nóżka będzie większa i buciki mniej urocze :(
    --
  1.  permalink
    ja ADAMSA uwielbiam...maja naprawde dobre gatunkowo ciuchy w naprawde przystepnych cenach...tym bardziej ze zawsze cos jest w wyprzedazy i mozna nawet 70% taniej kupic...bardzo rzadko zdarza mi sie wyjsc z tego sklepu z pustymi rekoma...:)

    Beata jesli niczego nie znajdziesz to uderzaj smialo...koszt przeslania takich butkow to cos ok 2 funtow chyba...a pojscie do sklepu to zadna fatyga tylko ogromna przyjemnosc...hihihi:)
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 31st 2009 zmieniony
     permalink
    Napiszcie mi proszę, jakie te pierwsze buty kupić, tzn. wiem jak się mają zginać..ale nie wiem czy do kostki, przed czy za..gdzie miękkie gdzie twarde?? BArdzo prosze..muszę kupić Hani wkońcu te buty..heh

    Pati..spotkałam dzisiaj koleżankę z córką (pomijając że jej mała ma 15 miesięcy) i miała te niby trapki z adamsa (przesłodkie są te buciki z tej firmy)..rozmiar 12-18 miesiaca, przymierzyłam Hani i niestety zamałe;(( przykurczone paluszki miała..

    no i zostaje mi kupienie zwykłych butków:(( chyba że jakimś cudem trafię na miękkie w rozmiarze dla mojej małej wielkiej stopy:))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 31st 2009 zmieniony
     permalink
    Beata a nie myslalas zeby na razie poprzestac na skarpetkach ze skorzana podeszwa? wydaje mi sie ze Hania jeszcze przy mloda na pakowanie nozki w bucik... chociaz w deichmannie jakeis elefanteny z dosc miekka podeszwa widzialam to moze sprawdz...
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 31st 2009
     permalink
    Aniu, mam te skarpetki ze skórzaną podeszwą, ale na dworze marzną jej nóżki a nie chcę ubierać jej w 5 par skarpetek:((

    no nic, od jutra M ma urlop to pojeździmy i poszukamy miękkich butków, heh mozę jakieś znajdę na tą moją wielkę stopę;)) może jakieś ciepłe kapcie w deichamnie dostane (bo to chodzi o buty do wózka) a jak nie to wtedy pomyślę co zrobić..czy kupować już normalne buty..
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2009 zmieniony
     permalink
    Beata - z Elefantena w Daichmannie są fajniste buciki - maja taką podeszwę, a własciwie jakby jej nie miały (miejscowa guma-kauczuk). Nie wiem jak to opisać. Zajrzyj tam!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2009
     permalink
    O znalazłam - u mnie były takie za 99 zl
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2009
     permalink
    I jeszcze takie były:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2009
     permalink
    Były bardzo mięciutkie, bo podeszwa nie jest na całości pod stopką tylko miejscowo - moim zdaniem super buciki jak na teraz dla Hani:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 31st 2009
     permalink
    tez widzialam te buty i faktycznie fajne. byly jeszcze jakeis paputki ocieplane misiem na wyprzedazy to moze ktores beda akuratne
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 31st 2009
     permalink
    IWA faktycznie te butki super:)) napewno jutro zajrzę;))

    Dzięki dziewczyny:))
  2.  permalink
    Ja oglądałam te drugie- ale na Hanie nie było rozmiaru... U nas zostały juz same malutkie
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 1st 2009
     permalink
    To tak jak u nas Aga - tez myślałam o Oliwce - takie leciutkie buciki na luzie ;)))))
    --
    •  
      CommentAuthorjustyn-rz
    • CommentTimeApr 1st 2009
     permalink
    hej dziewczyny!
    napiszcie prosze z jakiej oliwki bylyscie najbardziej zadowolone:wink:
    mysle o tym, zeby juz zacząc sie smarowac, bo brzuszek sie powieksza, a slyszalam ze najlepiej potem dziecko smarowac ta sama oliwka.
    z gory dziekuje!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 1st 2009
     permalink
    hmm takiej teorii nie słyszałam ale sprawdzone kosmetyki dla dzieci przez mamy 28dniowe są tutaj
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeApr 23rd 2009 zmieniony
     permalink
    A ja nie mam pomysłu na sandałki dla Hani:((( a właściwie to nigdzie nie widziałam jakiś takich odpowiednich dla niech..tzn. z zabudowanymi paluszkami..


    moze rzuciły się Wam gdzieś w oczy (w jakimś sklepie/jakaś firma)

    będę bardzo wdzięczna za info:wink:
  3.  permalink
    Beatko
    Hania teraz chodzi w takich
    ghj

    a troche wczesniej miała takie:
    dfgz




    Niedawno kupiłam jeszcze butki w smyku z cool club. Naprawdę fajne z miękkiej skórki
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 24th 2009
     permalink
    A jakie macie propozycje sandałowe dla facetów > doradźcie :P
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeApr 24th 2009
     permalink
    Izunia z tymi facetowymi jak zwykle mały wybór
    --
  4.  permalink
    nawet mi nie mówcie-ja nieznosze ciemnych kolorów i nie usmiecha mi sie kupowac granatowych czarnych albo brazowych.ja szukam jasnych sandałków
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeApr 24th 2009 zmieniony
     permalink
    Aga, dziękuję bardzo:)) super te sandałki, a te drugie to już wogóle super mi się podobają;))))

    Miałam BArtka po domem w galerii i gdzieśgo przenieśli:( a tym drugim sandałki przebrane i same małe albo duże rozmiary:(( moze uda nam się dzisiaj gdzieś skoczyć a jutro to już wogóle popoluje na te BArtkowe sandałki:) Te białe są boskie;) moze znajdę coś podobnego;)

    W smyku u nas wczoraj patrzyłam, sandałki były ale strasznie zabudowane, miałam wrażenie ze za bardzo:( albo takei typowe ala japonki to te odpadają..ale i tak rozmiarów brak:(
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeApr 24th 2009
     permalink
    czasami jak oglądam butki dla chłopców to naprawdę zastanawiam się kto je tak bezsensownie zaprojektował: ani ładne, ani funkcjonalne. z reszta podobnie jest z innymi rzeczami - chyba robią je osoby które nie mają styczności z dziećmi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 24th 2009
     permalink
    ja w zeszlym roku mialam dla Krzysia na okres wakacji 2 pary sandalow - jedne z bobby shoes z deichamana (tyle ze wtedy wiecej siedzial niz chodzil jeszcze) a drugie prezentowe z bartka w kolorze bezowym.
    ds

    na ten rok ma na cieple dni z Bärenschuhe z deichmana, sandaly pewnie tez w deichamnie kupie albo w ccc czy boti
  5.  permalink
    Wg mnie dla dzieci zaczynających chodzić rewelacyjnie sprawdzaja się te sandałki z gumką na przodzie
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeApr 25th 2009 zmieniony
     permalink
    u nas kwestia kupowania butow na razie odpada z wiadomych powodow...
    za to wczoraj kupilam (znaczy sie ja zamowilam a moja mama zaplaci hehe) taka posciel...
    [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
    zakochalam sie w niej normalnie....:)
    --
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeApr 25th 2009 zmieniony
     permalink
    a w ogole udalo mi sie wczoraj kupic w tesco jumbo packi pampersa 20 funtow za 176 pieluch...mysle ze na jakis miesiac starczy...:)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeApr 25th 2009
     permalink
    niezla cena
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeApr 26th 2009
     permalink
    a ja się poddaje:((((((((((((((( obleciałam 3/4 miasta i nigdzie nie ma sandałków na Hanie;((((
    a jak są to albo za małe (maleńkie) albo wielgaśne:(( w Bartku pustki sandałkowe:((
    jedne jakie pasowały to bodajże były ecco za 324zł..no jeszcze na łeb nie upadłam:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeApr 28th 2009
     permalink
    u mnie zakupy planowane są na czwartek
    --
    •  
      CommentAuthorsylwunia
    • CommentTimeApr 29th 2009
     permalink
    Ja mam problem z pościelą. Mam łóżeczko 60x120. Chodziłam troszkę po sklepach i przeważają kołderki i pościele 100x130, mi się wydaje za duża wolała bym taką 90x120 ale czy nie będę mieć problemów z kupnem pościeli?

    Osobiście wolała bym śpiworek,ale oberwało mi się od teściowej za ten pomysł.:sad:
    Już tylko miesiąc do porodu więc pora się zdecydować.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2009
     permalink
    Beatko - kurcze az taki problem masz z bucikami dla Hani ???:shocked:
    Ja zakupiłam Oliwce tym razem z Ren -Buta, o takie- tylko bez czerwonych kwiatków (tylko srebrny i białe)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2009 zmieniony
     permalink
    W ubiegłym roku miała takie tez z tej firmy i byłam bardzo zadowolona - mięciutkie z profilowana wkładką i co wazne usztywniana pietą.


    Ja bardzo polecam tą polska firmę, ma buciki ze znakiem zdrowej stopki z miękkiej skórki z profilowaną wkładką. No i są tańsze od Bartka nawet o 50 zł, a fasony maja bardzo podobne.:wink:
    były jeszcze takie:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2009
     permalink
    Ktoś pytał o buciki dla chłopców - hmmmm ta firma tez ma fajne, u mnie właśnie najpierw pojawiły sie chłopience, o np. takie:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2009
     permalink
    Zresztą same sobie obejrzyjcie
    REN BUT
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 30th 2009
     permalink
    Ja też mam ta małą pościelkę 90/120 i nie ma problemu z poszewkami.
    Butki super
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2009
     permalink
    Sylwunia ja kupowalam posciel na allegro u uzytkownika MAMO-TATO i bytlam zadowolona. maja juz nawet poszewki z wypelnieniami wiec moze warto

    Iwa jesli moge zapytac ile w renbut u was kosztuja sandalki? bo u nas bartek sandaly to po 170zl sa... ja bede musiala kupic rozmiar wieksze dla Krzysia. w praqwdzie dostal w prezencie ECCO ale sa akuratne i juz w nich smiga wiec i tak mnie zakup czeka...
    no i mam pytanie - na samo lato tez takie zabudowane bierzecie czy ciut bardziej odkrywajace stope? ja latem nie nzosze miec krytych butow, Gabrysia tak samo wiec dla Krzysia tez bym wolala jakies bardziej wyciete. chodzi mi po glowie cos takiego tyle ze nie w takiej cenie :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2009 zmieniony
     permalink
    Aniu - nie żartuj, że sandałki z Bartka kosztują u ciebie 170 zł - :shocked::shocked::shocked: no cośty!??:shocked::shocked:
    Ja zakupiłam Oliwce pełne buty na rzepki z Bartka za 139 zł, a sandałki wszystkie w cenie 109, 119 i chyba najwięcej to 129 zł.
    Za Ren-buta płaciłam 86 zł za te białe, mam rabat w tym sklepie także dałam mneij, ale taka była ich cena.

    A co do lata to ja zamierzam zakupić jeszcze sandalki z Bartka - może coś takiego :
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2009 zmieniony
     permalink
    Tak żeby Oliwka miała i pełne - kryte buciki wrazie deszczu i zimnej pogody - ma takie:


    do spódniczki i na cieplejsze wiosenne dni ma te, co pokazywałam:


    no i teraz jeszcze jakieś sandałki z Bartka kupie.
    Nabyłam jeszcze tenisówi takie szmaciano-gumowe do piskownicy, bo tam strasznie niszczą się buty. Nasze sa inne niż te, ale cos podobnego:
    --
    •  
      CommentAuthorsylwunia
    • CommentTimeApr 30th 2009
     permalink
    Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2009
     permalink
    Iwa u nas bartek jest ytlko w jendym sklepie stad takie ceny pewnie. ogladalam z antylopy i jak porownalam cene z allegro to byly 40zl drozsze... u nas w sumie wiekszosc butow dla dzieciakow to same no-name tyle ze skorzane. rzadko mozna trafic na cos ze znanej firmy ale to pewnie dlatego ze ludzie nie kupuja i poprzednie kolekcje jeszcze zalegaja
    •  
      CommentAuthormell
    • CommentTimeMay 4th 2009
     permalink
    dziewczynki jakie kosmetyki zabrać do szpitala dla dzidzi? Nie mogę się doszukać. Czy wystarczy
    sudokrem
    żel do mycia ciała i włosów
    mokre chusteczki
    Czy potrzebuję oliwki lub balsamu do całego ciałka na ten czas szpitalny?
    --
    •  
      CommentAuthorsylwunia
    • CommentTimeMay 4th 2009
     permalink
    Nam na szkole rodzenia mówiły, że potrzebne są tylko chusteczki i krem do pupy. Nie kompiemy malucha same, kompia położne( w umywalce pod kranem), one tez opiekuja sie pempuszkiem, dopiero przed wyjściem do domu pokazują nam jak go pielęgnować.
    --
    •  
      CommentAuthormell
    • CommentTimeMay 4th 2009
     permalink
    i jeżeli kompią same to używają swoich kosmetyków?
    --
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeMay 4th 2009
     permalink
    u nas tez tylko chusteczki były potrzebne nic wiecej a w czym kapia maluchy to nie wiadomo bo to odbywalo sie za zamknietymi drzwiami
    --
  6.  permalink
    dziewczyny które posiadaja siedzisko na rower

    jakiej firmy polecacie i jaki model?
    czy kupowałyscie dziecku kask?(bo widuje dzieci w kaskach ale nie zawsze)
    nie chce szperac po całym temacie bo chce kupic z polecenia tak jak to zrobiłąmz fotelikiem samochodowym i nie żałuje
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.