Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    dzisiaj z mamą (ona zapłaciła) wybrałyśmy się do Torunia na zakupy i przy okazji pobuszowałyśmy w 5.10.15 bo tam były przeceny iiiiiiiiiiiiiii oczywiście kupiłyśmy dla dzidziusia 2 x body 56 rozmiar i śliczny śpiworek 62 rozmiar i spodenki rozm. 68 bo były przecudne, ale wszystkie te zakupy były na przecenach (śpiworek to nawet o 70% i kosztował tylko 21zł.).
    postanowiłam, że powoli będe rozglądała się za rzeczami dla maluszka właśnie teraz gdy są wyprzedaże i można wiele rzeczy kupić taniej.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2009
     permalink
    Calineczko i to jest wlasciwe podejscie. warto kupic nawet jakis wiekszy rozmiar bo przeciez body czy pajace a nawet bluzeczki i dresy to ubrania wielosezonowe :) u nas przeceny caly czas w 5-10-15, wojciku, coccodrillo i venice
  2.  permalink
    dla dziewczyn z UK w adams kids promocja "buy one, get one free" na wszystko...:D
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJun 28th 2009
     permalink
    Pati fajnie masz, a car bootow zazdroszcze najbardziej
  3.  permalink
    Anetusia no car booty wymiataja.... najlepszejsze rzeczy tam kupuje...i strasznie ubolewam ze dzisiaj isc nie moge...brak funduszy heh...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 5th 2009
     permalink
    w rossmanie jest promocja na pieluchomajtki active boy/girl we wszystkich rozmiarach cena 44zl z haczykiem
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJul 6th 2009
     permalink
    nie wiesz do kiedy ta promocja??:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 6th 2009
     permalink
    gazetka jest od 26czerwca, z reguly na 2tyg wychdozi i na necie nowej nie ma wiec mysle ze do konca tygodnia bedzie przynajniej
    •  
      CommentAuthoran-dzia
    • CommentTimeJul 7th 2009
     permalink
    Dziewczyny kiedy zaczęłyście kompletować wyprawke?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 8th 2009
     permalink
    mysle ze tak w 7miesiacu mozna juz sie za kompletowanie wyprawki spokojnie wziac. wczesniej to chyba ze cos okazyjnie na przecenie ale bez szalenstwa :) ja np kupno wozka i fotelika zostawilam mezowi na po porodzie (wczesniej oczywiscie wybrawszy co i jak) bo po prostu nie chcialam tracic gwarancji.
  4.  permalink
    an-dzia, ja planowałam cząć kompletować wyprawkę tak w 7 miesiącu, ale zacząłam szybciej, bo są super promocja na body i pajace więc stwierdziłam, że nie warto czekać a później przepłacać :-)
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJul 8th 2009
     permalink
    Ja w zasadzie mam już wszystko poza wózkiem i fotelikiem, ze względu na to, że większość wyprawki w PL kupujemy. A wózek będziemy mieli już za miesiąc, bo to nasza ostatnia podróż przed porodem.
    --
    •  
      CommentAuthoraneczka_85
    • CommentTimeJul 8th 2009
     permalink
    ja z ubranek mam prawie wszystko:) ale tylko dlatego,ze bylam teraz w Pl i siostra mi dala ubranka po swojej coreczce,siostrzenica urodzila sie ponad 5kg wiec niektorych rzeczy nie zdzarzyla nawet zalozyc:) wozek juz tez prawie mamy(kupujemy od mojej kuzynki),zostaje lozeczko(mam upatrzone) i kosmetyki:)
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJul 8th 2009
     permalink
    no wlasnie ubranek tez mam pelno od siostry:)
    --
    •  
      CommentAuthoran-dzia
    • CommentTimeJul 8th 2009
     permalink
    Ja nikomu oficjalnie sie nie przyznaję ale kupiłam już komplet pościeli na allegro i inne dodatki typu ręczniczek, prześcieradełka ,kocyki i przewijak z wanienką Dopóki pracuje chciałabym kupic jak najwiecej rzeczy bo potem bedzie krucho z pieniążkami a tak będe miała spokojna głowę
    --
    •  
      CommentAuthoraneczka_85
    • CommentTimeJul 8th 2009 zmieniony
     permalink
    an-dzia u mnie ten sam problem,kasa:/tzn nie bedzie tragedii z pieniedzmi,ale wole teraz kupic puki jest jej wiecej,
    ja tez jak bylam w PL to kupilam sobie posciel z allegro:) przesliczna jest:)a kocyki,rozki mam od siostry,planuje tez cos jeszcze dokupic,zeby moje dziecko nie bylo tak bardzo poszkodowane:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 9th 2009
     permalink
    ja tam w sumie nie uwazalam ze moje dziecko jest poszkodowane bo ma rzeczy spadkowe, sama na poczatek kupilma z 3pajacyki dla wczesniaka, jakis kocyk i zmiane poscieli. mialam duzo rzeczy unisex przetrzymanych po corce (roznica 5lat) plus dostalam ze stanow po siostrzencu. te poczatkowe ubrania tak szybko staja sie za male ze mimo iz sa sliczne i kuszace to jednak szkoda kasy zwlaszcza jak sie ma zapasy od rodziny :))
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJul 9th 2009
     permalink
    no ja mam dokladnie takie zdanie jak AniaM:)
    --
    •  
      CommentAuthoraneczka_85
    • CommentTimeJul 9th 2009
     permalink
    ja tez tak uwazam,zazartowalam sobie:) ja tez kupilam na poczatku zaraz maluskie body i jeden pajacyk,reszte mam od siostry,musze poprostu jeszcze pare rzezcy dokupic,ale niewiele tego bedzie:),ciuszki sa sliczne,ale dziecko nie bedzie mialo okazji porzadnie tego wynosic,wiec szkoda pieniedzy jesli ktos ma okazje dostac ubranka:)
    AniaM u nas tez tak bylo,ja mialam ciuszki po siostrze,potem miala je moja kuzynka,potem jakis kuzyn i znowu wracaly do nas i tak w kolko:)
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 9th 2009 zmieniony
     permalink
    Mogłbyście mi doradzić??

    planuję zakup tapczaniku, łóżka dla Hani..już od dobrego miesiaca śpi sama na tapczanie (nie spada z niego, ale ja się boję ze jeszcze może zlecieć bo jednak zbyt niski to on nie jest i obkładam boki kołdrami) a łóżeczko służy już do chowania i sprzątania zabawek, i zabawy w chowanego..

    myślałam o czymś takim..





    zależy mi żeby mała jakby zleciała śpiąc nie zrobiła sobie krzywdy:)

    ma może któraś z Was coś podobnego, albo chociaż widziala "na żywo" bo ja niestety tylko w necie;(
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 9th 2009
     permalink
    tutaj jest strona allegro:))

    http://www.allegro.pl/item683440500_rozkladana_kanapa_junior_next_na_prezent_wybor.html

    Będę wdzięczna za wszelkie opinie;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 9th 2009
     permalink
    Beatko taka kanape to najlepiej pomacac. ja osobiscie nie mam przekonania do piankowych wyrobow. wydaje mi sie ze szybko moze sie odksztalcic. poza tym przemysl sprawe rozkaldania, czy bedzie sie wam chcialo i czy nic tam sie nie poluzuje/rozpruje. cena zachecajaca ale wiadomo czasami lepiej dolozyc i kupic cos na dluzej. dla mnie najwieksza wada to brak kosza/komory na posciel - w malym mieszkaniu bez tego jest tragedia bo bety wiecznie na zewn. leza
    my na poczatku myslelismy nad lozkiem z ikei ale wlasnie ze wzgledu na brak skrzyni zrezygnowalismy i ostatecznie kupilismy taki tapczan (bez obicia tylko sam materac) - taki troche hotelowo-internatowy ale wielkosc skrzyni "po calosci" byla mega przekonujaca - wejdzie i posciel i np zabawki czy ciuchy zimowe :)

    sa
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeJul 9th 2009 zmieniony
     permalink
    dla mnie tez brak pojemnika na posciel bylby duza wada...mimo tego ze mieszkam w domku a nie mieszkaniu to akurat poscieli nigdy nie ma gdzie schowac...
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 9th 2009
     permalink
    no właśnie nie mam pojęcia co zrobić;( jeszcze mam trochę czasu zanim pójdziemy na swoje, ale wisi mi problem spania dla Hani:(((..posciel bym gdzieś upchneła to o to aż tak bardzo się nie martwię..będę miała szafę na całą ścianę pod sufit to wiem z doświadczenia że tam duuużo rzeczy wejdzie..najbardziej się martwie wysokością spania..czasem się zsunie jeszcze z tapczanu (ja mam dość niski) a boje się żeby nie spadała..sam materac u nas odpada bo hania będzie miała mały pokój..

    tak jak Aniu piszesz ja też zawsze wolę pomacać, ale nigdzie nie widziałam tych piankowych tapczanów a podobnie jak ty boję się właśnie odkształaceń:(( a te typowo dziecęce tapczaniki niedosć że kosztują ok 500-600 zł to są maleńkie..

    muszę jeszcze poszperać, za wszelkie rady będę mega wdzięczna;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 9th 2009
     permalink
    Beatko my bralismy jeszcze pod uwage cos w tym stylu ale cena ponad 800zl (lokalna wytwornia wrrrr) mocno nas odrzucala przy koniecznosci zakupu 2szt no a zreszta mechanizm rozsuwany w innej kanapie w domu nie zdal egzaminu. stwierdzilam ze nigdy wiecej nie kupie do spania nic co sie rozsuwa, wysuwa etc. albo normalne lozko/tapczan albo kanapa na modle wersalkowa

    ds


    a jesli idzie o szafe - wiesz nawet w rozsuwanej z czasem miejsca moze brakowa, w szczegolnosci im dziecko starsze tym wiecej swoich gratow w szafach upycha hehehe
  5.  permalink
    Beatko a moze na poczatek takie cos???



    tylko ze nie wiem jak z dostepnoscia i cenowo jak wygladaj w PL....tutaj to wydatek ok 20 funtow...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 10th 2009
     permalink
    Dora the Explorer super :thumbup:
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 10th 2009
     permalink
    Pati, a w jakim sklepie mozna takie cudo kupić??? jacccccccccie ale super!
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJul 10th 2009
     permalink
    ja to nie wiem czy w PL to takie lozeczka sa dostepne, ale u nas w UK to pelno tego i wlasnie wcale nie drogie:)
    --
  6.  permalink
    potwierdzam co napisala rooda...tutaj tego jest pelno...i wcale nie drogie...:)
    --
  7.  permalink
    o znalazlam jedno na allegro
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 10th 2009
     permalink
    no właśnie pytam się gdzie w UK można kupić:) bo chrzestna Julki przyjezdza niedługo i by mi przywiozła
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJul 10th 2009 zmieniony
     permalink
    nooo tylko na allegro 2 razy tyle kosztuje...
    w argosie sa na pewno

    Anetusia sprawdz na www.argos.co.uk
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 10th 2009
     permalink
    dzieki rooda, tam jest za 35 funtów i tylko przez net, może na miejscu będzie tańszy
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 10th 2009
     permalink
    no i Pati tez dzieki :)
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeJul 10th 2009 zmieniony
     permalink
    Anetusia wejdz tutaj
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 10th 2009
     permalink
    Antosia śpi na podobnym +
    http://www.mebleproducenta.pl/images/tapczanik_kacper.jpg
    jest sprężynowy i pasuje mi bo rośnie z dzieckiem.
    miałam taki piankowy ale po kilku latach zaczął się wykruszać te4n pianek i porobiły dołki
    http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/684/35/35/684353572_1
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJul 10th 2009
     permalink
    Anetusia na Amazon jest w promocji:)
    Normalnie rzeczywiście koło 30 funciaków kosztują.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 10th 2009
     permalink
    faktycznie olbrzymi wybor. tylko czy dziecku na tym jest wygodnie? no i podstawowe pytanie - jak takie przenosne lozeczko sie ma do zdrowego kregoslupa ...
  8.  permalink
    AND jako dziecko mialam taki tapczanik...i chyba sie na nim wysypialam...:)
    Ania no w sumie ciekawe jak to sie ma do kregoslupa...no ale jakby nie bylo dziecko spi prawie na podlodze...i na zbyt miekkie to te lozeczka nie wygladaja...wiec moze nie jest tak zle....co do wygody i upodoban dzieci czytalam komentarze do produktu i wiekszosc na tak...tyle ze wiekszosc uzywa jako lozeczka na noce poza domem.....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 10th 2009
     permalink
    no wlasnie co innego uzyc tego sporadycznie a co innego co noc.. ja szukajac teraz tapczanow tez sprawdzalam twardosc bo jednak nie jestem zwolenniczka miekkich gdzie sie czlowiek zapada
  9.  permalink
    nie no jasne o kregoslup trzeba dbac...
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 10th 2009 zmieniony
     permalink
    Aniu no właśnie jeszcze zastanawiałam się nad tym co wkleiłaś, oglądałam ostatnio na allegro..ale wydaje mi się że mala szybko z niego wyrośnie a wydatek duuuży:( na allegro ok 800 zł a cena za dostawę po zbóju:(

    łóżko u nas odpada bo nie ma na nie miejsca, musi być coś składanego..

    Pati na to niby łóżko już patrzyłam na allegro, ale wydaje mi się małe, i niewygodne no i przede wszystkim nie do codzinnego spania.

    Jak byłam u ortopedy i pytałam się o spanie dla małej..to powiedział,że wiadomo najlpeiej łóżko i materac, następnie piankowe wypełnienia (bo takie też sa przecież materace) i potem tapczaniki ale żeby nie było odcięć pod krzyżem, na plecach..coś takeigo jak Ania wkleiła..a na samym szarym końcu materace dmuchane i to właśnie co Pati wkleiła..

    mam mega "problema" z tym spaniem Hani, a właściwie z czymś do spania;)
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 10th 2009
     permalink
    zgadzam się z tym wszystkim. Tylko, że jak to zobaczyłam to postanowiłam szybko zamówić u kumpeli :) U nas będzie na wyjazdy zamiast łożeczka turystycznego albo na działkę. Myślę, że za taka cene to moge kupic.
  10.  permalink
    no na wyjazdy i noce poza domem wydaje sie idealne...Anetusia w takim razie czekamy na opinie...
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 11th 2009 zmieniony
     permalink
    szwagierka ma je dla córki, mała niestety po 3 nocach stwierdziła,że plecy ją bolą, ale na wyjazdy się sprawdza..(kupiła w londynie za ok 12 funtów)

    rówież czekam na opinie:) duuuużo jeździmy to może się sprawdzi:))
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 11th 2009
     permalink
    wiecie może czy ten materac/łóżeczko Dora the Explorer standartowo ma długość 105 cm?? czy są może większe?? nie wiem czy to sens byłoby kupować jak ma tylko 105cm, to na 3 latka już się nie położy:( Hania teraz ma ponad 80cm..teście chcieli jej kupić coś do spania u nich..to może bym się na to skusiła,tylko wydaje mi się to strasznie maleńkie..kurcze nie wiem..

    ale problem ze spanie mw domu i tak dalej mam:(
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeJul 11th 2009 zmieniony
     permalink
    Beatko ono ma 135cm dlugosci...przynajmniej tak pisza na ebay'u
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 11th 2009
     permalink
    niby jest właśnie od 3 lat :)
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeJul 11th 2009 zmieniony
     permalink
    na allegro pisza ze od 3 a na ebayu ze dla dzieci w wieku 2-3...:)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.