Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 26th 2009
     permalink
    a czytałaś że wewnątrz niania ma zasięg TYLKO 50m???? a mówiłaś że 120 to za mało:wink:
    otwarta przestrzen to otwarta przesteń:tongue:
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeAug 27th 2009
     permalink
    Ja już kiedyś pisałam, że chciałam nianie Philipsa kupić, ale jedna z moich 28dniowy przyjaciolek polecila mi ta nianie szwajcarskiej firmy Switel - funkcje dokladnie te same co Philips, duzy zasieg, 3 razy tansza... przyjaciolka korzysta z niej juz 3 lata i jest bardzo zadowolona... kupilam nowa na allegro za 200zl
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeAug 27th 2009 zmieniony
     permalink
    moja znajoma ma tą nianię w wielkim domu bardzo sobie chwali..nie wiem skad te 50m zasiegu nawet jak gdzieś tak napisali to nie prawda.ja nigdzie nie zauważyłam takiej informacji...tlko ze idealny zasięg w domu i wokół niego więc wiadomo ze domy nie są 50 metrowe..
    ma też funkcję automatycznego przełączania na inny kanał jak tylko wykryje inne urządzenie co w moim przypadku jest super rozwiązaniem...
    Nie wiem dlaczego piszesz Beatko ze tutaj szuka się tanich rzeczy, ja też nie szukam takich za 500 ale niestety te za 100 nie spełniają tego co jest mi potrzebne...a z tego co widze to rózne rzeczy są tu polecane i za różne kwoty więc nie przesadzajmy...po prostu ta niania najbardziej mi odpowiadała a i cena nie jest taka powalająca
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 27th 2009
     permalink
    Aga, ja nie napisałam o tych 50 metrach zeby udowadniać, że niania ma czy nie ma zasięgu ale dlatego ze ty pisałaś ze fisher który ma 120 jest to niby za mało na dom..a widzisz ta ma 50m i mówisz ze u znajomych jest ok:)) ta informacja jest na wielu stronach w necie..piszę "50m wewnątrz, 330 na otwartej przestrzeni"...
    też na nią patrzyłam jak szukałam dla siebie, ale wybrałam fisher, bo już nadzialam się na nianie za 300zł , która miałabyć taka super i dziecko zarzygane znajdywałam i niania nawet się nie załączyła..podziękuję;) jak za 100zł nie jest oki, to chociaż serce tak nie boli:)

    Aga, pisałaś u siebie że nie chciałabyś wydawać dużo kasy to polecałyśmy ci nianię w cenach przystępnych dla wiekszośći:))

    a jak przejrzysz forum, to ogólnie szukamy raczej tańszych a dobrych rzeczy:)) mniejsza o to, najważniesze żeby niania spełnila Twoje oczekiwania;) i mam nadzieję ze tak będzie;)
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeAug 27th 2009
     permalink
    miałam do przetestowania nianie BABYONO zasieg 450m dziecko spało na pietrze a ja byłam na parterze i nic nie było słychac dopiero jak mała zaczeła mocno krzyczec i to jeszcze z przerwami bylo słychac wiec to co pisza nie zawsze jest prawda
    z fischer jestem bardzo zadowolona i bede ja polecac
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 27th 2009 zmieniony
     permalink
    alexi, dokładnie tak jak mówisz, ja się tak nadziałam na trzy nianie;((( dwie pożyczone, a trzecią niestety kupiłam:(topcom kidzz:(( nic nie było w żadnej słychać, mimo tego,ze cuda na opakowaniach pisały:) ta topcom to wogóle cichutka i super czuła i ble ble ble..jaaaasne..dopiero jak już hania obudzona w łóżeczku stała i płakała;( sąsiadka to już wogóle nie wiem ile niań przetestowała i ile kasy wydała a wkońcu i tak kupiła fisher:))

    dlatego zawsze wolę się spytać kogoś jak naprawdę działa a nie co piszą;)))

    ja też te fisher będę polecać;)dlatego,że poprostu sprawdzona i działa super;)) alexi, to chyba ja też ci o niej wspominałam o ile dobrze pamiętam:)) cieszę się ze ci pasuje;)
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeAug 27th 2009
     permalink
    ja miałam tą kidzz i słychać było bardzo dobrze...zasieg też miała super,ale załączała sie na dzwięk,przebijały mi telefony i cb radia mimo ręcznej zmiany kanałów co dla mnie jest porażką...no niestety wszystko jest różnie napisane a w praktyce wychodzi inaczej ale tak jak mówię dla mnie to ze avent dostosowuje sama programy,ma duży zasięg i właśnie nie załącza się na dzwięk tylko jest tak czuła że nawet oddech można słyszeć więc dla mnie super, zapłaciłam 220,- w promocji więc myślę że nie jakas tragedia.
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 27th 2009
     permalink
    u nas ta kidzz nie miała ręcznego przestawiania kanałów tylko sama szukała, była ciuchutka ALE NIE BYŁO SŁYCHAĆ MAŁEJ:(( dopiero jak płaka..i dla mnie kicha..

    nie no cena oki, widziałam,że cana ponad 400 zł to już dużo..fisher też jest właśnie taki ze oddech słychać, każdy szmer szum, nawet muchę która oddycha;))heheh
    mam nadzieję,że niania okaże się oki:))) i nie nadziejsze się tak jak ja;)
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeAug 28th 2009
     permalink
    dokładnie Beata z twojego polecenia:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeSep 5th 2009 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny jaki najlepiej kupić kombinezon zimowy dla dziecka w wieku Hani?? jedno czy dwu częściowy..muszę powoli się zacząć rozglądać bo jak się pojawią to pójdą raz dwa a później będzie ciężko z kupieniem.a chcę mieć jakiś wybór..i jakbyście mogły polecić firmę..

    szczerze powiem że teraz najlepszy jaki miałam to był z biedronki i ze Smyka, no nie mówiąc o tym angielskim z Adamsa-ale on był cieniutki (miałam też cocobello i Hania może raz go miała-oddałam i mam jeszcze jeden cocobello (dostałam) i ani razu go nie miała, jest w rekalmówce, z ceną,wieszakiem-ta firma mi kompletnie nie pasuje)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 6th 2009
     permalink
    ja mialam 2 sztuki i powiem szczerze ze czesciej jednak Krzysko latal w portkach i kurtce niz tym calosciowym. jednoczesciowy byl typowo na turlanie sie po sniegu natomiast kurtka+portki sprawdzaly sie an spacery - zreszta mialam wrazenie ze w tym 2cz. Krzysiowi jest wygodniej. w tym roku planuje 2czesciowke ze wzgledu na to ze jak mega zimy nie bedzie to zawsze w samej kurtce moze latac a jak przyjda duze mrozy to spodnie zaloze i tyle.
    ja nie planuje kupowac nowego. lada moment zaczynam polowac na allegro. no i musze te poKrzysiowe wystawic to na nowy bedzie :)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeSep 6th 2009 zmieniony
     permalink
    no tak właśnie myślę czy nie kupić jednoczęściowego na śnieg, a dwu do chodzenia

    ja mam o tyle dobrze, że koleżanki jak się uda odkladają mi z trzecich przecen, albo kupują na siebie ze swoim rabatem i mogę tanio kupić nówkę;) np ze smyka miałam kombinezon wart ponad 150zł za 29:)) najwięcej mam koleżanek w cocodrillo ale jakoś nie mogę przekonać się do ich kombinezonów:(a i ubranka tak sobie mi pasują

    w rodzince mam ponoć odłożone jakieś kombinezony ale nie wiem czy takie na Hanię czy większe..
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 6th 2009
     permalink
    Mi może się uda wpasować na Tosię coś po Weronice a właściwie po Gabi bo po Weroni nie mam takiego rozmiaru. Muszę wyjąć te zimowe rzeczy i przejrzeć bo jak coś to atak na allegro będzie
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeSep 9th 2009
     permalink
    ja myślę że właśnie jednoczesciowe fajne na zabawy w śniegu a dwu praktyczne na spacery i rozkompletowanie,mozna kurteczke sama albo spodnie do innej kurteczki.
    Z coccobello miałam śpiworek na 68 i byłam zadowolona, oni mają największy ich wybór a coccodrillo też mają dobre jakościowo rzeczy
    --
  1.  permalink
    ja kupuje sama kurtke a spodenki nie takie od kompletu tylko postaram sie znaleźć jakies inne ocieplane zima prawdopodobnie bede w Norwegii wiec nie potrzebuje tam spodni na snieg- a maja własnie tam fajne kombinezony dla dzieciaków całosciowe raczej z myslą o deszczu niz o sniegu wiec jakby co to mu kupie
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeSep 10th 2009
     permalink
    Kochane nie wiem czy to w tym wątku ale mam pytanko...jak mój synek przeskoczy na normalne łóżko będzie miał ok 2 latek mam nadzieję to jaki materacyk byłby najlepszy? Bo są lateksowe. kokosowe( te są dość twarde) i nie wiem jaki wybrać żeby był tak na dłuzej...potrzebuję 90/190
    --
  2.  permalink
    ja mam normalny materac jak od łozka spręzynowy jakis kieszeniowy czy cos takiego.ale najzwyczajniejszy na swiecie-koszt 350 zł i mały spi tylko a nim materac jest połozony na podłodze.Niczym królewicz o tak

    Image Hosted by ImageShack.us

    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 10th 2009
     permalink
    my kupilismy tapczan taki typowy tapicerowany. nie wiem nawet co ma w srodku, wybralismy taki bo to bylo jedyne co nam sie w pokoju miescilo :P
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeSep 10th 2009
     permalink
    no właśnie 350 to taka spora cena za taką są lateksowe ok 400,- ale chyba piankowe odpadają a spręzynowe w kieszonkach ok....no nie wiem co wybrać?? jeszcze mam chwilę do namysłu bo łóżko będzie ok 20.09 a spac będzie na nim na wiosnę
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 11th 2009
     permalink
    Ciacho a zdarzyło się Piotrkowi spaść nawet z takiego niskiego materaca? :P
  3.  permalink
    skulnał sie na ziemie po czym pomarudził pod nosem i wszedł z powrotem na łózko i spał dalej.ale to tylko raz:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 18th 2009
     permalink
    mam pytanie do dziewczyn ktore mialy kombinezony zimowe firmy COCCODRILLO - bylyscie zadowolone z uzytkowania? nie przemakaly ani takie tam?? ja na zeszly rok mialam jednoczesciowy no-name i 2czesciowke mariquita ale ceny w tym roku nawet za uzywane powalaja...
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeSep 19th 2009
     permalink
    również przyłączam się do pytania Ani..mam w planach zakup właśnie czegoś na zimę z coccodrillo
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 19th 2009
     permalink
    ja poluje na allegro na jakas uzywke ale ceny porazka. uzywane z mariquita od 130 do 180zl chodza. poglupieli
    coccodrillo uzywane tez grubo powyzej 100.
    ciekawe jak w outletach wyglada sytuacja z zeszloroczna kolekcja coccodrillo czy wojcika.
    u nas w sklepie coccobello nowe sa po 139zl tyle ze jednoczesciowki coccobello robi do rozmiaru 86jedynie
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeSep 19th 2009
     permalink
    ja będę miała taniej, nówka dwu-częściowa ok 100 zł, moja koleżanka pracuej w sklepie weźmie na swój rabat i do tego z przeceny przeceny:) to moze i jeszcze taniej wyjdzie-no oby i w tym roku tak się dało..w zeszłym roku tak kupowałam dla mojej koleżanki (niby że dla mnie)..

    ANIU masz racje porąbało ich wszystkich w tym roku z tymi cenami:(( jak wchodzę do skelpu to aż kolana się uginają..na allegro ceny też powalają..
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeSep 22nd 2009
     permalink
    Mam pościel feretti i nie podoba mi się to co zrobiło się z wypełnieniem kołderki ...jakoś "spłynęło" w kąty i kołdra wygląda jak szmata...też to zauważyłyście ? Coś można poradzić czy sprawić sobie inną? Jakie polecacie?
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeSep 22nd 2009
     permalink
    Kurcze a tyle za feretti trzeba zapłacić...
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeSep 22nd 2009
     permalink
    no właśnie :/ moja sąsiadka ma to samo ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 22nd 2009
     permalink
    Lily ja kupiłam najtańsze wypełnienie jakie było w sklepie i prałam setki razy i nic sie nie zrobiło
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 22nd 2009
     permalink
    ja tez mialam najzwyklejsze i sie sprawdzilo i to przy 2 dzieci nawet a teraz trzecie dziecko odziedziczylo.
    poza tym Lilka zastanow sie kiedy bedziesz lozeczko na lozko wymieniala - byc moze nie oplaca sie teraz kupowac wkladu tylko lada moment juz standardowa kolderke a teraz kocyk np. powlec
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeSep 22nd 2009
     permalink
    Ja od razu taką większą kupiłam, żeby na potem była.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2009
     permalink
    Ja miałam wypełnienie i pościel Feretti dla bliźniaków i byłam bardzo zadowolona.
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeSep 22nd 2009
     permalink
    ja tez mam zwykła ale nie używam bo mój się rozkopuje więc albo spiworek albo kocyki cieplejsze i ciensze...myślę że z taka rozbitą kołderką nic się nie da już zrobić
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeSep 23rd 2009
     permalink
    Ja mam pożyczone 2 kombinezony z croccodillo jednoczęściowe i jestem z nich zadowolona. Jednakże Natalka w tamtym roku za dużo nie chodziła więc nie dam sobie głowy obciąć, że napewno nie przemakają.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 23rd 2009
     permalink
    ostatecznie kupilam coccodrillo z kolekcji happy dog, na przecenie w skelpie internetowym byly sporo taniej niz na allegro uzywki, Aga cynk dala i teraz juz czekam na paczke.
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeSep 24th 2009
     permalink
    ja właśnie miałam tego happy dog i teddy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 24th 2009
     permalink
    kombinezon dzisiaj juz dotarl. tempo expresowe wiec polecam sklep wyprawki.pl
    rozmair mysle ze na zime bedzie dobry, teraz jest ciut duzy - szczegolnie w szerokosci - no ale tez i mierzylam na T-shirt, w razie czego bedzie mial jeszcze kurtke z portkami wiec do konca roku przesmiga w jednym a pozniej w tym nowym bedzie chodzil :)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeSep 24th 2009
     permalink
    Aniu, jak ja grzebałam w tych kombinezonach (znaczy się szukałam) to był tylko rozmiar 98 i nie mam pojęcia czy będzie dobry na hanię..jaki rozmiar ty brałaś dla Krzysia?? i ile ona ma wzrostu..kurcze cena strasznie mnie kusi, ale nie mam pojęcia co zrobić..
  4.  permalink
    ja tez miałam najzwyklejsze wypełnienie dla małego a nawet nie kupowałam tylko mama przerobiła mi z mojej starej kołdry-prałam mnóstwo razy i jest ok
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 25th 2009 zmieniony
     permalink
    Beatko wzielam rozmiar 98. mysle ze u Krzysia bedzie dobry po nowym roku no i kombinezon moze byc i wiekszy :) na metce poroducenta napisane 92-98. w sumie on teraz nosi glownie 92 i bluzki sa akurat (ma dlugie raczki) ale spodnie wszystkie za luzne przez co i dlugie sie robia wiec musze robic zaszewki chudzielcowi. zalezalo mi na czyms wiekszym zeby dotrwac do konca zimy. aha jak go ostatnio mierzylam z 2 tyg temu to mial 90cm
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeSep 27th 2009
     permalink
    czy ktoras moze mi powiedziec jak sprawdzaja sie kombinezony firmy Mariquita ????
    czy sa ciepłe i nie przemakaja??
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeSep 27th 2009
     permalink
    Aniu, no właśnie Hani nosi 92 niektóre 98 i tak się zastanawiam czy ten kombinezon nie byłby za duży, często coccodrillo ma porąbaną rozmiarówkę..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 27th 2009
     permalink
    Alexi ja mialam dla Krzysia z Mariquita same spodnie od kombinezonu i sie sprawdzily, mlody smigal w nich an same rajstopy, tarzał sie w sniegu i nie byly przemoczone. fakt na wieksze mrozy uzywalam drugiego kombinezonu jednoczesciowego takiego mega cieplego ale ja z Krzysiem wychodzilam na dwor nawet do -20stopni bo trzeba bylo Gabrysie odbierac


    Beata no ja licze ze Krzysko jeszcze troche podrosnie bo na razie przy tych jego 13kg i 91cm to sie jeszcze topi w kombinezonie. z drugiej strony idzie wywinac nogawki, rozmiar 92 byl tylko 5cm dluzszy niz ten zeszloroczny co mamy w domu wiec wolalam cos co mi starczy na cala zime. planuje jeszcze kurtke kupic ale tego w ciucholandzie i outletach najpierw poszukam
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeSep 27th 2009
     permalink
    Aniu ja myslalam o takim w całosci własnie , na allegro widziałam za 99zl chyba z zeszłorocznej kolekcji bo z tych tanszych to nie wiem czy warto ryzykowac
    a do auta jakas kurtke sama bym kupiła
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 27th 2009 zmieniony
     permalink
    Alexi spodnie Krzysiowe to cos takiego, byly ok
    ds
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeSep 27th 2009
     permalink
    widze fote:wink:
    przegladam jeszcze allegro jak nic ciekawego nie znajde to zaryzykuje mariquite
    dzieki:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeSep 28th 2009 zmieniony
     permalink
    8 października w biedronce będzie śpiworek niemowlęcy http://www.biedronka.pl/str/2/i/20.php link nie wchodzi więc podaję stronkę
  5.  permalink
    ja widziałam u nas na takiej giełdzie odziezowej całkiem fajny komplet kurtka plus spodnie ocieplane za 40 zł
    chyba to kupie bo wygladało porzadnie ,kolory tylko takie ciemne ale co tam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 28th 2009
     permalink
    ciekawe czy w tym roku beda w biedronce kurtki zimowe bo bym kupila dla Krzysia, cenowo korzystnie a porzadnie cieple. rok temu kupilam Gabrysi taki kurtko plaszczyk i mloda smigala w nim na okraglo, wolala go niz firmowa kurtke od cioci :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 28th 2009
     permalink
    Aniu u nas juz są zimowe kurtki do rozm 116
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.